کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2013-10-21 ساعت 18:26)Moji Ghalb Tala نوشته:  با سلام
شغل بنده در سایت o.net با این نام ذکر شده (Computer Numerically Controlled Machine Tool Programmers)
میخواستم از دوستان عزیز خواهش کنم من رو راهنمایی کنن که svp range شغلم شرایط لازم برای قبولی رو داره؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید!!!

Computer Numerically Controlled Machine Tool Programmers, Metal and Plastic
اگر این شغلتونه
SVP Range (6.0 to < 7.0)
باید 7 به بالا باشه که این 6 هست
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، Moji Ghalb Tala
دوستان پدر من تولید فیبرهای سفقی (یونوبیت)رو داره کسی میدونه این شغل واسه لاتاری قبوله یا نه؟ نمیدونم معادل انگلیسیش چی میشه و بالای 7 یا نه؟!
تشکر کنندگان:
دوستانی که مثل من دیپلم کاردانش یا فنی حرفه ای دارن و مدرکشون دیپلم 11 ساله حساب میشه می تونن با گذروندن 24 واحد (سه ماه هم نمیشه) دیپلم 12 ساله با احتساب پیش دانشگاهی رو بگیرن.

به این صورت که می رن به عنوان داوطلب آزاد ثبت نام می کنن. خودشون کتاب ها رو می خونن و میرن امتحان میدن.

برای اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرین (معاونت آموزش متوسطه - دفتر آموزش های فنی حرفه ای و کاردانش)
تلفن : 88827776 - 88846794 - 88826022

حتمن بگین که با کارشناس بخش مربوطه (کاردانش/فنی حرفه ای) می خواین صحبت کنین.

----سوال
راستی یه سوال، توی کیس های سال های پیش، آیا کسی بوده که با دیپلم 11 ساله یا زیر اون و به خاطر شغلش پذیرفته بشه؟ یعنی اقدام کرده باشه که قبول بشه.
دو هزار و چهارده : بخت یار نبود Tongue
دو هزار و پانزده : فینگرز آر کراسد Cool

تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-22 ساعت 08:52)a_2008 نوشته:  دوستان پدر من تولید فیبرهای سفقی (یونوبیت)رو داره کسی میدونه این شغل واسه لاتاری قبوله یا نه؟ نمیدونم معادل انگلیسیش چی میشه و بالای 7 یا نه؟!

دوست عزیز اگه پدرتون دیپلمشون کامل هست نیازی نیست از طریق شغل اقدان کنن زیاد حساس نشید رو شغل
اگه هم نه که تو سایت
Onetonline.org
شغلشون رو چک کنید
تشکر کنندگان:
(2013-10-22 ساعت 10:39)Rbaghban نوشته:  26022

----سوال
راستی یه سوال، توی کیس های سال های پیش، آیا کسی بوده که با دیپلم 11 ساله یا زیر اون و به خاطر شغلش پذیرفته بشه؟ یعنی اقدام کرده باشه که قبول بشه.

بله یکی از دوستان مShyا دیپلمشون 11ساله بود و از طریق شغلشون تونستن ویزا بگیرن
تشکر کنندگان: Rbaghban ، storagemeter ، King Eagle
سلام دوستان .کسی که دیپلم 11ساله فنی و حرفه ای دارد در فرم ثبت نام باید بزنیمhigh school degree یا اینکهvocational school ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-10-22 ساعت 12:19)fairy نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 08:52)a_2008 نوشته:  دوستان پدر من تولید فیبرهای سفقی (یونوبیت)رو داره کسی میدونه این شغل واسه لاتاری قبوله یا نه؟ نمیدونم معادل انگلیسیش چی میشه و بالای 7 یا نه؟!

دوست عزیز اگه پدرتون دیپلمشون کامل هست نیازی نیست از طریق شغل اقدان کنن زیاد حساس نشید رو شغل
اگه هم نه که تو سایت
Onetonline.org
شغلشون رو چک کنید

نه دیپلم کامل نداره به خاظر همین می خواستم ببینم سابقه کار شاملش میشه یا نه سعنی اسم این شغلش چی میشه؟!
تشکر کنندگان:
(2013-10-22 ساعت 10:39)Rbaghban نوشته:  دوستانی که مثل من دیپلم کاردانش یا فنی حرفه ای دارن و مدرکشون دیپلم 11 ساله حساب میشه می تونن با گذروندن 24 واحد (سه ماه هم نمیشه) دیپلم 12 ساله با احتساب پیش دانشگاهی رو بگیرن.

به این صورت که می رن به عنوان داوطلب آزاد ثبت نام می کنن. خودشون کتاب ها رو می خونن و میرن امتحان میدن.

برای اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرین (معاونت آموزش متوسطه - دفتر آموزش های فنی حرفه ای و کاردانش)

----سوال

اول بگم که جزو برندگان سالهای قبل نبودم ولی طبق مطالبی که تو همین فروم خوندم باید بگم که بله بودند کسانی که با ارایه مدرک تو شغلی که نیاز به دو سال آموزش داره و همین طور سابقه اشتغال تو اون زمینه تونستند ویزا بگیرن. اما گرفتن مدرک دیپلم دوازده ساله به مراتب راحت تر از اثبات از طریق سابقه کاری هست.

(2013-10-22 ساعت 23:32)reasonable نوشته:  سلام دوستان .کسی که دیپلم 11ساله فنی و حرفه ای دارد در فرم ثبت نام باید بزنیمhigh school degree یا اینکهvocational school ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید.

سلام طبق گفته دوست عزیزمون Rbaghban که ازشون نقل قول کردم شما باید مدرک دیپلم دوازده ساله ارایه بدین و به همون شکلی که ایشون بالا توضیح دادند میتونید این کارو انجام بدین.Shy
تشکر کنندگان:
سلااااام به دوستاي گلم Smile
يه سؤال. براي پزشك عمومي كدوم گزينه رو بايد بزنم؟ doctorate degree به نظر خودم درست نيست. چون پزشك عمومي كه phd نداره. معادل فوق ليسانس حساب ميشه. اما خب اسمش هم فوق ليسانس نيست كه master's degree رو بزنم. چيكار كنم؟
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
(2013-10-23 ساعت 02:04)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 10:39)Rbaghban نوشته:  دوستانی که مثل من دیپلم کاردانش یا فنی حرفه ای دارن و مدرکشون دیپلم 11 ساله حساب میشه می تونن با گذروندن 24 واحد (سه ماه هم نمیشه) دیپلم 12 ساله با احتساب پیش دانشگاهی رو بگیرن.

----سوال

اول بگم که جزو برندگان سالهای قبل نبودم ولی طبق مطالبی که تو همین فروم خوندم باید بگم که بله بودند کسانی که با ارایه مدرک تو شغلی که نیاز به دو سال آموزش داره و همین طور سابقه اشتغال تو اون زمینه تونستند ویزا بگیرن. اما گرفتن مدرک دیپلم دوازده ساله به مراتب راحت تر از اثبات از طریق سابقه کاری هست.

(2013-10-22 ساعت 23:32)reasonable نوشته:  سلام دوستان .کسی که دیپلم 11ساله فنی و حرفه ای دارد در فرم ثبت نام باید بزنیمhigh school degree یا اینکهvocational school ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید.

سلام طبق گفته دوست عزیزمون Rbaghban که ازشون نقل قول کردم شما باید مدرک دیپلم دوازده ساله ارایه بدین و به همون شکلی که ایشون بالا توضیح دادند میتونید این کارو انجام بدین.Shy

الان توی فرم ثبت نام با توجه به دارا بودن دیپلم 11ساله فنی حرفه ای چی باید بزنم؟
توضیحی که شما دادید مربوط به بعد از ثبت نامهWink
تشکر کنندگان:
درود
دوستان یه خانم خانه دار که 42 سالش و دیپلم نداره و فقط تا سیکل تونسته ادامه بده می تونه شرکت کنه یا خیر؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-23 ساعت 13:01)reasonable نوشته:  

الان توی فرم ثبت نام با توجه به دارا بودن دیپلم 11ساله فنی حرفه ای چی باید بزنم؟

خب من تو جواب دادن به سوال شما کمی عجله کردم Sad و باید بگم برای مدرک فنی حرفه ای گزینه صحیح vocational school هست. باآرزوی موفقیت برای شما Shy
تشکر کنندگان: reasonable
(2013-10-23 ساعت 15:38)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 13:01)reasonable نوشته:  

خب من تو جواب دادن به سوال شما کمی عجله کردم Sad و باید بگم برای مدرک فنی حرفه ای گزینه صحیح vocational school هست. باآرزوی موفقیت برای شما Shy

ولی من فکر میکنم اموزشکاه حرفه ای که تو فرم هست منظورش آموزشگاه های آزادی که بیرون هستش مثل مجتمع فنی
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2013-10-23 ساعت 14:51)hamed shayan نوشته:  درود
دوستان یه خانم خانه دار که 42 سالش و دیپلم نداره و فقط تا سیکل تونسته ادامه بده می تونه شرکت کنه یا خیر؟

دوست عزیز اگه حتی برنده هم بشن بهشون ویزا تعلق نمی گیره
پس عاقلانست گه شرکت نکننSad
تشکر کنندگان: hamed shayan
(2013-10-23 ساعت 12:52)lottery_23 نوشته:  سلااااام به دوستاي گلم Smile
يه سؤال. براي پزشك عمومي كدوم گزينه رو بايد بزنم؟ doctorate degree به نظر خودم درست نيست. چون پزشك عمومي كه phd نداره. معادل فوق ليسانس حساب ميشه. اما خب اسمش هم فوق ليسانس نيست كه master's degree رو بزنم. چيكار كنم؟

دکتر عزیز شما احتمال زیاد باید doctorate رو بزنین چون هیچ اشاره ای به phd نکرده براش Smile

(2013-10-23 ساعت 14:51)hamed shayan نوشته:  درود

با تحصیلات که خیر از طریق کار هم که بازم خیر چون از قرار معاوم سلبقه ندارن و کارشون هم 100% جزو گرید 7 به بالا نمیتونه باشه پس شرمنده ام که بگم نه مگر زیر مجموعه همسرشون
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: hamed shayan ، lottery_23 ، fairy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان