کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
سلام دوستان
١٢/٤٤ شب هست . كيس نامبر بالاي ٦٤٠٠ هيچ خبري از نامه دوم نيست . نه تو سايت نه ايميل خوشابحال شما ها كه نامه دومتون اومده .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: ffrfar ، سيبك ، Sara_lphmkf ، alitab ، 5ina
با سلام خدمت عزیزان نامه دوم ما هم اومد هفته آخر می و محل مصاحبه آنکارا دوستان یه کم برام دعا کنید چون یه کم شرایطم نسبت به بقیه دوستان پیچیدست خیلی دعام کنید دوستان مهاجرسرایی مرسی
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، min@ ، سيبك ، lighter ، taleghani ، Sara_lphmkf ، hamid_fs3 ، zaaraa ، reasonable ، m.sabet ، alitab ، azadeh2014 ، noobnoobi ، 5ina ، alireza_guitar
دوستانی که 27 می مصاحبه دارن با توجه به اینکه روز 3 شنبه میشه و 2 شنبه 26 می هم تعطیله (Memorial day) و دو روز قبل از اون هم شنبه و یکشنبه که بازم تعطیله ، برای وقت دکتر گرفتن داستان یک کمی پیچیده میشه ... کی باید رفت ؟
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، alitab ، 5ina
(2014-03-18 ساعت 02:23)REZAMBI نوشته:  دوستانی که 27 می مصاحبه دارن با توجه به اینکه روز 3 شنبه میشه و 2 شنبه 26 می هم تعطیله (Memorial day) و دو روز قبل از اون هم شنبه و یکشنبه که بازم تعطیله ، برای وقت دکتر گرفتن داستان یک کمی پیچیده میشه ... کی باید رفت ؟

ضمن عرض تبریک. خدمتتون عرض کنم برای جمعه وقت بگیرید دوست عزیز. تا روز سه شنبه هم جوابش خاضر میشه. راه دیگه ای ندارید. موفق باشید.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: alitab ، Sara_lphmkf ، 5ina
سلام . با توجه به اطلاعاتی که دوستان میدن تا الان کسایی که نامه دومشون اومده سفارت آنکارا بودن . کسی سفارت دیگه نیوفتاده؟
کیس نامبر: AS2014...58XX و تعداد نفرات: 1 و تاریخ مصاحبه: هفته اول می ابوظبی ، برگه آبی ، آپدیت 8 جولای و 15 جولای با ایمیل, ۱۵آگوست و 1سپتامبر و بالاخره جامانده 2014
تشکر کنندگان: alitab ، Sara_lphmkf ، gema ، 5ina
(2014-03-18 ساعت 01:47)Aroma نوشته:  سلام دوستان
١٢/٤٤ شب هست . كيس نامبر بالاي ٦٤٠٠ هيچ خبري از نامه دوم نيست . نه تو سايت نه ايميل خوشابحال شما ها كه نامه دومتون اومده .
نگران نباش دوست عزیز منم بالای 6400 هستم ، میاد ناممون . ولی مث دیوونه ها هر دقیقه تو mail و DV ام خخخخخ D-: ما کلیرنس بوخوریم چیکار میکنیم ، روان شناس خوب کسی میشناسهه ؟؟؟؟؟ D-:
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: alitab ، ffrfar ، Sara_lphmkf ، gema ، noobnoobi ، 5ina
سلام دوستان
باتوجه به حرفهای دوستان انکار درخواست برای تغییر سفارت فایده ای نداشته و همه انکارا افتادن درسته؟
تشکر کنندگان: alitab ، Sara_lphmkf ، ffrfar ، reasonable
(2014-03-18 ساعت 09:31)milad.m1986 نوشته:  
نگران نباش دوست عزیز منم بالای 6400 هستم ، میاد ناممون . ولی مث دیوونه ها هر دقیقه تو mail و DV ام خخخخخ D-: ما کلیرنس بوخوریم چیکار میکنیم ، روان شناس خوب کسی میشناسهه ؟؟؟؟؟ D-:
دوستان عزیز اندکی صبر....سحر نزدیک است....Wink
دوستانی که تعداد ارسالهاشون به 10 تا رسید لطفا" لطفا" حداقل اطلاعاتتون رو در امضاهاتون ثبت کنید. Rolleyes
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، noobnoobi ، 5ina ، aghaghia
(2014-03-17 ساعت 22:50)سيبك نوشته:  من فکر میکنم نامه دوم بر اساس کیس نامبره یعنی ممکن بعضی از کیسا امشب نامه دوم جای گزین نشه
من فکر میکنم بر اساس سفارت باشه.
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina ، aghaghia ، aaraam
(2014-03-18 ساعت 10:46)ffrfar نوشته:  
دوستانی که تعداد ارسالهاشون به 10 تا رسید لطفا" لطفا" حداقل اطلاعاتتون رو در امضاهاتون ثبت کنید. Rolleyes

میشه بگید چطور؟من نمیتونم امضامو فعال کنم. ممنون
بازمانده لاتاری 2014Sad

تشکر کنندگان:
(2014-03-18 ساعت 12:00)masoudyara نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 10:46)ffrfar نوشته:  

میشه بگید چطور؟من نمیتونم امضامو فعال کنم. ممنون
دوست عزیز از بالای صفحه برید به قسمت کنترل پنل کاربربعد از قسمت راست منو برید بخش ویرایش امضاء یا تغییر امضاء در اونجا هر چه میخواهد دل تنگت بنویس بعدشم سیو کنیدBig Grinموفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina
نامه دوم ما هم دیروز اومد هفته دوم می شماره کیس **54 Big Grin آنکارا ساعتSad
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، Sara_lphmkf ، noobnoobi ، gema ، 5ina ، reasonable ، ffrfar
سلام. شماره کیس من 5800 است و برای ابوظبی و 4 نفر و امروز دیدم که شماره ام برای ماه می اعلام شده است. فکر کنم باید منتظر نامه دوم باشم. اگر کسی اطلاعات خاصی داره که کمک می کنه، بگه لطفا
کیس نامبر:2014AS58XX / سفارت : ابوظبی / تعداد : 4 نفر / مصاحبه هفته آخر می
تشکر کنندگان: 5ina ، ffrfar
امروز صبح اول وقت سایت رو چک کردم نامه دوم بالاخره اومد و هفته آخر می تاریخ مصاحبه ست. اعلامیه اون به ایمیلم هم رفته بود ، ولی به فولدر اسپم.
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت:
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، 5ina ، Sara_lphmkf ، reasonable
یک سوال دارم که نمیدونم توی همین تاپیک باید بپرسم یا نه!؟
شغل من اخیرا عوض شده و سوالم اینه:
1- آیا باید تغییر شغل رو اعلام کنم؟
2- اگر باید اعلام کنم اعلام تغییر اون به KCC کفایت میکنه؟
3- آیای باید فرم های ابتدایی رو دوباره پر کنم و بفرستم؟
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت:
تشکر کنندگان: