کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-07-15 ساعت 00:16)نام کاربری somi نوشته:  
(2014-06-30 ساعت 10:31)KIMIA2005 نوشته:  بالاخره ما هم پس از 8 روز با دست پر از ایروان برگشتیم خدا را شکر امیدوارم همه دوستان ویزاشون رو بزودی بگیرن بطور خلاصه براتون می نویسم
زمینی رفتیم ایروان با ماشین خودمون تا مرز و از اونجا سواری کرایه کردیم یک اپارتمان از یکی از دوستان گل که در ایروان دانشجو هستند قبل از سفر رزرو کردیم واقع درخیابان ماشتوتس نزدیک میدان جمهوری 5 دقیقه تا جمهوری پیاده بود با چونه زدن از شبی 40 دلار به 30 دلار که اخر سر هم شبی 28 دلار پرداخت کردم ما چون دخترم تست سل داشت جمعه از کریستین وقت گرفتیم و دوشنبه بعد از 3 روز جواب مدیکال رو بهمون دادند و از بیمارستان مستقیما سفارت رفتم و همون دوشنبه مدارک مدیکال و پاس رو توی صندوق سفارت انداختیم و چهارشنبه عصر ایشود شدیم و صبح پنج شنبه بعد از 3 روز کاری از سفارت تماس گرفتند ( موقعی که کارمند سفارت تماس میگیره و میگه با پاسپورت بیاید واسه ویزا انگار بهترین خبر زندگیتون رو بهتون دادن ) و بالاخره ویزا خوشگله را گرفتیم ( از این بابت شانس اوردیم که پس از 3 روز کاری ویزا رو گرفتیم ) البته دوستانی که هوایی اومده بودند مجبور شدند یا تاریخ برگشت رو عقب بندازند یا کنسل کنند بنابراین در نظر داشته باشید این مورد رو .
البته چند تایی دیگه از بچه ها مهاجر سرا هم همون روز واسه ویزاشون اومده بودند و ویزا رو گرفتید راستی حتما ويزارو چك كنيد كه اشتباهي نباشه تو مشخصات و یا اسپل و تاریخ و ... بلافاصله همون پنج شنبه هم سواری گرفتیم همونی که باهاش اومده بودیم و به اتفاق دوستمون اومدیم مرز کرایه واسه هر خانواده 65 دلار افتاد ماشین هم بزرگ و راحت بودحدود 7 ساعتی هم راه هستش از مرز تا ایروان
در ضمن حتما عکس جدید 5x5 با خودتون داشته باشید لازم میشه
مرز نوردوز پارکینگ داره ساعتی 200 تومان البته سر پوشیده نیست چادر ماشین با خودتون ببرید
از مرز تا ایروان 100 دلار دربست میگیرند و اگرماشین دربست نخواید چهار نفر سوار میکنند نفری 25 دلار
این هم سفرنامه مختصر بنده از ایروان واسه گرفتن ویزا اگر سوالی هم بود در خدمتیم

مرسی از اطلاعات خوبتون
از تهران تا مرز چقدر راهه؟ اصلا این مرز کجاست؟از کدوم مسیر میشه رفت؟
اصلاحیه؛آقا من بعنوان یه عضو باسابقه خودم خجالت کشیدم و رفتم صفحه اول تاپیک توی پست خودشما جواب سوالامو پیدا کردم،فقط اون قضیه 2-3ساعت معطلی رو نمیدونم این دفعه واقعا اتفاق افتاد واسه شما؟ کلا خوشحال بودی از زمینی رفتن؟ آخه مخصوصا اون آخرش که موقع برگشت باید سین جیم بشه آدم بخاطر ویزای ا م ریکا،یخورده ترسناکه.

دوست عزیز
اطلاعات کامل رو توی تاپیک سفر به ایروان برا مصاحبه گذاشتم
بنده با ماشین شخصی خودم تا مرز نوردوز رفتم و ماشین رو توی پارکینگ گذاشتیم و اصلا معطلی نداشتیم . اون 2-3 ساعت معطلی واسه دوستانیکه با اتوبوس تشریف میبرند ایروان هستش توی مرز
ما دفعه اول هوایی رفتیم ولی این سری چون واسه گرفتن ویزا نمیشد برنامه ریزی دقیق برا بلیط برگشت هواپیما داشته باشم زمینی رفتیم خدا را شکر خوب بود مشکلی نبود بالاخره سفر زمینی به راحتی و سرعت سفر هوایی نیستش ولی بعضی مواقع طبق شرایط بوجود امده انتخاب بدینخواهد بود
اون سین جین هم فرمالیته هستش یک سری سوال که مامور حراست میپرسه در کل این رو هم گفتم که امادگیشو داشته باشید و ریلکس و خیلی راحت جوابشون رو بدید همین جای نگرانی و ترس نیستش موفق باشید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: نام کاربری somi ، pari pariaaa ، Hassan2014 ، Sara_lphmkf
من از همینجا آمادگی خود جهت هجوم به سفارت خاطی ایروان، از راه زمین،هوا،دریا و... را اعلام میکنم!
ما که 25 جولای پاسپورت به دست دم دریم!
ایروان! ایروان! ما داریم میاییم...
Wink
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری
تشکر کنندگان: babak12 ، KIMIA2005 ، reza_norouzi ، S.gh ، nedaba ، behi.v ، pari pariaaa ، shadi79 ، Beowulf II ، Sara_lphmkf
سلام
بعضی از دوستان گفته بودن خود شرکت آسمان توی ایروان آپارتمان اجاره میده،چطوریه؟قیمتش چنده؟ توی اینترنت نمیشه پیداش کرد؟ والا سایت خود هواپیمایی که انقدر مسخره س اشلا کار نمیکنه،یک قیمت بلیط ازش نمیشه فهمید
تشکر کنندگان: nedaba ، Sara_lphmkf
(2014-07-16 ساعت 14:20)نام کاربری somi نوشته:  سلام
بعضی از دوستان گفته بودن خود شرکت آسمان توی ایروان آپارتمان اجاره میده،چطوریه؟قیمتش چنده؟ توی اینترنت نمیشه پیداش کرد؟ والا سایت خود هواپیمایی که انقدر مسخره س اشلا کار نمیکنه،یک قیمت بلیط ازش نمیشه فهمید

خود آسمان که اجاره نمیده دفتر نمایندگی آسمان توی ایروان آژانش تاتو Tatve هست که اون مثل هایر اجاره میده نرخش خیلی گرونه سایت هم دارن
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان: نام کاربری somi ، nedaba ، Sara_lphmkf
(2014-07-16 ساعت 17:53)reza_top60 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 14:20)نام کاربری somi نوشته:  سلام

خود آسمان که اجاره نمیده دفتر نمایندگی آسمان توی ایروان آژانش تاتو Tatve هست که اون مثل هایر اجاره میده نرخش خیلی گرونه سایت هم دارن

به نظر من قیمتاش مناسبه سوئیت 2 نفره 35 دلار و 6 نفره 65 دلار مناسب نیست؟ 10 دقیقه هم با میدون اپرا پیاده راهه. خییییلیم تمیزو شیکه. نگهبانم داره.

(2014-07-15 ساعت 23:17)نام کاربری somi نوشته:  من از همینجا آمادگی خود جهت هجوم به سفارت خاطی ایروان، از راه زمین،هوا،دریا و... را اعلام میکنم!
ما که 25 جولای پاسپورت به دست دم دریم!
ایروان! ایروان! ما داریم میاییم...
Wink

25 جولای فکر کنم قیامته جلو سفارت....
اما واقعا" 25 جولای بریم یا 1 اگوست؟
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان: نام کاربری somi ، Sara_lphmkf
ما امروز به ایروان ایمیل دادیم،که ما فکرمیکنیم APما کامل شده ولی شما شماره مارو اعلام نکردین و این که چه زمانی شماره ی جدید میذارین.
درجواب همون ایمیل قدیمی رو فرستادن که هنوز پروسه شما کامل نشده وبعدا که کامل شد شماره رو میزنیم،اونموقع بیاین.ولی حرفی و از 25جولای و اگوست و... نبود!
میخواستم بپرسم به آخرین کسایی که ایمیل دادن چی جواب دادن؟ نکنه او ایمیل استرسزای قبلی رو کلا برداشتن، که این خوبه و نشوندهنده ی حل مشکل این سفارت هست.
لطفا اگه کسی به ایروان ایمیل زده بگه چه تاریخی زده و کدوم جوابو گرفته.
تشکر کنندگان: zepehr ، reza_norouzi ، pari pariaaa ، shayesteh ، Sara_lphmkf ، hadi472
سلام
برای من جوابی که اومد حاکی از این بود که مراحل AP به پایان رسیده و شما میتونید برای تبادل مدارک به سفارت بیایید.
در ادامه تاکید شده بود که بعد از 25 جولای مراجعه کنید.
برای همین هم من بلیط اتوبوس رو برای 5 مرداد ( یکشنبه) گرفتم تا دوشنبه اونجا باشم.
اگر دوستان برای محل اقامت دارند برنامه ریزی میکنند خوشحال میشم در صورت امکان مشترکا برنامه ریزی کنیم.

ارادتمند
سعید شفیعی
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

دوستان 330 دلار هزینه مصاحبه رو نقدا در محل سفارت باید پرداخت کرد؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 14:24)سعید پ نوشته:  دوستان 330 دلار هزینه مصاحبه رو نقدا در محل سفارت باید پرداخت کرد؟

بله .
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: سعید پ
دوستان
ایا در مورد ازمایشات پزشکی معاینه چشم هم هست؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: shadi79
(2014-07-20 ساعت 18:44)houshym نوشته:  دوستان
ایا در مورد ازمایشات پزشکی معاینه چشم هم هست؟
با تشکر می

بله چشم هم معاینه می کنه البته خیلی جزءی چند تا علامت با چشم راست وچندتا علامت هم با چشم چپ باید بگیم کدوم طرفه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 14:24)سعید پ نوشته:  دوستان 330 دلار هزینه مصاحبه رو نقدا در محل سفارت باید پرداخت کرد؟
سلام
ممنون میشم اگه بعد مصاحبتون مارو از نتیجه با خبر کنید.
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان:
دوستان من تاریخ مصاحبم که 20 خرداد بود رو تغییر دادم و 19 تیر ماه مجددا واسه پیشنهاد تاریخ بهشون ایمیل زدم و اوایل مرداد رو اعلام کردم که به من ایمیل زدن و گفتن که 20 جولای مجددا ایمیل بزن و تاریخت رو پیشنهاد بده من مجددا ایمیل زدم و در کمال ناباوری به من گفتن که سررسید 2014 به تازگی تمام شده و بعد از تاریخ 4 آگوست ایمیل بزنید شاید تونستیم اگر کسان دیگری هم بودن براتون تاریخ مشخص کنیم.

با این وضعیت احتمالا دیگه تاریخی رو به من پیشنهاد نمی دن میشه منو راهنمایی کنید؟
می خوام بدونم کسی واسه مرداد ماه یا بعد از 20 جولای واسه مصاحبه قرار هست بره ایروان ؟
میشه الان سفارتمو عوض کنم؟
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، نام کاربری somi
(2014-07-21 ساعت 14:10)fatimafam نوشته:  دوستان من تاریخ مصاحبم که 20 خرداد بود رو تغییر دادم و 19 تیر ماه مجددا واسه پیشنهاد تاریخ بهشون ایمیل زدم و اوایل مرداد رو اعلام کردم که به من ایمیل زدن و گفتن که 20 جولای مجددا ایمیل بزن و تاریخت رو پیشنهاد بده من مجددا ایمیل زدم و در کمال ناباوری به من گفتن که سررسید 2014 به تازگی تمام شده و بعد از تاریخ 4 آگوست ایمیل بزنید شاید تونستیم اگر کسان دیگری هم بودن براتون تاریخ مشخص کنیم.

با این وضعیت احتمالا دیگه تاریخی رو به من پیشنهاد نمی دن میشه منو راهنمایی کنید؟
می خوام بدونم کسی واسه مرداد ماه یا بعد از 20 جولای واسه مصاحبه قرار هست بره ایروان ؟
میشه الان سفارتمو عوض کنم؟

'fatimafam
میشه متن انگلیسی Email که براتون فرستادن رو با حذف مشخصات فردی تون بذارین که ما هم ببینیم.
65XX، ایروان، 2 نفر، مصاحبه:June 2nd ، آپدیت ها:، Aug 11، Aug 8 ، June 4
تشکر کنندگان: نام کاربری somi
این اولین پاسخ ناامید کنندشون به من بود که دیروز بهم جواب دادن بعد از اینکه هی گفتن توی این تاریخ ها ایمیل بزن

The annual limit for DV-2014 visa numbers has nearly been reached. For the moment we cannot schedule you an interview date. Please kindly send us an email after 04 AUG 2014. If we have available visa numbers then we will schedule you an interview date.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان