کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
دوستان کی باید در csc ثبت نام کنیم؟ بهترین زمان کی؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza
(2013-08-23 ساعت 12:40)siminzakavand نوشته:  دوستان کی باید در csc ثبت نام کنیم؟ بهترین زمان کی؟

زمان خاصی نداره شب قبل از مصاحبه هم میتونید انجام بدید ولی بهتره همینجا انجام بدین که نخواین دنبال جایی برای پرینت گرفتن بگردید در مملکت غریبه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-08-22 ساعت 00:25)5ina نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 00:03)abiha نوشته:  سلام. هزینه MVR چیه که اینجا اومده؟ برام 160 دلار زده

۱۶۰$ هزینهٔ صادر کردن گرین کاردتون هستش

هزينه USCIS ١٦٥ دلاره...
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، Soap McTavish ، behfaza ، ojee ، shahryar7021
(2013-08-23 ساعت 13:18)aghaghia نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 12:40)siminzakavand نوشته:  دوستان کی باید در csc ثبت نام کنیم؟ بهترین زمان کی؟

زمان خاصی نداره شب قبل از مصاحبه هم میتونید انجام بدید ولی بهتره همینجا انجام بدین که نخواین دنبال جایی برای پرینت گرفتن بگردید در مملکت غریبه...

من یه دسته گلی به آب دادم، بس که هوووولم Sad
رفتم تو csc ثبت نام کنم، همون اولش که باید کنسولگری رو انتخاب می کردیم من بجای ابوظبی اشتباهاً آنکارا رو انتخاب کردم و همون جا اطلاعات اولیه رو وارد کردم. وقتی تموم شد و اون شماره رهگیری رو داد تازه 2 زاریم افتاد چه اشتباهی کردم. چی میشه حالا؟ برم دوباره تو قسمت ابوظبی ثبت نام کنم؟ سایت اجازه میده با یه شماره پاسپورت 2تا اکانت بسازم Sad
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، ojee ، آلیس-1980 ، shahryar7021 ، ffrfar ، ghobad2121
(2013-08-23 ساعت 16:52)nedafarsi نوشته:  

رفتم تو csc ثبت نام کنم، همون اولش که باید کنسولگری رو انتخاب می کردیم من بجای ابوظبی اشتباهاً آنکارا رو انتخاب کردم و همون جا اطلاعات اولیه رو وارد کردم. وقتی تموم شد و اون شماره رهگیری رو داد تازه 2 زاریم افتاد چه اشتباهی کردم. چی میشه حالا؟ برم دوباره تو قسمت ابوظبی ثبت نام کنم؟ سایت اجازه میده با یه شماره پاسپورت 2تا اکانت بسازم Sad

اطلاعی ندارم از این قضیه ولی بگردین شاید گزینه ای برای ادیت اطلاعات وجود داشته باشه!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: behfaza ، ojee ، ffrfar ، آلیس-1980

دوستان تو روخدا از این اشتباهات نکنید
من تا حالا مورد شما را نداشتم ولی فکر نکنم سیستم توانایی تشخیص ثبت نام شما را داشته باشه.شما برای ابوظبی هم ثبت نام بکن. واسه چی میگم اینکارو بکن چون هیچ راهی برای پاک کردن اکانت ساخته شده وجود ندارد!!!! نه شما و نه خود موسسان این سایت حق این کار را ندارند چرا که دولت امریکا خواسته این اطلاعات کاملا محفوظ بماند

دوست عزیز شما بعد از آمدن نامه دومت و مشخص شدن محل مصاحبت باید در csc ثبت نام کنی.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، ojee ، ffrfar ، آلیس-1980 ، khder ، ghobad2121
(2013-08-23 ساعت 19:01)mohammad fazli نوشته:  

دوستان تو روخدا از این اشتباهات نکنید
من تا حالا مرود شما را نداشتم ولی فکر نکنم سیستم توانایی تشخیص ثبت نام شما را داشته باشه.شما برای ابوظبی هم ثبت نام بکن. واسه چی میگم اینکارو بکن چون هیچ راهی برای پاک کردن اکانت ساخته شده وجود ندارد!!!! نه شما و نه خود موسسان این سایت حق این کار را ندارند چرا که دولت آمریکا خواسته این اطلاعات کاملا محفوظ بماند
گر اطلاعات نبود و دوستان

خودمم موندم چطور این اشتباه پیش اومد، خواستم به csc میل بزنم گفتم اول از پیشکسوتان محترم بپرسم Sad
البته الان با ماموریت امارات ساختم یه اکانت دیگه فعلاً که ارور نداده شناسه مرجع رو بهم داد :-|
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، behfaza ، ojee ، ffrfar ، آلیس-1980 ، poopak16
(2013-08-23 ساعت 19:16)nedafarsi نوشته:  خودمم موندم چطور این اشتباه پیش اومد، خواستم به csc میل بزنم گفتم اول از پیشکسوتان محترم بپرسم Sad
البته الان با ماموریت امارات ساختم یه اکانت دیگه فعلاً که ارور نداده شناسه مرجع رو بهم داد :-|

نگران نباشید ندا خانوم
ایشالا که مشکلی پیش نمیاد. اگر توی صفحه امارات هم ثبت نام کردید و اروری نداده دو حالت داره:
1- دیتابیس این دو تا صفحه ( امارات و ترکیه ) با هم متفاوته
2-برنامه نویس این اجازه رو داده که شما با یک شماره پاسپورت بتونید توی هر دو تا سایت ثبت نام کنید.
با انرژی مثبت ادامه بدید و البته اگر تونستید یه ایمیل هم به CSC بدید ببینید چه جوابی بهتون می دن.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: behfaza ، ojee ، ffrfar ، nedafarsi ، آلیس-1980 ، poopak16 ، Natasha9 ، Sara_lphmkf ، ghobad2121
این CSC چی هست اصلاً؟
2014AS0000012XX
تعداد افراد کیس: 2نفر
تاریخ و نوع ارسال فرمهای سری اول: از طریق ایمیل ودر 30 می 2013
تاریخ پاسخ از KCC: هفته بعد (7 june )
مقصد: فعلاً شیکاگو
تاریخ کارنت: سری اول اول اول Big Grin
تاریخ نامه دوم: 13 سپتامبر 2013 Big Grin
تاریخ مصاحبه: 19 نوامبر 2013
کلیرنس: 29 می
تشکر کنندگان: ojee
(2013-08-24 ساعت 15:48)hamedapple نوشته:  این CSC چی هست اصلاً؟

صفحه قبل رو بخونین متوجه میشین!!!
تشکر کنندگان: ghafari88 ، ojee ، maryam_a ، ali99sh ، EKAM ، behfaza ، shahryar7021 ، Natasha9 ، Sara_lphmkf
(2013-08-24 ساعت 15:43)min@ نوشته:  یک سوال داشتم.اگه کسی کلیرنس بخوره.بعد از اینکه کلیر شد دوباره باید بره خودش سفارت؟یا میشه داد آژانس ها انجام بدن؟

بله فقط برای ابوظبی میشه.
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza ، آلیس-1980 ، shahryar7021
دوستان من سایت CSC رو چک کردم گویا از امسال برای ارمنستان هم بایستی ثبت نام کرد !!
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: behfaza ، آلیس-1980 ، shahryar7021
(2013-08-24 ساعت 17:26)mehdieb نوشته:  دوستان من سایت CSC رو چک کردم گویا از امسال برای ارمنستان هم بایستی ثبت نام کرد !!

دوست عزیز لطف کنید لینک منبع خبرتون رو بذارید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza ، آلیس-1980 ، golia
(2013-08-24 ساعت 22:51)mehdieb نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 18:11)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 17:26)mehdieb نوشته:  دوستان من سایت CSC رو چک کردم گویا از امسال برای ارمنستان هم بایستی ثبت نام کرد !!

دوست عزیز لطف کنید لینک منبع خبرتون رو بذارید ...

تو سایت csc حتی به فارسی . قبلا ارمنستان نبود ولی اضافه شده.

دوست عزیز اگر فایل ثبت نام در سی ای سی رو که در امضای آقای فضلی در صفحه اول همین تاپیک موجوده دانلود کنید میبینید که قبلا هم ایروان در لیست این سایت بوده و تازه اضافه نشده... البته من روال امسال رو نمیدونم ولی در لیست مدارک ایروان هم اشاره ای به این مسئله نشده.
تشکر کنندگان: mehdieb ، azar1348 ، Soap McTavish ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، behfaza ، ojee ، H Pier ، golia
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی Smile
آموزش نسخه جدید ثبت نام در CSC را برایتان آماده کرده ام که می توانید از اینـجـــــا و یا امضاء بنده دانلود و استفاده نمایید .

ارادتمند همگی
دوست دار شما و راه شما با احترام محمد
Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان