کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
ببخشيد كه اين سوال رو اينجا ميپرسم ولي فكر كردم شايد كسي تجربه مشابه داشته باشه كه بتونه بهتر كمك كنه.
دوستان اطلاعی از زمان لازم براي آزمايشات مدیکال برای کودک زیر دو سال در آنكار دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 20:57)lida55 نوشته:  عزیزان سفارتها رو دیپلم خیلی حساسن دیپلم 12 ساله حتی گواهی موقت و ترجمه شده رو جلو چشم خودم از یک برنده قبول نکرد
در مورد پیش دانشگاهی هم گاهی دبیرستان یا هنرستان سه ساله رو نپذیرفتن و سال چهارم رو خواستن
در مورد فنی حرفه ای هم هر کدام یک جور عمل کردن
پس حتما اگر برنده اصلی دیپلم 12 ساله نداره تا وقت هست برین دنبالش بخصوص اصلشو گیر بیارین
اگر مدرک کاردانی یا بالاتر دارین باز هم بوده مواردی که اصل دیپلم رو خواستن
اما در کل وحدت رویه برای کسانی که مدرک بالاتر دیپلم سه ساله دارن وجود نداره
و بدتر وقتی شرایط ویزای یک ضرب رو دارین تا به مدرک شک میکنه کلیرنس میده و نمیگه بدلیل مدرک بود و باقی ماجرا.....
من دیپلم 11 ساله دارم ، هنرستانی بودم. آخرین مدرکم لیسانسه. اول گفت آخرین مدرک تحیلیت رو بده و بعد گفت دیپلمت و هم بده. فوق دیپلم و که اصلا نخواست از من.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: r.bazargan ، nara
(2014-08-27 ساعت 12:42)key15 نوشته:  دوستان سلام.
من بالاخره تونستم وقت مصاحبه ام رو بگیرم.ایشالا 9 سپتامبر ابوظبی
هورااااااا
کیس نامبر---2014AS00007

دوست عزیز من تاریخ اولین مصاحبمو کنسل کردم ولی الان 3 ماهه دارم التماس میکنم بهم وقت جدید بدن که نمیدن. میشه منو راهنمایی کنید؟
تشکر کنندگان:
دوستان سلام.
من بالاخره تونستم وقت مصاحبه ام رو بگیرم.ایشالا 9 سپتامبر ابوظبی
هورااااااا
کیس نامبر---2014AS00007
تشکر کنندگان: quasimodo ، sonyz2 ، m_nikparvaz ، rezasadeghi ، reasonable

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان