کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
نامردیه اگه آخرین پست رو برای من نزارید !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

به خدا راحت شده بودم ! آروم شده بودم ! Sad

اشتباه کردم گفتم یه سر دوستان بزنم ببینم چی به چیه حالتون خوبه یا نه !

قلبم داره از جا کنده میشه ! Sad(
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

(2014-09-29 ساعت 01:46)soli asali نوشته:  به خدا راحت شده بودم ! آروم شده بودم ! Sad

اشتباه کردم گفتم یه سر دوستان بزنم ببینم چی به چیه حالتون خوبه یا نه !

قلبم داره از جا کنده میشه ! Sad(

سلي شما ويزا گرفتي؟
چقد اينجا سوت و كور شده؟
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: sce ، قصه گو ، smpf ، lighter ، alitab ، nedaba ، pari pari ، S.gh ، shhak
یعنی از سقف ایران حدود 1000 ویزا ندادن البته اگر هم میدادن بازم حدود 400 نفر میموندن به هر حال بهتر از الان بودچون دلمون نمیسوخت که سهم خودمون رو هم نگرفتیم ایکاش سقف پر میشد دلم خیلیییی سوخته
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba ، rezahoorjandi ، pari pari ، آلیس-1980 ، milad 68 ، S.gh ، shhak ، smpf
تو زندگیم همیشه معتقد بودم که هرچی از خدا خواستم بهم داده اما با کلی سختی و مشقت و به صبر و زمان ... بعد از دو سال دوندگی به قصد مهاجرت به کانادا و رفتن به کلاسهای مختلف زبان فرانسه و انگلیسی با داشتن بچه کوچک وقتی اسمم تو لاتاری دراومد واقعا بهت زده شده بودم و با خودم فکر میکردم ایا این دفعه خدا میخواهد یه چیز به این بزرگی و اینقدر راحت بهم بده ؟؟!! که آخرش بازم رسیدم به باور همیشگیم (نه عزیزم برو تلاشت و بکن...)حالا برگشتم به یک سال و نیم قبل و مجدد باید خودم رو برای یه برنامه سخت و طولانی و طاقت فرسای مهاجرت به کانادا آماده کنم.
به عنوان پست آخرم برای همه مهاجر سرایی های عزیز بهترین آرزوها رو دارم چه اونهایی که ویزاشون رو گرفتند مبارکشون باشه نوش جونشون و چه دوستانی مثل ما که موفق نشدیم براشون از خدا بهترین ها رو میطلبم و امیدوارم ساز زندگی از این به بعد براشون کوک باشه. ضمنآ من برای 2016 هم شرکت میکنم و توصیه میکنم به جامونده ها که حتمآ شرکت کنند شاید....

و به قول دکتر شریعتی:

گاهی گمان نمیکنی ولی میشود ، گاهی نمی شود که نمی شود!

گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست! گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود!

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست! گاهی تمام شهر گدای تو می شود
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
(2014-09-28 ساعت 23:00)b@b@k نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 20:00)reza16 نوشته:  سلام دوستان يك زن و شوهر از دوستان ما كه ٨ سپتامبر مصاحبه داشتن و چك خورده بودن امروز ايشود شدن و بهشون امروز زنگ زدن كه ما ويزاي شما را صادر ميكنيم هفته اينده سه شنبه پاستون را بياريد ويزا را بگيريد

با سلام بزرگوار شما از این دوستتون مطمئن هستید ( البته جسارت نکرده باشم)اخه تا انجای که ما می دانیم تا ویزا تو پاس نخوره سایت ایشود نمیشه( همانجا هم نوشته ویزا پرینت شد) و اینکه بعد از 30 سپتامبر کلا پرونده لاتاری بسته میشه و هیچگونه استثنایی نداره

بله ايشون همكار نزديك من هستن اتفاقا من هم بهشون گفتم بعد از ٣٠ سپتامبر ويزايي صادر نميشه ولي من كيس نامبر را كه چك كردم ديروز ايشود شدن با وجوديكه هنوز پاسپورت پيش خودشون هست و تماسي هم كه سفارت ابوظبي با ايشون گرفتن گفتن ما ويزاتون را پرينت ميكنيم شما پاستون را هفته اينده بياريد ويزا بگيريد، تاريخ صدور ويزاشون ٢٨ بوده

(2014-09-28 ساعت 21:08)mahssa نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 20:00)reza16 نوشته:  سلام دوستان يك زن و شوهر از دوستان ما كه ٨ سپتامبر مصاحبه داشتن و چك خورده بودن امروز ايشود شدن و بهشون امروز زنگ زدن كه ما ويزاي شما را صادر ميكنيم هفته اينده سه شنبه پاستون را بياريد ويزا را بگيريد

دوست عزیز میشه بگین کدوم سفارت بودن؟

ابوظبي
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
(2014-09-28 ساعت 21:03)حاجی واشنگتن نوشته:  
مگه بعد 30 سپتامبر ویزایی صادر میشه؟؟؟!!! ابوظبی معلوم هست چته... Sad

تاريخ صدور ويزاشون ٢٨ بوده ولي چون پاسشون توي سفارت نيست تلفني بهشون اطلاع دادن و وقت دادن واسه سه شنبه هفته اينده كه فقط صرفا بچسبونن توي پاسشون الان به تاريخ ديروز ايشود شدن من خودم چك كردم
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: behdadK ، reasonable ، amohammadiazar ، قصه گو ، rbrb-2015 ، آلیس-1980 ، َalikh ، nedaba ، S.gh ، shhak ، smpf
گاهی باید رفت و آنچه ماندنی ست را جا گذاشت
مثل یاد، مثل خاطره،مثل لبخند
رفتنت ماندنی و با ارزش می شود، وقتی که باید بروی، بروی
و ماندنت پوچ و بی فایده است، وقتی که نباید بمانی، بمانی ..

- آنا گاوالدا
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
دوستان و هم قطارانم فردا این تاپیک قفل میشه و با دلی پر اندوه باید این جا و همه خاطراتش رو به تاریخ بسپاریم فقط خدا میدونه که چقدر دلم میخواست این روزها هممون خوشحال بودیم و دنبال یه سرنوشت جدید میرفتیم ولی بازی روزگار این بود که این تاپیک با غم و اندوه و واقعا مظلومانه بسته بشه خدا میدونه که چند وقته فقط زنده ام و نفس میکشم و بدلیل شوکی که بهم وارد شده هیچ علائمی از زندگی عادی ندارم امیدوارم هممون خیلی زود به زندگی عادیمون برگردیم و این ضربه روحی برامون زود جبران بشه و از این داستان درسهای بزرگی بگیریم و خدا برامون جبران کنه...... در اخر با چشمی گریان و دلی پر اندوه از همه شما دوستان خداحافظی میکنم و تنها ارزوم اینه که این شرایطی که تو این یک سال و نیم تجربه کردیم برای هیچ کدوممون تکرار نشه و برای هیچ چیز دیگه اینجوری اسیب نبینیم فراموش نکنین که ما هنوز نفس میکشیم و زندگی ادامه داره با تمام بی عدالتی هاش بدرووووود دوستانم
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ..........................، از خدمت همه شما خواهران و برادران مرخص و به سوی زندگی قبلی بازخواهم گشت..............
یعنی غیر از این چاره ای ندارم........................
امیدوارم هممون عاقبت به خیر بشیم
الهی................. آمین
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
با اینکه بار دوم هست خداحافظی میکنم ولی ابندفعه واقعا میرم.من دو ماه دیگه به کانادا میرم(علیرغم میل باطنیم چون همیشه عاشق آمریکابودم) از دوستان هر کسی کاری داشت ویا گذارش افتاد در خدمتم .یکسال و خورده ای در دنیای رویا سپری کردیم و چه آرزوهایی رو که درسر پروروندیم و همگی بر باد رفت چقدر دوران خوبمون زود تمام شد چه دوستیهای قشنگی شکل گرفت و بازم با بسته شدن تاپیک بر باد میره کلا زندگی محل بر باد رفتن داشته هاست همونطوریکه زندگیمون هم تا مدت دیگه برباد میره .تفو بر تو ای چرخ گردون که خیلی راحت همه چیز رو به بازی میگیری
خداحافظ
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
با امید بهروزی و سلامتی برای همه ی شما دوستان مهاجر سرایی عزیز. همیشه یه چیزایی هست که افسوسش و میخوریم ( مث این آخریش که لاتاری بود) ولی خیلی چیزای دیگه هم هست که باید بیشتر قدرش و بدونیم و از داشتنش شاد باشیم. امیدوارم آینده ای شاد و همراه با موفقیت و سلامتی در انتظار همه ی شما باشه. خدا نگهدار همه ی شما .
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
جا داره یه جمع بندی آمار سه کنسولگری تا 26 سپتامبر رو بدیم، باشد که در آینده استفاده شود.
کد:
CNGroup    family    ready    issued    AP    refused    trans
0    552    57    434    51    8    2
1000    547    65    412    58    11    1
2000    544    72    423    42    7    0
3000    491    71    254    160    6    0
4000    518    72    190    248    8    0
5000    570    109    202    253    6    0
6000    511    90    197    217    7    0
7000    560    159    153    234    14    0
8000    54    13    18    23    0    0
9000    26    7    14    4    1    0
10000    28    16    10    2    0    0
11000    10    1    7    1    1    0
12000    6    0    4    1    0    1
13000    5    5    0    0    0    0
2014AS62XX ، تعداد: 2نفر ، مقصد: سن هوزه ، مصاحبه : 19 می 2014 ، نتیجه : کلیرنس
خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
تشکر کنندگان: farazz ، reasonable ، َalikh ، nedaba ، milad 68 ، Nooshinsalamat ، rbrb-2015 ، NIKKI ، behdadK ، قصه گو ، shhak ، smart3461 ، smpf ، ARSAMNEW
فردا روز آخره....
نشد که بشه...
سال پر شور و هیجانی بود، پر از انتظار... لحظه شماری های بی وقفه ی شبانه روزی...
سخته که همشو بخوایم بزاریم به حساب تجربه وقتی تمام زندگی آیندمونو رو حسابش برنامه ریزی کردیم...
ولی کار نشد نداره، پس فردا ثبت نام کنید حتما...
^_^

شاد و سربلند... روزگار به کام
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
(2014-09-29 ساعت 10:36)reza16 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 21:03)حاجی واشنگتن نوشته:  
مگه بعد 30 سپتامبر ویزایی صادر میشه؟؟؟!!! ابوظبی معلوم هست چته... Sad

تاريخ صدور ويزاشون ٢٨ بوده ولي چون پاسشون توي سفارت نيست تلفني بهشون اطلاع دادن و وقت دادن واسه سه شنبه هفته اينده كه فقط صرفا بچسبونن توي پاسشون الان به تاريخ ديروز ايشود شدن من خودم چك كردم

حدود کیس نامبرشون چند بوده؟
تشکر کنندگان: reasonable ، nedaba ، Aroma ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان