کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-03 ساعت 02:56)sayeh_m نوشته:  عزيزم
صحبت ها و راهنمايي هايي كه اينجا ميشه ، همه به خاطر خودتونه و اگرنه كه شخص ميتونه هر كاري دوست داره بكنه . اصلاً ميشه هيچ مدركي هم نبرد .
وقتي ريز نمره همراتون نباشه و اعلام شماره شما در سايت طولاني بشه ، رابطه خاصي بين اين دوبه وجود مياد . در مورد اينكه گفتين يك در هزار اين مدرك رو ميخوان ، متاسفانه بايد بگم كه كاملاً اشتباهه . كساني مثل همسر من كه ريز نمره نداشتن ، يك در هزار بودن . البته كه افيسر اگر اين مدرك رو نداشته باشين ممكنه ازتون نخواد كه ارايه بدين ولي وقتي بعد از ٢ ماه تازه از شما درخواست مدارك ميكنن يعني اينكه يه جايي بايد يه تيك در اين رابطه خورده بشه كه نشده . اگر موقع مصاحبه ازتون بخواد و نداشته باشين بهتون برگه نقص مدرك ميده ولي اگر مثل ما مصاحبه تون تموم شد و هيچ اشاره اي بهش نشد و بعد از چند ماه از طريق ايميل ازتون درخواست شد ، خب ما اين زمان انتظار رو ميگيم كليرنس . شايد اين لفظ عاميانه اش باشه ولي من كلمه ديگه اي براش پيدا نميكنم . مثلاً يكي از بچه ها تو ارمنستان ١٠٠ روزه كلير شد و قبل از اعلام شماره اش در سايت ازش ليست سفرهاي خارجي رو خواسته بودن ، حالا مگه ميشه گفت كه چند روز كليرنسش طول كشيده و چند روز نقص مدركش ؟؟؟؟ . من ماه ها تو تاپيك كليرنس ٢٠١٢ و همينطور تاپيك خودمون بودم و اگر چيزي رو مينويسم از روي تجربه اس . در حقيقت اكثر افرادي كه ٢٠١٣ براي مصاحبه رفتن اين مدرك رو برده بودن . اين افراد شامل كساني كه ديپلم ١١ ساله + فرق ديپلم ، ديپلم ١١ ساله +ليسانس ، ديپلم ١١ ساله + دانشجوي ليسانس ، مقاطع فوق ليسانس و دكترا ميشده . درسته اجباري نيست ولي اگر كسي با خودش نبرد و كليرنسش ٤ ماه طول كشيد و به كمبود ويزا خورد اونوقت ميشه گفت اين كار فراتر از جنبه محكم كاريه . تازه من ميتونم از بچه هايي كه همه ميشناسيم ده ها نفر رو نام ببرم كه حتي با داشتن ديپلم ١٢ ساله + ليسانس ، باز هم ريز نمره برده بودن .
مورد ديگه كه اون هم اجباري نيست ولي براي بچه هاي ٢٠١٣ باعث طولاني تر شدن كليرنس شد ، ليست سفرهاي انجام شده است . يك در هزار هم نبوده و در حقيقت از خيلي از بچه هايي كه پاسپورتهاشون چندين مهر ورود و خروج به كشورهاي مختلف داشته اين ليست رو خواستن ، به خصوص سفارت ارمنستان .
در ضمن مطلب ديگه اي كه بايد به اون اشاره كنم اينه كه من به دليل اينكه در زمان كليرنسم ، مدير سايت هم بودم ، خيلي از بچه ها اتفاقاتي كه براشون ميفتاد و يا ايميل هايي كه براشون ميامد رو اينجا اعلام نميكردن و منم به تصميمشون احترام ميذاشتم و در خصوصي راهنماييشون ميكردم ، براي همين يك كمي امارم از پست هاي موجود در تاپيك كليرنس ٢٠١٣ قوي تره .
موفق باشيد
سایه جان من اطلاع دارم که شما مدیر بودین، ما هم خوشحال میشیم از تجربیات شما استفاده کنیم...ولی نداشتن و یا نبردن ریز نمرات مسئله ای نیست که کسی بخواد پنهونش کنه، اونم واسه ما که رابطه مون از طریق اینترنت هست و کسی در واقع کسی رو نمیشناسه! در ضمن این حرفی که من زدم با مشورت با دیگر مدیران بوده و من ازشون پرسیدم در این مورد، خیلی از دوستان هم بودند که این مدارکی که شما گفتین همراهشون بوده ولی آفیسر ازشون نخواسته و بعد از مدتی براشون ایمیل اومده که این مدرک رو ارائه بدین، توی سفرنامه ها هم دوستان نوشتن که کلی مدرک با خودشون بردن ولی آفیسر حتی بهشون نگاه هم نکرده پس این مسئله ای نیست که دستِ ما باشه، اگر خواست و نداشتیم میشه خودمون رو سرزنش کنیم و همونطور که گفتم این قضیه نداشتن مدرکی که اونا درخواست میکنند نقص مدرک محسوب میشه و شما به هر حال کلیرینس رو خوردین....حالا این چه دلیلی داره که آفیسر اون موقع این مدارک رو درخواست نمیکنه و بعدا ایمیل میزنن رو کسی نمیدونه ولی دلیل نمیشه از همه بخوان، من هم گفتم اگر دوستان براشون سخت نیست ریز نمراتشون رو همراه ببرن، در ضمن ما که به زور به آفیسر نمیتونیم بگیم که ما ریز نمرات یا لیست سفرهامون رو اوردیم ازمون بگیر، اگر خواست ما هم ارائه میدیم... اگر اینطور بود که فرم 9 سوالی رو هم همین الان پر میکردیم با خودمون میبردیم که مبادا بعدا ازمون بخوان! ... دوستان 2013 ای که متاسفانه کلیر نشدند و یا دیر کلیر شدند فکر نمی کنم همشون همچین مشکلی داشتند که این اتفاق افتاد، موضوع تمام شدن ویزا بود، خیلی از دوستان مثل مستر بُن بُن هم کلیرینس طولانی داشتند ولی بالاخره کلیر شدند ویا دوستانی بودند که کلیر شدند ولی خب متاسفانه بهشون ویزا نرسید، دلیل نمیشه این قضیه به هم تعمیم داده بشه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
سلام دوستان من اولین نفرم که از ۲۰۱۴ کلیرنس خوردم به امید کلیر شدن هر چه سریع تر.

ما امروز مومبای مصاحبه داشتیم. شغل خصوصی ، معافیت سربازی، اول فرم ۹ سوالی گرفتم بعد که در مورد یکی‌ از سالها از افیسر توضیح خواستم فرم ۹ سوالی رو پس گرفت و دوباره توضیحاتی در مورد سوالات فرم خواست و فرم ۹ سوالی رو پاره کرد و گفت حدود ۱ ماه دیگه منتظر ایمیل باشید که پاسپورت‌هاتون رو بیارید برای ویزا، ضمناً همسر من کیس اصلی‌ بود ولی‌ من فرم ۹ سوالی رو گرفتم.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
(2013-10-03 ساعت 12:53)far572000 نوشته:  سلام دوستان من اولین نفرم که از ۲۰۱۴ کلیرنس خوردم به امید کلیر شدن هر چه سریع تر.

ما امروز مومبای مصاحبه داشتیم. شغل خصوصی ، معافیت سربازی، اول فرم ۹ سوالی گرفتم بعد که در مورد یکی‌ از سالها از افیسر توضیح خواستم فرم ۹ سوالی رو پس گرفت و دوباره توضیحاتی در مورد سوالات فرم خواست و فرم ۹ سوالی رو پاره کرد و گفت حدود ۱ ماه دیگه منتظر ایمیل باشید که پاسپورت‌هاتون رو بیارید برای ویزا، ضمناً همسر من کیس اصلی‌ بود ولی‌ من فرم ۹ سوالی رو گرفتم.
دوست عزيز اميدوارم كه خيلي زود كليرنستون بياد ++++++++++++++++
يه سوال. اگه امكانش هست ميشه بگين شغلتون يا تحصيلاتتون مرتبط با رشته هاي حساس بوده يا نه؟
راستي همسرو فرزندتونم كليرنس خوردن يا فقط شما؟
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
سلام دوستان عزیز
ما هم روز اول مصاحبه توی آنکارا کلیر خوردیم.جلوی ما یک آقا پسر مجرد به عنوان اولین نفر لاتاری سال 2014 ویزا گرفت. در زمان مصاحبه افیسر صحبتی از فرم نه سوالی که الان 10 سوالی شده نکرد.البته اینم بگم که من و همسرم هر دو فوق لیسانسیم و معمولا طبق تجربه سالهای گذشته برای مدارک تحصیلی فوق و دکتری این فرم ارسال میشه. اما یه روز بعد به ایمیل خانمم که برنده اصلیه خطاب به من فرم را فرستادن که شامل 10 تا سواله. کسی میدونه که این فرم را فقط باید من پر کنم یا همسرم هم باید پر کنه؟
ممنون
(2013-10-03 ساعت 13:33)byazdani نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما هم روز اول مصاحبه توی آنکارا کلیر خوردیم.جلوی ما یک آقا پسر مجرد به عنوان اولین نفر لاتاری سال 2014 ویزا گرفت. در زمان مصاحبه افیسر صحبتی از فرم نه سوالی که الان 10 سوالی شده نکرد.البته اینم بگم که من و همسرم هر دو فوق لیسانسیم و معمولا طبق تجربه سالهای گذشته برای مدارک تحصیلی فوق و دکتری این فرم ارسال میشه. اما یه روز بعد به ایمیل خانمم که برنده اصلیه خطاب به من فرم را فرستادن که شامل 10 تا سواله. کسی میدونه که این فرم را فقط باید من پر کنم یا همسرم هم باید پر کنه؟
ممنون
دوست عزیز هر 2 پر کنید و بفرستید، امیدوارم به زودی کلیر بشید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
(2013-10-03 ساعت 13:03)studpk نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 12:53)far572000 نوشته:  سلام دوستان من اولین نفرم که از ۲۰۱۴ کلیرنس خوردم به امید کلیر شدن هر چه سریع تر.

يه سوال. اگه امكانش هست ميشه بگين شغلتون يا تحصيلاتتون مرتبط با رشته هاي حساس بوده يا نه؟

سلام دوست عزیز . واقعیت خودمون هم نمیدونیم چی‌ شد ولی‌ افیسر فرم ۹ سوالی رو فقط برای من داد که بعد از اینکه من سوالی در مورد یکی‌ از آیتمها کردم خیلی‌ با خوش رویی فرم رو از من گرفت و شروع کرد به سوال کردن در مورد اسپانسر ما و یکی‌ دو تا سوال در مورد شغل من و بعد گفت که چقدر زمان دارید تو هند بمونید ، که من جواب دادم و بعد گفت دیگه نیازی به ارسال اطلاعات نیست من همه‌رو وارد کردم ،فقط شما منتظر بمونید تا ایمیل ما به دستتون برسه و پاس‌هاتون رو بیارید .طول زمان مصاحبه حدودا ۳۰ دقیقه بود . با وجودی که همسرم کیس اصلی‌ بود ولی‌ عملا فقط با من مصاحبه کرد . و از همسرم و فرزندم ۱ یا ۲ سوال بیشتر نپرسید.

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...

سفرنامه
(2013-10-03 ساعت 14:10)far572000 نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 13:03)studpk نوشته:  

سلام دوست عزیز . واقعیت خودمون هم نمیدونیم چی‌ شد ولی‌ افیسر فرم ۹ سوالی رو فقط برای من داد که بعد از اینکه من سوالی در مورد یکی‌ از آیتمها کردم خیلی‌ با خوش رویی فرم رو از من گرفت و شروع کرد به سوال کردن در مورد اسپانسر ما و یکی‌ دو تا سوال در مورد شغل من و بعد گفت که چقدر زمان دارید تو هند بمونید ، که من جواب دادم و بعد گفت دیگه نیازی به ارسال اطلاعات نیست من همه‌رو وارد کردم ،فقط شما منتظر بمونید تا ایمیل ما به دستتون برسه و پاس‌هاتون رو بیارید .طول زمان مصاحبه حدودا ۳۰ دقیقه بود . با وجودی که همسرم کیس اصلی‌ بود ولی‌ عملا فقط با من مصاحبه کرد . و از همسرم و فرزندم ۱ یا ۲ سوال بیشتر نپرسید.

ضمنا نه شغل و نه رشته من به هیچ عنوان حساس نبوده و نیست

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...

سفرنامه
(2013-10-03 ساعت 14:12)far572000 نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 14:10)far572000 نوشته:  سلام دوست عزیز . واقعیت خودمون هم نمیدونیم چی‌ شد ولی‌ افیسر فرم ۹ سوالی رو فقط برای من داد که بعد از اینکه من سوالی در مورد یکی‌ از آیتمها کردم خیلی‌ با خوش رویی فرم رو از من گرفت و شروع کرد به سوال کردن در مورد اسپانسر ما و یکی‌ دو تا سوال در مورد شغل من و بعد گفت که چقدر زمان دارید تو هند بمونید ، که من جواب دادم و بعد گفت دیگه نیازی به ارسال اطلاعات نیست من همه‌رو وارد کردم ،فقط شما منتظر بمونید تا ایمیل ما به دستتون برسه و پاس‌هاتون رو بیارید .طول زمان مصاحبه حدودا ۳۰ دقیقه بود . با وجودی که همسرم کیس اصلی‌ بود ولی‌ عملا فقط با من مصاحبه کرد . و از همسرم و فرزندم ۱ یا ۲ سوال بیشتر نپرسید.

ضمنا نه شغل و نه رشته من به هیچ عنوان حساس نبوده و نیست

دوست عزیز امیدوارم بزودی کلیر شین، دوستانی هم بودن پارسال که اونجا مصاحبه شدند و میگفتن که خیلی سوال و جواب میکنند، فکر کنم در ممبی کلا رویه مصاحبه هاشون همینطوره، براتون آرزوی موفقیت دارم...
كلاً در سفارتهاي ديگه بجز ايروان، آنكارا، ابوظبي خيلي سؤالات ميپرسن چون شما ساكن كشور ديگه اي شديد و مسلمه كه شما با افرادي كه ايران زندگي ميكنند از نظر كاري و تحصيلي كمي متفاوتيد.
در مورد ريز نمرات بايد بگم كه بنده و همسرم هردو فوق ليسانس بوديم و برنده همسرم بودن، فقط از همسرم آخرين مدرك تحصيليشو خواستن و از من هيچ مدرك تحصيلي نخواستن. در مورد سفرهاي خارجه هم موقع تحويل مدارك، شفاهي از هر دومون پرسيدند. كاملشو توي سفرنامه ام نوشتم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
دوستای عزیزم

امیدوارم که همه دوستانم زود ویزا بگیرن و خبر خوشحالی بدن
یک سوال داشتم فرم ۹ سوالی چی هست و محتوای سوالات چی هست ؟

ممنون

تشکر کنندگان: behfaza ، آلیس-1980 ، زری وحدتی ، USA2014 ، ali1220 ، ojee ، philter ، قصه گو
(2013-10-03 ساعت 15:04)hamid_nazanin نوشته:  دوستای عزیزم

امیدوارم که همه دوستانم زود ویزا بگیرن و خبر خوشحالی بدن
یک سوال داشتم فرم ۹ سوالی چی هست و محتوای سوالات چی هست ؟

ممنون

اينجا رو مصالعه كنين

http://mohajersara.com/thread-4813.html
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، behfaza ، آلیس-1980 ، زری وحدتی ، EKAM ، ali1220 ، ojee ، اسفند89
(2013-10-03 ساعت 13:33)byazdani نوشته:  سلام دوستان عزیز
ممنون

با سلام
دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر کلیر شوید. به نظر شما تنها علت کلیرنس خوردنتون مدرک فوق لیسانی می تونسته باشه؟آخه ما دو تا هم فوق داریم.
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، tina alin
سلام دوستای عزیز.
منم مجردم و خانم . مدرک فوق معماری دارم و توی دانشگاه غیر دولتی تدریس می کنم. تا 2 هفته دیگه باید برم ابوظبی.
خیلی نگران شغلمم . به نظرتون چی بگم از شغلم که کمتر به کلیر بخورم؟
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، behfaza ، philter ، قصه گو
[font=Times New Roman]دوستان هم اکنون به یاری سبز شما محتاجیمBig Grin
دوستانی که مهندس کامپیوتر هستند به ویژه نرم افزار که میتونند در ایجاد منتظرسرا به دوستان 2014 کمک کنند، لطفا اعلام آمادگی کنند، پارسال این کار رو (afs) افشین عزیز انجام دادن که از خود بچه های 2013 هستند، ما هم اگر بخواهیم که منتظرسرا داشته باشیم باید یکی از دوستان 2014 داوطلب این کار بشن وگرنه منتظرسرایی در کار نخواهد بود، پیشاپیش از همکاریتون ممنونم Smile[/font]
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، behfaza ، laili ، hamid_fs3 ، گل نهال ، ALNB ، Saeedv13 ، afshin4749 ، afs ، powerb ، soli asali ، ojee ، .YAS ، philter ، pv-n ، sysmaster ، Vahid2014 ، hamidrezapir1
(2013-10-03 ساعت 20:48)abiha نوشته:  سلام دوستای عزیز.
منم مجردم و خانم . مدرک فوق معماری دارم و توی دانشگاه غیر دولتی تدریس می کنم. تا 2 هفته دیگه باید برم ابوظبی.
خیلی نگران شغلمم . به نظرتون چی بگم از شغلم که کمتر به کلیر بخورم؟

سعی کنید زیاد توضیح اضافه ندید و هر چی پرسیدن خلاصه جواب بدین و کلا به قضایا آب و تاب ندین، همین...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان