کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت ازدواج در کشور ثالث
(2016-10-18 ساعت 12:16)nasimsmn نوشته:  سلام آقای عابدی ما میخواستیم ازدواجمون رو در گرجستان ثبت کنیم اگر امکان دارد شمارتون رو بفرستین برای گرفتن راهنمایی باهاتون تماس بگیرم
مرسی

سلام روزتون بخير امكانش هست كمي به من كمك كنيد من و نامزدم در شرف ازدواج هستيم فقط نميدونيم چه سرايطي داره اگه امكانش هست كمك كنيد
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-24 ساعت 20:08)abedi110 نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 01:37)azadefarzin نوشته:  سلام دوستان.
آدرس ساختمان ثبت ازدواج در گرجستان رو کسی می دونه؟ آدرس دقیق؟! ما با تور بریم لیدر میتونه راهنمایی کنه؟
دوستانی که ازدواج دینی انجام دادن و توی شناسنامه هم درج کردن میشه لطف کنن تجربه اشونو بهم بگن. چقد زمان میبره؟ و حدودا با کل آزمایشات چقدر هزینه میخواد؟
سوال بعدیم اینه که این ازدواج رو دولت کانادا قبول میکنه؟

سلام دوست عزیز
چرا انقدر نگرانی !! ؟
برای سفر خودتون برید راحت ترید تا با تور ، همه چیز اونجا عالی و فراهمه

1. ثبت ازدواج در گرجستان برای خارجی ها رایگانه اما آپاستیل یا تایید امور خارجه گرجستان نزدیک به 200 تومن هزینه داره
2. برای ثبت ازدواج طبق قوانین گرجستان هیچ نیازی به آزمایش و عقد دینی نیست و هیچ چیزی در شناسنامه ایرانی درج نمیشه .
3. ازدواج ثبت شده  طبق قوانین گرجستان و تایید شده وزارت امور خارجه گرجستان برای همه کشورها معتبر است .
4. قیمتها تقریبا شبیه به ایران  است .
5. در مورد آدرس ها در اینترنت سرچ کنید و مطالب قبل را بخونید .
6. اگر فقط برای امر مهاجرت اقدام به ثبت ازدواج میکنید هیچ نیازی به تایید ازدواجتون در سفارت ایران نیست چون مدرک ازدواج گرجستان به تنهایی کاملا معتبر است .

نکته مهم :

7. اگر قصد ثبت ازدواج و دریافت پروانه زناشویی در سفارت ایران در تفلیس را دارید اونموقع مجبورید طبق قوانین ایران عمل کنید ، لطفا سایت وزارت امور خارجه در زیر را مطالعه کنید .

ازدواج خانم ایرانی با آقای خارجی

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?site...geid=27685

ازدواج براي خانم ايراني و آقاي ايراني

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?fkey...geid=27684

ازدواج براي خانم خارجی و آقاي ايراني

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?fkey...geid=27686

صدور گواهي تجرد

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?fkey...geid=27687

8. قبل از سفر به گرجستان حتما اطلاعات تکمیلی را از طریق اپراتور سایت ‎public service hall‎ بگیرید
‎http://psh.gov.ge

سلام نامزد من اروپا زندگي ميكنه و تراول داكيومنت داره ما ميتونيم با تراول داكيمونت ازدواج ثبت كنيم اگه امكانش هست راهنمايي كنيد بعد از ورود به گرجستان بايد چي كار كنيم(مراحل انجام ثبت ازدواج)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-05 ساعت 15:45)aloyse نوشته:  بچها اگه انگلیسی‌ بلدید این عکسو باز کنید بخونید ، این جوابیه که به من دادن

(2017-05-31 ساعت 23:32)gelin نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم چندماه پیش در گرجستان عقد کردیم و الان میخوایم برای ویزای ازدواج انگلیس اقدام کنیم.....ما فقط توی همون ساختمون سرویس هال مارکمون که همون پاسپورتامون  بود رو تحویل دادیم وبعدم که پدرامون اومدن برای شهادت و عقد کردیم... ومدرک عقد به زبان گرجی رو گرفتیم وهمسرم با خودش برد انگلیس ترجمه کرد. میخواستم ببینم شما اطلاع دارین که این ازدواج برای سفارت انگلیس قابل قول هست یانه؟آخه الان که میبینم همه میرن ترکیه برای ازدواج ومراحل اونجام سختره و ازمایش خون واینام میخواد. از طرفی از ما برگ تجرد نمیخواستن واسه عقد آِیا الان نیازی نیست واسه سفارت برگ تجرد بگیرم؟اصلا میشه الان دیگه گرفت؟اگر پاسخ بدین ممنون میشم

shoma bayad apostle mikardi sanad ezdevaj o va inke tarjomeh ro bayad onja anjam midadi va onam baaz apostle beshe be zaban engilsi, nemidonam englis ghabol mikone ya na bayad beporsid vali midonam ke bayad apostle mikardid vagarna bedon aspostle in sanad hich arzesh khassi ziad nadare
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-05 ساعت 15:45)aloyse نوشته:  بچها اگه انگلیسی‌ بلدید این عکسو باز کنید بخونید ، این جوابیه که به من دادن

(2017-06-03 ساعت 13:41)aloyse نوشته:  

(2017-05-31 ساعت 23:32)gelin نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم چندماه پیش در گرجستان عقد کردیم و الان میخوایم برای ویزای ازدواج انگلیس اقدام کنیم.....ما فقط توی همون ساختمون سرویس هال مارکمون که همون پاسپورتامون  بود رو تحویل دادیم وبعدم که پدرامون اومدن برای شهادت و عقد کردیم... ومدرک عقد به زبان گرجی رو گرفتیم وهمسرم با خودش برد انگلیس ترجمه کرد. میخواستم ببینم شما اطلاع دارین که این ازدواج برای سفارت انگلیس قابل قول هست یانه؟آخه الان که میبینم همه میرن ترکیه برای ازدواج ومراحل اونجام سختره و ازمایش خون واینام میخواد. از طرفی از ما برگ تجرد نمیخواستن واسه عقد آِیا الان نیازی نیست واسه سفارت برگ تجرد بگیرم؟اصلا میشه الان دیگه گرفت؟اگر پاسخ بدین ممنون میشم

shoma bayad apostle mikardi sanad ezdevaj o va inke tarjomeh ro bayad onja anjam midadi va onam baaz apostle beshe be zaban engilsi, nemidonam englis ghabol mikone ya na bayad beporsid vali midonam ke bayad apostle mikardid vagarna bedon aspostle in sanad hich arzesh khassi ziad nadare

age tahala hich kodometoon ezdevaj nakardid barge tajarod niaz nist , pishnahadam ine ke berid porstaye ghabli ro bekhonid dostaan zahmat keshidan hame ettelaateshono dar ekhtiar gozashtan

kasi ham vaghean soal dare va niaz be rahnamaei dasht mitoneh ba man to viber ya telegram tamas begire

00352621688680
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-24 ساعت 20:08)abedi110 نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 01:37)azadefarzin نوشته:  سلام دوستان.
آدرس ساختمان ثبت ازدواج در گرجستان رو کسی می دونه؟ آدرس دقیق؟! ما با تور بریم لیدر میتونه راهنمایی کنه؟
دوستانی که ازدواج دینی انجام دادن و توی شناسنامه هم درج کردن میشه لطف کنن تجربه اشونو بهم بگن. چقد زمان میبره؟ و حدودا با کل آزمایشات چقدر هزینه میخواد؟
سوال بعدیم اینه که این ازدواج رو دولت کانادا قبول میکنه؟

سلام دوست عزیز
چرا انقدر نگرانی !! ؟
برای سفر خودتون برید راحت ترید تا با تور ، همه چیز اونجا عالی و فراهمه

1. ثبت ازدواج در گرجستان برای خارجی ها رایگانه اما آپاستیل یا تایید امور خارجه گرجستان نزدیک به 200 تومن هزینه داره
2. برای ثبت ازدواج طبق قوانین گرجستان هیچ نیازی به آزمایش و عقد دینی نیست و هیچ چیزی در شناسنامه ایرانی درج نمیشه .
3. ازدواج ثبت شده  طبق قوانین گرجستان و تایید شده وزارت امور خارجه گرجستان برای همه کشورها معتبر است .
4. قیمتها تقریبا شبیه به ایران  است .
5. در مورد آدرس ها در اینترنت سرچ کنید و مطالب قبل را بخونید .
6. اگر فقط برای امر مهاجرت اقدام به ثبت ازدواج میکنید هیچ نیازی به تایید ازدواجتون در سفارت ایران نیست چون مدرک ازدواج گرجستان به تنهایی کاملا معتبر است .

نکته مهم :

7. اگر قصد ثبت ازدواج و دریافت پروانه زناشویی در سفارت ایران در تفلیس را دارید اونموقع مجبورید طبق قوانین ایران عمل کنید ، لطفا سایت وزارت امور خارجه در زیر را مطالعه کنید .

ازدواج خانم ایرانی با آقای خارجی

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?site...geid=27685

ازدواج براي خانم ايراني و آقاي ايراني

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?fkey...geid=27684

ازدواج براي خانم خارجی و آقاي ايراني

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?fkey...geid=27686

صدور گواهي تجرد

http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?fkey...geid=27687

8. قبل از سفر به گرجستان حتما اطلاعات تکمیلی را از طریق اپراتور سایت ‎public service hall‎ بگیرید
‎http://psh.gov.ge

سلام نامزد من اروپا زندگي ميكنه و تراول داكيومنت داره ما ميتونيم با تراول داكيمونت ازدواج ثبت كنيم اگه امكانش هست راهنمايي كنيد بعد از ورود به گرجستان بايد چي كار كنيم(مراحل انجام ثبت ازدواج)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 17:52)rooh نوشته:  سلام و تشكر فراوان از همه بچه ها كه واقعا راهنمايي خوبي ميكنن دوستان من هم ازدواجم را ديروز در گرجستان ثبت كردم واقعا آسون و بي دردسر بود و يك روزه انجام شد مدارك فقط پاسپورت خواستند و ديگر هيچ.....  واقعا از سايت مهاجرسرا تشكر ميكنم  من ميخاستم كلي پول به موسسه اي بدم كه در تركيعه ازدواجمون رو ثبت كنن ولي با كمك راهنمايي بچها رفتم گرجستان و مجاني ازدواج ثبتي انجام دادم

سلام خسته نباشين شما تونستيد با تراول داكيومنت ازدواج كنيد؟!؟ و ميشه منو راهنمايي كنيد چجوري ازدواجو ثبت رسمي كرديد؟؟!ما هم مثل شما همين مشكلو داريم تا دو هفته ديگه ميريم گرجستان خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد خيلي دلشوره دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-24 ساعت 20:16)vania77 نوشته:  
(2014-01-23 ساعت 21:17)mulan1979 نوشته:  سلام دوست گرامی - اگر امکان دارد لطفا کنید بگید که شما چه مدارکی را برای ازدواج با خودتان داشتید؟ به قول سپیده جان تنها ترجمه پاسپورت هر دو نفر به زبان گرجی ؟ یا مثلا شناسنامه ، کارت ملی ، گواهی تجرد ، گواهی فوت پدر و یا هر چیزی شبیه به این ؟ اگر لطفا کنید بگید ممنون می شود

سلام
همون طور که دوستمون سپیده جان گفتند برای ازدواج در گرجستان هیچ مدرکی بجز پاسپورت و ترجمه اون ازتون نمیخواهند. مگر اینکه یکی از طرفین قبلا ازدواج کرده باشه که در این صورت یا باید برگه ی طلاق اون شخص رو هم ترجمه کنید ویا اصلا بهشون هیچی نگیدBig GrinTongue

عزیزم سلام من خیلی خیلی به راهنماییتون نیاز دارم . من هم شرایطی دارم که باید تو کشور سوم عقد کنم مثل گرجستان . میشه لطفا یه بار دیگه بفرمایید اونجا جه مدارکی میخوان از دختر و پسر و چقدر زمان‌میبره ؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-05 ساعت 21:48)sepideh IR نوشته:  سلام دوستان اگر سوالى داريد در همين صفحه بنويسيد شايد جواب سوألتون به ديگران هم كمك كنه من جواب پيغام خصوصى رو ميدم ولى براى كمك به همديگه اينجا سوال و جواب رو بنويسيم بهتره?

سلام و خسته نباشید میشه لطفا شرایط ازدواج بین المللی در گرجستان یا باکو رو بفرمایید . ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من تازه عضو شدم کسی هست که بتونه کمکم کنه درباره ازدواج در کشور گرجستان یا آذرباییجان .
من میخوام تو یه کشور سوم با نامزدم ازدواج کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
وای عزیزم شما هم‌مثه منس که .. چرا کسی جواب نمیده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 02:12)somim نوشته:  وای عزیزم شما هم‌مثه منس که .. چرا کسی جواب نمیده

سلام به دوستان عزیزی که پیام دادن. در این قسمت که شما پیام گذاشتید اگر نگاهی به صفحات قبل بندازید حتما جواب سوالاتتون رو پیدا خواهید کرد. لطفا چند صفحه قبل را مطالعه نمایید. من خودم در کشور ثالث ازدواج نکردم اما در این مورد دوستان قبلا جوابهای کاملی دادند حتما اگر به انها نگاهی بندازید جواب سوالاتتون رو خواهید گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89
(2017-06-06 ساعت 13:30)somim نوشته:  
(2014-01-24 ساعت 20:16)vania77 نوشته:  
(2014-01-23 ساعت 21:17)mulan1979 نوشته:  سلام دوست گرامی - اگر امکان دارد لطفا کنید بگید که شما چه مدارکی را برای ازدواج با خودتان داشتید؟ به قول سپیده جان تنها ترجمه پاسپورت هر دو نفر به زبان گرجی ؟ یا مثلا شناسنامه ، کارت ملی ، گواهی تجرد ، گواهی فوت پدر و یا هر چیزی شبیه به این ؟ اگر لطفا کنید بگید ممنون می شود

سلام
همون طور که دوستمون سپیده جان گفتند برای ازدواج در گرجستان هیچ مدرکی بجز پاسپورت و ترجمه اون ازتون نمیخواهند. مگر اینکه یکی از طرفین قبلا ازدواج کرده باشه که در این صورت یا باید برگه ی طلاق اون شخص رو هم ترجمه کنید ویا اصلا بهشون هیچی نگیدBig GrinTongue

عزیزم سلام من خیلی خیلی به راهنماییتون نیاز دارم . من هم شرایطی دارم که باید تو کشور سوم عقد کنم مثل گرجستان . میشه لطفا یه بار دیگه بفرمایید اونجا جه مدارکی میخوان از دختر و پسر و چقدر زمان‌میبره ؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید ?

سلام،
من و خانمم 2 هفته پیش تو تفلیس ازدواج کردیم، در مورد مدارک فقط و فقط پاسپورتتون با ترجمه رسمی به زبان گرجی (که هزینه ترجمه برای ما هر 2 پاسپورت مبلغ 25 لاری شد.) به همراه ترجمه پاسپورت دو نفر شاهد. کلا زمانی که از ما گرفت 55 دقیقه بود کل پروسه ازدواج ولی برای ترجمه و مهر "آپوستایل"، 9 روز منتظر بودیم(هزینه مهر آپوستایل هم 60 لاری بود.)
در مورد شاهد، ما شانس آوردیم و یه زوج ایرانی که برای ازدواج اومدن شاهد ما شدن و ما شاهد اونا، در ضمن آقایی که شاهد ما شد Travel Document داشت و بدون مشکل کارش انجام شد و ازدواجشون ثبت شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: khalil_khalil
ای بابا ، طبق تجربه ی دوستان قبلا که همه چی در عرض یک یا دو ساعت تموم میشد و نیازی به 9 روز منتظر بودن نداشت
الان ینی اینجور شده کلا ؟ باید 9 روز واسه اپوستیل شدن منتظر بمونیم ؟
ممکنه که شما تو یه زمان شلوغ رفته باشین اونجا و به خاطر همین نه روز طول کشیده ؟
منم به زودی با خانومم میخوایم بریم تفلیس ثبت ازدواج کنیم ولی نه واسه امریکا ، واسه ویزای برزیل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-08 ساعت 03:55)derakhtekhatereh نوشته:  سلام ما در کشور گرجستان ازدواجمون رو ثبت کردیم خیلی راحت و ساده

اول  رفتیم دفتره ثبت سند ازدواج و پاس من و همسرم و کل مدارک هویت مون رو ترجمه کردیم به زبان گرجی و  ٢ تا شاهد هم بردیم و  ١٠دقیقه بعد  بدون حتی  ١ ریال ما  ازدواجمون رو ثبت کردیم .یک نکته فراموش نکنید ما در ارمنستان مدارک ازدواجمون رو از گرجی به  انگلیسی ترجمه کردیم چون زبان گرجستان رو انقدر همه نمیدونن.
Big Grin

سلام ممكنه ازدواج اسلامي در گرجستان شنيدم حا ج اقا همت در تفليس مسجد جامع هستند ممكنه راهنمايي ام كنيد و هتل اژارتمان مناسب هم معرفي كنيد ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-13 ساعت 12:20)sepideh IR نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 09:49)shadoow نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 20:13)sania.m نوشته:  من می خوام بدونم اگه ازدواج در یک کشور دیگه انجام شه و در شناسنامه ازدواج ثبت نشده باشه و فقط سند ازدواج اون کشور ثالث رو داشته باشیم روز مصاحبه بهمون ایراد می گیرند؟ خیلی ممنون

هیچ ایرادی نمی گیرند من چند تا از بچه ها رو میشناسم که توی شناسنامه هاشون وارد نکردن
ازدواج بین المللی رو همه جا قبول می کنن

متوجه نشدم كجا ازدواجشون رو وارد شناسنامه نكردن؟

ازدواج رئ در سفارت گرجستان ثبت كنم چه مراحلي لازمه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان