کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تسليت
دوست عزیز ضمن عرض تسلیت، برای آن مرحوم طلب آمرزش و برای شما و خانواده گرامی طلب صبر می کنم. من رو هم در غم خودتون شریک بدونید. تقریبا یک سال پیش برای خودم اتفاق افتاد و شرایط شما رو درک می کنم.
صدرا جان
روح پدر گرامی شاد و در جوار حق با آرامش قرین باد.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
از صميم قلبم آرزوي آرامش براي روح پدر گراميتان دارم
صدرا جان من هم غم فقدان پدر بزرگوارتون رو به شما و خانواده محترمتون تسلیت میگم.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
صدرای عزیز
من رو هم در غمت شریک بدون...

من هم دوسال پیش مادرم رو از دست دادم انگار از اون به بعد خودم هم مردم ...هر روز و هر لحظه باهاش صحبت می کنم..درددل می کنم ..با اونیکه با همه زیاد شوخی می کنم ولی بیشتر اوقات چشام پر از اشکه طوری که خیلی از همکارام فکر میکنن چون چشام برق میزنه معتاد هستم!!!ولی کسی نمی دونه بخاطر مادرمه...
اینو گفتم که بدونی تنها نیستی و ما همه حالتو میدونیم ...
به امید روزی که همه تا ابد در کنار هم شاد و خوشبخت زندگی کنیم...(تو گرین لند)
روحشون قرین شادی و عمرشون بقای بازماندگان باشه. تسلیت عرض میکنم.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
صدراجان، تسلیت میگم. امیدوارم غم آخرت باشه...
بسيار صبر بايد خواست در چنين مواقعي از خداوند بزرگ، با آرزوي آمرزش و راحتي ابدي براي پدر بزرگوارتان، برايتان صبر بر دوري آن عزيز از درگاه ايزد منان خواستارم.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
صدرای عزیز:
درگذشت پدرگرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم

از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
صدرای عزیز... از صمیم قلب بهتون تسلیت میگم... غم از دست دادن پدر غم بزرگیه... یادشون همواره گرامی و روحشون قرین آرامش باد.
صدرای عزیز ما رو هم در غم از دست دادن پدر عزیزت شریک بدون ... امیدوارم آخرین غم خودت و خانوادت باشه و از خداوندگار طلب آمرزش میکنیم برای پدر عزیزتان ...
روحش شاد و یادش گرامی ... Sad
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
صدرا جان ، این مصیبت وارده به شما و خانواده گرامیتان را تسلیت عرض می کنم . متاسفانه چند سال پیش بنده هم در یک حادثه پدرم رو از دست دادم و درک می کنم چقدر شرایط سختی هست . خدایش بیامرزد .
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
صدرای عزیز درگذشت پدر گرامیتان را به شما تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان خواستاریم که به شما صبر و شکیبایی عطا نماید..امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.روحشون شاد..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad در مورد کابوسام نمیتونم صحبت کنم اینم یکیشه................خدا برای هر دردی که میده درمونشم میده ولی نمیدونم چرا این دردش درمون نداره..........فقط میتونم براتون آرزوی شکیبایی کنم...هر چند.................
سلام
صدرا جان من هم به نوبه خود این مصیبت بزرگ را به شما و خانواده محترم شما تسلیت میگم .
منو در غم خودت شریک بدون .امیدوارم هر چه خاک ان مرحومه باقی عمر شما و خانواده محترم شما باشه.
به امید روزی که شادی ها و موفقیت های شما را تبریک بگیم .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان