کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2013-10-21 ساعت 08:17)Mohsen79 نوشته:  با سلام به همگی

این سایت ثبت نام رو چند روزه دارم سعی می کنم بارکنم ما نمیشه. جریان چیه ؟
با IE و Chrome و سد غیرقابل عبورشکن سعی کردم اما نمیشه.
نکنه آدرسش عوض شده dvlottery.state.gov

نه دوست عزیز.عوض نشده.
https://www.dvlottery.state.gov/
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: Mohsen79 ، King Eagle
(2013-10-21 ساعت 09:18)sib 24 نوشته:  

نه دوست عزیز.عوض نشده.

برای من باز نمیشه دوست عزیز. عجیبه
تشکر کنندگان:
(2013-10-21 ساعت 05:07)Metatron نوشته:  سلام.
من فوق دیپلم کامپیوتر دارم.
یعنی 11 سال تو دبیرستان درس خوندم و 2 سال هم تو دانشگاه. البته 1 سال هم تو آموزشگاه کامپیوتر درس خودم که مدرک کامپیوتر رو بگیرم.
اینم بگم که مدرک اصلی من دیپلم علوم تجربی بود.
رفتم تطبیق زدم و چند تا درس مابع التفاوت رو پاس کردم و مدرک آموزشگاه کامپیوتر هم آوردم و شد دیپلم کامیپوتر، رفتم دانشگاه ثبت نام کردم و فوق دیپلک گرفتم.
مدرک باید چی بزنم تو فرم؟
5 سال سابقه کار و سابقه بیمه با مدرک از شرکت هاش هم دارم.
چه تاثیری داره؟
ممنون.

some university courses

F5+controlرو بزن درست میشه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Metatron
من مدرک دیپلم هنرستان رو دارم و تو فرم ثبت نام گزینه دیپلم رو زدم high school degree
1ـ حالا سوال من اینجاست که اگه بعد از قبولی من در لاتاری مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم ایراد نمیگیرن؟
2ـ من هم میتونم با مدرک دیپلم 11ساله یرم به ادرسی که دوستان گفتن و مدک معادال برای پیش دانشگاهی بگیرم؟
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2013-10-21 ساعت 12:01)majid7 نوشته:  من مدرک دیپلم هنرستان رو دارم و تو فرم ثبت نام گزینه دیپلم رو زدم high school degree
1ـ حالا سوال من اینجاست که اگه بعد از قبولی من در لاتاری مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم ایراد نمیگیرن؟
2ـ من هم میتونم با مدرک دیپلم 11ساله یرم به ادرسی که دوستان گفتن و مدک معادال برای پیش دانشگاهی بگیرم؟

مجید جان امید وارم ایراد نگیرن اما شما یه جورایی اشتباه کردی حالا اگه رفتی دیپلم بگیری سعی کن هرطور شده قانعشون کنی که تاریخ قبل از ثبت نام رو برات بزنن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: majid7
(2013-10-21 ساعت 13:21)King Eagle نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 12:01)majid7 نوشته:  من مدرک دیپلم هنرستان رو دارم و تو فرم ثبت نام گزینه دیپلم رو زدم high school degree

مجید جان امید وارم ایراد نگیرن اما شما یه جورایی اشتباه کردی حالا اگه رفتی دیپلم بگیری سعی کن هرطور شده قانعشون کنی که تاریخ قبل از ثبت نام رو برات بزنن
نمیشه گه قبول نمیکنن تاریخ عوض کنن
یعنی اگه قبول بشم منو رد میکنن؟
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-20 ساعت 16:55)kurosh2100 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 15:37)shafar نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 01:27)shayan-usa1993 نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 00:27)kurosh2100 نوشته:  ، چون مدرک اصل دیپلم رو میشه با ترفند از دانشگاه گرفت. Smile

این ترفند رو به ما هم یاد میدی؟ Big Grin

من تا دی ماه 92 فارغ التحصیل میشم. ولی دیپلمم نزد دانشگاه هستش.

یه راهی بگو بتونیم ازشون بگیرم برای چند روز ترجمه کنم و برگردونم.

ترفند که زیاده!
اگه شما واسه ترجمه میخوای فقط چند روز مدرک اصل روبگیری، تمامی دانشگاه ها به طور موقت دیپلم اصل را به دانشجو میدن. یه تعهد نامه میگیرن که تا فلان روز شما موظف هستی مدرک اصل رو برگردونی، بعد دیگه شما میدونی با اون مدرک اصل در دستت!Smile

میشه با ترفندی مثلا به بهانه ترجمه، مدرک موقت یا اصلی کارشناسی رو هم گرفت؟

خیر، فکر نمیکنم به هیچ عنوان مدرک اصل لیسانس رو بدن، فقط مدرک موقت رو به شما ارائه میدن.

(2013-10-20 ساعت 16:57)kaveh11 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 16:39)satin نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 16:21)kaveh11 نوشته:  سلام

من لیسانس کامپیتر دارم. ولی هنوز کار های فارغ التحصیلی انجام ندادم

تنها مدرکی که الان دستم هست دیپلم هست

میخواستم بدونم بعد از اتمام کار های فارغ التحصیلی به من مدرک کاردانی میدن ؟

موقع ثبت نامه چی بزنم ؟ دیپلم . فوق یا لیسانس

ممنون
سلام.مگه شما دانشجوی لیسانس نیستین؟پس چرا بعداز انجام امور فارغ التحصیلی مدرک کاردانی بدن بهتون؟

سربازی نرفتم
فکر نکنم لیسانس بهم بدن
میخواستم ببین مدرک فوق دست خودم میدن یا نه

شما که سربازی نرفتی همون لیسانی رو بزن. به شما مدرک اصل نمیدن امّا مدرک موقت دال بر اینکه لیسانس گرفتید رو میدن.
Lottery 2014 = Failed
Lottery 2015 = May be...GOD Knows
تشکر کنندگان: satin ، kurosh2100
(2013-10-21 ساعت 13:23)majid7 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 13:21)King Eagle نوشته:  

نمیشه گه قبول نمیکنن تاریخ عوض کنن
یعنی اگه قبول بشم منو رد میکنن

والا چی بگم دادش شما به نظر اونا دروغ گفتی توی ثبت نام اما فکر نمیکنم خیلی شدید باشه انشاالله که اگه قبول شدی اذیت نمیکنن

تشکر کنندگان: majid7
(2013-10-20 ساعت 23:11)King Eagle نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 16:50)kurosh2100 نوشته:  خیلی ممنونم بابت توضیحاتت
من امروز رفتم دانشگاه گفتن که مدرک موقت رو نمیشه بهت بدیم تا زمانیکه کارت سبز سربازی بیاری!Sad
حالا بایستی چکار کنم؟
خواهش می کنم، وظیفستSmile
این کارت سبز که میگی رو من نمیدونم چیه، اما اگه منظورت کارت پایان خدمت که تا اون زمان مدرک اصل رو بهت نمیدن، اما مدرک موقت رو به شما ارائه میدن، هر پسر مشمولی که هنوز پایان خدمت نگرفته مدرک موقت میگیره.
Lottery 2014 = Failed
تشکر کنندگان: kurosh2100
(2013-10-21 ساعت 09:21)Mohsen79 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 09:18)sib 24 نوشته:  

نه دوست عزیز.عوض نشده.

برای من باز نمیشه دوست عزیز. عجیبه

درسته،با بعضی از آی اس پی ها نمیتونی وارد سایت بشی، مجبورید از ف ی ل **** ش ک ن برای ورود به سایت استفاده کنید.
Lottery 2014 = Failed
تشکر کنندگان: Mohsen79
با سلام
شغل بنده در سایت o.net با این نام ذکر شده (Computer Numerically Controlled Machine Tool Programmers)
میخواستم از دوستان عزیز خواهش کنم من رو راهنمایی کنن که svp range شغلم شرایط لازم برای قبولی رو داره؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید!!!
تشکر کنندگان:
برای تعیین مدرک تحصیلی در فرم کدوم رو باید انتخاب کنم؟
خودم: ترم 2 فوق لیسانس هستم.
خانم: لیسانس
تشکر کنندگان:
(2013-10-21 ساعت 18:26)Moji Ghalb Tala نوشته:  با سلام
شغل بنده در سایت o.net با این نام ذکر شده (Computer Numerically Controlled Machine Tool Programmers)
میخواستم از دوستان عزیز خواهش کنم من رو راهنمایی کنن که svp range شغلم شرایط لازم برای قبولی رو داره؟

اگه رتبه شغلتون تو همون سایت بالاتر از ۷ باشه قابل قبوله ولی‌ سعی‌ کنید مدرک تهیه کنید و زیاد روی این سابقه کار حساب نکنید
تشکر کنندگان: King Eagle ، Saeedv13
(2013-10-21 ساعت 18:32)adel28 نوشته:  برای تعیین مدرک تحصیلی در فرم کدوم رو باید انتخاب کنم؟

دوست عزیز شما به امضای من لاتاری آغاز تا پایان برین صفحه دومش جواب سوالتون هست
اگه اشتباه نکنم
خودتون some graduate level courses
خانم university degree
تشکر کنندگان: H Pier ، ffrfar ، King Eagle
(2013-10-21 ساعت 18:26)Moji Ghalb Tala نوشته:  با سلام

والا من با این سایت تا حالا کار نکردم طرز کارش رو بلد نیستم اما شما شرایط کاری و تحصیلیت رو بگو به فارسی تا با کمک دیگر عزیزان راهنماییت کنیم Smile

(2013-10-21 ساعت 18:32)adel28 نوشته:  برای تعیین مدرک تحصیلی در فرم کدوم رو باید انتخاب کنم؟

خودتون some graduate level courses

خانومتون some university degree

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان