کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام بچه ها من تا 2 جولای ایروان بودم و کلیرنس خوردم
بچه هایی که دارن میرن ایروان اونجا یه راننده تاکسی 56 ساله بود که متولد ایران بود و مدت زیادی بود رفته بود ارمنستان زندگی میکرد
خیلی مرد خوب و دلسوزی بود از فارسی صحبت کردن هم به خاطر خاطراتی که داشت لذت میبره
تاکسیش مدل بالا نیست لادا هست ولی چون ادم خوب و دلسوزی بود اگر دوست داشتید هرجا خواستید برین باهاش هماهنگ کنید بگید رایان معرفیمون کرده تا بدونه من به فکرش بودم و سفارششو کردم و خوشحال بشه . کرایه هاشو هم منصفانه میگیره
شمارش اینه از داخل ایران 0037493004035
از داخل ارمنستان 093004035
زنده باشید
case number : 2014AS79XX
interview : Yerevan in July
my case includes : 3 person
Big Grin
تشکر کنندگان: behi.v ، EmJay ، azadeh2014 ، gema ، pari pariaaa ، a.rahaa
(2014-07-05 ساعت 09:32)rayan.rahpou نوشته:  سلام بچه ها من تا 2 جولای ایروان بودم و کلیرنس خوردم
بچه هایی که دارن میرن ایروان اونجا یه راننده تاکسی 56 ساله بود که متولد ایران بود و مدت زیادی بود رفته بود ارمنستان زندگی میکرد
خیلی مرد خوب و دلسوزی بود از فارسی صحبت کردن هم به خاطر خاطراتی که داشت لذت میبره
تاکسیش مدل بالا نیست لادا هست ولی چون ادم خوب و دلسوزی بود اگر دوست داشتید هرجا خواستید برین باهاش هماهنگ کنید بگید رایان معرفیمون کرده تا بدونه من به فکرش بودم و سفارششو کردم و خوشحال بشه . کرایه هاشو هم منصفانه میگیره
زنده باشید

با سلام به دوستان عزيز
منم با يه راننده تاكسي ايراني تو ايروان دوستم كه ايشون هم بسيار مرد خوب و قابل اطميناني هست و قيمتاي بسيار مناسبي هم براي كرايه اش مي گيره.
توي اين دو سفري كه به ايروان داشتم فقط با ايشون سفر مي كرديم و بسيار راضي بوديم. در صورت تمايل شما رو به مناطق ديدني ارمنستان هم مي بره با كرايه بسيار مناسب.
اگه كسي مايل بود پيام خصوصي بده تا شمارشو بهش بدم.
شاد باشين.
تشکر کنندگان: EmJay ، gema
(2014-07-05 ساعت 09:32)rayan.rahpou نوشته:  سلام بچه ها من تا 2 جولای ایروان بودم و کلیرنس خوردم
زنده باشید

ممنون دوست عزیز از راهنمایی شما.میشه اسم یا فامیل این اقا رو بگید ؟برای من میتونه کمک بزرگی باشه راننده ای که هم زبان ما باشه .Shy
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
تشکر کنندگان: a.rahaa ، t_arian_n
از دوستان کسی تو چند روز آینده ایروان نمیاد ؟
من ایروان ام ، یکی از مدارکم رو باید از ایران واسم بفرستن . چهارشنبه مصاحبه دارم .
میخواستم زحمت بدم با خودشون واسم بیارن

اگر کسی هتل مناسب خواست بهم پیغام بده واسش رزرو کنم. من تو یک هتل نسبتا خوب هستم - هتل بلا - آف خورده و شبی ۱۳۰۰۰ درام پول میدم
کیس نامبر : 7400
سفارت ارمنستان
سربازی معاف
مصاحبه هفته دوم جولای
برگه آبی
آپدیت ها : فردا و پس فردای مصاحبه - 2 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-07-05 ساعت 13:06)behi.v نوشته:  
زنده باشید

ممنون دوست عزیز از راهنمایی شما.میشه اسم یا فامیل این اقا رو بگید ؟برای من میتونه کمک بزرگی باشه راننده ای که هم زبان ما باشه .Shy

اسمش روبیک هست .
case number : 2014AS79XX
interview : Yerevan in July
my case includes : 3 person
Big Grin
تشکر کنندگان: behi.v
دوستان من تاریخ مصاحبه اصلی رو کنسل کردم. الان برای اعلام تاریخ جدید اول با دکتر هماهنگ کنم یا سفارت؟
کدوم یک از دکترای ارمنستان بهترن؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-06 ساعت 11:06)fatimafam نوشته:  دوستان من تاریخ مصاحبه اصلی رو کنسل کردم. الان برای اعلام تاریخ جدید اول با دکتر هماهنگ کنم یا سفارت؟
کدوم یک از دکترای ارمنستان بهترن؟

دوست عزیز اول باید تاریخ جدید مصاحبتون رو از سفارت بگیرید و بعد از مشخص شدن میتونید با دکتر ها هماهنگ کنید ... هر دو دکتر خوبند اما منشی خانم دکتر کریستین کاملا به فارسی مسلط هستند.
موفق باشید.
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: fatimafam ، azadeh2014
دوست عزیز بهتره که زمان وقت دکتر چه روزی باشه؟ با توجه به اینکه خانواده 4 نفری باشیم
و اینکه زمان مناسب توی مرداد ماه کی باشه بهتره؟ (چه تاریخی بهتره که پیشنهاد بدیم به سفارت)
در مورد عکس اگر کسی عکس با روسری بگیره قبوله؟
اونجا می تونه با روسری بره واسه مصاحبه؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز شما اول باید زمان مصاحبه رو قطعی کنید و بعد خود دکتر نزدیکترین زمان ممکن را برایتان در نظر میگیرد وچون بچه دارید حداقل چهار روز قبل مصاحبه به شما وقت مدیکال میدهد، پوشیدن روسری وداشتن حجاب منعی برای ورود به سفارت نداره و من روز مصاحبه با حجاب رفتم و گیت ورودی هم مامور خانم بازرسی بدنی میکند.
تشکر کنندگان: fatimafam ، shayesteh
بهتره روز پیشنهادی به سفارت واسه مصاحبه چه روزی از هفته باشه؟ روزهای تعطیلشون شنبه و 1 شنبه است؟
تشکر کنندگان:
اگر مصاحبه سه شنبه باشه و مدیکال جمعه قبلش باشه خوبه چون با پرواز پنج شنبه میرید و جمعه مدیکال و شنبه ویکشنبه تفریح ودوشنبه جواب رو میگیرید و فرداش مصاحبه دارید،امیدوارم برنامتون مطابق میلتون پیش بره ولی دوست عزیز تا سپتامبر فرصت زیادی باقی نمونده و برای تعیین وقت مصاحبه سریعتر اقدام کنید.
تشکر کنندگان: shayesteh ، reza_norouzi ، pari pariaaa ، fatimafam
سلام دوستان برای اوایلaug کسی قصد سفر به ارمنستان نداره؟همسفر خانم یا خانواده اگر کسی بود پیام خصوصی بده.ممنون
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گلم
دوستانی که این روزا تشریف می برین ایروان حتماً حدودای ساعت 9 یه سری به میدون جمهوری بزنین رقص فواره ها با موزیک و جمع شدن مردم یه حس سبکی و راحتی خاصی میده و میتونه کل نگرانیاتونو یه جا پاک کنه.
در ضمن ساحل دریاچه سوان هم یادتون نره که خیلی دیدنیه.
من یه راننده ایرانی آشنا و مطمئن اونجا می شناسم که اگه قصد گردش تو ایروان یا عزیمت به دریاچه رو دارین می تونم با پیام خصوصی شمارشو بهتون بدم.
با آرزوی کلیر شدن همه منتظرا و یه ضرب گرفتن مصاحبه اولی ها Big Grin
شاد باشین.
تشکر کنندگان: محبت ، ekhtera ، jojo_hami ، gema ، m_nikparvaz ، taleghani
(2014-06-30 ساعت 10:31)KIMIA2005 نوشته:  بالاخره ما هم پس از 8 روز با دست پر از ایروان برگشتیم خدا را شکر امیدوارم همه دوستان ویزاشون رو بزودی بگیرن بطور خلاصه براتون می نویسم
زمینی رفتیم ایروان با ماشین خودمون تا مرز و از اونجا سواری کرایه کردیم یک اپارتمان از یکی از دوستان گل که در ایروان دانشجو هستند قبل از سفر رزرو کردیم واقع درخیابان ماشتوتس نزدیک میدان جمهوری 5 دقیقه تا جمهوری پیاده بود با چونه زدن از شبی 40 دلار به 30 دلار که اخر سر هم شبی 28 دلار پرداخت کردم ما چون دخترم تست سل داشت جمعه از کریستین وقت گرفتیم و دوشنبه بعد از 3 روز جواب مدیکال رو بهمون دادند و از بیمارستان مستقیما سفارت رفتم و همون دوشنبه مدارک مدیکال و پاس رو توی صندوق سفارت انداختیم و چهارشنبه عصر ایشود شدیم و صبح پنج شنبه بعد از 3 روز کاری از سفارت تماس گرفتند ( موقعی که کارمند سفارت تماس میگیره و میگه با پاسپورت بیاید واسه ویزا انگار بهترین خبر زندگیتون رو بهتون دادن ) و بالاخره ویزا خوشگله را گرفتیم ( از این بابت شانس اوردیم که پس از 3 روز کاری ویزا رو گرفتیم ) البته دوستانی که هوایی اومده بودند مجبور شدند یا تاریخ برگشت رو عقب بندازند یا کنسل کنند بنابراین در نظر داشته باشید این مورد رو .
البته چند تایی دیگه از بچه ها مهاجر سرا هم همون روز واسه ویزاشون اومده بودند و ویزا رو گرفتید راستی حتما ويزارو چك كنيد كه اشتباهي نباشه تو مشخصات و یا اسپل و تاریخ و ... بلافاصله همون پنج شنبه هم سواری گرفتیم همونی که باهاش اومده بودیم و به اتفاق دوستمون اومدیم مرز کرایه واسه هر خانواده 65 دلار افتاد ماشین هم بزرگ و راحت بودحدود 7 ساعتی هم راه هستش از مرز تا ایروان
در ضمن حتما عکس جدید 5x5 با خودتون داشته باشید لازم میشه
مرز نوردوز پارکینگ داره ساعتی 200 تومان البته سر پوشیده نیست چادر ماشین با خودتون ببرید
از مرز تا ایروان 100 دلار دربست میگیرند و اگرماشین دربست نخواید چهار نفر سوار میکنند نفری 25 دلار
این هم سفرنامه مختصر بنده از ایروان واسه گرفتن ویزا اگر سوالی هم بود در خدمتیم

مرسی از اطلاعات خوبتون
از تهران تا مرز چقدر راهه؟ اصلا این مرز کجاست؟از کدوم مسیر میشه رفت؟
اصلاحیه؛آقا من بعنوان یه عضو باسابقه خودم خجالت کشیدم و رفتم صفحه اول تاپیک توی پست خودشما جواب سوالامو پیدا کردم،فقط اون قضیه 2-3ساعت معطلی رو نمیدونم این دفعه واقعا اتفاق افتاد واسه شما؟ کلا خوشحال بودی از زمینی رفتن؟ آخه مخصوصا اون آخرش که موقع برگشت باید سین جیم بشه آدم بخاطر ویزای ا م ریکا،یخورده ترسناکه.
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری
تشکر کنندگان: KIMIA2005
سلام منم ق چیزایی اضافه میکنم
اینکه از فکر هتل ها و قیمتهای گزافشون بیاید بیرون، نمایندگی هواپیمایی آسمان و ماهان در ایروان سوییت های خوبو تمیز با قیمت مناسب داره حتما" برید اونجا از تو سایت هم میتونید عکساشو ببینید.
واسه تاکسی هم به این دوست ایرونی ارمنیمون زنگ بزنید واقعا کمک میکنه و ارزون میگیره
آرین 077228071 یا 055921176
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان: behi.v

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان