کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
سلام،
من آدرس PTT های آنکارا رو از سایت CSC درآوردم و جدا کردم، گفتم شاید به درد بخوره...
Ankara_POS_Locations.pdf
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul
من الان تو سايت CSC ثبت نام كردم روشي كه دوستمون mtcanada توضيح داده عاليه ... فقط شماره تلفن ايران هم بزارين كه تكميل بشه و براي دبي يه گزينه بيشتر نيست
empost operation main hub-um al ramoul
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تاریخ تولدم را اشتباه زدم Sad(( چه کار کنم؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-25 ساعت 07:23)mtcanada نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و گرامی Smile
آموزش نسخه جدید ثبت نام در CSC را برایتان آماده کرده ام که می توانید از اینجا و یا امضاء بنده دانلود و استفاده نمایید .

ارادتمند همگی
دوست دار شما و راه شما با احترام محمد Smile

مشخصات باید دقیقا همونی که تو پاسپورته باشه. چون تارخ تولد تو پاسپورت با اونیکه تو فرمها به کی سی سی دادیم فرق داره یعنی جای روز و ماه را میگم.
تشکر کنندگان: behfaza ، EKAM ، Tabassomshojaat ، آلیس-1980 ، Natasha9
من یه توضیحی لازم هست بدهم تا دوستان با آگاهی بیشتری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. Smile

اگر بجای "ثبت نام برای خدمات پستی" گفتم بر روی "تعیین وقت" کلیک کنید

بخاطر این بود که انتخاب گزینه "تعیین وقت" با "ثبت نام برای خدمات پستی" هیچ تفاوتی ندارد و انتخاب هر دو مورد شما را به یک صفخه هدایت می کند Smile
چون هر دو گزینه شامل مورد { ثبت نام برای ارسال با پیک } می شوند.

پس جای نگرانی نیست ، همانطور که می دانید تعیین وقت مصاحبه برای شما توسط KCC صورت می پذیرد نه از طریق ثبت نام در CSC Smile

ثبت نام در CSC صرفا فقط برای تعیین محلی برای ارئه سرویس پستی به شما در کشوری که به مصاحبه می روید خواهد بود Smile
نه تعیین وقتی برای مصاحبه Smile

{لازم به ذکر است که وقت مصاحبه برای ویزای های {مهاجرتی و لاتاری گوناگونی} توسط kcc مشخص می شود نه خود شخص} Smile

موفق و پیروز باشید Smile
(2013-08-25 ساعت 14:06)mtcanada نوشته:  من یه توضیحی لازم هست بدهم تا دوستان با آگاهی بیشتری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. Smile

اگر بجای "ثبت نام برای خدمات پستی" گفتم بر روی "تعیین وقت" کلیک کنید

بخاطر این بود که انتخاب گزینه "تعیین وقت" با "ثبت نام برای خدمات پستی" هیچ تفاوتی ندارد و انتخاب هر دو مورد شما را به یک صفخه هدایت می کند Smile
چون هر دو گزینه شامل مورد { ثبت نام برای ارسال با پیک } می شوند Smile

پس جای نگرانی نیست در نظر داشته باشید که تعیین وقت مصاحبه برای شما توسط KCC صورت می پذیرد نه از طریق ثبت نام در CSC Smile

ثبت نام در CSC صرفا فقط برای تعیین محلی برای ارئه سرویس پستی به شما در کشوری که به مصاحبه می روید خواهد بود Smile
نه تعیین وقتی برای مصاحبه Smile

{لازم به ذکر است که وقت مصاحبه برای ویزای های {مهاجرتی و لاتاری گوناگونی} توسط kcc مشخص می شود نه خود شخص} Smile

موفق و پیروز باشید Smile
چطوری می تونم تاریخ تولدم را درست کنم؟اشتباهی زدم 1998؟؟؟
تشکر کنندگان: behfaza ، goliii
(2013-08-25 ساعت 13:50)علی1369 نوشته:  
آموزش نسخه جدید ثبت نام در CSC را برایتان آماده کرده ام که می توانید از اینجا و یا امضاء بنده دانلود و استفاده نمایید .

ارادتمند همگی
دوست دار شما و راه شما با احترام محمد Smile

مشخصات باید دقیقا همونی که تو پاسپورته باشه. چون تارخ تولد تو پاسپورت با اونیکه تو فرمها به کی سی سی دادیم فرق داره یعنی جای روز و ماه را میگم.

اينجا كه روز و ماه جدا مشخص كرده ...
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: behfaza ، igolriz
(2013-08-25 ساعت 12:17)ali99sh نوشته:  سلام
من آدرس PTT های آنکارا رو از سایت CSC درآوردم و جدا کردم، گفتم شاید به درد بخوره...
Ankara_POS_Locations.pdf
خیلی لطف کردی. فقط سفرنامه بچه های 2013 رو می خوندم، گفته بودن که بعضی از پستها شنبه هم باز هست ولی این پستها فقط دوشنبه تا جمعه هستند. کسی می دونه چه پستی شنبه ها باز هست؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: behfaza ، ffrfar ، goliii
(2013-08-25 ساعت 14:26)tenese نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 12:17)ali99sh نوشته:  سلام
Ankara_POS_Locations.pdf
خیلی لطف کردی. فقط سفرنامه بچه های 2013 رو می خوندم، گفته بودن که بعضی از پستها شنبه هم باز هست ولی این پستها فقط دوشنبه تا جمعه هستند. کسی می دونه چه پستی شنبه ها باز هست؟؟

پست مرکزی که در امضای آقای فضلی هم در صفحه اول هست.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ali99sh ، tenese ، Soap McTavish ، behfaza ، ojee ، محبت ، آلیس-1980 ، estanfordbineh
(2013-08-25 ساعت 14:10)ELHAMKHALILI نوشته:  چطوری می تونم تاریخ تولدم را درست کنم؟اشتباهی زدم 1998؟؟؟
درود بر شما
چرا انقدر نگران هستید شما Smile

لطف کنید این صفحه را مطالعه بفرمایید و از طریق منابعی که فرموده اند در ارتباط باشید و مشکلتان را مطرح کنید تا راهنماییتان کنند.
درسته اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی - شماره پاسپورت و تاریخ تولد توسط هر شخص قابل ویرایش نیست اما نگران نباشید شما را راهنمایی خواهند کرد.
می خواستم الان با شماره ای که اعلام نموده اند تماس بگیرم که متأسفانه ساعت کاریشان در این بازه نیست Smile
من خودم هم پیگیری می کنم و هرموقع جواب قطعی بگیرم حتما اطلاع رسانی خواهم کرد. Smile

لطفا صبور باشید. Smile
تشکر کنندگان: ELHAMKHALILI ، behfaza ، amin arefi ، azadeh2014 ، محبت ، آلیس-1980 ، nedaba ، estanfordbineh
Exclamation 
پیشنهاد می کنم در ثبت نام Csc عجله نکنید . اول اطلاعاتتون رو تکمیل کنید بعد با دقت شروع به ثبت نام کنید . الان که حتما نباید ثبت نام کنید که بعضی از دوستان انقدر عجولانه اقدام کردند و برای خودشون مشکل درست کردند!! هر چند برای هر مشکلی راهی وجود داره ولی واقعا چرا بی خود به خودتون هم زحمت واسترس وارد می کنید ...
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: behfaza ، آلیس-1980 ، maryam_a ، Sara_lphmkf ، manamilad
(2013-08-25 ساعت 14:51)mtcanada نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 14:10)ELHAMKHALILI نوشته:  چطوری می تونم تاریخ تولدم را درست کنم؟اشتباهی زدم 1998؟؟؟
درود بر شما

لطف کنید این صفحه را مطالعه بفرمایید و از طریق منابعی که فرموده اند در ارتباط باشید و مشکلتان را مطرح کنید تا راهنماییتان کنند.
درسته اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی - شماره پاسپورت و تاریخ تولد توسط هر شخص قابل ویرایش نیست اما نگران نباشید شما را راهنمایی خواهند کرد.
می خواستم الان با شماره ای که اعلام نموده اند تماس بگیرم که متأسفانه ساعت کاریشان در این بازه نیست Smile
من خودم هم پیگیری می کنم و هرموقع جواب قطعی بگیرم حتما اطلاع رسانی خواهم کرد. Smile

لطفا صبور باشید. Smile

خیلییییییییی ممنون. من برای ابوظبی اقدام کردم و تا مرحلی که باید شماره کیس را وارد می کردم پیش رفتم که تا فهمیدم اشتباهی سال رو زدم شماره پرونده را وارد نکردم تا از شما کمک بگیرم. نمی دونم چرا این اتفاق افتاد Sad
تشکر کنندگان: mtcanada ، behfaza ، آلیس-1980
(2013-08-25 ساعت 15:13)ELHAMKHALILI نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 14:51)mtcanada نوشته:  
درود بر شما

لطفا صبور باشید. Smile

خیلییییییییی ممنون. من برای ابوظبی اقدام کردم و تا مرحلی که باید شماره کیس را وارد می کردم پیش رفتم که تا فهمیدم اشتباهی سال رو زدم شماره پرونده را وارد نکردم تا از شما کمک بگیرم. نمی دونم چرا این اتفاق افتاد Sad
از این که باید به افیسر بگم سال تولدم را در ثبت نام CSC اشتباه زدم، خجالت می کشم می ترسم با خودش بگه این خنگ را راه ندیم آمریکا بهترSad از دوباره ثبت نام کنم؟چون شماره پرونده را هنوز وارد نکردم تا راهی پیدا بشه.
تشکر کنندگان: behfaza ، alitab ، میما
(2013-08-25 ساعت 22:22)ELHAMKHALILI نوشته:  از این که باید به افیسر بگم سال تولدم را در ثبت نام CSC اشتباه زدم، خجالت می کشم می ترسم با خودش بگه این خنگ را راه ندیم آمریکا بهترSad از دوباره ثبت نام کنم؟چون شماره پرونده را هنوز وارد نکردم تا راهی پیدا بشه.

الهام عزیز انقدر نگران نباشید ، اصلا نیازی نیست انقدر به خودتان سخت بگیرید

اگر هم نیازی به توضیح شد جز اینکه نهایت احترام را ببینید چیز دیگری نخواهید دید اینو بهتون قول می دم Smile

نمی توانید مجددا ثبت نام کنید چون شماره پاسپورت + نام و نام خانوادگی شما ثبت شده است و به محض وارد کردن مجددا آن در صفحه ایجاد حساب کاربری ، سایت شمارا به صفحه اطلاعات اکانتی که قبلا بوسیله این شماره پاسپورت و نام و نام خانوادگی وارد نموده اید هدایت می کند.
من خواهشم اینه که صبور باشید و از طریق منابع تماسی که خدمتتون عرض کردم پیگیری نمایید.

انشاالله مشکلتان حل خواهد شد.
تشکر کنندگان: behfaza ، ELHAMKHALILI ، آلیس-1980 ، nedaba
آموزش نسخه جدید ثبت نام در CSC را برایتان آماده کرده ام که می توانید از اینـجـــــا و یا امضاء بنده دانلود و استفاده نمایید .

ارادتمند همگی
دوست دار شما و راه شما با احترام محمد
Smile

تو دانلودش مشکل دارم. چند بار اقدام کردم ولی نشد. لطف میکنین یه بررسی بفرمایید ببینین مشکل از لینکه یا نه؟؟؟
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، behfaza ، mtcanada ، shamim_irs ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان