کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-07-30 ساعت 17:44)EmJay نوشته:  دوستان سلام
ما هم امروز مصاحبه مون بلاخره انجام شد.

خلاصه که حالمون گرفتن بدجور

سلام دوست من
اصلا به دلتون بد راه ندین و امیدتونو حفظ کنین.
این جوابیه که این چند وقت اخیر به همه دادن. ظاهرا بهشون گفتن اینو به همه بگن.
از ماه دیگه (آگوست) موج کلیرا شروع میشه و امیدوارم شمام توش باشین.
دوستانی بودن که پارسال حتی تو سپتامبر مصاحبه شدن و الان اونورن پس فقط امیدوار باشین و بس!
شاد باشین.
تشکر کنندگان: نام کاربری somi ، mehrzad2013 ، nedaba ، sysmaster ، amirarsalan20 ، nimaaa ، EmJay
سلام دوستان
لطفا روزها و ساعت پروازهای هفتگی آسمان و ماهان به ایروان - و قیمت حدودی - رو اگه کسی میدونه اطلاع بده. ممنون.
شماره کیس: ***2014AS0007 - رویت قبولی: 1 می - ارسال فرم ها: 16 می - تعداد: 4 نفر - سفارت : ایروان - تاریخ مصاحبه: یازدهم June - ویزا: کلیرنس - آپدیت ها: 28 آپریل, 23 می, 11 جون, 12 جون, 13 جون, 17 جون (بچه ها), 13 آگوست (تمام اعضا), 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: nedaba
آسمان روزهاي شنبه، دوشنبه، چهارشنبه پرواز داره. قيمت بليطش هم براي هفته دوم خرداد كه ما رفتيم، 804 هزارتومن بود. الان رو نميدونم. در مورد ماهان اطلاعي ندارم. ولي فكر كنم فقط آسمان و آرماويا هستن كه پرواز دارن به ايروان.
آژانس ستاره ونك، زنگ بزنين، كامل راهنمائي تون مي كنن.
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
(2014-08-02 ساعت 14:40)a.rahaa نوشته:  آسمان روزهاي شنبه، دوشنبه، چهارشنبه پرواز داره. قيمت بليطش هم براي هفته دوم خرداد كه ما رفتيم، 804 هزارتومن بود. الان رو نميدونم. در مورد ماهان اطلاعي ندارم. ولي فكر كنم فقط آسمان و آرماويا هستن كه پرواز دارن به ايروان.
آژانس ستاره ونك، زنگ بزنين، كامل راهنمائي تون مي كنن.
سلام دوست عزیز من فردا پرواز دارم با ماهان رفت و برگشت 1100000.
1/4شنبه صبح پرواز داره.
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Shahabpk ، majid_eng
خدایا؛
این تاپیکو خیلی زود بیار بالا
شماره ی مارو هرچه زودتر در سایت سفارت نمایان کن
همراه تعداد زیادی از شماره های دوستامون
که با هم بریم ایروان اونجا باهم آشنا بشیم،
آخرشم گرفتن ویزاهارو باهم جشن بگیریم،
یه جشن حسابی
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری
(2014-08-06 ساعت 02:07)نام کاربری somi نوشته:  خدایا؛
این تاپیکو خیلی زود بیار بالا
شماره ی مارو هرچه زودتر در سایت سفارت نمایان کن
همراه تعداد زیادی از شماره های دوستامون
که با هم بریم ایروان اونجا باهم آشنا بشیم،
آخرشم گرفتن ویزاهارو باهم جشن بگیریم،
یه جشن حسابی
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من دعوتم؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، نام کاربری somi ، majid_eng ، محبت
سلام.بچه ها من به خاطر امتحانات پایان ترمم مصاحبمو عقب انداختم ولی حالا ارمنستان میگه که دیگه دعوت به مصاحبه نمیکنه.میگن که حد سالانشون پره. حالا باید جیکار کنم؟
تشکر کنندگان: محبت

(2014-08-06 ساعت 23:05)saeid1988 نوشته:  سلام.بچه ها من به خاطر امتحانات پایان ترمم مصاحبمو عقب انداختم ولی حالا ارمنستان میگه که دیگه دعوت به مصاحبه نمیکنه.میگن که حد سالانشون پره. حالا باید جیکار کنم؟
حدود کیستون چقدر هست ؟؟ و اون موقع که ایمیل زدید که مصاحبتونو عقب بندازید مگه بهتون تاریخ جدید مصاحبه نداد ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: ffrfar
حدود کیسم 6200 بوده.تاریخ بهم ندادن گفتن 20 روز قبل از اومدنت بهمون خبر بده.راهی هست حالا؟مرسی

سلام.بچه ها من به خاطر امتحانات پایان ترمم مصاحبمو عقب انداختم ولی حالا ارمنستان میگه که دیگه دعوت به مصاحبه نمیکنه.میگن که حد سالانشون پره. حالا باید جیکار کنم؟

حدود کیستون چقدر هست ؟؟ و اون موقع که ایمیل زدید که مصاحبتونو عقب بندازید مگه بهتون تاریخ جدید مصاحبه نداد ؟؟

حدود کیسم 6200 بوده.تاریخ بهم ندادن گفتن 20 روز قبل از اومدنت بهمون خبر بده.راهی هست حالا؟مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-08-07 ساعت 14:19)saeid1988 نوشته:  حدود کیسم 6200 بوده.تاریخ بهم ندادن گفتن 20 روز قبل از اومدنت بهمون خبر بده.راهی هست حالا؟مرسی

خوب الان 20 روز قبل از رفتنتون خبر بدین و بگین من برای 1 سپتامبر وقت می خوام شاید بهتون وقت دادن ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
قبول نمیکنن.وقت نمیدن.حالا تکلیفم چیه؟
تشکر کنندگان:
ما اول هفته ی بعد به امید خدا ایروان هستیم،Cool
همینجا بگم که براتون شبهه بوجود نیاد، ما از کلیریهای آینده هستیم، Big Grin
عزیزان اگه میخوان بلیط طیاره بگیرن عجله کنن،Shy
ما همین الانم گرون خریدیم بلیطو Sad
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، reza_norouzi ، masoud z ، pari pariaaa ، محبت ، mizan
(2014-08-11 ساعت 14:59)نام کاربری somi نوشته:  ما اول هفته ی بعد به امید خدا ایروان هستیم،Cool

سلام بلیطو چند خریدی؟ پرواز اسمان یا ماهان؟
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 14:30)masoud z نوشته:  
(2014-08-11 ساعت 14:59)نام کاربری somi نوشته:  ما اول هفته ی بعد به امید خدا ایروان هستیم،Cool

سلام بلیطو چند خریدی؟ پرواز اسمان یا ماهان؟

1020000تومن پول رایج مملکتی Sad
آسمان
ضمنا آپارتمانم هنوز پیدا نکردم، همه جا پر شده
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، reza_norouzi ، azadeh2014 ، محبت ، Shahabpk
(2014-08-08 ساعت 01:58)saeid1988 نوشته:  قبول نمیکنن.وقت نمیدن.حالا تکلیفم چیه؟

دوست عزیز
اگر لاتاری و رفتن به آمریکا براتون مهمه، من جای شما بودم این ریسک رو می کردم و می رفتم سفارت بهشون پیله می کردم، وقتی هنوز مهلت تموم نشده اونا نباید این حق رو از شما بگیرن، خصوصاً اگر مجرد باشین احتمال اینکه پروسه امنیتی هم نخورین ویه ضرب ویزا بگیرین زیاده، یه کاربر دیگه به اسمه FATIMA اگر درست گفته باشم هم همین وضعیتو داشت ببینید ایشون تونسته کاری بکنه شاید راهی باشه.
موفق باشین
سوالی بود پیغام خصوصی بدین من کمتر تو این تاپیک میام
65XX، ایروان، 2 نفر، مصاحبه:June 2nd ، آپدیت ها:، Aug 11، Aug 8 ، June 4
تشکر کنندگان: majid_eng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان