کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
شادی جان سلام مجدد؛
از حاج خانوم در مورد اجاره صندوق پستی پرسیدم، گفتند که فقط ID کارت و پول می خواد
و مبلغش با توجه به مدت زمان اجاره و سایز صندوق متغیره
موفق باشی

پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، reza_norouzi ، Daneshjo ، shadi79 ، Vahid2014
(2015-06-25 ساعت 20:46)hadi472 نوشته:  [quote='rbrb-۲۰۱۵' pid='628079' dateline='1435129164']
[quote='hadi472' pid='626338' dateline='1434650669']
بعد از مدتها اومدم اینجا و بسیار خوشحالم از دیدن دوباره ی پستهای دوستان و اینکه بچه ها در حال جا افتادن هستند. واسه همگی آرزوی موفقیت میکنم.
خلاصه ای هم در مورد خودم:
ما ۳ ژانویه وارد آمریکا شدیم و تمام کارها طبق روال معمول انجام شد، بعضی ها زودتر از حد معمول و بعضی ها طولانی تر از انتظار، ولی الان بعد از ۵ ماه وضعیتمون استیبل شده و زندگی خوبی داریم. همسرم در ماه دوم موفق به گرفتن کار شد و خود من هم بعد از دو ماه و ۶ روز موفق به پیدا کردن کار در حوزه ی تخصصی خودم (مهندسی صنایع و زنجیره ی تامین) شدم. در حال حاضر هم مشغول برنامه ریزی برای استفاده از فصل تابستون هستیم.
مجددا برای تمام دوستان آرزوی سلامتی (با در نظر گرفتن هزینه های پزشکی بسیار گرون Smile ) و پیدا کردن شغل دلخواهشون رو دارم.
روزگار همگی به کام

سلام و عرض تبریک و خوشامد گویی
خیلی خوشحالم که اینقدر سریع مشغول کار و زندگی شدید من حدود 9 ماهه که اومدم ویرجینیا و رشته و تجربه من هم زنجیره تامین و خرید و تامین بوده حدود 13 سال هم تحربه مرتبط دارم که تمامش تو صنعت خودرو سازی بوده ولی رشته ام مکانیک هستش خوشحال میشم از تجربیاتتون در خصوص پیدا کردن کار مرتبط استفاده کنم در حال حاضر دو تا کار نیمه وقت دارم ولی بازهم دنبال کار تخصصی خودم هستم .
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، reza_norouzi ، rbrb-2015 ، hadi472 ، ریحانا ، pari pariaaa ، David2
سلام.من با پاس سفید دارم برمیگردم آمریکا‌ نمیدونم پروسهٔ خاصی‌ رو باید توی فرودگاه انجام بدم یا نه؟ آیا صف گرین کارت در ها جداست؟باید پاس سفید امضا بشه؟

باید گرین کارت رو نشون داد یا پس سفید رو؟و اینکه آیا این روز ها در LAXگیری میکنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo
(2015-06-30 ساعت 10:07)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 17:35)shadi79 نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره برای گرفتن صندوق پستی چه مدارکی لازم هست بهتره ۶ماه گرفت یا یکساله اصلا فرقی می کنه یا نه

سلام شادی جان، حاج خانوم ما صندوق گرفته ازش می تونی سوال کنی... Wink

http://www.mohajersara.com/member.php?ac...AMMADKHANI
ببخشيد صندوق رو واسه چي بايد اجاره كنيم؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008
http://www.mohajersara.com/member.php?ac...AMMADKHANI
[/quote]
ببخشيد صندوق رو واسه چي بايد اجاره كنيم؟
[/quote]
سلام دوست عزیز بایدی در کار نیست فقط من احتیاج دارم
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، حاجی واشنگتن ، Vahid2014
(2015-07-01 ساعت 00:37)حاجی واشنگتن نوشته:  شادی جان سلام مجدد؛
از حاج خانوم در مورد اجاره صندوق پستی پرسیدم، گفتند که فقط ID کارت و پول می خواد
و مبلغش با توجه به مدت زمان اجاره و سایز صندوق متغیره
موفق باشی

سلام مرسی از پیگریتون میشه لطفا آدرس اون محل رو برام بفرسیتید چون من توی ونچورا یکی از پستخونه ها رفتم ازم بیمه ماشین گواهینامه خواست نتونستم صندوق بگیرم
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، reza_norouzi ، Vahid2014
با سلام ،

دوستان کسی رو که ظرف دو هفته آینده عازم ایران باشه میشناسید؟
یک بسته 100 گرمی حاوی مدارک هست که میخواستم خواهش کنم با خودشون بیارن.

تشکر فراوان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 09:30)parisan نوشته:  با سلام ،

تشکر فراوان.

من سراغ دارم
ولى در مريلند شما كجاييد؟
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، reza_norouzi
(2015-07-01 ساعت 20:01)amiekin نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 20:46)hadi472 نوشته:  [quote='rbrb-۲۰۱۵' pid='628079' dateline='1435129164']
[quote='hadi472' pid='626338' dateline='1434650669']
بعد از مدتها اومدم اینجا و بسیار خوشحالم از دیدن دوباره ی پستهای دوستان و اینکه بچه ها در حال جا افتادن هستند. واسه همگی آرزوی موفقیت میکنم.
خلاصه ای هم در مورد خودم:
ما ۳ ژانویه وارد آمریکا شدیم و تمام کارها طبق روال معمول انجام شد، بعضی ها زودتر از حد معمول و بعضی ها طولانی تر از انتظار، ولی الان بعد از ۵ ماه وضعیتمون استیبل شده و زندگی خوبی داریم. همسرم در ماه دوم موفق به گرفتن کار شد و خود من هم بعد از دو ماه و ۶ روز موفق به پیدا کردن کار در حوزه ی تخصصی خودم (مهندسی صنایع و زنجیره ی تامین) شدم. در حال حاضر هم مشغول برنامه ریزی برای استفاده از فصل تابستون هستیم.
مجددا برای تمام دوستان آرزوی سلامتی (با در نظر گرفتن هزینه های پزشکی بسیار گرون Smile ) و پیدا کردن شغل دلخواهشون رو دارم.
روزگار همگی به کام

سلام و عرض تبریک و خوشامد گویی
خیلی خوشحالم که اینقدر سریع مشغول کار و زندگی شدید من حدود ۹ ماهه که اومدم ویرجینیا و رشته و تجربه من هم زنجیره تامین و خرید و تامین بوده حدود 13 سال هم تحربه مرتبط دارم که تمامش تو صنعت خودرو سازی بوده ولی رشته ام مکانیک هستش خوشحال میشم از تجربیاتتون در خصوص پیدا کردن کار مرتبط استفاده کنم در حال حاضر دو تا کار نیمه وقت دارم ولی بازهم دنبال کار تخصصی خودم هستم .
سلام دوست عزیز، چقدر جالب که من هم 7 سال سابقه ی کار خودروسازی در شرکت ساپکو دارم. والله چیزی که بیشتر از همه تو پیدا کردن کار مرتبط به آدم کمک میکنه یکی رزومه ی خوب و مهمتر از اون مصاحبه ی خوبه و در کنار اینها شانس البته.
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، rbrb-2015 ، pari pariaaa
(2015-07-07 ساعت 07:14)Vahid2014 نوشته:  

تشکر فراوان.

من سراغ دارم
میتونید بسته اتون رو با پست پیشتاز USPS دو روزه بفرسید مریلند.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi
دوستانی که بانک او امریکاحساب داشتین چطوری از شر این هزینه 25 دلاری mainenance fee برای حسابتون خلاص شدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
پارسال همچین روزی ویزا گرفتم
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
(2015-07-10 ساعت 08:57)ehsan_mohajer1 نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 07:14)Vahid2014 نوشته:  

تشکر فراوان.

من سراغ دارم
میتونید بسته اتون رو با پست پیشتاز USPS دو روزه بفرسید مریلند.

ممنونم. دوست دیگه ای لطف کردن .تقریبا همین کارو انجام دادم . بازهم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز

یکی‌ از آشناهای ما واسه مهریه اینجا(لوس آنجلس- اورنج کانتی) دچار مشکل شده و اینجا به‌‌‌ پول ایرانی‌ نیاز داره. اگه واستون امکان داره که واسش بیارید بهم خبر بدید. واسه زحمتی که می‌کشید ایشون یه مقدار بیشتر تقدیم می‌کنن چون مقدارش زیاد هست دوستای که واسشون امکان داره بهم پیغام بدن تا بیشتر واسشون توضیح بدم. اگه میتونید این لطف و بکنید به ‌هم خصوصی پیغام بدید لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من اپریل یه کردیت 500دلاری از ولز فارگو گرفتم و تا حالا ازش استفاده نکردم این مشکلی برای من بوجود میاره یا باعث بلاک شدنش می شه یا نه
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان