کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
از دوستانی که به تازگی ابوظبی مصاحبه داشتن، کسی هست که بتونه بگه اوضاع ویزا چطور بوده؟
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-08-07 ساعت 23:02)yashary نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 22:51)Ehsan171 نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 21:25)aghamilad نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 21:01)yashary نوشته:  من رو ريجكت كردن
دليلشون هم ١ ديپلم فني حرفه اي قبول نداشتن
٢ دليل ٨ سال سابقه كاري كه در زمينه كامپيوتر بود با ثبت شركت گفتن مورد قبول نيست
اين هم شانس ما
اميدوارم دوستان ديگه قبول بشن
از همه دوستان خداحافظي ميكنم از همين جا

سلام واقعا ناراحت شدم
من هم دیپلم هنرستان دارم البته کاردانی هم دارم و دانشجو کارشناسی هم هستم
ایا من را رهم ریجکت میکنند؟ من مدرک معادل سازی پیش دانشگاهی و ریز نمرات کارشناسیم را هم گرفتم
مدرک معادل سازی رو تایید و ترجمه کنید و البته ترجمه مدارک دانشجویی دوره کارشناسی مثل کارت شناسایی.
این دوستی که ریجکت شد نمیدونست که دیپلم فنی به تنهایی قابل قبول نیست و در مورد کار هم باید SPV رشته مورد نظر 7 به بالا باشه.کلا از طریق کار خیلی مشکل میشه تایید گرفت.

مدرک کاری من SPV رو که داشت و زده بودن ۸ بود و مدارک مربوط به کارم هم بودش.
برای همینه که میگن از طریق سابقه کاری برای متقاضی شرایط دشوارتر و برای سفارت در ریجکت کردن دستشون بازتره.طبق گفته دوستان شخصی که مدیر یک کارخونه بوده و کلی کارمند وکارگر و..داشته ریجکت شد.دلیلشو نگفتن.
ممکنه بفرمایید در چه زمینه ای فعال هستین و اینکه SVP 8 رو سفارت تعیین کرده یا خودتون بر اساس اطلاعات سایت مربوطه تشخیص دادید؟چون اکثر مشاغلی که حتی svp 7 دارند سطح تحصیلاتشون حداقل لیسانسه,شاید اینطور استدلال کردند که سطح تحصیلات و شغل شما با هم همخوانی نداره.
دقیقا آفیسر در مورد کارت چی گفت ,کلا دلیل رد کردن سابقه شغلی رو پرسیدین /
بهرحال اگر مدارک کاریتون بی نقصه و مصمم به رفتن هستید با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید.
سلام دوستان ترجمه مدرک کارشناسی من برای بک سال پیش که مدارک ارسال کزدم به kcc هست باید مجدد ترجمه کنم ؟
(2014-08-08 ساعت 08:05)khalaf01 نوشته:  سلام دوستان ترجمه مدرک کارشناسی من برای بک سال پیش که مدارک ارسال کزدم به kcc هست باید مجدد ترجمه کنم ؟

نه
تشکر کنندگان: khalaf01 ، nedaba
(2014-08-08 ساعت 01:09)Ehsan171 نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 21:25)aghamilad نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 21:01)yashary نوشته:  من رو ريجكت كردن
دليلشون هم ١ ديپلم فني حرفه اي قبول نداشتن
٢ دليل ٨ سال سابقه كاري كه در زمينه كامپيوتر بود با ثبت شركت گفتن مورد قبول نيست
اين هم شانس ما
اميدوارم دوستان ديگه قبول بشن
از همه دوستان خداحافظي ميكنم از همين جا

سلام واقعا ناراحت شدم
ایا من را رهم ریجکت میکنند؟ من مدرک معادل سازی پیش دانشگاهی و ریز نمرات کارشناسیم را هم گرفتم
مدرک معادل سازی رو تایید و ترجمه کنید و البته ترجمه مدارک دانشجویی دوره کارشناسی مثل کارت شناسایی.
این دوستی که ریجکت شد نمیدونست که دیپلم فنی به تنهایی قابل قبول نیست و در مورد کار هم باید SPV رشته مورد نظر 7 به بالا باشه.کلا از طریق کار خیلی مشکل میشه تایید گرفت.

برای همینه که میگن از طریق سابقه کاری برای متقاضی شرایط دشوارتر و برای سفارت در ریجکت کردن دستشون بازتره.طبق گفته دوستان شخصی که مدیر یک کارخونه بوده و کلی کارمند وکارگر و..داشته ریجکت شد.دلیلشو نگفتن.
ممکنه بفرمایید در چه زمینه ای فعال هستین و اینکه SVP 8 رو سفارت تعیین کرده یا خودتون بر اساس اطلاعات سایت مربوطه تشخیص دادید؟چون اکثر مشاغلی که حتی svp 7 دارند سطح تحصیلاتشون حداقل لیسانسه,شاید اینطور استدلال کردند که سطح تحصیلات و شغل شما با هم همخوانی نداره.
بهرحال اگر مدارک کاریتون بی نقصه و مصمم به رفتن هستید با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید.
منم هنرستانی بودم، فوق دیپلم و لیسانس گرفتم بعدش. ریجکت نشدم.آفیسر گفت مدارکت اوکی هستش. هیچ مدرک معادلی هم نبردم.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: Ehsan171 ، A_A ، nedaba
(2014-08-08 ساعت 22:00)milad.m1986 نوشته:  منم هنرستانی بودم، فوق دیپلم و لیسانس گرفتم بعدش. ریجکت نشدم.آفیسر گفت مدارکت اوکی هستش. هیچ مدرک معادلی هم نبردم.
شما چون مدرک کارشناسیتونو گرفتید مشکلی نداشتید ولی اون دوستمون دانشجوی کارشناسیه و طبیعتا بالاترین مدرکش همون فوق دیپلمه پیوسته که معادل پیش دانشگاهی میشه.
تشکر کنندگان: aghamilad ، nedaba
(2014-08-09 ساعت 00:22)Ehsan171 نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 22:00)milad.m1986 نوشته:  منم هنرستانی بودم، فوق دیپلم و لیسانس گرفتم بعدش. ریجکت نشدم.آفیسر گفت مدارکت اوکی هستش. هیچ مدرک معادلی هم نبردم.
شما چون مدرک کارشناسیتونو گرفتید مشکلی نداشتید ولی اون دوستمون دانشجوی کارشناسیه و طبیعتا بالاترین مدرکش همون فوق دیپلمه پیوسته که معادل پیش دانشگاهی میشه.

سلام
بله من دیپلم هنرستان دارم و کاردانی هم گرفتم و ترم اخر کارشناسی هستم(البته در زمان مصاحبه) و ریز نمرات هنرستان و کاردانی را گرفتم و مدرک کاردانیم را هم معادل سازی کردم و در روز مصاحبه اشتغال به تحصیل کارشناسی را میبرم
ایا با توجه به اینکه معادل سازی پیش دانشگاهی و مدرک کاردانی و اشتغال بهتحصیل کارشناسی ارائه میدهم بازهم به مشکل میخورم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
(2014-08-08 ساعت 22:00)milad.m1986 نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 21:25)aghamilad نوشته:  سلام واقعا ناراحت شدم

منم هنرستانی بودم، فوق دیپلم و لیسانس گرفتم بعدش. ریجکت نشدم.آفیسر گفت مدارکت اوکی هستش. هیچ مدرک معادلی هم نبردم.
اقا یک سوال ، کیس برنده خانوم بندس و دیپلم کامپیوتر از هنرستان داره و مدرک کاردانیش ناقصه هنوز ، ۳ سال سابقه کار تو شرکت کوکا کولا داشته و الان ۳ ساله خونه داره، به نظرتون امکان ریجکت شدنش هست؟
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، Ehsan171 ، nedaba
(2014-08-09 ساعت 19:03)babisondes نوشته:  اقا یک سوال ، کیس برنده خانوم بندس و دیپلم کامپیوتر از هنرستان داره و مدرک کاردانیش ناقصه هنوز ، ۳ سال سابقه کار تو شرکت کوکا کولا داشته و الان ۳ ساله خونه داره، به نظرتون امکان ریجکت شدنش هست؟
تا فرصت هست برای پیش دانشگاهی اقدام کنید.دروس پیش دانشگاهی شامل 8 درسه که 4 تا بصورت نهایی و 4 تا بصورت داخلی برگزار میشوند.همین فردا میتونید با مراجعه به دبیرستان بزرگسالان دولتی یا غیر انتفاعی برای دروس داخلی شهریور اقدام کنید البته یکم دیره اما مدیر میتونه ثبت نام کنه.دروس داخلی رو هم میشه با کلاس خصوصی دبیر مربوطه گذروند.دروس نهایی رو هم دیماه یا نهایتا خرداد سال دیگه در صورتی که کیس نامبرتون پایین نباشه,میتونه پاس کنه و پیش دانشگاهی بگیره.
اگر از دروس کاردانیش حدود کمتر از دو ترم مونده باشه و بتونه اونم تموم کنه میتونید معادل سازی کنید و مشکلی نخواهید داشت.
در کل اصلا رو سابقه کاری حساب نکنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: A_A ، nedaba
(2014-08-10 ساعت 02:18)Ehsan171 نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 19:03)babisondes نوشته:  اقا یک سوال ، کیس برنده خانوم بندس و دیپلم کامپیوتر از هنرستان داره و مدرک کاردانیش ناقصه هنوز ، ۳ سال سابقه کار تو شرکت کوکا کولا داشته و الان ۳ ساله خونه داره، به نظرتون امکان ریجکت شدنش هست؟
تا فرصت هست برای پیش دانشگاهی اقدام کنید.دروس پیش دانشگاهی شامل 8 درسه که 4 تا بصورت نهایی و 4 تا بصورت داخلی برگزار میشوند.همین فردا میتونید با مراجعه به دبیرستان بزرگسالان دولتی یا غیر انتفاعی برای دروس داخلی شهریور اقدام کنید البته یکم دیره اما مدیر میتونه ثبت نام کنه.دروس داخلی رو هم میشه با کلاس خصوصی دبیر مربوطه گذروند.دروس نهایی رو هم دیماه یا نهایتا خرداد سال دیگه در صورتی که کیس نامبرتون پایین نباشه,میتونه پاس کنه و پیش دانشگاهی بگیره.
اگر از دروس کاردانیش حدود کمتر از دو ترم مونده باشه و بتونه اونم تموم کنه میتونید معادل سازی کنید و مشکلی نخواهید داشت.
در کل اصلا رو سابقه کاری حساب نکنید.
موفق باشید
البته ایشون تمام واحد هارو گذرونده اما معدلش ۱۱:۹۸ شده که باید چن واحدو دوباره برداره تا معدلش معادل نخوره. پس اگه همین کاردانیشو اوکی کنیم نیازی به پیش دانشگاهی نداره?
(2014-08-10 ساعت 02:24)babisondes نوشته:  البته ایشون تمام واحد هارو گذرونده اما معدلش ۱۱:۹۸ شده که باید چن واحدو دوباره برداره تا معدلش معادل نخوره. پس اگه همین کاردانیشو اوکی کنیم نیازی به پیش دانشگاهی نداره?
برای چند صدم درصد؟یکمی با استاد مربوطه صحبت میکردین مشکل حل میشد.
اگه کاردانی رو بگیرند و ببرید آموزش متوسطه و گواهی معادل پیش دانشگاهی رو بگیرید مشکل مدرک تحصیلی حله.توجه کنید که بدون مدرک حتما ریجکت میشید.
(2014-08-10 ساعت 21:22)kamranh نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 22:00)milad.m1986 نوشته:  
میلاد جان سلام می خواستم ببینم ازت مدرک فوق دیپلمتم گرفت یا فقط دیپلم هنرستان و لیسانس و بهشون دادی چون من تو سفارت ایروان فقط همین 2 تا را ازم گرفت ؟؟
سلام دوست خوبم
والله هنوز قسمت من نشده برم مصاحبه اخه 2015
هستم
به نظر شما واسه من مشکلی ایجاد میشه یا نه کلی نگرانم
البته کاردانی را معادل سازی کردم و دانشجو کارشناسی هستم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: nedaba ، babak12
میلاد عزیز نگرانی نداره ...
دوستان گفتن در پست های قبل

با خیال راحت شما ادامه بده
شما حتی مدرک معادل هم گرفتی
دیگه فکر برای چی برادر ؟؟

منم مثل شما هستم معادل گرفتم
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: nedaba ، pouria.narimisa ، babak12 ، Sara_lphmkf ، m_nikparvaz
عزیزان سفارتها رو دیپلم خیلی حساسن دیپلم 12 ساله حتی گواهی موقت و ترجمه شده رو جلو چشم خودم از یک برنده قبول نکرد
در مورد پیش دانشگاهی هم گاهی دبیرستان یا هنرستان سه ساله رو نپذیرفتن و سال چهارم رو خواستن
در مورد فنی حرفه ای هم هر کدام یک جور عمل کردن
پس حتما اگر برنده اصلی دیپلم 12 ساله نداره تا وقت هست برین دنبالش بخصوص اصلشو گیر بیارین
اگر مدرک کاردانی یا بالاتر دارین باز هم بوده مواردی که اصل دیپلم رو خواستن
اما در کل وحدت رویه برای کسانی که مدرک بالاتر دیپلم سه ساله دارن وجود نداره
و بدتر وقتی شرایط ویزای یک ضرب رو دارین تا به مدرک شک میکنه کلیرنس میده و نمیگه بدلیل مدرک بود و باقی ماجرا.....
تشکر کنندگان: USA2014
دوستان سلام.
من بالاخره تونستم وقت مصاحبه ام رو بگیرم.ایشالا 9 سپتامبر ابوظبی
هورااااااا
کیس نامبر---2014AS00007
تشکر کنندگان: majid_eng ، SAAM_60 ، azadeh2014 ، milad.m1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان