کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
آیا تا کنونی کسی از دوستان تونسته از NMC ابوظبی وقت معاینه بگیره؟ و اصولاً دوستانی که تجربه دارند فکر می کنند با داشتن یک فرزند 7 ساله برای انجام مصاحبه در روز دوشنبه بهتره چه روزی در دبی باشیم ؟
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-06-13 ساعت 22:12)fardin123 نوشته:  آیا تا کنونی کسی از دوستان تونسته از NMC ابوظبی وقت معاینه بگیره؟ و اصولاً دوستانی که تجربه دارند فکر می کنند با داشتن یک فرزند 7 ساله برای انجام مصاحبه در روز دوشنبه بهتره چه روزی در دبی باشیم ؟

برای nmc ابوظبی وقت لازم نیست بگیرید. 3تا ساختمان کنار هم هست که همه کارات را انجام میدهند و بسیار همکاری می کنند
متاسفانه در مورد فرزندتان اطلاعی ندارم
کیس نامبر:***7 مصاحبه: 15 June- ابوظبی: برگه آبی تعداد نفرات کیس: 2 نفر
جا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، محبت ، nedaba
(2014-06-13 ساعت 11:21)maryferfere نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 10:55)Lucy.GH نوشته:  سلام،

نامهٔ دوم من هم اومد.

۲۰۱۴ا س ۳...

lucy جان برات آرزوی موفقیت میکنم دعا کنید نامه دوم من هم زود بیادSad
مطمئنم تا چند روز دیگه میاد. نگران نباش.
-----------------------------------------------------------------------------------
2014AS3xxx, 2 persons, PhD, sending CV in July 15, Interview: August 5, Post: Stockholm, Update: August (11, 28 by email), August 29, September 2, September 3, Issued: September 3
تشکر کنندگان: maryferfere ، محبت ، nedaba
(2014-06-14 ساعت 00:00)Lamiya نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 22:12)fardin123 نوشته:  آیا تا کنونی کسی از دوستان تونسته از NMC ابوظبی وقت معاینه بگیره؟ و اصولاً دوستانی که تجربه دارند فکر می کنند با داشتن یک فرزند 7 ساله برای انجام مصاحبه در روز دوشنبه بهتره چه روزی در دبی باشیم ؟

برای nmc ابوظبی وقت لازم نیست بگیرید. 3تا ساختمان کنار هم هست که همه کارات را انجام میدهند و بسیار همکاری می کنند
فرزند شما باید تست سل بدن که 48 ساعت وقت میبردپس پنج شنبه برین تا مدیکال رو صبح یا عصر انجام بدین و جوابش شنبه بعد از دیدن محل تزریق اماده میشه متاسفانه اکثر جمعه ها دکتر معتمد نیست که برین

(2014-06-13 ساعت 16:05)pouria.narimisa نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 15:20)Reza20002 نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 13:59)محبت نوشته:  [quote='pouria.narimisa' pid='511912' dateline='1402562306']
سلام دوستان

من تازه كارنت شدم

ايا قبل از مصاحبه سايت Ceas و سايت سفارت كيس نامبرو ميشناسند يا اينكه بعد از مصاحبه شماره كيس شناخته خواهد شد؟
سلام
پوریا جان قبل از مصاحبه سایت سیس کیس نامبر شما رو خواهد شناخت. البته زمانش مشخص نیست مثلا برای خودم که زمان مصاحبه م 24 جون هستش در 28 آپریل شناخته شد و اولین آپدیتم بود و برای 3 جون هم دومین آپدیت رو داشتم.

سلام
1- آیا آدرس درست سایت سیس این هست؟
ttps://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?eQs=o/iS8zDpeAKjMWCuebHqOw==

2- آیا باید صفرهای بعد از AS را حذف کرد و 4 شماره کیس نامبر را نوشت؟
من هر بار کیس نامبر را وارد می کننم این پیغام می آد:

Your search did not return any data.
نمی دونم علتش اینه که هنوز سایت منو شتاسایی نکرده یا چیز دیگریه!
همیشه بدون صفر ها بزنید

سلام دوست عزيز
بله.ادرس سايت درست ميباشد
ولي مثل اينكه يه مدت طول خواهد كشيد تا كيس شما شناخته شه
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، manamilad ، محبت ، nedaba
سلام دوستان

میدونم شاید سئوالم تکراری باشه و بابت این عذر خواهی میکنم

مصاحبه ی ما ابو ظبیه

آیا نیازه که من قبل از مصاحبه اسکن مدارکمون رو واسه ی سفارت ایمیل کنم یا اینکه نیازی نیست؟

ممنون میشم اگه جواب منو بدید
(2014-06-14 ساعت 07:23)pouria.narimisa نوشته:  سلام دوستان

مصاحبه ی ما ابو ظبیه

آیا نیازه که من قبل از مصاحبه اسکن مدارکمون رو واسه ی سفارت ایمیل کنم یا اینکه نیازی نیست؟

خیر دوست عزیز شما اصل و کپی مدارک رو به همراه خودتون میبرید سفارت و هر کدوم رو خواستند تحویل میدید.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: poem ، pouria.narimisa ، محبت ، nimaaa ، nedaba
(2014-06-14 ساعت 00:00)Lamiya نوشته:  

سلام
برای بچه های زیر 12 سال تست سل هم انجام میشه ، برای آنکارا گفته دو روز بیشتر از حالت معمول جوابش طول میکشه برای ابوظبی نمی دونم
موفق باشید
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، محبت ، nimaaa ، nedaba

مصاحبه ی ما ابو ظبیه

سلام دوستان تغییر محل سفارت را چگونه باید تغییر بدیم ؟
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، nedaba
(2014-06-13 ساعت 18:42)shadi79 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 18:28)afc30 نوشته:  دوستان الان که نامه دومم اومده اولین قدمی که باید انجام بدم چیه نمیدونم باید از کجا شروع کنم.

وقت از دکتر بلیط هواپیما هتل کامل کردن کارت زرد.
سلام
والبته تکمیل مدارک شامل اصل مدارک و ترجمه ها و عکسهای مدیکال و سفارت هم فراموش نشه.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: shahrzad001 ، shadi79 ، nimaaa ، gema ، mbsamani ، USA2014 ، nedaba
(2014-06-14 ساعت 20:44)khalaf01 نوشته:  

مصاحبه ی ما ابو ظبیه

سلام دوستان تغییر محل سفارت را چگونه باید تغییر بدیم ؟

سلام دوست عزیز

لطفا" به این پست مراجعه کنید

http://www.mohajersara.com/thread-6491.html
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، nedaba
ما تاریخ مصاحبمون 2 روز پیش اومد اما نکته عجیبش اینه که دو هفته بیشتر وقت نذاشته بودن ..... تاریخ مصاحبه ما 30جون حتی وقت بلیط هواپیما هم نداشتیم هر جا زنگ زدیم گفتن الان دیر برای تاریخی که ما میخواستیم خلاصه 4تا بلیط اتوبوس با بدبختی گیر آوردیم تازه پاس برادرم هنوز نیامده که میخوایم تو این هفته بره پیگیری کنه بگیره.......
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، maryferfere ، pouria.narimisa ، farshadm999 ، lighter ، nedaba
(2014-06-18 ساعت 14:10)pouya892 نوشته:  ما تاریخ مصاحبمون 2 روز پیش اومد اما نکته عجیبش اینه که دو هفته بیشتر وقت نذاشته بودن ..... تاریخ مصاحبه ما 30جون حتی وقت بلیط هواپیما هم نداشتیم هر جا زنگ زدیم گفتن الان دیر برای تاریخی که ما میخواستیم خلاصه 4تا بلیط اتوبوس با بدبختی گیر آوردیم تازه پاس برادرم هنوز نیامده که میخوایم تو این هفته بره پیگیری کنه بگیره.......

شماره کیستوون حدوداً چنده؟
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
وضعیت: کلیرنس
آپدیت ها: 2 سپتامبر
از نامه دوم من هیچ خبری نیییییست زنگ م زدم میگن در حال بررسیه
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
وضعیت: کلیرنس
آپدیت ها: 2 سپتامبر
(2014-06-13 ساعت 13:19)pouria.narimisa نوشته:  دوستان

مصاحبه ی ما روز 3 شنبه میباشد

به نظرتون برای چند روز قبل و چند روز بعد از مصاحبه بلیط بگیرم فرض بر اینکه همسرم ویزاشو همون موقع بگیره؟

بنظرم جمله پایانی امضاتون را بردارید و موج منفی برای خودتان نفرستید حتماً موفق می شوید
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، Sam2014 ، nedaba
سلام
دوستان من22 تا 26 دبی هستم. کسی هست این تاریخها مصاحبه داشته باشه؟ لطفا برام پیغام بذارید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان