کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستانم، عزيزانم ، منتظر سلامي دوباره از طرف شما هستم.منتظرم نذاريد!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
با ارزوی موفقیت برای همه شما عزیزان امیدوارم در تمامی مراحل زندگی پیروز و سربلند و در همه حال شاد و سلامت باشید و به تمامی ارزوهاتون برسید همگی شما عزیزان رو به خدای بزرگ می سپارم و امیدوارم مجددا شما عزیزان را در تاپیک 2016 زیارت کنیم یا علی

ارادتمند: علی مهاجر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
دوستان عزیزی که موفق به دریافت ویزا شدن انشاءالله که موفق باشند وبه ارزوشون رسیده باشندولی روی سخن من با انهائی هست که نتوانستند متاسفانه ویزا بگیرند و همه وقت وزندگیشون متاسفانه دراین دوران دچار چالش بوده مثل خود بنده
ولی از من نشنیده بگیرید که یک جورائی هم خداوند روشون رو بوسیده بدلائلی که همه اونهائی که امریکا امدند می دانند که من چه میگویم
انشاءالله درمسیر اصلی زندگیشون موفق باشند
این نظر شخصی بنده بود
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
سلام دوستان
یه سوال
مورد داشتین تو سال 2014 که طرف سربازی رفته و شغل دولتی داشته و ویزای یکضرب گرفته باشه؟
شماره کیس:2015AS2400>>>تاریخ رویت قبولی:2014 may 1 کنسولگری:ابوظبی>>>تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر>>>ارسال فرمهای سری اول:jun3 >>>کارنت شدن کیس:سپتامبر>>>دریافت نامه دوم:24 nov>>>تاریخ مصاحبه:20 jan
تشکر کنندگان: behdadK ، meisamg1362 ، smpf ، nedaba
دوستان عزيزم
انگار همين ديروز بود كه اواخر مهر ماه سال قبل بعد از مصاحبه و گرفتن برگه صورتي از سفارت آنكارا وارد اين تاپيك شدم و كامنت مامان سايه رو خوندم. بعد از خوندن مطالب كاملا درست ايشون صابون كلير نشدن رو از همون وقت به تنم ماليدم ولي نتونستم روياي رفتن به اوونور رو از ذهنم بيرون كنم هر روز قبل از دوش گرفتن اول صبح، اول سايت سيس و بعد هم مهاجرسرا تاپيك كليرنس. توو اين تاپيك گفتيم و خنديديم . درد دل كرديم و بغضمون تركيد. با كلير شدن دوستامون هورا كشيديم و رقصيديم.
و بعد از 8 ماه پيگيري و مكاتبه بالاخره كلير شدم.
خلاصه هر چي انرژي داشتيم گذاشتيم اينجا باميد اينكه همه با هم اونجا باشيم .
مطمئن ام تمام دوستاني كه اين دوران رو تجربه كردن خيلي از قبل بزرگتر شدن و زندگي و صبر رو تمرين كردند و بعدا همه اينها بكارشون خواهد اومد.
در پايان از اقاقيا، شهريار و ناظم عزيز و تمامي دوستان مهاجرسرا تشكر مي كنم كه اين فضا رو برامون آماده كردند.
و از خدا براي همه تون بهترين سرنوشت رو آرزو مي كنم.

وفا كنيم و ملامت كشيم و خوش باشيم
كه در طريقت ما كافريست رنجيدن
يا حق
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

سلام به روی ماه همه دوستان عزیزم
از زمانی که عضو مهاجرسرا شدم تا همین الان، با خیلی از دوستان آشنا شدم و خیلی درسها ازشون یاد گرفتم.
با هم خندیدیم و با هم گریه کردیم...
با هم هورا کشیدیم و با هم بهت زده شدیم...
با هم ویزا گرفتیم و با هم ویزا نگرفتیم...
با هم...

همه این با هم بودن ها و با هم رفتن ها فقط در کنار هم و با پشتیبانی هم امکان پذیر شد و فکر میکنم بزرگترین درسی که اینجا یاد گرفتیم همین با هم بودن بود و هست.

با اینکه عمر این تاپیک امروز تموم میشه اما دوستی هامون هیچوقت تموم نمیشه و تازه شروع شده و داره ریشه میگیره.
قدر این دوستی ها رو هرچند مجازی بدونیم که همه ارزش زندگی به دوست داشنن و دوست داشته شدنه.

امیدوارم هرجای این کره خاکی که هستین و خواهید بود بتونین به همه آرزوهای بزرگ و کوچیکتون جامه عمل بپوشونین و درسهای زندگی رو خوب بگیرین.

تو تاپیکای دیگه به همراهی همه دوستان قدیم و جدید ادامه خواهم داد چون همه این دوستان حق بزرگی به گردنم دارن و بدون راهنمایی ها و همراهی های اونا طی کردن این مسیر به این راحتی ممکن نبود و نیست.
همه تونو دوست دارم خیلی بیشتر از اونی که نصورشو میکنین.
دوستدار همه شما
عمو نوروز
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «irantruck» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Shabi2605» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «I2AFSHIN» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «exxedus» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «shirin_n» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «sonyz2» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «azadeh2014» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «shahrzad001» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «moein_sg» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «katanaser» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «arashmanteghi» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «mishga» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «sysmaster» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «payman115» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Hassan2014» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «sepidar87» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Hadi2014» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «azri» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «(*)USA2014» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «mehdikhosro» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «(*)pari1392» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «letka» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «hossein2909» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «srt» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «m_nikparvaz» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «hosseinmm» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «amohammadi348» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «گلپری» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «(*)reza_top60» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «batigoal_189» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «kamranh» عزیزღღღ
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
و بلاخره 30 سپتامبر فرا رسید
30 سپتامبری که تقدیر ما رو به نحو دیگری رقم زد.
30 سپتامبر لعنتی که همه ما رو هم کم صبر کرده بود و هم عصبی. همیشه توی این مدت فکر می کنم، که تقصیر کیست؟ تقصیر کیه که یکی دیگه ویزاهامون رو نمیده و ما اینجا به بهانه های مختلف حال همدیگه رو گرفتیم و با هم دعوا می کنیم!
خیل وقت بود که همه ما منتظرش بودیم! خستمون کرده بود.

راستش من نیومدم خداحافظی کنم چون همیشه از این لحظه بدم میومده. مطمئنم دوباره توی تاپیک و یا جای دیگه ای همدیگه رو خواهیم دید ولی اول از همه می خوام که اون بار دیگه ناامید نشیم و اگه قرار دوباره این بلا سرمون باید، اصلا برنده نشیم.
تقدیر برامون نخواست، ما تقدیرمون رو عوض می کنیم. با امید، تلاش و توکل
همگی موفق باشیم
Tongue
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
(2014-09-30 ساعت 10:30)قصه گو نوشته:  ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «irantruck» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Shabi2605» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «I2AFSHIN» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «exxedus» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «shirin_n» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «sonyz2» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «azadeh2014» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «shahrzad001» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «moein_sg» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «katanaser» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «arashmanteghi» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «mishga» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «hosseinmm» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «amohammadi348» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «گلپری» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «(*)reza_top60» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «batigoal_189» عزیزღღღ
قصه گوی عزیز راستش متوجه آرزوتون نشدم!
هر چند که توی همون لیستتون برخی ها ویزاشون رو گرفتن ولی شاید برای اینکه کسی ناراحت نشه، اعلام نکردن (بهتره مثبت فکر کنیم)
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، shhak ، nazanin fatemi ، pari pari ، meisamg1362 ، aaraam ، smpf ، nedaba ، milad 68
خیلی ناراحت شدم برای کسانی که ویزا نگرفتند
ولی یادتون باشه
خداوند ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
من از اولش شعارم همین بود. هنوزم همونه:
خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار
خداوندا ویزا گرفته و نگرفتمون را عاقبت به خیر کن. همین!
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
من هم برای تمام دوستان ویزا گرفته و نگرفته آرزوی موفقیت میکنم. اونهایی که ویزا نگرفتند باید با ضربه ی روحی ناشی از این اتفاق کنار بیان و به زندگی عادی برگردند. اونهایی هم که موفق به گرفتن ویزا شدند در مسیر زندگی جدیدی قرار گرفتند که هیچ کس نمیتونه کیفیتش رو صد در صد تضمین کنه. مطمئن هستم دوستانی که موفق به گرفتن ویزا نشدند ولی ایمان قوی به مهاجرت دارند قطعا دلسرد نخواهند شد و مسیر دیگری رو پیدا میکنند. به قول شیخ رومی:

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش ..... بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

شاد باشید
هادی
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
(2014-09-30 ساعت 12:14)hadi472 نوشته:  من هم برای تمام دوستان ویزا گرفته و نگرفته آرزوی موفقیت میکنم. اونهایی که ویزا نگرفتند باید با ضربه ی روحی ناشی از این اتفاق کنار بیان و به زندگی عادی برگردند. اونهایی هم که موفق به گرفتن ویزا شدند در مسیر زندگی جدیدی قرار گرفتند که هیچایواینمیتونه کیفیتش رو صد در صد تضمین کنه. مطمئن هستم دوستانی که موفق به گرفتن ویزا نشدند ولی ایمان قوی به مهاجرت دارند قطعا دلسرد نخواهند شد و مسیر دیگری رو پیدا میکنند. به قول شیخ رومی:

شاد باشید
هادی
هادی جان ایشالا که موفق باشی. من هم برگشتم و نتونستم ویزا بگیرم.
الان هم توی شوک هستم. واقعا نمیدونم همسرم با یه بچه کوچیک بفرستم یا نه.
واقعا تصمیم گیری سخته
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
(2014-09-30 ساعت 12:31)reza_top60 نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 12:14)hadi472 نوشته:  من هم برای تمام دوستان ویزا گرفته و نگرفته آرزوی موفقیت میکنم. اونهایی که ویزا نگرفتند باید با ضربه ی روحی ناشی از این اتفاق کنار بیان و به زندگی عادی برگردند. اونهایی هم که موفق به گرفتن ویزا شدند در مسیر زندگی جدیدی قرار گرفتند که هیچایواینمیتونه کیفیتش رو صد در صد تضمین کنه. مطمئن هستم دوستانی که موفق به گرفتن ویزا نشدند ولی ایمان قوی به مهاجرت دارند قطعا دلسرد نخواهند شد و مسیر دیگری رو پیدا میکنند. به قول شیخ رومی:

شاد باشید
هادی
هادی جان ایشالا که موفق باشی. من هم برگشتم و نتونستم ویزا بگیرم.
الان هم توی شوک هستم. واقعا نمیدونم همسرم با یه بچه کوچیک بفرستم یا نه.
واقعا تصمیم گیری سخته
سلام رضا جان. حالتو درک میکنم. تصمیم گیری بسیار دشواره. شاید باور نکنی ولی من بصورت مرتب شماره کیستون رو توی سیس چک میکردم به این امید که ویزا نصیب شما هم بشه. در هر صورت امیدوارم قبل از هر تصمیمی تمام جوانبش رو بسنجید. از پاس سفید هم غافل نشید شاید فرصت تصمیم گیری بیشتری بهتون بده و یا شانس قبولی در لاتاری 2016 رو نصیبتون کنه. موفق باشی رضا جان.
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، pari pari ، آلیس-1980 ، reza_top60 ، shhak ، k.shiary ، smpf ، maryam_ros ، pari pariaaa ، قصه گو ، nedaba
سلام به همه بچه های گل و دوست داشتنی
آقا من پریروز از ی مسافرت طولانی و خوب برگشتم.
چطورین؟روبراهین؟Smile
متاسفانه نشد،

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان