کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2013-08-26 ساعت 00:33)uranus88 نوشته:  تو دانلودش مشکل دارم. چند بار اقدام کردم ولی نشد. لطف میکنین یه بررسی بفرمایید ببینین مشکل از لینکه یا نه؟؟؟
من تست کردم خیر مشکلی نداره Smile

ولی از این لینــــک هم می توانید استفاده کنید ، لطفا باز هم اگر با مشکلی مواجه شدید حتما به بنده اطلاع دهید Smile
درکل لینک های ارائه شده مشکلی ندارند و سالم می باشند Smile
تشکر کنندگان: uranus88 ، Soap McTavish ، behfaza ، محبت ، noobnoobi ، Mahboy ، JamIrrild
(2013-08-25 ساعت 14:10)ELHAMKHALILI نوشته:  چطوری می تونم تاریخ تولدم را درست کنم؟اشتباهی زدم 1998؟؟؟

اگر ابوظبي هستي يك ايميل بده به contactus_fa_AE@visaops.com (فارسي هم ميتوني بنويسي) توضيح بده اشتباهت چي بوده و عدد صحيح را براشون بنويس
حتما كيس نامبر تاريخ تولد شماره پاسپورت را هم در نامه بنويس
اينم براي انكاراس
contactus_en_TR@visaops.com
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-08-25 ساعت 23:34)mtcanada نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 22:22)ELHAMKHALILI نوشته:  از این که باید به افیسر بگم سال تولدم را در ثبت نام CSC اشتباه زدم، خجالت می کشم می ترسم با خودش بگه این خنگ را راه ندیم آمریکا بهترSad از دوباره ثبت نام کنم؟چون شماره پرونده را هنوز وارد نکردم تا راهی پیدا بشه.

الهام عزیز انقدر نگران نباشید ، اصلا نیازی نیست انقدر به خودتان سخت بگیرید

اگر هم نیازی به توضیح شد جز اینکه نهایت احترام را ببینید چیز دیگری نخواهید دید اینو بهتون قول می دم Smile

نمی توانید مجددا ثبت نام کنید چون شماره پاسپورت + نام و نام خانوادگی شما ثبت شده است و به محض وارد کردن مجددا آن در صفحه ایجاد حساب کاربری ، سایت شمارا به صفحه اطلاعات اکانتی که قبلا بوسیله این شماره پاسپورت و نام و نام خانوادگی وارد نموده اید هدایت می کند.
من خواهشم اینه که صبور باشید و از طریق منابع تماسی که خدمتتون عرض کردم پیگیری نمایید.

انشاالله مشکلتان حل خواهد شد.

درست حق با شماست، شماره ی که شما دادید برای ترکیه بود، من برای ابوظبی اقدام کردم که با توجه به راهنمایی شما شماره ابوظبی را برداشتم. از دوستم که مال 2013 بود جریان را براش تعریف کردم. گفت: اشکالی ندارد ما شماره پاسپورت را اشتباه زذیم و پست بر اساس شماره موبایلی که داده بودن بسته پستی شان را تحویل داده و فقط باید به افیسر بگم سال تولد را اشتباه زدم. بازهم ممنون از اهمیت دادنتان به مشکلات من و امسال من.
تشکر کنندگان: mtcanada ، behfaza ، ffrfar ، noobnoobi ، آلیس-1980
سلام دوستان. من چندروز بود میخواستم تو csc ثبتنام کنم که سایتش درست بالا نمیومد. امشب اومد و با تاخیرهای فراوان مراحلشو تا اونجا که باید یسری اطلاعاتو دوباره میخواد(کشور محل اقامت و ....) اونجارو که تکمیل کردم دیگه رفت و نیومد. خیلی منتظر شدم ولی فایده نداشت. بعد صفحه رو reload کردم که یه صفحه اومد اطلاعاتم ثبت شده ولی هیچ آدرسی از اداره پست نیومد. فک میکنم ثبتنامم ناقصه. باید چیکارکنم؟
تو صفحه جزئیات متقاضی اون پایینش اینطوری زده:
اطلاعات قرار ملاقات

هیچ وقتی تعیین نشده است
‬ ‪
جزئیات تراکنش

هیچ وقتی تعیین نشده است

درسته یا باید چیزی تعیین شده باشه؟
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، آلیس-1980
(2013-08-27 ساعت 22:17)uranus88 نوشته:  سلام دوستان. من چندروز بود میخواستم تو csc ثبتنام کنم که سایتش درست بالا نمیومد. امشب اومد و با تاخیرهای فراوان مراحلشو تا اونجا که باید یسری اطلاعاتو دوباره میخواد(کشور محل اقامت و ....) اونجارو که تکمیل کردم دیگه رفت و نیومد. خیلی منتظر شدم ولی فایده نداشت. بعد صفحه رو reload کردم که یه صفحه اومد اطلاعاتم ثبت شده ولی هیچ آدرسی از اداره پست نیومد. فک میکنم ثبتنامم ناقصه. باید چیکارکنم؟
اطلاعات قرار ملاقات

هیچ وقتی تعیین نشده است
‬ ‪
جزئیات تراکنش

هیچ وقتی تعیین نشده است

شما روي گزينه اول كليك كن و مطابق فايل آموزشي برو جلو و محل پست را انتخاب كن. لطفا نگو گزينه اول مال تعيين وقت هست آيا بايد اينو انتخاب كنم يا نه!!!! Big Grin
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amin arefi ، ffrfar ، aghaghia ، uranus88 ، behfaza ، آلیس-1980
لطفا مديران پيگيري كنن

زماني كه ميخواهيم پاسخ بديم به كامنتها ارور بلند بودن موضوع ميده (subject) لطفا سابجك تاپيك را كوتاه كنيد
لطفا اسم تاپيك را از "گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم اینترنتی اخذ ویزا" به "گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC" تغيير دهيد
بچه ها فقط برنده این CSC رو پر کنه و بعد خانواده رو اضافه کنه ؟لازم نیست همراهان پر کنن؟؟؟
کیس نامبر***2014as3.محل مصاحبه ایروان.تاریخ مصاحبه فوریه 2014.تعداد نفرات کیس 4 نفر.وضیعت پرونده ap.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، siminbiazar
(2013-08-28 ساعت 21:14)Kamyar.A نوشته:  بچه ها فقط برنده این CSC رو پر کنه و بعد خانواده رو اضافه کنه ؟لازم نیست همراهان پر کنن؟؟؟

دوست عزیز دقیقا همینطوره شما برای نفر اصلی اکانت درست میکنی و بقیه افراد را به اکانت اضافه میکنی
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Kamyar.A ، behfaza ، rezagh ، آلیس-1980 ، ffrfar ، manamilad ، siminbiazar
(2013-08-28 ساعت 12:05)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 22:17)uranus88 نوشته:  سلام دوستان. من چندروز بود میخواستم تو csc ثبتنام کنم که سایتش درست بالا نمیومد. امشب اومد و با تاخیرهای فراوان مراحلشو تا اونجا که باید یسری اطلاعاتو دوباره میخواد(کشور محل اقامت و ....) اونجارو که تکمیل کردم دیگه رفت و نیومد. خیلی منتظر شدم ولی فایده نداشت. بعد صفحه رو reload کردم که یه صفحه اومد اطلاعاتم ثبت شده ولی هیچ آدرسی از اداره پست نیومد. فک میکنم ثبتنامم ناقصه. باید چیکارکنم؟
اطلاعات قرار ملاقات

هیچ وقتی تعیین نشده است
‬ ‪
جزئیات تراکنش

هیچ وقتی تعیین نشده است

شما روي گزينه اول كليك كن و مطابق فايل آموزشي برو جلو و محل پست را انتخاب كن. لطفا نگو گزينه اول مال تعيين وقت هست آيا بايد اينو انتخاب كنم يا نه!!!! Big Grin

من طبق فایل آموزشی پیش رفتم ولی میگم که بعد از اون صفحه که یسری اطلاعاتو باید دوباره وارد کنیم دیگه رفت و نیومد. اطلاعات من ثبت شده ولی هیچ دفتر پستیی انتخاب نکردم. هیچ آدرسی از دفتر پستی بهم نداده!!!! مثه اینکه قابلیت ویرایشم نداده
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2013-08-28 ساعت 23:50)uranus88 نوشته:  
اطلاعات قرار ملاقات

هیچ وقتی تعیین نشده است
‬ ‪
جزئیات تراکنش

هیچ وقتی تعیین نشده است

من طبق فایل آموزشی پیش رفتم ولی میگم که بعد از اون صفحه که یسری اطلاعاتو باید دوباره وارد کنیم دیگه رفت و نیومد. اطلاعات من ثبت شده ولی هیچ دفتر پستیی انتخاب نکردم. هیچ آدرسی از دفتر پستی بهم نداده!!!! مثه اینکه قابلیت ویرایشم نداده

دوست عزیز
توجه نمیکنیا!!!
من چی گفتم؟؟؟ همون کارو انجام بده. اگه نتونستی پیغام خصوصی بده ببینم مشکلت چیه
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-29 ساعت 00:52)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 23:50)uranus88 نوشته:  
اطلاعات قرار ملاقات

هیچ وقتی تعیین نشده است
‬ ‪
جزئیات تراکنش

هیچ وقتی تعیین نشده است

دوست عزیز
توجه نمیکنیا!!!
من چی گفتم؟؟؟ همون کارو انجام بده. اگه نتونستی پیغام خصوصی بده ببینم مشکلت چیه

توجه مینماییدم. مشکل این بود که تو سایت هرمرحله ای که تموم میشد و میزدم ادامه خیلی طول میکشید تا لود شه و سر بزنگاه که باید آدرس امپست انتخاب میکردم دیگه میرفت و یادش میرفت بیاد.Big Grin چند روز متوالی در ساعات مختلف تلاش کردم تا بالاخره امروز شد. Cool
تشکر کنندگان: behfaza ، Soap McTavish ، آلیس-1980
یه سوال بعد از ثبت نام کامل در CSC و تعیین شعبه EMPOST (امارات) میشه محل شعبه رو ویرایش کرد و تغییر داد؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: behfaza ، آلیس-1980
(2013-08-25 ساعت 13:11)EKAM نوشته:  من الان تو سايت CSC ثبت نام كردم روشي كه دوستمون mtcanada توضيح داده عاليه ... فقط شماره تلفن ايران هم بزارين كه تكميل بشه و براي دبي يه گزينه بيشتر نيست
empost operation main hub-um al ramoul

ولی من الان چک کردم 11تا شعبه داره!!!
الان اون شعبه ای که دوستان اغلب انتخاب می کنن برای دبی همون empost operation main hub-um al ramoul هست؟؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: behfaza ، exxedus
دوستان من باید پاسپورتمو تمدید کنم که اونم حدود دو هفته طول میکشه. میخواستم ببینم برای ثبت نام در csc محدوده زمان خاصی مطرحه یا خیر؟ یعنی تا 20 روز دیگه مشکلی نداره ثبت نام کنم؟ تاریخ مصاحبه هم آخر اکتبر هست
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2013-08-30 ساعت 13:31)h..h نوشته:  دوستان من باید پاسپورتمو تمدید کنم که اونم حدود دو هفته طول میکشه. میخواستم ببینم برای ثبت نام در csc محدوده زمان خاصی مطرحه یا خیر؟ یعنی تا 20 روز دیگه مشکلی نداره ثبت نام کنم؟ تاریخ مصاحبه هم آخر اکتبر هست

شما شب قبل از مصاحبه هم میتونین ثبت نام کنین، سرجمع 1 ساعت هم طول نمیکشه (اگه یه نفر باشین فوقش یه ربع). اتفاقاً شما حتماً صبر کنین تا پاستون بیاد چون برای ثبت نام و در واقع یوزرتون برای ورود به سایت شماره پاسپورتتون هست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان