کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
(2014-08-03 ساعت 20:57)maryferfere نوشته:  سلام دوستان نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم به نظرم شما میتونین کمکم کنید، من هفته اول سپتامبر مصاحبه دارم ، درخواست کارت سربازی هوشمند دادیم برای همسرم تا یک هفته دیگه مییاد ، پاسپورتشم تا 21 بهمن زمان داره یعنی حدوداً 5 ماه به نظرتوون کارتش اومد درخواست پاس بدیم یا اینکه ریسک نکنیم شاید تا اون موقع نیاد؟ به نظرتوون اگه خدا خواست و ویزا رو یه ضرب دادن اونوقت پاس زمانش کمتر از 6 ماهه چی میمشه ؟مصاحبم آنکارا است میشه لطفاً راهنماییم کنید .

سلام دوست عزیز
بهتره اینرو از پلیس + 10 بپرسید که اگه درخواست بدید دقیقا کی پاستون آماده میشه چون با اون پاس قدیمی حتی اگه یکضرب بگیرید بهتون ویزا نمی تونن بدن چون اعتبار ویزای آمریکا 6 ماه هست و از اعتبار پاستون بیشتره. پس سعی کنین حتما پاس جدید درخواست بدید.
Case Number: 2014AS6xxx/Kuala lumpur/2persons: 1 Visa,1 AP/Interview: May
تشکر کنندگان: amohammadi348 ، nedaba
اصلا نیازی به هیچ پرینتی نیست شما در صورت داشتن وقت اسمتون توی لیست هست
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-30 ساعت 16:31)Lucy.GH نوشته:  
(2014-07-30 ساعت 14:45)kamranh نوشته:  
(2014-07-30 ساعت 14:38)Lucy.GH نوشته:  
(2014-07-30 ساعت 14:32)kamranh نوشته:  
(2014-07-30 ساعت 14:19)Lucy.GH نوشته:  STK
شماره کیستون چهارقمی هستش یا سه رقمی یعنی ***3 چون سه رقمی توی لیست استکهلم ندیدم و چقدر جالب چقدر تعدادشون کمه (کلا 33 نفر ) 18 تا ویزا هم صادر کردن ...
ببخشید اشتباه کردم یه STK که با EU شروع می شه هم داره با عرض معذرت ...
سلام،
ببخشید اشتباه شد. ۳*** (۴ رقمی‌)
یه سوال؟ چی‌جوری تو لیست استوکهلم میبینی‌؟
2014as3xxx
این فایل اکسل تمامی کیس نامبرهای دنیا هستش به همراه تعداد نفرات ویزا گرفته و غیره دانلودش کنید متوجه می شید
و شما با توجه به کیس نامبرتون قسمت مربوط به کیس نامبرهای اون قاره را می تونید ببینید ... البته من یک لحظه اشتباه کردم چرا سوئد را جزء کشورهای آسیایی قرار داده که این امر به خاطر افرادی هستن که دارای 2 ملیتی می باشد ... حالا فایل را دانلود کنید متوجه می شید :
docs.google.com/spreadsheets/d/1gXQxNj7q7uYuFS9wtxyDM5wCvlUbiUkmzC5W1JG5Phg/edit?pli=1#gid=1133734000
مرسی‌ بابت فایل.
ما ۲ ملیتی نیستیم. چون تو اسکاندیناوی زندگی‌ میکردیم بهمون اینجا وقت دادن.
قبولید یه ضرب
دوستان ما پاس جدید برای همسرم درخواست دادیم حالا چطوری میتوونم شماره پاس جدید رو توی سیس عوض کنم؟ تووی ویرایش میرم گزینه شماره پاس بستس

سایتcsc
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
وضعیت: کلیرنس
آپدیت ها: 2 سپتامبر
امروز یکی از کسایی که مصاحبه داشت خبر داد که به بیشتر کسانی که سفارت آنکارا برای مصاحبه اومده بودن ویزا دادن و گفتن که ۳ تا ۵ روز دیگه ویزا شما آماده میشه
2014AS00003XXX
تاريخ رويت نامه قبولي : 1 May 2014
تاریخ ارسال مدارک : 7 May 2014
دريافت تاييده رسيدن مدارک : 12 May 2014
دريافت نامه دوم : 12 Jun
سفارت: آنكارا
آپدیت اول : 25 Jul
ورود به ترکیه : 3 Aug
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
مصاحبه : 7 Aug ريجكت يك ضرب
تشکر کنندگان: USA2014 ، Sara_lphmkf ، hamid.eng ، reasonable ، majid_eng ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-08-05 ساعت 21:33)maryferfere نوشته:  دوستان ما پاس جدید برای همسرم درخواست دادیم حالا چطوری میتوونم شماره پاس جدید رو توی سیس عوض کنم؟ تووی ویرایش میرم گزینه شماره پاس بستس

سایتcsc

سلام دوستان.....منم تقاضای پاسپورت جدید کردم.....مصاحبه ام ابوطبی هست.....لازمه به جایی خبر بدم یا سایتی برم که شماره پاسمو ثبت کنم؟
امید و بلند پروازی حق ماست
(2014-08-06 ساعت 18:07)tari نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 21:33)maryferfere نوشته:  دوستان ما پاس جدید برای همسرم درخواست دادیم حالا چطوری میتوونم شماره پاس جدید رو توی سیس عوض کنم؟ تووی ویرایش میرم گزینه شماره پاس بستس

سایتcsc

سلام دوستان.....منم تقاضای پاسپورت جدید کردم.....مصاحبه ام ابوطبی هست.....لازمه به جایی خبر بدم یا سایتی برم که شماره پاسمو ثبت کنم؟
نه انکارا چون پاس رو میده پست و تو csc مشخصات پاس رو میزنن میخواهد ولی ابو ظبی امسال csc و پست نمیخواهد
سلام.بچه ها من به خاطر امتحانات پایان ترمم مصاحبمو عقب انداختم ولی حالا ارمنستان میگه که دیگه دعوت به مصاحبه نمیکنه.میگن که حد سالانشون پره. حالا باید جیکار کنم؟
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، nedaba
(2014-08-06 ساعت 23:04)saeid1988 نوشته:  سلام.بچه ها من به خاطر امتحانات پایان ترمم مصاحبمو عقب انداختم ولی حالا ارمنستان میگه که دیگه دعوت به مصاحبه نمیکنه.میگن که حد سالانشون پره. حالا باید جیکار کنم؟
دوست عزیز سلام،متا سفانه نمیشه کاری کرد.دوستان میگفتن تو ماههای آخر نباید تاریخ مصاحبه رو عوض کرد.
بازمانده لاتاری 2014Sad

هیچ راه دیگه ای نیست؟ پس چرا بهم گفتن که تا 30 سپتامر فرصت برای مصاحبه هست؟
(2014-08-07 ساعت 14:23)saeid1988 نوشته:  هیچ راه دیگه ای نیست؟ پس چرا بهم گفتن که تا 30 سپتامر فرصت برای مصاحبه هست؟

تا ۳۰ سپتامبر به شرط پر نشدن ظرفیت پذیرش مهاجر!
طبیعتا به محض تکمیل ظرفیت مصاحبه و صدور ویزا متوقف میشه
انشالله سال بعد شرکت کنید و مجددا برنده شویدSmile
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
من رو ريجكت كردن
دليلشون هم ١ ديپلم فني حرفه اي قبول نداشتن
٢ دليل ٨ سال سابقه كاري كه در زمينه كامپيوتر بود با ثبت شركت گفتن مورد قبول نيست
اين هم شانس ما
اميدوارم دوستان ديگه قبول بشن
از همه دوستان خداحافظي ميكنم از همين جا
2014AS00003XXX
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
تشکر کنندگان: taleghani ، masoudyara ، nedaba ، bozorg
(2014-08-07 ساعت 21:01)yashary نوشته:  من رو ريجكت كردن
٢ دليل ٨ سال سابقه كاري كه در زمينه كامپيوتر بود با ثبت شركت گفتن مورد قبول نيست
اين هم شانس ما

سلام واقعا ناراحت شدم
من هم دیپلم هنرستان دارم البته کاردانی هم دارم و دانشجو کارشناسی هم هستم
ایا من را رهم ریجکت میکنند؟ من مدرک معادل سازی پیش دانشگاهی و ریز نمرات کارشناسیم را هم گرفتم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
(2014-08-07 ساعت 21:25)aghamilad نوشته:  
اين هم شانس ما

سلام واقعا ناراحت شدم
ایا من را رهم ریجکت میکنند؟ من مدرک معادل سازی پیش دانشگاهی و ریز نمرات کارشناسیم را هم گرفتم
مدرک معادل سازی رو تایید و ترجمه کنید و البته ترجمه مدارک دانشجویی دوره کارشناسی مثل کارت شناسایی.
این دوستی که ریجکت شد نمیدونست که دیپلم فنی به تنهایی قابل قبول نیست و در مورد کار هم باید SPV رشته مورد نظر 7 به بالا باشه.کلا از طریق کار خیلی مشکل میشه تایید گرفت.
تشکر کنندگان: aghamilad ، nedaba
(2014-08-07 ساعت 22:51)Ehsan171 نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 21:25)aghamilad نوشته:  
اين هم شانس ما

سلام واقعا ناراحت شدم
مدرک معادل سازی رو تایید و ترجمه کنید و البته ترجمه مدارک دانشجویی دوره کارشناسی مثل کارت شناسایی.
این دوستی که ریجکت شد نمیدونست که دیپلم فنی به تنهایی قابل قبول نیست و در مورد کار هم باید SPV رشته مورد نظر 7 به بالا باشه.کلا از طریق کار خیلی مشکل میشه تایید گرفت.

مدرک کاری من SPV رو که داشت و زده بودن ۸ بود و مدارک مربوط به کارم هم بودش.
2014AS00003XXX
تشکر کنندگان: taleghani ، aghamilad ، majid_eng ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان