کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
دوستانی که پاسپورت تحویل سفرات میدن بعد از issued شدن منتظر ایمیل سفارت و سایت CSC نباشین و خودتون برید مرکز پستی انتخابی.بعضی از دوستان بودن که بدون دریافت ایمیل رفتن پست و پاسپورت تحویل گرفتن.
2014AS2XX (همسرم) / سفارت: آنكارا / 2 نفر/مصاحبه: هفته چهارم اكتبر
كلير بعد از ۲۴۴ روز
تشکر کنندگان: amohammadi348 ، Touraj2014 ، mizan
(2014-07-26 ساعت 00:45)ssafaye66 نوشته:  سلام به پیشنهاد یکی از دوستان که گفت PTT " ADLİYESARAYIPTT "ANK MERKEZI شنبه ها تا ساعت 4 بازه من این پی تی تی رو انتخاب کردم
ولی ادرسشو نمیدونم کجای میدون کریزلای هست
کسی میتونه رو گوگل مپ به من نشون بده؟

اگه منظور شما عدلیه سرای مرکزی هستش این مرکز پستی بعد از چهار راه کیزیلای و زیرزمین دادگاه مرکزی آنکارا هستش.ما با تاکسی رفتیم 6 لیر شد و حدودا 5 دقیقه با ماشین از کیزیلای فاصله داشت.
كلير بعد از ۲۴۴ روز
تشکر کنندگان: romance33 ، ssafaye66 ، amohammadi348 ، Abdorrezaa
(2014-07-27 ساعت 12:39)sal0811 نوشته:  
(2014-07-26 ساعت 00:45)ssafaye66 نوشته:  سلام به پیشنهاد یکی از دوستان که گفت PTT " ADLİYESARAYIPTT "ANK MERKEZI شنبه ها تا ساعت 4 بازه من این پی تی تی رو انتخاب کردم

اگه منظور شما عدلیه سرای مرکزی هستش این مرکز پستی بعد از چهار راه کیزیلای و زیرزمین دادگاه مرکزی آنکارا هستش.ما با تاکسی رفتیم 6 لیر شد و حدودا 5 دقیقه با ماشین از کیزیلای فاصله داشت.

مرسی مرسی خدا خیرت بده Smile
من هرچی تو گوگل مپ سرچش میکردم مینوشت استانبول!!! دیگه کم کم داشتم میترسیدم که اشتباها استانبول باشه

شنبه هام بازه دیگه ایشالله؟
2014as0001xxx // ankara // interview novamber // 1 nafar // 1 Update
تشکر کنندگان: sal0811
(2014-07-27 ساعت 22:57)ssafaye66 نوشته:  

مرسی مرسی خدا خیرت بده Smile
من هرچی تو گوگل مپ سرچش میکردم مینوشت استانبول!!! دیگه کم کم داشتم میترسیدم که اشتباها استانبول باشه

شنبه هام بازه دیگه ایشالله؟
فکر کنم شنبه ها باز نیست شعبه yenisehir شنبه ها بازه
كلير بعد از ۲۴۴ روز
تشکر کنندگان: ssafaye66 ، mizan
(2013-10-04 ساعت 04:00)aghaghia نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 03:07)kingrokh نوشته:  سلام
دوستان من سوالم رو در تاپیک اشتباه مطرح کرده بودم در خصوص اینکه ثبت نام CSC رو چه زمانی میبایست انجام و دوست عزیزی پاسخ دادن وقتی که دعوت با مصاحبه شدم.
پس در واقع الان به هیچ عنوان بنده با سایت CSC کاری نداشته باشم دیگه ؟!؟!

نه تا وقتی که نامه دوم رو دریافت نکرده باشین...

نامه دوم منظورتون ایمیلی هست که روز و ساعت مصاحبه مشخص میشه ؟؟
یکی از دوستان نوشته نامه دوم من اومده . مگه اعلام کردن تاریخ مصاحبه هارو کیس نامبر من خیلی پایینه پس چرا ایمیلی برای من نیومده ؟ Sad
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-08-01 ساعت 20:29)amirmz نوشته:  
دوستان من سوالم رو در تاپیک اشتباه مطرح کرده بودم در خصوص اینکه ثبت نام CSC رو چه زمانی میبایست انجام و دوست عزیزی پاسخ دادن وقتی که دعوت با مصاحبه شدم.

یکی از دوستان نوشته نامه دوم من اومده . مگه اعلام کردن تاریخ مصاحبه هارو کیس نامبر من خیلی پایینه پس چرا ایمیلی برای من نیومده ؟ Sad
با سلام
دوست عزيز . وقتي در بولتن ويزا شماره كيس شما كارنت شد نامه دوم جايگزين نامه قبولي شما خواهد شد.و ايميلي براي شما ارسال نميشود. شما بايد به همان سايتي كه برندهه شدنتونو ديديد برويد و با زدن شماره كانفيرم خود از نامه دوم خود كه حاوي تاريخ و محل مصاحبه و اسامي تك تك افراد كيس است پرينت تهيه كنيد.
به اميد دريافت ويزا در آينده ي خيلي خيلي نزديك Big Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان:
(2014-08-01 ساعت 20:29)amirmz نوشته:  

با سلام
دوست عزيز . وقتي در بولتن ويزا شماره كيس شما كارنت شد نامه دوم جايگزين نامه قبولي شما خواهد شد.و ايميلي براي شما ارسال نميشود. شما بايد به همان سايتي كه برندهه شدنتونو ديديد برويد و با زدن شماره كانفيرم خود از نامه دوم خود كه حاوي تاريخ و محل مصاحبه و اسامي تك تك افراد كيس است پرينت تهيه كنيد.
به اميد دريافت ويزا در آينده ي خيلي خيلي نزديك Big Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من توی سایت csc ثبت نام کردم بعدش متوجه شدم که پاس همسرم از زمان مصاحبه به بعد 5 ماه بیشتر زمان نداره حالا پاس جدید درخواست دادیم ولی چطوری میتونم شماره پاس جدیده که بیاد رو جایگزین شماره قدیم کنم ؟ توی ویرایشش که میرم قسمت شماره پاس قفله، لطفاٌ راهنماییم کنید
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
وضعیت: کلیرنس
آپدیت ها: 2 سپتامبر
تشکر کنندگان:
ببخشید CSC چی هست؟
تشکر کنندگان:
سلام
بعد از اینکه پاسپورتو به سفارت تحویل دادیم از چه طریق میشه موقعیتشو ره گیری کرد.یا زمان رسیدنشو به ptt دونست؟
با تشکر.
تشکر کنندگان:
از طریق سایت csc
شماره کیس : 2014AS0006XXX / تاریخ رویت قبولی:۱ MAY / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس :۲نفر / ارسال فرمها:May 27, 2013 mail / دريافت تاييديه فرمها : Jun 4 / کارنت شدن کیس:March 18 / تاريخ مصاحبه : هفته اول مي / مكان مصاحبه: ابوظبي / وضعیت : کلیرنس 4 May / مقصد :Houston
پروفایل دو نفره

تشکر کنندگان:

من همین الان از تونجا میام .داخل ساختمان Adliyesaray هست که شنبه ها باز نیست.

(2014-08-20 ساعت 10:59)I2AFSHIN نوشته:  از طریق سایت csc

میشه لینکشو هم بزارین؟
تشکر کنندگان: Abdorrezaa
(2014-07-27 ساعت 12:39)sal0811 نوشته:  [quote='ssafaye66' pid='526821' dateline='1406319352']
سلام به پیشنهاد یکی از دوستان که گفت PTT " ADLİYESARAYIPTT "ANK MERKEZI شنبه ها تا ساعت 4 بازه من این پی تی تی رو انتخاب کردم

[/quote
این مطلب کاملا اشتباهه چون همین امروز که شنبه بود من پشت درهای بسته این واحد پستی قرار گرفتم.فقط یک مرکز باز هست و اونم yenisehir هست. تمام.
تشکر کنندگان: Abdorrezaa
(2014-08-20 ساعت 10:41)parisan نوشته:  سلام
بعد از اینکه پاسپورتو به سفارت تحویل دادیم از چه طریق میشه موقعیتشو ره گیری کرد.یا زمان رسیدنشو به ptt دونست؟
با تشکر.
طبق روال معمول روزی که سفارت پاسپورت رو تحویل پست میده برای شما ایمیل به سه زبان انگلیسی ترکی فارسی بهمراه شماره پیگیری ارسال میشه و میتونید به سایت CSC برید و محموله پستی رو ردیابی کنید یا اینکه شما دو تا سه روز بعد میتونید حضوری برید مرکز پستی که انتخاب کردین و پیگیری کنید.(البته اگه مرکز پستی انتخابی شما روز شنبه هم باز باشه).
كلير بعد از ۲۴۴ روز
تشکر کنندگان:
سلام
ببخشيد اينجا ميپرسم عجله اى شد
من پاسپورت همسرم رو عوض كردم و واسه پسرم هم پاسپورت گرفتم
حالا تو csc نميشه شماره پاس جديدو جايگزين كرد؟؟؟؟
واسه پسرم هم ميگه قرار ملاقات لازمه
راهنمايى راهنمايى تشكر تشكر!!!!!
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان