کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
I-751, Petition to Remove the Conditions of Residence
این تاپیک بنا به درخواست دوست خوب مهاجرسرا yami برای بحث در مورد موضوع "برداشتن کاندیشن از روی گرین کارت" یا "I-751, Petition to Remove the Conditions of Residence" ایجاد شده است. ارسال های نامرتبط با موضوع پاک خواهند شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، arian307 ، سانازی ، msar
این پست کاملا به دوستان تازه وارد از طریق ویزای ازدواج و نامزدی که گرین کارت دو ساله کاندیشنال دارن هم مربوطه!! لطفا مدیران به نحو مقتضی اطلاع رسانی کنن چون به وقتش دیگه امکان تهیه خیلی از این مدارک نیست.

سلام دوستان و عرض تشکر دارم از عمو سعید، ریش سفید جمع گرم و نرممون!

عرضم به خدمتتون که به نظر میرسه که دوستان تا کنون هیچ مشکلی در مورد برداشتن کاندیشن از گرین کارتهای دو ساله نداشته اند چون هیچ کس نیومده و نه چیزی نوشته. اما برای تقاضای من یک گیر مختصری دادن که ترجیح دادم اینجا به اشتراک بذارم که برای بقیه پیش نیادو
البته چیز زیاد مهمی نیست و هیچ تاثیری در زمان سیتیزن شدن و این مسائل نداره اما این تاخیر ممکنه برای دوستانی که منتظر هستن به محض دریافت گرین کارت ده ساله به سفر برن و حتی براشون یک روز زودتر هم حیاتی هست، خیلی مهمه و با توضیحاتی که میدن راحت میشه جلوشو گرفت.

اول دو مرجع مهم اطلاعات برای برداشتن کاندیشن:
http://www.uscis.gov/i-751
http://www.visajourney.com/content/751guide

اولی که سایت خود اداره مهاجرت هست و جز فرم مطلب به درد بخور دیگه ای نداره و دیگری راهنمای برداشتن کاندیشن سایت ویزا جورنی هست.

90 روز قبل از سر رسید تاریخ گرین کارت، من دقیقا مطابق سایت ویزا جورنی بسته پیشنهادی چند بعلاوه چندم رو تهیه کردم و فرستادم. البته بعضی موارد شامل ما نمی شد مثل مدارک فرزند.

الان یک RFE فرستادن و مدارک اضافه خواستن و یا به مدارک ارسالی ایراد گرفتن به شرح زیر که این هم لیست جوابهای ماست با کمی مزاح البته!

1- چرا مدارک فرزند توش نیست! - ما هم یک عکس با حیوانات خانگی مون گرفتیم و محض تفریح گذاشتیم داخل بسته و توضیح دادیم که چون اینجا یارانه ها مثل ایران مادام العمر نیست، نهایتا خرج اینا رو میتونیم بدیم! از فاکتور خرید حیوانات خانگی هم کپی گذاشتیم توش بعنوان سند تولد! امیدوارم بهشون بر نخوره و لج نکنن!!

2- چرا کردیت کارتهاتون جوینت نیست! - ما هم نوشتیم که اولا ببخشید، نمی دونستیم از شما باید اجازه بگیریم ولی مسئله اینه که اون زمان که من اومدم که اصلا کردیت هیستوری نداشتم که همسرم بتونه منم به کردیت کارتش اضافه کنه، و بعدا هم کردیت اسکور من اونقدر بالا رفت که اصلا دیگه به کلاسم نمیخورد از کردیت کارتهایی که همسرم استفاده میکنه، استفاده کنم، و برای خودم جدا گرفتم و بعید هم بود که اصلا همسرم اون زمان کریت اسکورش کفایت کنه. بعدا هم که کردیت اسکور اونم بالا اومد اصلا دیگه نمیخواست کردیت کارتهاشو ببنده و به مال من جوینت بشه، چون نه کردیت کارت اضافه میخواست و نه میخواست ببنده که تاثیر منفی در کردیت اسکورش بذاره.

3- چرا اکانت بورس مشترکتون تراکنش کم داره! - ما هم نوشتیم ببخشید دیگه، ما فکر میکردیم که دوزار سهام بورس رو میخرن میندازن بمونه برای دهه های آینده که مثل مال اپل صد برابر بشه، نه اینکه بخاطر شما هر روز هی بخریم بفروشیم!!

4- چرا من بیمه عمر ندارم که همسرم توش باشه ولی بیمه عمر همسرم به اسم منه؟ چرا بیمه درمانی نداریم؟ - بخاطر اینکه اون به روح اعتقاد داره من نه!! خوف من چه بدونم، اون کار بار داره پول داره بیمه خریده من ندارم!!

5- چرا قبض آب و برق ندارین و تلفنهاتون پری پید هست و بیل نداره؟ - بخاطر اینکه قبض آب و برق به اسم کسی دیگه ای هست و فکر نمیکردیم که اداره آب فاضلاب و توانیر در ویزای من نقش دارن! تلفنمونم پری پیده چون ماهانه بین دو تا ده دولار نهایتا مصرف موبایل ماست!

6- حساب بانکی مشترکتون تازه هست! - بخاطر اینکه با اون کردیت یونیون حرفمون شد و شما آشتی مون ندادین و ما هم رفتیم چیپس بانک حساب باز کردیم!!

7- چرا حساب بانکی تون کم کار کرده؟ - چون ما فقط از کردیت کارت استفاده میکنیم و نهایت استفاده مون از حساب بانکی پرداخت ماهانه بیل کردیت کارتمون هست.

و ازین گیرهای الکی...

بنابراین دوستان لطفا توجه کنن که موقع فرستادن مدارک حتما این موارد رو لحاظ کنن:
(البته دلیل نیست به همه همه این گیرها رو بدن و بسته به شرایط و افسر بررسی کننده داره ولی کلا از ما گفتن)

1- از همان اول اول اول، به محض ثبت ازدواج، حساب بانکی «مشترک» که باز میکنین دیگه مثل ما نبندین چون اینا میخوان استیتمنهای اون حساب بانکی چه چکینگ چه سیوینگ چه بورس چه هرچی باشه رو از تاریخ ازدواجتون تا زمانی که مدارک رو میفرستین میخوان و اگه مثل مال ما مثلا مال نه ماه گذشته باشه چون حساب بانکی رو بستیم و یکی دیگه یک جای دیگه باز کردیم بهتون گیر خواهند داد. حالا میخواین حساب تکی جدا هم داشته باشین کنارش مسئله ای نیست ولی حساب مشترک باید پول معقولی توش باشه و نه ده دولار بذارین فقط حساب بسته نشه. در ضمن حتماحتما باید حساب از همان اول کارکرد عادی داشته باشه و راکد نباشه و یا یک دفعه آخرین ماهها به فکر کارکردش نیوفتین.

2- کردیت کارتهاتون رو جوینت باز کنید و اشتباه ما رو مرتکب نشید. البته نکات منفی خودش رو خواهد داشت و اگه ما این کار رو میکردیم نه من نه همسرم الان این کردیت کارتهای خوب و کردیت اسکور بالا رو نداشتیم.

3- اگه در خانه ای غیر اجاره ای که به اسم خودتون نیست زندگی میکنید، و اجاره نامه ندارید، به احتمال زیاد به مشکل بر خواهید خورد و آماده تهیه مدارکی دال بر اینکه شما از اول اونجا بودید و اینکه صاحب خانه و همسایه ها شهادت بدن که شما با هم تمام مدت در آن آدرس بودید. صرف نامه به آدرس شما به جایی که اجاره نامه یا مالکیتش رو ندارین کاری از پیش نخواهد برد.

4- بیمه عمر به اسم همدیگه از همان اول بخرین، کاچی بهتر از هیچی هست. البته مبلغشم باید معقول باشه. مثلا پانصد دولار در صورت فوت همسر دیگه نباشه!! چیزی در مایه های بالای چند ده هزار دولار خوبه.
بیمه درمانی هم حالا تونستین بهتر نشد همین عمر خودش خیلیه.

5- بیل بیل بیل! آقا جان بیل و کلنگ داشته باشید. حتی اگه در جایی زندگی میکنید که بیلها به اسم کسی دیگه هست، سعی کنید که به هر صورتی شده بیل اینترنتی، تلفن کانتراکتی، فاضلابی چیزی رو به اسم شماها با هم بزنن.

6- حساب بانکی تون رو حتی اگه مثل ما فقط از کردیت کارت استفاده میکنین، باز تکانی بدین نذارین بگنده و راکد بمونه!

7- بیش از سه افویدیویت از همسایه ها بگیرین که شهادت بدن با هم زندگی میکنین. نمونه این افیدیویت یا همان استشهادنامه در همان لینک بالایی که از ویزا جورنی گذاشتم هست. کمی بگردید پیدا میکنید. نه! من نمیتونم یکی برای شما بنویسم!! (گفتم جواب درخواستهای احتمالی رو از الان داده باشم)

8- بیمه ماشین و خونه و ... دارین رو همیشه با هم بگیرین و دقت کنین همیشه اسم هر دوتون در کاغذها باشه.

9- اصل کاری تا یادم نرفته! ویزا جورنی نمیگه ولی بغیر از فرمهای مالیاتی از ما خواستن که کپی W2 ها رو هم بفرستیم.

10- حدالامکان هر چی میفرستین در کاغذ سربرگ باشه. اینا هنوز نمیتونن قبول کنن همه چی الان آنلاین شده و گرفتن نامه اصلی از بانکها و شرکتها مکافات عظمی هست. بهرحال تلاشتون رو بکنین که نامه اصلی باشه و در سربرگ اونا. ترجیحا کارت ویزیت مسئولی که به کار شما رسیدگی کرده و یا نامه نوشته رو هم ازش بگیرید و ضمیمه کنید که اگه سوالی داشتن دقیقا بدونن که به کی در کجا زنگ بزنن و استعلام کنن.

11- ماشین اینا خریدین با هم بخرین.

12- یک تن هم عکس و فیلم از مراسم و مسافرتهای مختلفی که در طول این مدت با هم بودین بذارین که حرص بخورن.

در آخر هم یک نامه مفید و مختصر بنویسین و کامل توضیح بدین که چرا مثلا از این مدارک تلفن شما پری پید هست؟ چرا بیل ندارین؟ چرا بچه دار نشدین؟ چرا و چرا و چرا... اگه این کار رو بکنین به احتمال زیاد به خاطر جوابی که شما از قبل به سوال طرف دادین دیگه براتون RFE الکی نفرستن.

از سه حوزه اصلی:
اثبات زندگی فیزیکی با هم (بیل و اجاره نامه و ...)
اثبات زندگی عاطفی با هم (داشتن فرزند و شهادنامه آقوی همساده و ...)
اثبات زندگی مالی با هم (حسابهای بانکی و کردیت کارت مشترک و غیره که توضیح دادم)

نهایتا به بند سوم ما گیر دادن که مدارکمون کافی و دال بر زندگی مالی مشترک نیست.

بازم سوالی داشتین در خدمتم.
پاسخ
سلام yami جان.
فکر کنم ما با هم اومدیم اون اوایل با هم مکاتباتی داشتیم امیدوارم خوب باشی.
منم دیروز براشون فرستادم من صفحه اول ریترن تکس 2011 _2012.حساب بانکی مشترک.بیمه ماشین.قرارداد خونه.چند تا عکس هم فرستادیم.اگه اینجوری به شما گیر دادن پس ما هم قصه داریم.به نظرت بازم مدارک بیشتری میخوان؟
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، msar
(2013-10-10 ساعت 05:04)alireza62 نوشته:  سلام yami جان.
فکر کنم ما با هم اومدیم اون اوایل با هم مکاتباتی داشتیم امیدوارم خوب باشی.
منم دیروز براشون فرستادم من صفحه اول ریترن تکس 2011 _2012.حساب بانکی مشترک.بیمه ماشین.قرارداد خونه.چند تا عکس هم فرستادیم.اگه اینجوری به شما گیر دادن پس ما هم قصه داریم.به نظرت بازم مدارک بیشتری میخوان؟

سلام علیرضا جان

من نظرم اینه که بیشتر به مهمه که افسر بررسی کننده متقاعد بشه. اونم بستگی داره که تازه کاره، کهنه کاره، قبلا بخاطر تسامح و تساهل مورد مواخذه قرار گرفته یا نه، زنه، مرده، متاهله، مجرده، دیشب شام چی خورده و ...

اما بهرحال همانطور که گفتم مشکل اصلی من به نظر میرسه که بخاطر نبود اجاره نامه و بیل و تازه بودن حساب بانکی با کارکرد کمش و مشترک نبودن کردیت کارتها هست که باعث شده طرف مشکوک بزنه و شروع کنه به گیر دادن.

اگه زوجی این موارد رو رعایت کنه بعید میدونم مشکلی بوجود بیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، mazlom khanom ، shadoow ، arian307 ، ffrfar ، سی سی ، msar
اقو !ماا نه فهمیدوووم این قضیه چی یه!؟ ای که گفتی یعنی چه؟!Coolکارای کیس نامزدیه که باید بدونن؟
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، msar
(2013-10-11 ساعت 23:06)سانازی نوشته:  اقو !ماا نه فهمیدوووم این قضیه چی یه!؟ ای که گفتی یعنی چه؟!Coolکارای کیس نامزدیه که باید بدونن؟

مسائلی که باید بعد از گرفتن ویزای نامزدی و ازدواج کردن دقت کنین که بعد دو سال یا بعبارت بهتر یک سال و نه ماه بعد از تاریخ گرین کارت که میخواین کاندیشن رو بردارین به مشکل بر نخورید
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، shandiz ، msar
(2013-10-11 ساعت 23:14)yami نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 23:06)سانازی نوشته:  اقو !ماا نه فهمیدوووم این قضیه چی یه!؟ ای که گفتی یعنی چه؟!Coolکارای کیس نامزدیه که باید بدونن؟

مسائلی که باید بعد از گرفتن ویزای نامزدی و ازدواج کردن دقت کنین که بعد دو سال یا بعبارت بهتر یک سال و نه ماه بعد از تاریخ گرین کارت که میخواین کاندیشن رو بردارین به مشکل بر نخورید

ممنونم.من ازدواجی هستم پس برا من مهم نیست اره؟
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-10-11 ساعت 23:21)سانازی نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 23:14)yami نوشته:  

ممنونم.من ازدواجی هستم پس برا من مهم نیست اره؟

مهم نیست که ازدواجی هستین یا نامزدی، اگه گرین کارتی که به شما دادن اعتبارش فقط دو سال هست یعنی کاندیشنال هست و یک سال و نه ماه بعد از تاریخ صدور اون بشرحی که گفتم باید برای رفع کاندیشن و گرفتن گرین کارت ده ساله دائمی اقدام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mazlom khanom ، سی سی ، msar
جهت اطلاع دوستان و ضمن تشکر از توجهشون همانطور که پیش بینی میکردم با ارسال مدارک بیشتر مطابق همان مطالبی که در بالا نوشتم بدون دردسر و نیاز به مصاحبه ظاهرا کاندیشنم برداشته شد و امروز نوتیفیکیشنش رو گرفتم که کارتم برای چاپ سفارش داده شده. نوشته تا سی روز به دستم میرسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mazlom khanom ، alireza62 ، Parniyan ، msar ، hasti1985 ، behnamshokri
(2013-10-29 ساعت 07:49)alireza62 نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 02:20)yami نوشته:  جهت اطلاع دوستان و ضمن تشکر از توجهشون همانطور که پیش بینی میکردم با ارسال مدارک بیشتر مطابق همان مطالبی که در بالا نوشتم بدون دردسر و نیاز به مصاحبه ظاهرا کاندیشنم برداشته شد و امروز نوتیفیکیشنش رو گرفتم که کارتم برای چاپ سفارش داده شده. نوشته تا سی روز به دستم میرسه.

سلام یامی جان.برای من 1 نامه اومده که 1 سال تمذیذ شده و بعدش 1 نامه اومد که وقت انگشت نگاری دادن.جریان 1 سال چیه و ماله توام اینجوری بود؟
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
(2013-10-29 ساعت 07:51)alireza62 نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 07:49)alireza62 نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 02:20)yami نوشته:  جهت اطلاع دوستان و ضمن تشکر از توجهشون همانطور که پیش بینی میکردم با ارسال مدارک بیشتر مطابق همان مطالبی که در بالا نوشتم بدون دردسر و نیاز به مصاحبه ظاهرا کاندیشنم برداشته شد و امروز نوتیفیکیشنش رو گرفتم که کارتم برای چاپ سفارش داده شده. نوشته تا سی روز به دستم میرسه.

سلام یامی جان.برای من 1 نامه اومده که 1 سال تمذیذ شده و بعدش 1 نامه اومد که وقت انگشت نگاری دادن.جریان 1 سال چیه و ماله توام اینجوری بود؟

سلام آقا... این نامه میگه که گرین کارتت تمدید شده و حتی اگه تاریخ روشم منقضی بشه که احتمالا تا یکی دو ماه دیگه منقضی میشه اگه دقت کنی، میتونی با گرین کارت منقضی و این نامه از آمریکا خارج یا به اون وارد بشی.
علتش اینه که برداشتن کاندیشن ممکنه تا یکسال هم طول بکشه...
شما به وقتش میری انگشت نگاری و بعد منتظر میشی که یا گرین کارتت تازه ات بیاد در عرض چند ماه یا مثل من نامه بفرستن که مدارکت ناقصه و کاملش کن و یا نامه بفرستن که میخوان برای برداشتن کاندیشن ازت مصاحبه هم بگیرن.
اولی و آخری که مشکلی نیست و کاملا روال عادی برنامه هست!!
اما اگه خدای نکرده مثل من گفتن که مدارک کافی نیست اصلا حول نکن و مثل همین مواردی که گفتم یک بسته پیشنهادی تازه و مرتب با توضیح ایراداتی که گرفتن با مدارک تازه و درخواستی تهیه کن و بفرست. من دو هفته ای هست که بسته رو فرستادم و امروز ایمیل اومد که کارت برای چاپ سفارش شد. به همین راحتی به همین خوشمزگی Smile

برای من از روزی که مدارکم رو فرستادم تا امروز که این خبر رو دادن چهار ماه طول کشید. تازه اگه به مدارکم ایراد نمیگرفتن دقیقا یک ماه زودتر این اتفاق میوفتاد چون یک هفته طول کشیده به من خبر بدن، یک هفته طول کشید که من مدارک رو آماده کنم و دو هفته ای هم طول کشید که من مدارک رو بفرستم و به دستشون برسه و امروز جواب بدن.
البته اگه مال شما خیلی بیشتر از چهار ماه هم طول کشید اصلا نگران نباشید. مثل ویزا و کلیرنس اصلا زمان بندی خاصی نداره و بسته به سرویس سنتر فرد و اوضاع بین المملی و آب و هوایی و شام دیشب افسر بررسی کننده ممکنه دیر و زود بشه!
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، سی سی ، Parniyan ، shmo ، msar
برای من گرین کارت کندینشنل ( مشروط) از اولش اصلا صادر نشد، بعده ۳۰ ماه و اندی که از فرستادن مدارک بهUSCIS گذشت ، بعده کلی‌ نگرانی و سختی وکلی تلفن و ایمیل و .... بالاخره گرین کردتم (۱۰ ساله) صادر شد. بدون هیچ دلیلی‌ این اتفاق برایم افتاد ، در این ۳۰ ماه و اندی ، اجازه کار و سفر هم نداشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، maryam1 ، msar
سلام من یک سوال داشتم آیا با گریین کارت موقت (2 ساله ) میشود به مسافرت خارج از کشور رفت ؟ اگر نه میشود اجازه خروج گرفت؟
پاسخ
(2014-03-04 ساعت 06:59)mazlom khanom نوشته:  برای من گرین کارت کندینشنل ( مشروط) از اولش اصلا صادر نشد، بعده ۳۰ ماه و اندی که از فرستادن مدارک بهUSCIS گذشت ، بعده کلی‌ نگرانی و سختی وکلی تلفن و ایمیل و .... بالاخره گرین کردتم (۱۰ ساله) صادر شد. بدون هیچ دلیلی‌ این اتفاق برایم افتاد ، در این ۳۰ ماه و اندی ، اجازه کار و سفر هم نداشتم.

آخه چراااااا؟
یعنی سی ماه انگار سیتیزنی شما عقب افتاد؟؟؟ بخاطر چی؟
علت اینکه گرین کارت شما دیگه کاندیشنال صادر نشد این بود که شما بیش از دو سال دیگه از ازدواجتون گذشت (24 ماه از 30 معطل کردن شما کمتر هست) و قانونا دیگه نیازی به صدور کاندیشنال نبود چون ازدواجتون بیش از دو سال از تاریخش گذشت.
اما متاسفانه اینکه کاندیشنال باشه یا نباشه فرقی در تاریخ سیتیزنی نداره چون تاریخ سیتیزنی بعد از سه سال از تاریخ صدور گرین کارت حساب میشه حالا چه گرین کارته کاندیشنال باشه یا ده ساله.
متاسفانه حقتون رو خوردن Sad
الان میفهمم که چرا آی دی تون مظلوم خانم هست.
بهش فکر نکنین زمان عین برق و باد میگذره...
SHMO عزیز
گرین کارت کاندیشنال هیچ فرقی در مزایا با گرین کارت معمولی نداره مگر اینکه باید سه ماه قبل از تاریخ انقضاش که دو ساله هست برای گرفتن گرین کارت ده ساله اقدام بشه و شرطش هم اینه که ثابت بشه که هنوز طرف در قید ازدواج با شهروند آمریکایی هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، shmo ، msar
(2014-03-10 ساعت 07:31)yami نوشته:  
(2014-03-04 ساعت 06:59)mazlom khanom نوشته:  برای من گرین کارت کندینشنل ( مشروط) از اولش اصلا صادر نشد، بعده ۳۰ ماه و اندی که از فرستادن مدارک بهUSCIS گذشت ، بعده کلی‌ نگرانی و سختی وکلی تلفن و ایمیل و .... بالاخره گرین کردتم (۱۰ ساله) صادر شد. بدون هیچ دلیلی‌ این اتفاق برایم افتاد ، در این ۳۰ ماه و اندی ، اجازه کار و سفر هم نداشتم.

آخه چراااااا؟
یعنی سی ماه انگار سیتیزنی شما عقب افتاد؟؟؟ بخاطر چی؟
علت اینکه گرین کارت شما دیگه کاندیشنال صادر نشد این بود که شما بیش از دو سال دیگه از ازدواجتون گذشت (24 ماه از 30 معطل کردن شما کمتر هست) و قانونا دیگه نیازی به صدور کاندیشنال نبود چون ازدواجتون بیش از دو سال از تاریخش گذشت.
اما متاسفانه اینکه کاندیشنال باشه یا نباشه فرقی در تاریخ سیتیزنی نداره چون تاریخ سیتیزنی بعد از سه سال از تاریخ صدور گرین کارت حساب میشه حالا چه گرین کارته کاندیشنال باشه یا ده ساله.
متاسفانه حقتون رو خوردن Sad
الان میفهمم که چرا آی دی تون مظلوم خانم هست.
بهش فکر نکنین زمان عین برق و باد میگذره...

یعنی‌ شما میگی‌ من باید ۵ سال بعده ازدواجم درخواست سیتیزنی کنم؟
۶۰ ماه = ۵ سال
مظلومیت من, بیشتر از این دیر شدن گرین کارتم بوده و است.شما فقط یک قلمش را دیدی.
--------
دیروز اینترنت را زیرو رو کردم.

حق با شما بود. اگر از اول میدونستم این قدر طول می‌ کشه که سیتیزن بشم از اول قبول نمیکردم که بیام آمریکا. تفاوت حساب سود وزیانش برام خیلی‌ بود ، من ضرر کردم.SadSadSadSad
از زور ناراحتی‌ حس می‌کنم لال شدم. دیشب به چی‌‌های خیلی‌ بد هم فکر می‌کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، shadoow ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان