کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
این دوستمون ماجراهای زندگیش در امریکا رو به صورت مصور در اینستاگرام میزاره شاید براتون جالب باشه.... rz1210@
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016 ، ofrfar ، KIMIA2005 ، Hopeman
دوستانی که هنوز سفرنامه آمریکاشون رو ننوشتن، خوشحال میشیم تو انجمن خصوصی 2014 اون رو با سایر دوستان به اشتراک بذارن.Rolleyes
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، reza_norouzi ، آلیس-1980 ، حاجی واشنگتن
سلام
می شه راهنمایی که این چیزی که من جسته گریخته از نوشته ها فهمیدم درسته یا نه؟
محدودیت تاریخ ورود تا 30 سپتامبر نیست. درسته ؟
6 ماه از مدیکال؟
ممنونم
شماره کیس: 2015as66xx
مصاحبه: 8 جولای/ ابوظبی
اپدیت درcea : جولای17، 10 اگوست، 10 سپتامبر( با ایمیل)،
کلیر: 10 سپتامبر ایمیل از ابوظبی
دریافت: 21 سپتامبر
ورود: احتمالا دسامبر

پاسخ
تشکر کنندگان:
من خودم شخصا تو سفارت بودم از يكي از خانوماي پشت گيشه پرسيدم. كفتن ٦ ماه از مديكال.
٣٠ سپتامبر انقضاي صدور ويزاست

پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
دوستاي خوبم كسي نيست اخر مهر بخواد بره لوس انجلس؟ با هم باشيم اونجا
ما زن و شوهر هستيم و دو هفته ميمونيم.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
ميخواستم عرض كنم من san bruno هستم نزديك San Francisco و يه اپارتمان يه خوابه رنت كردم و اينكه الان همخونه ميخوام بگيرم از لحاظ مكان جاى خيلى خوب و با امنيت و يه طورايى حيفم مياد كه بدم بره قيمتش مناسبه ولى واس يه نفر نميصرفه ولى خب گفتم اگه كسى از دوستان مايل باشه ميتونه بهم خبر بده شايد بتونم كارى بكنم در هرصورت من از لحاظ كمك هم تا جايى كه بتونم كمك ميكنم و اينو هم بگم خونه كامله هيچى نياز نيس اشپزخانه و اتاق خواب و مبل همه چى اوكيه

تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان:
یادش بخیر یک موقعی این تاپیک چه بر و بیایی واسه خودش داشت و جوش و خروشی
حالا دیگه سوت و کور و پرنده هم پر نمیزنه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
سلام
دوستان عزیز
من کیس برنده هستم به همراه همسرم
2تا سوال
1_اگر به ما ویزا داده بشه هر دوتا همزمان داده میشود؟
2_چه مدت زمان داریم تا از لحظه گرفتن ویزا تا اولین ورود به آمریکا؟
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
با توجه به اینکه اولین سفر به آمریکای همه 2014 ای ها چند ماهی هست تمام شده و کمتر از 9 روز دیگه تاپیک اولین سفر 2016 ای ها باز میشه. به رسم هر ساله تا آخر سپتامبر این تاپیک باز میمونه. دوستانی که قصد دارند باز هم با هم ارتباط داشته باشند از تاپیک اولین سفر 2015 استفاده کنند.
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...3?page=198

البته این اتفاق در حال حاضر هم داره می افته و این تاپیک دو ماهه که به جز سئوالات 2015 ای ها و تبلیغات پستی به خودش ندیده و دوستان 2014 ای که ارتباطتشون رو حفظ کردند در تاپیک 2015 فعالیت میکنند.
امیدوارم همه تاپیک های مهاجرسرا به شادی بسته بشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
(2015-09-21 ساعت 11:40)Hamed_402 نوشته:  سلام
دوستان عزیز
۲تا سوال
من کیس برنده بودمو روز مصاحبه من ویزا گرفتمو ویزام 6 ماه اعتبار داشت، شوهرم چک خورد 3 ماه بعد ویزاش آماده شد و رفت گرفت اعتبار ویزاش با اعتبار ویزای من یکی بود یعنی ویزاش 3 ماه اعتبار داشت

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد 2 نفر
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، hedyhoney
(2015-09-21 ساعت 15:28)سپیده زمان نوشته:  
دوستان عزیز
۲تا سوال
من کیس برنده بودمو روز مصاحبه من ویزا گرفتمو ویزام ۶ ماه اعتبار داشت، شوهرم چک خورد ۳ ماه بعد ویزاش آماده شد و رفت گرفت اعتبار ویزاش با اعتبار ویزای من یکی بود یعنی ویزاش ۳ ماه اعتبار داشت

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد ۲ نفر
متشکرم
ممکن من که مرد هستم اول fbi check بخورم
بعد ویزا ها هم زمان بیاد
چون شنیدم برای خانم ها راحتر
دیگهcheck نمیخورن
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-21 ساعت 15:35)Hamed_402 نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 15:28)سپیده زمان نوشته:  
دوستان عزیز
۲تا سوال
من کیس برنده بودمو روز مصاحبه من ویزا گرفتمو ویزام ۶ ماه اعتبار داشت، شوهرم چک خورد ۳ ماه بعد ویزاش آماده شد و رفت گرفت اعتبار ویزاش با اعتبار ویزای من یکی بود یعنی ویزاش ۳ ماه اعتبار داشت

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد ۲ نفر
متشکرم
ممکن من که مرد هستم اول fbi check بخورم
بعد ویزا ها هم زمان بیاد
چون شنیدم برای خانم ها راحتر
دیگهcheck نمیخورن
احتمالش خیلی خیلی زیاده چک بخورین، معمولا آقایون چک میخورن ، ولی جای نگرانی نیس اگه وابسته ب ارگان های دولتی س پ ا ه نباشید بعد از بررسی ویزاتون رو آماده میکنن

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد 2 نفر
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: hedyhoney
به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقیست. چند روز دیگه تاپیک 2017 باز میشه و 2014 بسته. امیدوارم اونایی که رفتن (همچنین اونایی که نرفتن) موفق باشن و سلامت و زود به خواستشون و هدفشون تو زندگی برسن.
Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light. ~Steven Kloves
پاسخ

سلام دوستان عزیزم

برای تمامی دوستان پیشکسوت در هر مرحله ای که هستند آرزوی موفقیت میکنم و یه درخواست کوچیک دارم .
هوای ما رو هم داشته باشید که اول راه هستیم .به تاپیک های 2016 هم سر بزنید تا بچه های 2016 بتونن از تجربیاتتون استفاده کنن .

ممنون از توجهتون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، ho_tasha ، victor2016 ، reza_norouzi ، آلیس-1980 ، قصه گو ، Sam2014 ، hedyhoney
مهاجرت كردن توي خون مونه! طي اين دو سال و نيم چه تاپيك هايي رو كه پشت سر نذاشتيم!؟! من يكي كه هنوز هستم و يكي از وظايف خودم ميدونم كه بعد از كار روزانه حتما به سراغ دوستان بيام و از احوالاتشون با خبر بشم. مواظب خودتون و آرزوهاتون باشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان