کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ويزاي نامزدي: چقدر طول ميكشه؟
سلام
اگر کسی در لاتاری برنده بشه می تونه برای نامزدش تقاضای ویزای نامزدی بکنه؟و اگر می تونه مراحلش به چه صورتیه و چقدر طول می کشه؟من در لاتاری برنده شدم,می خواستم بدونم سریع ترین راه برای بردن نامزدم به آمریکا چیه؟
از راهنماییتون متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: naarestan ، msar
سلام به همه اعضاء محترم
من چند وقتی است که پیغام های شما رو می خونم و می بینم که منتظر کلییرنس هستین و ظاهراً داره یه خبرایی می شه. امیدوارم زودتر کاره همه درست بشه. من تازه مدارکمو برای ویزای نامزدی فرستادم و از یک وکیل شنیدم حدود 11 ماه طول می کشه. این درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
کاملا بستگی به نظر اون افیسری داره که پروندتون رو بررسی می کنه. مال من 1 سال طول کشید و الان منتظر کلیرنس هستم
وضعیت: تورا من چشم در راهم
پاسخ
بله همون درسته 11 ماه تا 12 ماه
پاسخ
بعد از 1 سال به من وقت دادن
يعني بعد از مصاحبه بايد باز منتظر fbi check باشم؟؟؟
پاسخ
خوب بالاخره بعد از 11 ماه به من هم وقت مصاحبه دادن در دسامبر
پاسخ
بهار جان یعنی بعد 11 ماه وقت مصاحبه دادن بهت؟
پاسخ
بله خانومی
جونمونو گرفتن تا بعد از 11 ماه وفت مصاحبه دادن.
پاسخ
تشکر کنندگان: bitarafan ، msar
وای چقد دیر واقعا خدا چه صبری بهت داده .... من نمیخوام اینقد منتظر باشم Sad چطور بعضی ها 4 ماه یا کمتر بهشون وقت میدن ؟ من فکر کنم شانسیه قضیه
پاسخ
نمی دونم خانومی
نمی شه براش برنامه ریزی کرد.امیدوارم برای شما طولانی نباشه.
پاسخ
سلام بهار جان تبریک میگم بالاخره توهم وقت سفرت گرفتی راستی بهار جان می خواستم بدونم وقتی شماره رسید approveمیشه اول توی سایت میتونی ببینی یا اینکه اول نامه میرسه .
پاسخ
مرسی ترانه جان
اول در سایت approve می شه و بعد از 4-3 روز نامه میاد دم خونه.
پاسخ
سلام به همه دوستان
من می خواستم بدونم از زمان تشکیل پرونده (ویزای نامزدی ) در اداره مهاجرت امریکا چه مدت زمان تا تعیین وقت مصاحبه توی سفارت امریکا در ترکیه طول میکشه. ؟
لطفاً اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه.
پاسخ
اگه این سایت رو بخونی همه چیو میفهمی کامل . وقت مصاحبه هم زمان مشخصی ندارهخ فقط باید دعا کنی تا خبرش بیاد که از 3 ماه تا 11 ماه ممکنه طول بکشه
پاسخ
خانومی درست میگه . کارهاشون برنامه نداره . باید منتظر باشی و زیاد هم خودت رو به خاطر منتظر شدن اذیت نکن .اگرچه می دونم خیلی سخته.ولی اگه خیلی خوش شانس باشی حداکثر تا 6 ماه جوابت رو میدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: ashkandj ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان