کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه
بچه ها من چند روز دیگه زمینی می رم ایروان، می خواستم بدونم:
1. اگه تا 21 روز به هر دلیلی کارم تمام نشه (احتمال 1 در 1000) و بخوام بیشتر از 21 روز اقامت داشته باشم باید چه کار کنم(می تونم از اول ویزای 45 روزه بگیرم؟ اگه آره چطوری؟)
2. کلا محدودیتی واسه تعداد رفت و برگشت به ارمنستان وجود داره؟ یعنی مثلا حداکثر دو بار در ماه یا نمی دونم هر چیزی به این شکل؟
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: محبت ، Shahabpk
(2014-08-13 ساعت 23:44)smart3461 نوشته:  سلام به همه
1. اگه تا 21 روز به هر دلیلی کارم تمام نشه (احتمال 1 در 1000) و بخوام بیشتر از 21 روز اقامت داشته باشم باید چه کار کنم(می تونم از اول ویزای 45 روزه بگیرم؟ اگه آره چطوری؟)
2. کلا محدودیتی واسه تعداد رفت و برگشت به ارمنستان وجود داره؟ یعنی مثلا حداکثر دو بار در ماه یا نمی دونم هر چیزی به این شکل؟
سلام
1- روز ورودتون درخواست ویزای طولانی تر بدید و البته گرونتره. و البته میتونی ویزات رو هم در ایروان تمدید کنی در صورت نیاز به بیشتر موندن.
2- خیر هیچ محدودیتی برای رفت و برگشت نیست مگر اینکه مشکل داشته باشید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، smart3461 ، reza_norouzi ، nasim ، Shahabpk ، ماتیتی
عزیزان قبلا انتخاب زیاد بود ما ناز میکردیم!
الان به هر شرکتی واسه آپارتمان ایمیل میزنم جواب نمیدن، یا میگن جا نداریم.
ازتلفن زدن به شماره های ارمنیا هم که دفعه قبل با قبض 40هزار تومنی تلفن،در ازای صحبت با یک مشت زبون نفهم، بیزار شدیم.
تکلیف چیه؟
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری
تشکر کنندگان: محبت ، m_nikparvaz ، nasim
(2013-08-22 ساعت 15:33)rainyboy نوشته:  کسی میدونه قیمت بلیط الان چنده برای ایروان؟ تنها عیب تاپیک سفرنامه های سال پیش همین قیمتاس که فک کنم خیلی تغییر کرده . راستی جاده زمینیش هنوزم خرابه از طرف ارمنستان؟

ما 20 آپریل رفتیم با پرواز آسمان نفری 890000 تومان
کیس نامبر : 2014AS46XX
تعداد افراد کیس : 3 نفر ( من و خانومم و دختر 4 ساله ام) برنده اصلی من ، من و دخترم یکضرب ، همسرم چک خورد.
مصاحبه : 2014 08 April - ایروان ، ارمنستان
آپدیت ها : 09 اپریل / 02 جون / 08 اگوست (آمریکا) / 14 اگوست(Email)/
18 آگوست(آمریکا)/ 19 آگوست(آمریکا)
(2013-08-23 ساعت 00:44)KIMIA2005 نوشته:  
[font=Courier]سفر زمینی با اتوبوس به ارمنستان[/font]

[font=Times New Roman]مسیر تهران به ایروان کلیک کن [/font]

-تهران تا تبریز ۶۰۰ کیلومتر
- تبریز تا جلفا ۱۳۵ کیلومتر
- جلفا تا سیه رود ۶۰ کیلومتر
- سیه رود تا مرز نوردوز (ارمنستان) ۲۰ کیلومتر
- معطلی در مرز ۲ الی ۳ ساعت
- فاصله نوردوز تا ایروان ۴۰۰ کیلومتر جمعا 1215 کیلومتر

برای سفر زمینی به ارمنستان چند نکته را به خاطر داشته باشید.به خاطر داشته باشید سفر زمینی به ارمنستان با توجه به وضعیت خاص جاده در ارمنستان سفری طولانی خواهد بود.پس سعی کنید از مسیر سفر خود لذت ببرید که در کاهش خستگی ناشی از سفر سهم بسزایی خواهد داشت.طبیعت بکر ارمنستان وزیبایی های خاص مسیر شما را شیفته خود خواهد ساخت. اگر مایلید با اتوبوس به ارمنستان سفر کنید نیز می توانید با مراجعه به ترمینال غرب (آزادی) در تهران از یکی از شرکت ها بلیط اتوبوس به ارمنستان را تهیه نمایید.بلیط اتوبوس به ارمنستان را می توانید به صورت رفت یا رفت و برگشت تهیه نمایید. قیمت بلیط اتوبوس به ارمنستان ازایران 210 هزار تومان و قیمت بلیط اتوبوس در ارمنستان برای ایران حدود120 هزارتومان است

دو تا شرکت هر روز اتوبوس به ارمنستان دارند که ساعت 2 بعدظهر حرکت و ساعت حدود 12 ظهر روز بعد می رسید ارمنستان در صورتی که تاریخ برگشت شما قطعی نیست می توانید در خواست بلیط برگشت بدون تاریخ را نمایید که دو روز پیش از زمان بازگشت می بایست با مراجعه به دفتر شرکت مذکور در ایروان تاریخ بازگشت خود را قطعی نمایید.اگر نقطه شروع سفر را تهران در نظر بگیریم

[عکس: 110.jpg]

تهران تا تبریز ۶۰۰ کیلومتر - تبریز تا جلفا ۱۳۵ کیلومتر - جلفا تا سیه رود ۶۰ کیلومتر - سیه رود تا مرز نوردوز (ارمنستان) ۲۰ کیلومتر - معطلی در مرز ۲ الی ۳ ساعت - فاصله نوردوز تا ایروان ۴۰۰ کیلومتر جمعا تا مرز 1215 کیلومتر می باشد تشریفات گمرکی و مسیر خاص تا ایروان نیز زمان زیادی را به خود اختصاص خواهد داد.حدود ساعت 3 نصف شب می رسید مرز پس قبلش تواتوبوس خوب بخوابید اگر توانستی ! و حالا در پایانه مرزی بهتر در مرز از تنها صرافی مجاز پولتان را تبدیل به دارم کنید و اکیدا از افراد متفرقه چنج نکنیدسپس می بایست مبلغ 11000تومان بابت عوارض خروج از کشور را در بانک ملی مستقر در ساختمان اصلی به حساب دولت واریز نمود که این مبلغ با خروج های متعدد زمینی از کشور تغییری نخواهد نمود در صورتی که در خروج از کشور به صورت هوایی پس از خروج از کشور برای اولین باردر سال میزان عوارض خروج از کشور برای بار دوم و سوم مبلغی بسیار بیشتر می باشد.تشریفات گمرکی در بخش ایرانی مرز با توجه به تعداد مسافران متغیر است اما ظاهرا زمانی بیشتر از ١ ساعت را به خود اختصاص نخواهد داد.پس از پایان تشریفات گمرکی با عبور از روی پل وارد ارمنستان خواهید شد.بر خلاف بخش ایرانی مرز ساختمانهای واقع در آنسوی پل ساختمانهایی قدیمی و ظاهرا متعلق به دوران شوروی سابق می باشد.نیروهای مرزبانی و گمرک ارمنستان به ندرت ارمنی بوده و عموما روسی می باشند.افرادی با موهای طلایی رنگ و چشمانی روشن و یونیفرم هایی زیبا

[font=Courier]مقررات ورود ویزای ارمنستان
[/font]

ویزای ارمنستان برای حداكثر ۱۲۰ روز، و یکبار ورود قابل صدور است. اتباع برخی كشور‌ها (لیست كامل این كشورها)‌ برای تقاضای ویزای ارمنستان به دعوتنامه نیاز دارند. اتباع ایران از این قاعده مستثناء هستند. ویزای ارمنستان از طریق سفارتخانه‌های ارمنستان، مرزهای ورودی و همچنین از طریق اینترنت (eVisa) قابل دریافت است. ویزا بطور معمول ظرف سه روز صادر می‌شود. هزینه صدور روادید عادی 40 دلار است.البته سر مرز همان موقع به شما ویزا می دهند که بهتر با درام مبلغ آنرا بپردازید چرا که با درام حدود 46 دلار می شود یعنی 1600 درام ( یک خبر خوب هم برای هموطنهای عزیز اینکه ویزا ارمنستان 21 روزه و مبلغ ان 10 دلار یا 3000 درام هست که میتونید هم تو مرز هم تو فرودگاه ارمنستان بگیرید.)

محوطه گمرکی ایران و ارمنستان

[عکس: tabriz-map3.jpg]

توضیحات تصویر بالا:

1- ساختمان انجام تشریفات عبور از مرز ایران (پرداخت 5000 تومان خروجی و مهر خروج )
2-آخرین ایست بازرسی مرزی(چک مهر خروج)
3- خط مرزی ایران و ارمنستان بر روی رود ارس
4- چک پاسپورت
5-ساختمان انجام مراحل اداری ، صدور ویزا و مهر ورود به کشور ارمنستان
6-پرداخت هزینه بیمه اتومبیل کنار درب خروج
7- ماشین های کرایه برای رفتن به ایروان

با اتوبوس به ارمنستان سفرمی نمایید می بایست تا صدور ویزای ارمنستان برای آخرین نفر ازهمسفران منتظر بمانید که اندکی طولانی است.
[font=Courier]
یک نکته : تا می شود از بردن دارو بخصوص کدئین دار جدا خوداری کنید اگر هم لازم است حتمی نسخه پزشک را نیزبه همراه داشته باشید وگرنه انطرف خدا به دادتان برسد
[/font]

هیچ محدودیتی در ورود وسایل همراه مسافر (از جمله عطریات، دخانیات و الكل) وجود ندارد، مگر اینكه بسیار بیشتر از اندازه معمول استفاده شخصی باشد. اطلاعات بیشتر در سایت گمرك ارمنستان

مامورین ارمنستان مقدار کمی ترکی و انگلیسی بلد هستند که تا حدودی کارتان را راه می اندازد ولی اگر متوجه منظور آنها نشدید از هموطنان ارمنی که معمولا بسیار در حال عبور از مرز هستند کمک بگیریدبعد از عبور از مرز نوردوز ( نودوز ) در ارمنستان قسمت جالب سفر شروع میشود جاده های زیبا در راه ایروان و البته پیچ در پیچ و گردنه ٬ سر سبز ٬ بکر ٬ خلوت ٬ جنگلی

فاصله مرز ایران تا ایروان پایتحت ارمنستان ۴۰۰ کیلومتری می باشد و باید خود را برای سفری ۹ - ۸ ساعته آماده کنی جادها چیزی شبیه جاده چالوس خودمان البته با دست اندازهای وحشتناک

[عکس: 117.jpg]

در طول مسیر به سوی ایروان از دو شهر عمده عبور خواهید نمود.ابتدا پس از طی مسافتی در حدود ٨٠ کیلومتر به شهر کاپان میرسید

[عکس: 113.jpg]

ساعت حدود دوازده یک می رسید ایروان که درب اتوبوس خانمها ! وآقایانی هستند که به شما پیشنهاد اجاره آیارتمان می نمایند که اگر سه چهار نفری با هم باشید از لحاظ هزینه خیلی برایتان به صرفه خواهد بود

یک تذکر مهم در سفر به ارمنستان

دوستان که به ارمنستان می روند بین راه خیلی ها در خصوص خودرو و آپارتمان و ... به آنها پیشنهاد می کنند که ما این امکانات را داریم فقط یک توصیه دوستانه ازکسانی خدمات بگیرید که اگر خدای نکرده برایتان در کشور غریب اتفاقی افتاد بتوانید به قول معرف یقه یکی را بگیرید ..

یک توصیه به کسانی که ارمنستان می روند

کشور هم مرز ارمنستان گرجستانه که از ایروان تا تفلیس پایتخت گرجستان 6 ساعت راه زمینی و گرجستان کشور بسیار زیبای که ارزش دیدنش داره و شهر ساحلی باتومی را هم داره که می توانید به انجا بروید لذا دوستانی که می خواهد علاوه بر ارمنستان به گرجستان هم بروند بخصوص کسانی که با خودرو شخصی می روند.

شرکت حمل و نقل مسافربری بین المللی دیدار سیر گیتی

دفتر مرکزی تهران (ایران

آدرس:
ایران، تهران
میدان آزادی، ترمینال غرب

ایمیل:
info@didarseir.ir
سایت:
www.didarseir.ir

تلفن:
۰۲۱-۴۴۶۶۳۸۹۳ | ۰۲۱-۴۴۶۵۹۵۴۳
۰۲۱-۴۴۶۹۳۰۵۱ | ۰۲۱-۴۴۶۹۳۰۵۲
۰۲۱-۴۴۶۹۳۰۵۳ | ۰۲۱-۴۴۶۹۳۰۵۴

فکس:
۰۲۱-۴۴۶۶۳۸۹۴

ممنون از اطلاعات کاملتون ، میشه چنتا سایت برای رزرو تور مخصوص لاتاری ارمنستان معرفی کنید
تعداد افراد کیس : 3 نفر ( من و خانومم و دختر 4 ساله ام) برنده اصلی من ، من و دخترم یکضرب ، همسرم چک خورد.
(2014-07-06 ساعت 12:06)fatimafam نوشته:  بهتره روز پیشنهادی به سفارت واسه مصاحبه چه روزی از هفته باشه؟ روزهای تعطیلشون شنبه و 1 شنبه است؟

روز تعطیلشون همون شنبه و یکشنبه هستش ولی حد اقل 3 روز کار داره مدیکالتون ، در تنظیم وقت دقت کنید
(2014-07-06 ساعت 11:15)fatimafam نوشته:  دوست عزیز بهتره که زمان وقت دکتر چه روزی باشه؟ با توجه به اینکه خانواده 4 نفری باشیم
و اینکه زمان مناسب توی مرداد ماه کی باشه بهتره؟ (چه تاریخی بهتره که پیشنهاد بدیم به سفارت)
در مورد عکس اگر کسی عکس با روسری بگیره قبوله؟
اونجا می تونه با روسری بره واسه مصاحبه؟

برا کسانی که بچه دارند و نیاز به انجام تست سل
جمعه مدیکال -دوشنبه تحویل جواب مدیکال و همون روزتحویل مدارک و پاس به سفارت
برا کسانی که تست سل ندارند
دوشنبه مدیکال - سه شنبه تحویل جواب مدیکال و همون روزتحویل مدارک و پاس به سفارت
بی حجاب یا با حجاب فرقی نمیکنه بستگی به خودتون داره
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Shahabpk
(2014-08-14 ساعت 18:14)arelarel نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 15:33)rainyboy نوشته:  کسی میدونه قیمت بلیط الان چنده برای ایروان؟ تنها عیب تاپیک سفرنامه های سال پیش همین قیمتاس که فک کنم خیلی تغییر کرده . راستی جاده زمینیش هنوزم خرابه از طرف ارمنستان؟

ما 20 آپریل رفتیم با پرواز آسمان نفری 890000 تومان

سلام خاطرات تازه شد.
دوست بزرگوارم rainyboy الآن آمریکا هستند و این پست برای پارساله.Smile
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: نام کاربری somi ، محبت ، shadi79 ، pari pariaaa ، Shahabpk ، gema ، m_nikparvaz
(2014-08-13 ساعت 12:53)khapaleh نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 01:58)saeid1988 نوشته:  قبول نمیکنن.وقت نمیدن.حالا تکلیفم چیه؟

دوست عزیز
اگر لاتاری و رفتن به آمریکا براتون مهمه، من جای شما بودم این ریسک رو می کردم و می رفتم سفارت بهشون پیله می کردم، وقتی هنوز مهلت تموم نشده اونا نباید این حق رو از شما بگیرن، خصوصاً اگر مجرد باشین احتمال اینکه پروسه امنیتی هم نخورین ویه ضرب ویزا بگیرین زیاده، یه کاربر دیگه به اسمه FATIMA اگر درست گفته باشم هم همین وضعیتو داشت ببینید ایشون تونسته کاری بکنه شاید راهی باشه.
موفق باشین
سوالی بود پیغام خصوصی بدین من کمتر تو این تاپیک میام

دوست عزیز این مشکل دقیقا واسه ما هم اتفاق افتاده و الان کلی وقته که دارم التماس میکنم بهم وقت مصاحبه جدید بدن و اونا هی میگن ویزا نامبر نداریم.
شما پیگیریاتون به کجا رسید؟
تشکر کنندگان: Shahabpk
(2014-08-19 ساعت 10:01)fatimafam نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 12:53)khapaleh نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 01:58)saeid1988 نوشته:  قبول نمیکنن.وقت نمیدن.حالا تکلیفم چیه؟

دوست عزیز
اگر لاتاری و رفتن به آمریکا براتون مهمه، من جای شما بودم این ریسک رو می کردم و می رفتم سفارت بهشون پیله می کردم، وقتی هنوز مهلت تموم نشده اونا نباید این حق رو از شما بگیرن، خصوصاً اگر مجرد باشین احتمال اینکه پروسه امنیتی هم نخورین ویه ضرب ویزا بگیرین زیاده، یه کاربر دیگه به اسمه FATIMA اگر درست گفته باشم هم همین وضعیتو داشت ببینید ایشون تونسته کاری بکنه شاید راهی باشه.
موفق باشین
سوالی بود پیغام خصوصی بدین من کمتر تو این تاپیک میام

دوست عزیز این مشکل دقیقا واسه ما هم اتفاق افتاده و الان کلی وقته که دارم التماس میکنم بهم وقت مصاحبه جدید بدن و اونا هی میگن ویزا نامبر نداریم.
شما پیگیریاتون به کجا رسید؟

سلام
من یکبار برای دوستان 2013 هم اینو گفتم ، اون موقع هم واکنش ها خیلی شدید بود . هرچند دیگه الان همه اینو پذیرفته اند . دلم نمیخواد موج منفی صادر کرده باشم ، ولی اینو باید بدونید که از دید امر یکایی ها لاتاری یک حق نیست بلکه افتخاری است که برای زندگی در ینگه دنیا به سایر ملل داده میشه . و شما این بخت را از خودتون سلب کردید . بهتر بود قبل از کنسل کردن وقت مصاحبه تون با بچه های اینجا مشورت میکردید . مسلما به شما توصیه میکردند که اینکار را نکنید . ضمن اینکه در راهنمای لاتاری هم همیشه اعلام میکنند که جز در موارد خیلی اضطراری جابجا کردن وقت مصاحبه را نمیپذیرند . به هر حال روال معمول اینه که اونها صبر میکنند تا همه ی شماره ها کارنت بشن و بعد اگر باز هم تعداد ویزا ها به حد نصاب (7%) نرسید و ویزای اضافه داشتند شما را به مصاحبه دعوت میکنند . آرزو میکنم بخت یکبار دیگه با شما یار باشه و مجددا به شما وقت مصاحبه بدهند.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، خسته از وطن

سلام
در مورد دفعات بستگی به نوع ویزای شما داره. معمولا ویزا برای یکبار سفر صادر میشه و بعد از هر خروج دوباره باید درخواست کنید یا در مرز بگیرید مگر اینکه از اول طور دیگه خواسته باشید. بهتره در اینموارد از سفارت ارمنستان در تهران بپرسید و ویزای مناسب را درخواست کنید.
موفق باشیدSmile
تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 16:02)kamranh نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 15:32)ماتیتی نوشته:  
سلام
در مورد دفعات بستگی به نوع ویزای شما داره. معمولا ویزا برای یکبار سفر صادر میشه و بعد از هر خروج دوباره باید درخواست کنید یا در مرز بگیرید مگر اینکه از اول طور دیگه خواسته باشید. بهتره در اینموارد از سفارت ارمنستان در تهران بپرسید و ویزای مناسب را درخواست کنید.
موفق باشیدSmile
http://www.armeniainfo.am/about/?section=visas
Visitor, single entry, up to 120 days of stay 15000 40
ویزای 45 روزه نداره - فقط 21 روزه و 120 روزه هستش ولی اینو پیدا نکردم که شما 21 روز بمونید و بعد دوباره درخواست ویزای 21 روز دیگه بکنید آیا بدهند یا نه را نمی دونم ...
ولی شاید بشه بهشون کلک رشتی بزنی یه ویزای 21 روزه بگیری بعد از 20 روز با اتوبوس یا قطار پاشو بورو گرجستان بعدش دوباره برگرد داخل ارمنستان یه ویزای 21 روزه دیگه بگیر هاهاهاها
سلام
بله میتونید تمدید کنید در ایروان.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، Shahabpk
(2014-08-22 ساعت 16:18)kamranh نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 16:08)محبت نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 15:32)ماتیتی نوشته:  
سلام
موفق باشیدSmile
ویزای 45 روزه نداره - فقط 21 روزه و 120 روزه هستش ولی اینو پیدا نکردم که شما 21 روز بمونید و بعد دوباره درخواست ویزای 21 روز دیگه بکنید آیا بدهند یا نه را نمی دونم ...
ولی شاید بشه بهشون کلک رشتی بزنی یه ویزای 21 روزه بگیری بعد از 20 روز با اتوبوس یا قطار پاشو بورو گرجستان بعدش دوباره برگرد داخل ارمنستان یه ویزای 21 روزه دیگه بگیر هاهاهاها
سلام
هزینه اش چند می شه و کجا باید این کار را انجام بدیم ؟؟

خوب این مورد خوبه که میگین اما یک چیزی اگر روز بیستم از صدور ویزای ارمنستان پاستون تو سفارت باشه و منتظر ویزای ا.مریکا چه میکنید؟
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-08-23 ساعت 11:59)H Pier نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 16:18)kamranh نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 16:08)محبت نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 15:32)ماتیتی نوشته:  سلام
موفق باشیدSmile
سلام
هزینه اش چند می شه و کجا باید این کار را انجام بدیم ؟؟
خوب این مورد خوبه که میگین اما یک چیزی اگر روز بیستم از صدور ویزای ارمنستان پاستون تو سفارت باشه و منتظر ویزای ا.مریکا چه میکنید؟
الان تحقیقات کردم که برای ورود به گرجستان هم نیاز به ویزا هست و ویزاش 35 دلار هزینه داره و دوباره بخواهید برگردید ارمنستان باز هم باید ویزای ارمنستان بگیرید پس از همون اول یه ویزا 120 روزه به قیمت 40 دلار باید بگیرید ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Shahabpk
فقط برای یادآوری
ویزای ارمنستان در مبادی ورودی قابل صدور است . ویزا بصورت 21 روزه و 120 روزه برای یکبار ورود و خروج صادر میشه .
برای ویزای گرجستان بهتره از ایران اقدام کنید .
برای تمدید ویزا از طریق آژانس مسافرتی داخل ایروان میتونید اقدام کنید . حداکثر 3-4 ساعت وقت میگیره . یکروزه میتونید انجامش بدید. اگر پاستون داخل سفارته یک ایمیل بزنید و موقتا پاستون را بگیرید . اتفاقی نمیافته!
نکته آخر اینکه ایشالا همتون 2-3 روزه ویزا ها تون رو میگیرید و برمیگردید!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
تشکر کنندگان: kamranh ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان