کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
خوب اگه دقت کنیم می بینیم که گفتن تقریبـــــــــــــــــــــــــــــــاً پر شده. پس یعنی هنوز هم چیزهایی مونده.
اینا مسلماً تعدادی ویزا برای کسانی که مصاحبه شدن کنار گذاشتن. و اگر نه، ما به کنار! خـــــــــــــــــــــــــــــــــودشون رو که دیگه سر کار نمیذاشتن که...
امیدتون رو از دست ندید. Smile
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، fatimafam ، taleghani ، zepehr ، nedaba
(2014-07-21 ساعت 00:42)arezoo00 نوشته:  
(2014-07-20 ساعت 14:24)سعید پ نوشته:  دوستان 330 دلار هزینه مصاحبه رو نقدا در محل سفارت باید پرداخت کرد؟
سلام
ممنون میشم اگه بعد مصاحبتون مارو از نتیجه با خبر کنید.

چشم...اما از همین الان میگم که AP میخورم...ظاهرا مدرک تحصیلی بالا APخورش ملسه Sad
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: arezoo00 ، nedaba
(2014-07-22 ساعت 08:33)fatimafam نوشته:  این اولین پاسخ ناامید کنندشون به من بود که دیروز بهم جواب دادن بعد از اینکه هی گفتن توی این تاریخ ها ایمیل بزن

The annual limit for DV-2014 visa numbers has nearly been reached. For the moment we cannot schedule you an interview date. Please kindly send us an email after 04 AUG 2014. If we have available visa numbers then we will schedule you an interview date.

میبینم که هممون سر کاریم...من فکر کنم سفارت روش نمیشه به ماهایی که قرار مصاحبون تعیین شده بگه نیاین!!
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

تشکر کنندگان: arezoo00 ، nedaba
به نظر من سفارتها آمار دقیق ندارن چقدر ویزا مونده واسه همین با احتیاط عمل میکنن تا یه بررسی بکنن ببینن چقدر میتونن ویزا صادر کنن. این ماییم که میدونیم ویزا حدودا به همه میرسه پس هنوز جای نگرانی نیست
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
تشکر کنندگان: zepehr ، nedaba
دوستان اینجوری که پیداست تو ارمنستان ملت یه ذره هم انگلیسی بلد نیستن...یعنی مثلا آدرس رو انگلیسی بنویسی هم نمیتونن بخونن...چه باید کرد؟

تشکر کنندگان: reza_norouzi ، nedaba
(2014-07-23 ساعت 01:58)سعید پ نوشته:  دوستان اینجوری که پیداست تو ارمنستان ملت یه ذره هم انگلیسی بلد نیستن...یعنی مثلا آدرس رو انگلیسی بنویسی هم نمیتونن بخونن...چه باید کرد؟

سلام دوست من
متاسفانه انگلیسی ارمنی های اونجا در 99% موارد از بچه های مهد کودکای ما ضعیفتره Big Grin
ما که اونجا باهاشون با پانتومیم حرف میزدیم Big Grin در بهترین شرایط زنگ میزدن به یکی که تا حدی انگلیسی بلد باشه تا واسمون ترجمه کنه!!!!!!!
من یه راننده ایرانی آشنا و مطمئن اونجا میشناسم که میتونه تو رفت و آمد و ترجمه کمکتون کنه. اگه خواستین تو پیام خصوصی شمارشو میدم. اینجور آدما اونجا مثل جواهرن و کار راه انداز Tongue
شاد باشین.
تشکر کنندگان: romance33 ، hadi472 ، سعید پ ، nedaba
دوستان برای غلبه بر مشکل زبان در ارمنستان چند توصیه کوچک دارم که برای خودم کاملا سودمند بوده :

آدرسهای مهمی رو که قصد دارید تشریف( بیمارستان ، سفارت ، محل اقامت ) ببرید به زبان ارمنی در چند برگه چاپ کنید و موقع لزوم به راننده نشون بدین ، اینطوری خیلی راحت راننده متوجه میشه کجا باید شما رو ببره.

برنامه google translator برای دوستانی که گوشی اندرویدی دارند خیلی مفید هستش. شما حتی میتونید در این برنامه به زبان فارسی بنویسید و برنامه برای طرف به زبان ارمنی اون متن رو صحبت کنه. فقط دسترسی به اینترنت از طریق سیم کارت لازم هستش.

برنامه yerevan routs برای اطلاع از موقعیت خودتون ، نزدیکترین ایستگاه مینی بوس - اتوبوس و انتخاب بهترین مینی بوس - اتوبوس برای رفتن به مقصد خیلی خیلی مفید هستش . این برنامه هم نسخه اندوریدی داره و طبعا نیاز به اینترنت.

آدرسها به زبان ارمنی و انگلیسی

آدرس و شماره تلفن سفارت آمريكا در ايروان به زبان ارمني و انگليسي
Մեր հեռախոսահամարն է (+374 10) 49-46-86
Մեր փոստային հասցեն է.
ՀՀ, Երևան 0082, Ամերիկյան պող 1, հյուպատոսական բաժին, ԱՄՆ դեսպանատուն
---------------------------------------------------------------
Our phone number is: (+374 10) 49-46-86
Our mailing address is:
Consular Section
U.S. Embasssy
1 American Avenue
Yerevan 0082
Armenia
آدرس بيمارستان در ايروان به زبان ارمني و انگليسي
Բժ. Քրիստինե Խաչատրյան
Մուրացան փող. 114
Մուրացան” համալսարանական հիվանդանոց“
(րդ հարկ (մուտքը պոլիկլինիկայի կողմից-2
Հետազոտման սենյակ 222
,Երկուշաբթիից-շաբաթ
-----------------------------------------------------------------
Muratsan University Hospital
2nd floor (entrance from policlinic side)
Examination Room 222
114 Muratsan St
Dr. Kristine R. Khachatryan
9am – 4pm Monday-Saturday
Tel. (37410) 56-72-65 (work)
(37491) 20-51-43 (mobile)
E-mail: kristinekhachatryan@ymail.com
00374-096047333 loosi
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: reza_norouzi ، m_nikparvaz ، KIMIA2005 ، shadi79 ، pari pariaaa ، nedaba
(2014-07-22 ساعت 21:08)سعید پ نوشته:  
(2014-07-22 ساعت 08:33)fatimafam نوشته:  این اولین پاسخ ناامید کنندشون به من بود که دیروز بهم جواب دادن بعد از اینکه هی گفتن توی این تاریخ ها ایمیل بزن

The annual limit for DV-2014 visa numbers has nearly been reached. For the moment we cannot schedule you an interview date. Please kindly send us an email after 04 AUG 2014. If we have available visa numbers then we will schedule you an interview date.

میبینم که هممون سر کاریم...من فکر کنم سفارت روش نمیشه به ماهایی که قرار مصاحبون تعیین شده بگه نیاین!!

آخه من زمانیکه می خواستم تاریخ مصاحبم رو تغییر بدم گفتن مشکلی نیست ولی الان دان بازیم می دن و عملا می خوان بهم تاریخ جدید ندن

(2014-07-22 ساعت 20:32)Beowulf II نوشته:  خوب اگه دقت کنیم می بینیم که گفتن تقریبـــــــــــــــــــــــــــــــاً پر شده. پس یعنی هنوز هم چیزهایی مونده.
اینا مسلماً تعدادی ویزا برای کسانی که مصاحبه شدن کنار گذاشتن. و اگر نه، ما به کنار! خـــــــــــــــــــــــــــــــــودشون رو که دیگه سر کار نمیذاشتن که...
امیدتون رو از دست ندید. Smile

دیگه زمان زیادی واسم نمونده، تا الان دوبار هی بهم گفتن که مجددا ایمیل بزن ویزا نامبر نداریم Sad

ممکنه چون تاریخمو عوض کردم بخوان اینجوری اذیتم کنن؟!
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، سعید پ ، nedaba
(2014-07-22 ساعت 21:03)سعید پ نوشته:  
(2014-07-20 ساعت 14:24)سعید پ نوشته:  دوستان 330 دلار هزینه مصاحبه رو نقدا در محل سفارت باید پرداخت کرد؟
سلام

چشم...اما از همین الان میگم که AP میخورم...ظاهرا مدرک تحصیلی بالا APخورش ملسه Sad

نه امیدوار باشید شاید یک ضرب بگیرید.... منتظر خبرای خوبتون هستیماااا
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان: ffrfar ، سعید پ ، nedaba
(2014-07-23 ساعت 14:09)arezoo00 نوشته:  
سلام

امید دارم...اما حساب احتمالات خیلی حرفای خوشایندی نمیزنه...من از AP خوردن ناراحت نمیشدم اگر که کیس نامبرم پایین بود...اما اگه AP بخوریم وقت زیاد نیست تا آخر سپتامبر...اونم با این روندی که سفارت ها پیش گرفتن...

تشکر کنندگان: reza_norouzi ، nedaba
(2014-07-24 ساعت 00:43)سعید پ نوشته:  
سلام

امید دارم...اما حساب احتمالات خیلی حرفای خوشایندی نمیزنه...من از AP خوردن ناراحت نمیشدم اگر که کیس نامبرم پایین بود...اما اگه AP بخوریم وقت زیاد نیست تا آخر سپتامبر...اونم با این روندی که سفارت ها پیش گرفتن...

سلام آقا سعید عزیز
به امید خدا میری یه ضرب میگیری اما اگه ap هم بخوری مطمئن باش خیلی زودتر از اونچه فکرشو میکنی کلیر میشی.
از روند کارت مارو در جریان بزار.
شاد باشی.
تشکر کنندگان: سعید پ ، nedaba
(2014-07-24 ساعت 09:40)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 00:43)سعید پ نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 00:42)arezoo00 نوشته:  سلام

سلام آقا سعید عزیز
به امید خدا میری یه ضرب میگیری اما اگه ap هم بخوری مطمئن باش خیلی زودتر از اونچه فکرشو میکنی کلیر میشی.
از روند کارت مارو در جریان بزار.
شاد باشی.

امیدوارم...من اگه یه ضرب بگیرم همه بچه های مهاجرسرا رو شام میدم :دی

تشکر کنندگان: reza_norouzi ، saeedshafiee ، pari pariaaa ، m_nikparvaz ، nedaba
سلام دوستان
لطفا روزها و ساعت پروازهای هفتگی آسمان و ماهان به ایروان - و قیمت حدودی - رو اگه کسی میدونه اطلاع بده. ممنون.
شماره کیس: ***2014AS0007 - رویت قبولی: 1 می - ارسال فرم ها: 16 می - تعداد: 4 نفر - سفارت : ایروان - تاریخ مصاحبه: یازدهم June - ویزا: کلیرنس - آپدیت ها: 28 آپریل, 23 می, 11 جون, 12 جون, 13 جون, 17 جون (بچه ها), 13 آگوست (تمام اعضا), 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: nedaba
دوستانی که میرید ایروان برای مصاحبه ، اوضاع احوال سفارت چه جوری ، افسر چیزی نگفته منی بر این که ویزا تموم شده یا نه
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: nedaba
دوستان سلام
ما هم امروز مصاحبه مون بلاخره انجام شد. پس از تحویل مدارک اتاق شماره 11 یه آقای بسیار جنتلمنی مصاحبه کرد.
قبل از ما یه خانواده سه نفری اف بی ای چک خوردن و بعد ما هم.
برگه آبی رنگ پس از چند تا سوال تحویلمون شد
کجا می خوای بری؟
خانم هیچ سابقه کار ندارن؟ اونجا آ م ر ی ک ا همه کار می کنن
فوق داری؟ فوقت چیه؟
کجا کار می کنی؟ چیکار می کنی؟ چه شرکتیه؟
سربازی و تمکن و هیچی در مورد بچه ها نپرسید

بعد هم کلی منفی صحبت کرد
خوشبختانه همه چیز خوبه فقط متاسفانه باید بگم مراحل اداری باید انجام بشه که به طور معمول 4 تا 5 ماه زمان میبره
ولی مشکل اینه که تعداد بسیار محدودی ویزا باقی مونده و هیچ کس حتی من هم نی دونم دونه آخرش هفته دیگه اس یا دو هفته دیگه
بنابراین شانستون خیلی کمه ولی غیر ممکن نیست. پس سعی کتید انتظارتان بخوبی مدیریت کنید.
هیچی دست من نیس. مراحلیه که بایستی انجام بشه. در این زمان محدود همکاران من با سرعت عمل بیشتری به پرونده ها رسیدگی می کنن
برگه رو داد و گفت هر جمعه سایت رو چک کن
همین کلا یه ربع شد
الانم اصلا روبراه نیستیم
چه انگلیسی هم صحبت می کرد. خیلی تند. از کلمات کلیدی که میشنیدم می فهمیدم چی میگه
خلاصه که حالمون گرفتن بدجور
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: mehrzad2013 ، nedaba ، shahrzad001 ، taleghani ، hossein2909 ، pari pariaaa ، saeedshafiee ، a.rahaa ، nimaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان