کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
(2014-03-18 ساعت 16:43)zigoratuae نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 12:04)azadeh2014 نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 12:00)masoudyara نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 10:46)ffrfar نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 09:31)milad.m1986 نوشته:  نگران نباش دوست عزیز منم بالای 6400 هستم ، میاد ناممون . ولی مث دیوونه ها هر دقیقه تو mail و DV ام خخخخخ D-: ما کلیرنس بوخوریم چیکار میکنیم ، روان شناس خوب کسی میشناسهه ؟؟؟؟؟ D-:
دوستان عزیز اندکی صبر....سحر نزدیک است....Wink
دوستانی که تعداد ارسالهاشون به 10 تا رسید لطفا" لطفا" حداقل اطلاعاتتون رو در امضاهاتون ثبت کنید. Rolleyes

میشه بگید چطور؟من نمیتونم امضامو فعال کنم. ممنون
دوست عزیز از بالای صفحه برید به قسمت کنترل پنل کاربربعد از قسمت راست منو برید بخش ویرایش امضاء یا تغییر امضاء در اونجا هر چه میخواهد دل تنگت بنویس بعدشم سیو کنیدBig Grinموفق باشید
من که ندیدم قسمت امضا رو !
ولی من دیدم.ممنون دوست عزیز
بازمانده لاتاری 2014Sad

تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، ffrfar
من نامه ی دومم اومد،همون سفارت انکارا که انتخاب کرده بودم شدم،واااای استرس گرفتم
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina ، masoudyara ، Saeedv13 ، mtcanada ، noobnoobi ، alitab ، iris ، ماتیتی ، ojee ، ffrfar ، taleghani ، azadeh2014 ، demented ، gema ، آلیس-1980
(2014-03-18 ساعت 19:22)Lemony نوشته:  من نامه ی دومم اومد،همون سفارت انکارا که انتخاب کرده بودم شدم،واااای استرس گرفتم

دوست عزیز این حس طبیعی ولی الان که این دوران رو گذروندم ومنتظر کلیر شدن با خودم میگم چه دوران خوبی بود تهیه تدارک دیدن برای سفر ومصاحبه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: 5ina ، Sara_lphmkf ، noobnoobi ، aghaghia ، alitab ، ماتیتی ، ojee ، ffrfar ، Lemony ، gema ، آلیس-1980
واسه ما ایمیل اومد ولی هنوز نامه جایگزین نشده
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، mtcanada ، noobnoobi ، alitab ، iris ، ojee ، ffrfar ، demented ، Lemony ، gema ، آلیس-1980
(2014-03-18 ساعت 20:33)5ina نوشته:  واسه ما ایمیل اومد ولی هنوز نامه جایگزین نشده

كلا امشب كي سي سي شوخيش گرفته، براي من هم ايميل اومده ولي نامم نيومدهSad
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: 5ina ، mtcanada ، noobnoobi ، iris ، ojee ، ffrfar ، Lemony ، gema ، آلیس-1980
میاد سارا جان به زودی فک کنم تا 1 ساعت دیگه آپ شه، ایمیل واسه ما همین الان اومد
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: mtcanada ، Sara_lphmkf ، noobnoobi ، iris ، ojee ، ffrfar ، gema ، آلیس-1980
اومد، حورااااا، هفته سوم مي، آنكارا بود كردن ايروان، حووووووراااا،
به نظرتون ايروان بهتره يا آنكارت، كدوم يك ضرب مي ده
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: 5ina ، mtcanada ، noobnoobi ، aghaghia ، alitab ، ماتیتی ، ojee ، ffrfar ، Saeedv13 ، Lemony ، gema ، آلیس-1980
همین الان اومد نامه ارمنستانییم نیمه اول می خدا جون عاشقتم
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، mtcanada ، noobnoobi ، shadi79 ، aghaghia ، iris ، ماتیتی ، ojee ، ffrfar ، azadeh2014 ، Saeedv13 ، Lemony ، gema ، آلیس-1980
درود بر همگی
شب چهارشنبه سوریتون بخیر و خوشی Smile
تبریک ویژه به همه عزیزان کارنت شده همچنین دوستانی که نامه دومشان را دریافت کرده اند.

با آرزوی خوشبختی و موفقیت در تمامی مراحل زندگیتون

برای یکایکتون ویزای یکضرب آرزو می کنم.

سال نو هم پیشاپیش مبارک Smile
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina ، noobnoobi ، aghaghia ، lighter ، ffrfar ، taleghani ، azadeh2014 ، Lemony ، gema ، آلیس-1980
(2014-03-18 ساعت 08:33)hamid_fs3 نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 02:23)REZAMBI نوشته:  دوستانی که 27 می مصاحبه دارن با توجه به اینکه روز 3 شنبه میشه و 2 شنبه 26 می هم تعطیله (Memorial day) و دو روز قبل از اون هم شنبه و یکشنبه که بازم تعطیله ، برای وقت دکتر گرفتن داستان یک کمی پیچیده میشه ... کی باید رفت ؟

ضمن عرض تبریک. خدمتتون عرض کنم برای جمعه وقت بگیرید دوست عزیز. تا روز سه شنبه هم جوابش خاضر میشه. راه دیگه ای ندارید. موفق باشید.

روز مصاحبه که نمیشه رفت جواب آزمایشات رو گرفت،فکر کنم پنج شنبه باید وقت بگیرید که جمعه هم بتونید جوابشو بگیرید و برای سه شنبه آماده باشید. بازم برای اطمینان تاپیک "گرفتن وقت از دکتر" رو مطالعه کنید!
برنده شخص شخیص خودم به تنهایی... Big Grin !
**55 / مصاحبه هفته سوم می/
کنسولگری:آنکارا
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، ffrfar
خب دوستان، اميدوارم چهارشنبه سوري خوبي داشته باشيد و خيلي براي نامه دوم منتظر نمونيد، ما كه رفتيم منزل بعدي، به قول اقاقيا
تشکر کنندگان: noobnoobi ، aghaghia ، cat2 ، mtcanada ، ماتیتی ، ffrfar ، 5ina ، Lemony ، آلیس-1980
نامه دوم ما هم اومد :-)
حس عجیبی داریم هر دومون
هفته دوم می٬ ارمنستان

به حق این شب عزیز(چهارشنبه سوری) همه ویزای یه ضرب بگیریم ?
تشکر کنندگان: noobnoobi ، Sara_lphmkf ، aghaghia ، lighter ، mtcanada ، alitab ، iris ، ffrfar ، taleghani ، azadeh2014 ، 5ina ، Saeedv13 ، zaaraa ، برسام٤ ، Lemony ، gema ، nazanin fatemi
سلام دوستان، چهارشنبه سوری مبارک Smile نامه دوم منم بدون ایمیل!!!! اومد، نیمه اول می ارمنستان ...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
نامه دوم من هم اومد.
ایروان هفته اول می.
تو این سر و صدای چهار شنبه سوری حس و حال عجیبی دارم که امیدوارم قسمت همه بشه.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، sami8000 ، min@ ، alitab ، mtcanada ، iris ، ffrfar ، ماتیتی ، Sara_lphmkf ، hosseinmm ، ojee ، taleghani ، azadeh2014 ، 5ina ، Saeedv13 ، Lemony ، gema ، آلیس-1980
نامه دوم منم اومددددد، هفته اول ابوطبی
کیس نامبر: AS2014...58XX و تعداد نفرات: 1 و تاریخ مصاحبه: هفته اول می ابوظبی ، برگه آبی ، آپدیت 8 جولای و 15 جولای با ایمیل, ۱۵آگوست و 1سپتامبر و بالاخره جامانده 2014
تشکر کنندگان: alitab ، aghaghia ، mtcanada ، iris ، ffrfar ، ماتیتی ، Sara_lphmkf ، hosseinmm ، ojee ، taleghani ، azadeh2014 ، noobnoobi ، 5ina ، Saeedv13 ، Lemony ، gema ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان