کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ويزاي نامزدي: چقدر طول ميكشه؟
(2013-12-04 ساعت 06:16)دخترمهربون نوشته:  سلام دوستان.....با حرفاتون حسابي منو نكران كردين. ....Sad ما هفته بيش مداركو بست كرديم. وكيلمون هم كفته شش تا هشت هفته بيشتر طول نميكشه. ...يعني الكي كفته.....من خيلي سختمه منتظر بمونممممممم. تورو خدا راهنماييم كنيد.......Sad(((

عزیز دل‌ برادر، شیش هفته طول میکشه تا اپروو شید، بعدش تازه اول کاره. کّل پروسه در بهترین حالت هشت ماه طول میکشه. اگه ایرانی‌ برو دنبال یه هنر و کار و حرفه‌ای چیزی، نشین هی‌ دلتنگی‌ کن که بیچاره میشی‌ آون جوری Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، دخترمهربون ، shaya ، msar ، inanna
(2013-12-05 ساعت 06:46)Reflection نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 06:16)دخترمهربون نوشته:  سلام دوستان.....با حرفاتون حسابي منو نكران كردين. ....Sad ما هفته بيش مداركو بست كرديم. وكيلمون هم كفته شش تا هشت هفته بيشتر طول نميكشه. ...يعني الكي كفته.....من خيلي سختمه منتظر بمونممممممم. تورو خدا راهنماييم كنيد.......Sad(((

عزیز دل‌ برادر، شیش هفته طول میکشه تا اپروو شید، بعدش تازه اول کاره. کّل پروسه در بهترین حالت هشت ماه طول میکشه. اگه ایرانی‌ برو دنبال یه هنر و کار و حرفه‌ای چیزی، نشین هی‌ دلتنگی‌ کن که بیچاره میشی‌ آون جوری Big Grin

شما خبر دارین مدارک فنی حرفه ای قبول ذارن یا نه؟مثل آرایشگری و....؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-12-06 ساعت 00:41)دخترمهربون نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 06:46)Reflection نوشته:  

شما خبر دارین مدارک فنی حرفه ای قبول ذارن یا نه؟مثل آرایشگری و....؟

سلام دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید
1)اگر یک فرد سیتزن باشد ولی در آمد نداشته باشد و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
1-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
1-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
1-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
2) اگر یک فرد سیتزن نباشد و گرین کارت داشته باشد ولی در آمد داشته باشد (ماهی 1400 دلار ) و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
2-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
2-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
2-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
خواهشمند است نسبت به تجربه ای که دارید بهترین روش و سریعترین روش را در دو حالت فوق سیتزن باشد و گرین کارت داشته باشد به ایمل من ارسال نماید یا پیام خصوصی بدهید .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، msar
دخترمهربون:
انگار اول کاری اصولا فقط همین فنون اینجا برای مهاجرا بدردخوره...شاید یک کورس امریکام بری که سرتیفکت اینجام بگیری بهتره ... جدا نمیدونم کسانی‌ که با مدارک دانشگاهی درست حسابی میان اینجا چه میکنند...سخته...مگر اینکه شانس بیارن...یا دوباره از نو بخونند... که پیر میشن...

شهلا 1346:
ویزا نامزدی کلا اوکی نیست از همون اول ویزا ازدواجی..فرق نداره کجا عقد کنند ..Iran یا هرچی‌...بهرحال کوو اسپانسر لازم داره که اونم سخته پیدا کردنش...مثل لاتاریا گرین کارت نیست پول بریزی حسابت
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، msar ، Pargosha
سلام دوستان
من 29 اوریل مصاحبه داشتم و متتظر جواب کلرس هستم میخواستم بدونم ابدیت به چه معنی هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 29 اوریل مصاحبه داشتم و متتظر جواب کلرس هستم میخواستم بدونم ابدیت به چه معنی هست

سلام دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
ویزای نامزدی به امریکا، اول اینکه نامزد باید ستیزن امریکا باشد. دوم بهتره اینکه وکیل بگیرید. حدود 8 ماه طول می کشد.
پاسخ
سلام دوستان ....
یه سوال داشتم :برا ویزای نامزدی فرم Ds_160 رو کی باید پر کنم ؟؟وقتی روز مصاحبه مشخص شد ؟یا از الان میشه انلاین پر کرد ؟ لطفا هر کی اطلاع داره جواب بده ....در ضمن چطور باید پر کنم ؟؟ ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
احتياج به وكيل نيست وكيل سرعت كار رو بالا نميبره فقط چند هزار تا شارژ ميكنه همه چيز رو سايت هست پر كنيد كامل بفرستيد

پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
Ds160رو وقتي پر كنيد كه ميخوايد وقت بگيريد
بعد از اينكه كيس نامبر رو از ان وي سي گرفتين ميتونين پر كنيد.چيزه خاصي نيست تو سايت uscis.state.gov form hast online پر كنيد پريت كنيد حتما اخرش به خودتون ايميل كنيد كانفرم رو كپي بگيريد روز مصاحبه ببريد چند بار چك كنيد چون اديت نداره سوالي بود خصوصي بپرسين

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا راهنماييم كنين
من تقاضا دادم براي ويزاي ازدواج از طريق همسرم اما ازمون مدارك اثبات رابطه قبل از ازدواج خواستن. پرينت اس ام اس هارو بخوايم بفرستيم بايد متن اس ام اس ترجمه شه؟؟؟؟؟
چه تعداد عكس دونفره بفرستيم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 10:44)neda hf نوشته:  سلام
لطفا راهنماييم كنين
من تقاضا دادم براي ويزاي ازدواج از طريق همسرم اما ازمون مدارك اثبات رابطه قبل از ازدواج خواستن. پرينت اس ام اس هارو بخوايم بفرستيم بايد متن اس ام اس ترجمه شه؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز , نیاز به ترجمه ندارید ,همون رو قبول میکنند ازتون ,  علاوه بر پرینت sms هاتون , پرینت ایمیل ها , پرینت تماس های تلفنی و هر وسیله دیگه که برای تماس با همسرتون استفاده میکنید رو براشون بفرستید , عکس های که نشون بده در زمان های مختلف باهم بودین , ترجیحا عکس هایی که افراد دیگه خانواده هم کنارتون هستند (اگه دارید ) بفرستید .خوب از نظر تعداد هم هرچی دست پر تر باشین بهتره !
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-05-11 ساعت 15:02)inanna نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 10:44)neda hf نوشته:  سلام
لطفا راهنماييم كنين

نه دوست عزیز , نیاز به ترجمه ندارید ,همون رو قبول میکنند ازتون ,  علاوه بر پرینت sms هاتون , پرینت ایمیل ها , پرینت تماس های تلفنی و هر وسیله دیگه که برای تماس با همسرتون استفاده میکنید رو براشون بفرستید , عکس های که نشون بده در زمان های مختلف باهم بودین , ترجیحا عکس هایی که افراد دیگه خانواده هم کنارتون هستند (اگه دارید ) بفرستید .خوب از نظر تعداد هم هرچی دست پر تر باشین بهتره !

ممنونم از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من نامزدم 14 روز دیگه نوبت وکیل داره برای ویزای نامزدیمون یعنی اون روز کار استارت میخوره .و ما از طریق وبزای k1و برای پسرم 14سالم ویزای k2اقدام خواهیم کرد .مدارک کافی هم برای ویزای نامزدی موجوده و ایشون برادرشوهر خاله ی من هستن .بفرمایید لطفا چقدر این پروسه طول میکشه .اگه کسی میتونه راهنمایی کنه .و توصیه ای و نصیحتی و....هست بمن بگید .ممنون میشم ازتون .سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من جزو برندگان امسالم
ميخوام نامزدمو بعد از مصاحبه ي خودم به كيس ام اضافه كنم .
مبخواستم بدونم با اين وضعيت من اف بي آي چك ميخورم ؟ يا نامزدم ؟
و اينكه آيا بايد عقد كنيم يا صبر كنيم ؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان