کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تسليت
(2015-02-04 ساعت 12:28)barfi1 نوشته:  
(2015-02-04 ساعت 07:08)NarcisJ نوشته:  
(2013-12-28 ساعت 20:47)morvarid1364 نوشته:  
(2013-12-12 ساعت 18:45)negar_karimi6 نوشته:  salam
chaghadrrrrrrrrrrrrr ta diruz khoshhal budam ke bad az ۲ sal khastegi va un moshkelate stress avar belakhare umadim va vaghteshe ta chand ruze aval hesabi khastegimun dar biad ke khabar dadan madaram fot karde
vaghean rahe dur gij dar mamleketi gharib hich kari az dastam bar nemiad
khaheshan harki matno mikhune baraye ruhe madaram fatehe bede shayad kuchektarin deini bashe ke dar in ghorbat betunan ada konam
agar farsi naneveshtam bebakhshid fontesh nist

نگار جان واقعا شوکه شدم
تسلیت میگم
روحشون شاد
خیلی ناراحت شدم عزیزم Sad
سلام عزیزم خیلی شوکه کننده است، چون من هم سال قبل دقیقا ۲ ژانویه ۲۰۱۴ بعد از سه ماه مهاجرت به آمریکا پدرم رو از دست دادم.
از صمیم قلب درکت می کنم و بهت تسلیت میگم
می فهمم چه حسی داری

دوست عزیز روحشان شاد،خدا به شما صبر دهد.
روحش شاد و يادش سبز
می گذرد ...
تشکر کنندگان: behjan ، aminooo ، alborzarya ، alirezanz
[عکس: attachment.php?aid=3049]

متاسفانه خبر غم‌انگیز از دنیا رفتن مادر عزیز یار قدیمی مهاجرسرا «Ashkan78» رو شنیدم.

با کسب اجازه از این عزیز، مناسب دیدم ضمن اطلاع رسانی از این واقعه ناخوشایند، مراتب اندوه و همدردی خودم و کلیه مدیران مهاجرسرا رو به اطلاع همه برسونم.

لطفا پیامهای تسلی بخش خودتون رو صرفا در این تاپیک برای اشکان عزیز به یادگار بگذارید.

برای روح آن عزیز از دست رفته آرامش ابدی و برای بازماندگان به ویژه دوست عزیزم اشکان و برادرزاده خوبش شایان، صبر و توان تحمل این غم سنگین رو از خداوند بزرگ و مهربان خواستارم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
روحشون شاد. تسلیت میگم .
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
خدایا، همانا به فرمان تو آمده ایم، بسوی تو نیز باز خواهیم گشت
خداوند تمامی عزیزان از دست رفته را بیامرزد و وبرای بازماندگان صبر و سلامتی آرزومندم.
The lord will provide
اشکان عزیز
هیچ کلمه و جمله ای نمیتونه غم از دست دادن عزیزی چو مادر رو تسکین بده. برای اون بزرگوار علو درجات و برای بازماندگان صبر از خداوند منان خواستارم.
روحشون شاد، تسلیت مرا پذیرا باش.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
اشکان عزیز شاید دیدن این نوشته ها و ابراز همدردی ها حتی شده برای چند ثانیه شما رو آروم کنه و احساس کنید که دیگران هم در غمت شریکند عزیزم روح مادر بزرگوارتون قرین رحمت باد و خداوند بزرگ صبر و آرامش به شما در این لحظات سخت بدهد .
خاطرات و یاد مادرتون همیشه در ذهنتون موندگار خواهد بود و هیچوقت فراموش نخواهد شد این راهی است که همه می روند و واقعا گریزی از اون نیست همین باعث آرامش میشه که به یاد بیاریم هیچ چیز جاودانه نیست.

رحمت و درود خداوند بزرگ بر مادر شما (روحش شاد)
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: aminooo ، romance33 ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، storagemeter
تسلیت عرض میکنم . روح انمرحوم قرین زحمت باد و خداوند صبر و ارامش به بازماندگان اعطا کند .
روحشان شاد
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
دوست عزیز یرایتان صبر ارزو میکنم خداوند سایر عزیزانتان را یرای شما حفظ کند.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، sce
اشكان جان
رفتن از اين دنيا بمانند از حالي به حال ديگه اي شدنه ،در واقع هيچ انساني نميمره بلكه از اين مكان به مكان ديگه اي منتقل ميشه
تازه متوجه اين فقدان شدم
من هم به نوبه خودم بهت تسليت ميگم و براي خودت و خانوادت ارزوي سلامتي و آرامش رو دارم ما رو در غم خودت شريك بدون
مثبت ٢
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان