کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2011-04-02 ساعت 11:15)Shayan1994 نوشته:  سلااااااااااااااااامممممممممم
دیروز یه خبر خوب شنیدیم و من امروز اینتررنت دارم که بهتون بگم ....
دیروز ، بعد از 16 روز ما هم کلیر شدیم Smile
از کنسولگری آمریکا تو ناپل یه ایمیل فرستادند. بهمون 5 روز وقت دادند که باهاشون تماس بگیریم و یه Appointment نهایتاً تا تاریخ 29 July ست کنیم ....
البته فقط من ، مامانم و خواهرم کلیر شدیم ... بابام هنوز کلیر نشده .
نظرتون راجع به بابام چیه ؟ فکر میکنید چی شه ؟!؟!

شايان جان كلير شدنتون رو تبريك ميگم!
پدر محترم شما هم بايد صبر كنن. ايشون هم به زودي كلير ميشن. شايد با فاصله دو يا سه ماه از شما.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994 ، battosai
(2011-04-02 ساعت 23:30)ms-banoo نوشته:  تبریک میگم شایان جان
میشه بگین PD شما کی بود؟

خیلی ممنون . ببخشید PD چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-03 ساعت 18:41)Shayan1994 نوشته:  
میشه بگین PD شما کی بود؟

دوست عزيز pd همان تاريخ اپلاي از طرف پتيشنر شما براي تشكيل پرونده شما مي باشد .
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Shayan1994
(2011-04-03 ساعت 18:41)Shayan1994 نوشته:  
میشه بگین PD شما کی بود؟

شايان جان! حالا ديگه PD چیه؟!! Sad

يعني مي خواي بگي تاپيك راهنماي جامع اخذ گرين كارت خانوادگي كه هستي بانوي عزيز زحمت تهيه شو كشيدن، نخوندي؟! (اينجا چرا شكلك عصباني نداره؟! Big Grin )

عيبي نداره، ميذارم به حساب اين كه هنوز در هيجان كلير شدن هستي! Wink
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، Kaveh90 ، dreamer60 ، hasti_banoo ، Shayan1994
سلام دوستان متاسفانه منم حدود یک ماه و نیم هست که از زمان مصاحبه ام و گرفتن برگه ابی میگذره و با توجه به این که من آپلیکیشن کالج رو پر کردم باید تا قبل ماه می یا نهایتن آخر جون آون جا باشم فکر میکنین اگه ایمیل بزنم و براشون شرایط رو توضیح بدم فایده ای داشته باشه؟!با توجه به اینکه من از دانشگاه مرخصی گرفتم و واقعا ضرر کرده ام . اصلا فکر همچین شرایطی که اینقدر پروسه طولانی بشه رو نمیکردم !
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze
(2011-04-05 ساعت 12:05)Never نوشته:  سلام دوستان متاسفانه منم حدود یک ماه و نیم هست که از زمان مصاحبه ام و گرفتن برگه ابی میگذره و با توجه به این که من آپلیکیشن کالج رو پر کردم باید تا قبل ماه می یا نهایتن آخر جون آون جا باشم فکر میکنین اگه ایمیل بزنم و براشون شرایط رو توضیح بدم فایده ای داشته باشه؟!با توجه به اینکه من از دانشگاه مرخصی گرفتم و واقعا ضرر کرده ام . اصلا فکر همچین شرایطی که اینقدر پروسه طولانی بشه رو نمیکردم !

دوست عزیز نگران نباش پروسه کلیرنس بسیار پیچیده می باشد و طولانی شدن آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما چیزی را بیان نکردید .
ولی 2 ماه انتظار امری عادی می باشد . ایمیل تاثیری ندارد و ارسالش هم منعی ندارد .
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
تشکر کنندگان: Never ، frozen mind ، Kaveh90 ، Blaze
عوامل که من از نوع f4 هستم پدر من که متقاضی اصلی هست و ما زیر گروهش هستیم شغل دولتی نداره و مادرم هم خانه داره!تنها چیزی که فکر میکنم باعث گرفتن برگه آبی شد سربازی رفتن پدر منه, مگرنه تقریبا هیچ مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه ...
یه سوالی که من همیشه داشتم اینه که پروسه گروه F4 طولانی تره یا اینکه برای همه همین طوره و تقریبا به شانس طرف برمیگرده ؟...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-05 ساعت 18:10)Never نوشته:  عوامل که من از نوع f4 هستم پدر من که متقاضی اصلی هست و ما زیر گروهش هستیم شغل دولتی نداره و مادرم هم خانه داره!تنها چیزی که فکر میکنم باعث گرفتن برگه آبی شد سربازی رفتن پدر منه, مگرنه تقریبا هیچ مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه ...
یه سوالی که من همیشه داشتم اینه که پروسه گروه F4 طولانی تره یا اینکه برای همه همین طوره و تقریبا به شانس طرف برمیگرده ؟...

دوست عزیز خیلی طولانی نشده و تقریبا" برای همه همین طور است . انشاء ا... بزودی کلیر می شوید . مهم مصاحبه بوده که به خوبی پشت سر گذاشته اید .
پاسخ
تشکر کنندگان: Never ، Kaveh90
مساله مهم اینه که کلیرنس ربطی به افیسر و سفارت نداره ودر پرونده ارسالی به سفارت همه چیز از قبل تعیین شده . یکی از دوستان لاتاری مطلبی نوشته بود که موقع مصاحبه با خواهش و تمنا از افیسر خواسته بود که برگه آبی رو بهش نده!!!!!!!!روی این مساله زیاد حساسیت نشون ندین.اصل دعوت به مصاحبه و تکمیل بودن پرونده هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: Never ، Linspire ، frozen mind ، Kaveh90
با عرض سلام
من 15 سپتامبر 2010 مصاحبه داشته ام و تا امروز حدود 6ماه نیم منتظرم
چیزی که منو نگران میکنه شرح میدم لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه
من طبق درخواست NVC یه کپی از پاسپورت و دوقطعه عکس فرستادم و بعد از آن NVC برام تاریخ مصاحبه رو گذاشت اما بعدا متوجه شدم که کپی پاسپورت قدیمی ام را اشتباهی فرستادم به هر حال روز مصاحبه در سفارت حاضر شدم و اصل پاسپورت منو گرفتن ولی کپی نگرفتن، الان منتظر کلرینس هستم اما همش نگرانم که ویزای من با اطلاعات درج شده با کپی پاسی که به NVC داده بودم زده بشه و منجر به انتظار دوباره بشه
کسی میدونه ویزا تو NVC یا سفارت صادر میشه و برای اطلاعات درج شده تو ویزا از همون کپی استفاده میشه یا چیز دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان:
Exclamation 
سلام، در مورد این مسئله،
من هم مشکلی شبیه به شما بلکه وخیم تر دارم ، من هم مصاحبه رو در اواخر نوامبر انجام دادم ولی به دلیل عقب گرد ویزا بولتن هنوز موافق به ویزا گرفتن نشدیم ، من هم پاسپورتم رو بد از مصاحبه عوض کردم، ولی خوب فکر میکنم نباید مشکلی باشه، ویزا هم من فکر میکنم همون روزی که پاسپورت و میدین به سفارت براتون صادر میکنن، از قبل صادر نمیشه، به نظر من ، ویزا توی سفارت صادر میشه، ما وقتی پرونده همون از NVC به سفارت میاد دیگه همه چیز با سفارته .
انشااله که مشکلی نیست
.
(2011-04-06 ساعت 22:51)tomtax نوشته:  با عرض سلام
من طبق درخواست NVC یه کپی از پاسپورت و دوقطعه عکس فرستادم و بعد از آن NVC برام تاریخ مصاحبه رو گذاشت اما بعدا متوجه شدم که کپی پاسپورت قدیمی ام را اشتباهی فرستادم به هر حال روز مصاحبه در سفارت حاضر شدم و اصل پاسپورت منو گرفتن ولی کپی نگرفتن، الان منتظر کلرینس هستم اما همش نگرانم که ویزای من با اطلاعات درج شده با کپی پاسی که به NVC داده بودم زده بشه و منجر به انتظار دوباره بشه
کسی میدونه ویزا تو NVC یا سفارت صادر میشه و برای اطلاعات درج شده تو ویزا از همون کپی استفاده میشه یا چیز دیگه

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Kaveh90

دوست عزیز نگران نباش . پروسه کلیرنس بعضی از دوستان طولانی می شود و این را خود سفارت هم قبلا" تذکر داده است . برای صدور ویزای شما ملاک جدید ترین پاسپورت شماست که پس از کلیر شدن به سفارت تحویل می دهید و ویزا در سفارت صادر و به پاس الصاق می شود .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock
(2011-04-07 ساعت 15:28)amir53 نوشته:  

دوست عزیز نگران نباش . پروسه کلیرنس بعضی از دوستان طولانی می شود و این را خود سفارت هم قبلا" تذکر داده است . برای صدور ویزای شما ملاک جدید ترین پاسپورت شماست که پس از کلیر شدن به سفارت تحویل می دهید و ویزا در سفارت صادر و به پاس الصاق می شود .

مرسی از راهنمایی شما من به سفارت هم E-mail دادم اونا ام همینو گفتن
[There won't be a problem with your visa. Once the administrative process is completed, you may bring in your new passport for the visa issuance.[/align]
پاسخ
تشکر کنندگان: im-i ، Blaze
خب .... ببخشید من دیر اومدم ... اینترنت نداشتم !
تاریخ اپلای ما ها سال 1995 بوده، دقیقشو نمیدونم راستش ...

بعدش دست هستی بانو درد نکنه بابت اون تاپیک راهنما ، ولی من که نمیخوام وکیل مهاجرت بشم !! Big Grin من از اون تاپیک فقط در حد نیاز خودم استفاده کردم ، وگرنه اگر من قدرت حفظ کردن مطالب برام قوی بود ، نمیرفتم مهندسی و ریاضی بخونم ! میرفتم تجربی و پزشکی میخوندم که تو آمریکا پولدار شم !!!! Big Grin

حالا از همه ی اینااااا بگذریییم؛ حدود 1 هفته بعد از ما پدرم هم کلیر شد و همه با هم داریم آماده میشیم بریم یه خراب شده به نام ایتالیا ... برای سوم MAY وقت دادند که بریم ویزا بگیریم
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، dreamer60 ، behnia ، frozen mind ، f1f ، hasti_banoo ، Blaze ، ms-banoo ، rozollina
با تبریک به شایان عزیز امیدوارم موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان