کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2013-10-26 ساعت 21:25)amin-ph نوشته:  با سلام
من داروسازم و مدرکم PharmD هستش الان باید مدرکم رو دکتری بزنم یا لیسانس؟
آخه تو آمریکا هم مدرک Bsc داده میشه هم (PharmD (Doctor of pharmacy

فکر میکنم دکترا باید بزنید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: amin-ph
(2013-10-26 ساعت 21:25)amin-ph نوشته:  با سلام
من داروسازم و مدرکم PharmD هستش الان باید مدرکم رو دکتری بزنم یا لیسانس؟
آخه تو آمریکا هم مدرک Bsc داده میشه هم (PharmD (Doctor of pharmacy

شما دکترا بزن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: amin-ph
ببخشید دوستان برای اینکه ثابت کنید که مدرک لیسانس دارید حتما لازمه که اصل مدرک باشه یا با مدرک موقتم میشه و کارو راه میندازه.من دیدم که بعضی ها میگن مدرک موقتم میشه.واقعا مطمئنید؟؟؟؟من بار دومه ثبت نام کردم و بار اول قشنگ یادمه که درگیر مدرک و این چیزا که بودم گفته شده بوده واسه لیسانس اصل مدرک می خوان.حالا یه مورد دیگه ای هم که هست اینه که اصلا مدرک موقتم نمیدن این بی..... و منم سربازی نرفتم و میخام برم بعد چندماه و واقعا نمی خوام ریسک کنم.حالا می خوام بپرسم که من درسم تموم شده کامل ولی خب نه مدرک موقت دارم نه مدرک اصل.پس با این اوصاف می خوام بزنم some university courses .حالا آیا بهم گیر میدن یا نه؟چون واقعتشم پاس کردن تمام واحد های درسی به این معنی نیست که شما لیسانس داری بلکه وقتی لیسانس داری که مدرکت دستت باشه.پس چون در حال حاضر مدرکی دست من نیست ولو اینکه تمام واحد های دانشکاهیم پاس کرده باشم پس با این وجود به نظر خودم من دارم همون چیزی که شرایط حالم است می نویسم.
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 12:01)Hadi_20 نوشته:  ببخشید دوستان برای اینکه ثابت کنید که مدرک لیسانس دارید حتما لازمه که اصل مدرک باشه یا با مدرک موقتم میشه و کارو راه میندازه.من دیدم که بعضی ها میگن مدرک موقتم میشه.واقعا مطمئنید؟؟؟؟من بار دومه ثبت نام کردم و بار اول قشنگ یادمه که درگیر مدرک و این چیزا که بودم گفته شده بوده واسه لیسانس اصل مدرک می خوان.حالا یه مورد دیگه ای هم که هست اینه که اصلا مدرک موقتم نمیدن این بی..... و منم سربازی نرفتم و میخام برم بعد چندماه و واقعا نمی خوام ریسک کنم.حالا می خوام بپرسم که من درسم تموم شده کامل ولی خب نه مدرک موقت دارم نه مدرک اصل.پس با این اوصاف می خوام بزنم some university courses .حالا آیا بهم گیر میدن یا نه؟چون واقعتشم پاس کردن تمام واحد های درسی به این معنی نیست که شما لیسانس داری بلکه وقتی لیسانس داری که مدرکت دستت باشه.پس چون در حال حاضر مدرکی دست من نیست ولو اینکه تمام واحد های دانشکاهیم پاس کرده باشم پس با این وجود به نظر خودم من دارم همون چیزی که شرایط حالم است می نویسم.
عزیز منم مثل شما اصل مدرک که هیچ موقتشم ندارم اا نگران نیباش میتونی بری ثبت نام کنی برای دانشگاه در مقطع بالاتر و اون موقع مدرک موقتت رو به راحتی از دانشگاه میگیری و وسلام میری دنبال کارت.اونا خودشون میدونن که دانشگاه های ایران به خاطر سربازی مدرک اصلی رو نمیدن درنتیجه همون موقت رو قبول دارن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: Hadi_20
(2013-10-27 ساعت 12:17)King Eagle نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 12:01)Hadi_20 نوشته:  ببخشید دوستان برای اینکه ثابت کنید که مدرک لیسانس دارید حتما لازمه که اصل مدرک باشه یا با مدرک موقتم میشه و کارو راه میندازه.من دیدم که بعضی ها میگن مدرک موقتم میشه.واقعا مطمئنید؟؟؟؟من بار دومه ثبت نام کردم و بار اول قشنگ یادمه که درگیر مدرک و این چیزا که بودم گفته شده بوده واسه لیسانس اصل مدرک می خوان.حالا یه مورد دیگه ای هم که هست اینه که اصلا مدرک موقتم نمیدن این بی..... و منم سربازی نرفتم و میخام برم بعد چندماه و واقعا نمی خوام ریسک کنم.حالا می خوام بپرسم که من درسم تموم شده کامل ولی خب نه مدرک موقت دارم نه مدرک اصل.پس با این اوصاف می خوام بزنم some university courses .حالا آیا بهم گیر میدن یا نه؟چون واقعتشم پاس کردن تمام واحد های درسی به این معنی نیست که شما لیسانس داری بلکه وقتی لیسانس داری که مدرکت دستت باشه.پس چون در حال حاضر مدرکی دست من نیست ولو اینکه تمام واحد های دانشکاهیم پاس کرده باشم پس با این وجود به نظر خودم من دارم همون چیزی که شرایط حالم است می نویسم.
عزیز منم مثل شما اصل مدرک که هیچ موقتشم ندارم اا نگران نیباش میتونی بری ثبت نام کنی برای دانشگاه در مقطع بالاتر و اون موقع مدرک موقتت رو به راحتی از دانشگاه میگیری و وسلام میری دنبال کارت.اونا خودشون میدونن که دانشگاه های ایران به خاطر سربازی مدرک اصلی رو نمیدن درنتیجه همون موقت رو قبول دارن
اينجور كه من مطالباي سالهاي قبلو خوندم هيچ مشكلي وجود نداره من خودمم مث شمام ولي زدم مدرك دانشگاهي. چند نفر بودن اين مشكلو داشتن بهشون گفته بودن مهم مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي هس اونا رو ترجمه كنين برامون بيارين
(2013-10-27 ساعت 12:36)ahmad00 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 12:17)King Eagle نوشته:  
اينجور كه من مطالباي سالهاي قبلو خوندم هيچ مشكلي وجود نداره من خودمم مث شمام ولي زدم مدرك دانشگاهي. چند نفر بودن اين مشكلو داشتن بهشون گفته بودن مهم مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي هس اونا رو ترجمه كنين برامون بيارين

یعنی منظورتون اینه که اگه من بزنم لیسانس دارم می تونم دیپلم و پیش دانشگاهیو نشون بدم؟؟اونا نمیگن باید لیسانس داشته باشید.اینجورم که من شنیدم اینه که هر وقت رفتی می تونی مدرک بالاتر از مدرکی که ذکر کردی رو نشون بدی ولی مدرک پایین تر از اون قبول نمیکنن

@king eagle
ممنون دقیقا مشکل منم همینه که حتی مدرک موقتمم ندن چون یکی از دوستام که اتفاقا تو همون دانشگاه ارشد قبول شده بود رفته بود واسه مدرک موقتش حتی بهش نداده بودن که واسه خودش کپی بگیره برگردونه و با هزار دنگ و فنگ بهش داده بودن اونم با تعهد که بعد اینکه کپی بگیره برگردونه بهشون.

پس من حتما باید مدرک دانشگاهی بزنم؟یعنی اگه تعدادی واحد دانشگاهی بزنم بعد قبولی ریجکت میشمSad
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 13:43)Hadi_20 نوشته:  یعنی منظورتون اینه که اگه من بزنم لیسانس دارم می تونم دیپلم و پیش دانشگاهیو نشون بدم؟؟اونا نمیگن باید لیسانس داشته باشید.اینجورم که من شنیدم اینه که هر وقت رفتی می تونی مدرک بالاتر از مدرکی که ذکر کردی رو نشون بدی ولی مدرک پایین تر از اون قبول نمیکنن

@king eagle
ممنون دقیقا مشکل منم همینه که حتی مدرک موقتمم ندن چون یکی از دوستام که اتفاقا تو همون دانشگاه ارشد قبول شده بود رفته بود واسه مدرک موقتش حتی بهش نداده بودن که واسه خودش کپی بگیره برگردونه و با هزار دنگ و فنگ بهش داده بودن اونم با تعهد که بعد اینکه کپی بگیره برگردونه بهشون.

پس من حتما باید مدرک دانشگاهی بزنم؟یعنی اگه تعدادی واحد دانشگاهی بزنم بعد قبولی ریجکت میشمSad

دوست عزیز بهترین راه اینه که برای مقطع بالاتر یک دانشگاه دیگر رو انتخاب کنین اونوقع کجبورن مدرک موقتتون رو بهتون بدن.توی فرم نوشته بالاترین مدرک خوب اگه لیسنسه هستین باید لیسانس رو بزنین و نگران مدرک گرفتنتون نباشین اگه این طور که من گفتم عمل کنین میتونین مدرک موقت رو بگیرین

Big Grin 
سلام دوستان

من فایل PDF خلاصه پیشرفت کار برندگان ۲۰۱۴ رو نگاه کردم. خیلی جالبه که تمام برندگان مدرک دانشگاهی داشتن و حتی یک دیپلم هم توی لیست نیست!
این یعنی اینکه امکان داره برای تحصیل کرده ها امتیاز قایل بشن؟ مسلما افرادی که دیپلم دارند هم ویزا میدن ولی منظورم اینه که امتیازی برای دانشگاهیان قایل بشن.
من سه نفر رو میشناسم که دانشجو لیسانس هستن قبول شدن. بعضیا هم بار اولشون بود شرکت می کنن! و برنده شدن
خانواده ما 11 ساله که داریم شرکت میکنیم. از زمانی که پستی بود!! و فرم رو با پست میفرستادیم. یعنی تا الان دقیقا 35 تا فرم پر کردیم. ولی هیچ خبری از شانس نیست Big Grin شانسه داریم؟!
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-27 ساعت 17:40)kurosh2100 نوشته:  سلام دوستان

من فایل PDF خلاصه پیشرفت کار برندگان ۲۰۱۴ رو نگاه کردم. خیلی جالبه که تمام برندگان مدرک دانشگاهی داشتن و حتی یک دیپلم هم توی لیست نیست!
این یعنی اینکه امکان داره برای تحصیل کرده ها امتیاز قایل بشن؟ مسلما افرادی که دیپلم دارند هم ویزا میدن ولی منظورم اینه که امتیازی برای دانشگاهیان قایل بشن.
من سه نفر رو میشناسم که دانشجو لیسانس هستن قبول شدن. بعضیا هم بار اولشون بود شرکت می کنن! و برنده شدن
خانواده ما 11 ساله که داریم شرکت میکنیم. از زمانی که پستی بود!! و فرم رو با پست میفرستادیم. یعنی تا الان دقیقا 35 تا فرم پر کردیم. ولی هیچ خبری از شانس نیست Big Grin شانسه داریم؟!

11 ساله که داریم شرکت میکنیم ـ شما هم دیپلم دارید؟
من بعید میدونم این موضوع که مدرک داشته باشند راحت تر قبول میکنند
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: kurosh2100
(2013-10-27 ساعت 14:26)King Eagle نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 13:43)Hadi_20 نوشته:  یعنی منظورتون اینه که اگه من بزنم لیسانس دارم می تونم دیپلم و پیش دانشگاهیو نشون بدم؟؟اونا نمیگن باید لیسانس داشته باشید.اینجورم که من شنیدم اینه که هر وقت رفتی می تونی مدرک بالاتر از مدرکی که ذکر کردی رو نشون بدی ولی مدرک پایین تر از اون قبول نمیکنن

@king eagle

دوست عزیز بهترین راه اینه که برای مقطع بالاتر یک دانشگاه دیگر رو انتخاب کنین اونوقع کجبورن مدرک موقتتون رو بهتون بدن.توی فرم نوشته بالاترین مدرک خوب اگه لیسنسه هستین باید لیسانس رو بزنین و نگران مدرک گرفتنتون نباشین اگه این طور که من گفتم عمل کنین میتونین مدرک موقت رو بگیرین

ممنون دوست من
من همه اینایی که شما میگین می دونمSmile فقط یک سوال دارم اونم اینکه من که همه واحدام پاس شده و تسویه هم کردم آیا اگه بزنم تعدادی واحد دانشگاهی,بعد قبولی اینا اگه بدونن که من اون موقع که درسم تموم شده بود و زده بودم تعداد واحد دانشگاهی آیا این مسئله باعث ریجکت شدن بنده خواهد شد یا خیر؟جوابشم یا آره هست یا نهSmile
که دیگه باعث نشم دوباره مزاحم شما بشم و پستارم پر کنمShy
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-27 ساعت 18:04)Hadi_20 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 14:26)King Eagle نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 13:43)Hadi_20 نوشته:  پس من حتما باید مدرک دانشگاهی بزنم؟یعنی اگه تعدادی واحد دانشگاهی بزنم بعد قبولی ریجکت میشمSad

ممنون دوست من
من همه اینایی که شما میگین می دونمSmile فقط یک سوال دارم اونم اینکه من که همه واحدام پاس شده و تسویه هم کردم آیا اگه بزنم تعدادی واحد دانشگاهی,بعد قبولی اینا اگه بدونن که من اون موقع که درسم تموم شده بود و زده بودم تعداد واحد دانشگاهی آیا این مسئله باعث ریجکت شدن بنده خواهد شد یا خیر؟جوابشم یا آره هست یا نهSmile

خیر بعید میدونم شما بعد از قبولی تو فرمهای که ارسال میکنی مدرکت رو وارد کن و اونجا بگو که بعد از ثبت نام گرفتمBig Grin
لاتاری از آغاز تا پایان

اول از همه انشاالله امسال نوبت ماست (ما و شما) بعدشم خوب مسلما اونا یه نیم نگاهی به تحصیلات شما هم دارن وقتی میرین برای مصاحبه

(2013-10-27 ساعت 18:04)Hadi_20 نوشته:  ممنون دوست من

بله امکانایراد گرفتن هست شما بزن university degree

تشکر کنندگان: kurosh2100 ، Hadi_20 ، danial91
(2013-10-27 ساعت 17:56)majid7 نوشته:  

11 ساله که داریم شرکت میکنیم ـ شما هم دیپلم دارید؟
من بعید میدونم این موضوع که مدرک داشته باشند راحت تر قبول میکنند
من لیسانسم. پدرم هم فارغ تحصیل آمریکاست. گرین کارت داره ولی 20 ساله که آمریکا نبوده
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 19:22)kurosh2100 نوشته:  من لیسانسم. پدرم هم فارغ تحصیل آمریکاست. گرین کارت داره ولی 20 ساله که آمریکا نبوده

به به بر این پدرSmile شما یه نگاه به اینجا بندازی بد نیست قسمت های مختلف غیر گرین کارت رو بخون

http://mohajersara.com/forum-4.html

اصلا باید ببینی گرین کارت پدرت به علت این وقفه 20ساله اعتبار داره یا نه چون تا اونجایی که من میدونم بید مدام چند وقت یکباری داخل خاک اونجا زندگی کنی وگرنه گرین کارتت میپره

تشکر کنندگان: kurosh2100
Hadi_20 جان اینا رو که من گفتم از خودم در نیاوردم که برا اینکه اطمینان پیدا کنی یه سر بزن تاپیک مشکلات مدارک برندگان 2013 یکی بود مث شما یه ایمیل داده بود سفارت گفته بودن مشکلی نداره دیپلمو پیشتونو بیارین .تازه یکضربم گرفته بود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان