کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-06 ساعت 00:54)Yashita نوشته:  من ٢ تا سوال دارم:
١- من تو چندتا تاپيك تو اينجا خوندم كه وقتي برنده شديد به كسي نگيد، چراا؟!
٢- من و پسرم زير مجموعه شوهرم ثبت نام كرديم ميخواستم بدونم ميشد من خودمم ثبت نام ميكردم و شوهر و پسرم زير مجموعه من؟
به این دلیل که قبول شدن در لاتاری(زبونم لال، خدا به سر هیشکی نیاره ایشالا) به معنای گرفتن گرین کارت نیست و ممکنه ویزا بهتون نرسه یا اصن بهتون ویزا ندن به دلایلی و اون موقع شما میمونید یه عالمه ادم که باید براشون توضیح بدید که چرا نرفتید و اینکه ممکنه خیلیا چشمتون بزنن یا حتی اگه ویزا بگیرید بخان هی بگن برای چی میرید و جنگ اعصاب راه بندازن و ....
بله میشد... اینجوری شانستون هم دو برابر میشد
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
خدمت تمامی دوستان عزیز سلام عرض می کنم , امیدوارم امسال آخرین سالی باشه که در تاپیک شمارش معکوس هستیم .به امید حضور در تاپیک برندگان لاتاری 2015
من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد ...
برای سومین سال غیرمتوالی منتظر هستنیم.
هرچی خدا بخواد همون میشه پس امید داریم
سلام دوستان، ما هم اومدیم
با آرزوی قبولی برای همه کسانی که بی صبرانه منتظر جواب لاتاری 2015
هستند و می خوان زندگیشون به کلی تغییر کنه به سمت پیشرفت در کشور فرصت ها، مثل خودم Rolleyes
2015 6 may
سلام
امسال منم مهمون جدید شما هستم
امیدوارم در کنار همه شما بزنده امسال باشم
از امشب تاااااااااااااااااااااااا ۲۴ روز دیگه خوش میگذرونیم
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
ساعت 5:42 صبح هفده فروردین
خدایا خودت میدونی چقدر منتظر بودم 17 اردیبهشت تولدم هست امسال هم سومین بار هست که شرکت میکنم.برای ما دهه شصتی ها دیگه امیدو فرصتی نیست خودت اگه میبینی صلاحه ارزوی منو برآورده کن
ناامید, خسته, دلم گرفته
آمـــــــــین
محتاج دعا
با سلام به همه دوستان قدیم و جدید
امیدوارم همه خوب و سلامت باشن.

1. اگه یادتون باشه پارسال موقع اعلام نتیجه لاتاری، دوستان اینقدر تو سایت پست دادن، که سایت تقریبا از کار افتاد. می دونی ادمین جان، تنها جایی که آدم می تونه و می دونه همه درکش می کنن، برنده شدنش رو یا زبونم لال زبونم لال، قبول نشدنش رو اعلام کنه اینجاست. امیدوارم امسال قبولی ها بسیار زیاد باشه. برای من هم دعا کنید بعد از تقریبا 6-7 سال متوالی، امسال برنده بشم.
2. به نظر من نیاز به یه تاپیک جدید داریم برای فرهنگ سازی شرکت در لاتاری. چون این سیستم ثبت نام رایگانه، همه دوست دارن شرکت کنن. ولی به قول یکی از دوستان که پارسال می گفت کسی که هنوز نمی تونه خودش فرم ثبت نام رو پر کنه، راجب زندگی در خارج کشور اطلاعات کمی داره، زبانش ضعیفه، مدرک تخصیلی درست و حسابی نداره و خیلی چیزای دیگه، نباید در لاتاری شرکت کنه.(البته به نظر من)

امیدوارم همه موفق باشیم.
(2014-04-06 ساعت 07:06)smartman نوشته:  با سلام به همه دوستان قدیم و جدید
امیدوارم همه خوب و سلامت باشن.

1. اگه یادتون باشه پارسال موقع اعلام نتیجه لاتاری، دوستان اینقدر تو سایت پست دادن، که سایت تقریبا از کار افتاد. می دونی ادمین جان، تنها جایی که آدم می تونه و می دونه همه درکش می کنن، برنده شدنش رو یا زبونم لال زبونم لال، قبول نشدنش رو اعلام کنه اینجاست. امیدوارم امسال قبولی ها بسیار زیاد باشه. برای من هم دعا کنید بعد از تقریبا 6-7 سال متوالی، امسال برنده بشم.
2. به نظر من نیاز به یه تاپیک جدید داریم برای فرهنگ سازی شرکت در لاتاری. چون این سیستم ثبت نام رایگانه، همه دوست دارن شرکت کنن. ولی به قول یکی از دوستان که پارسال می گفت کسی که هنوز نمی تونه خودش فرم ثبت نام رو پر کنه، راجب زندگی در خارج کشور اطلاعات کمی داره، زبانش ضعیفه، مدرک تخصیلی درست و حسابی نداره و خیلی چیزای دیگه، نباید در لاتاری شرکت کنه.(البته به نظر من)

امیدوارم همه موفق باشیم.

سلام بر شما دوست عزیز
انشالا امسال دیگه برنده میشید
پارسال فکر کنم صفحات تاپیک انتظار اگر پاک نمیشد از ابتدا،به بالای 2000 صفحه(یا حتی بیشتر شاید!) میرسید و تاپیک هم از دی و بهمن به راه بود و خیلیها فعال بودن،به طبع اون اتفاق هم موقع اعلام نتایج می افتاد.
تاپیک فرهنگ سازی هم اینجا بودنش خیلی خوبه،میتونه موثر باشه اما تعداد بسیار زیادی از برنده ها بعد از قبولی تازه با جستجو در گوگل با مهاجرسرا آشنا میشن متاسفانه.
پارسال بچه ها از مغازه ای عکس انداخته بودن که توی خیابون تبلیغ ثبت نام لاتاری زده بود!!!!!! خب 4 نفر هم که کلا به خاطر اسمش که آمریکاس و کاملا بی هدف میرن ثبت نام میکنن و از قضا قبول میشن و اکثرشون هم وقتی میبینن به طور کل ول معطلند در این زمینه،اصن پیگیری نمیکنن دیگه و شانس 4 نفرو که واقعا هدفمند میخوان برن میسوزونن.
اتفاقا یکی از اقوام ما که شنیده بود لاتاری ای هم وجود داره،به من گفت موقع ثبت نامش که شد به من هم بگو.پرسیدم چی میدونید از لاتاری؟گفتند هیچی دیگه میریم اونجا دولت امریکا کار و ... میده و ....!!!!!!!! یعنی عملا شاخ درآوردم و هرچی هم سعی کردم دوزاریشونو بندازم که این خبرا نیست،نشد که نشد،منم به کل گفتم من که واسه شماها کاری نمیکنم این از من.
به نظرم اگر راهی بود که خارج از این محدوده انجمن هم میشد فرهنگسازی کرد عالی بود.
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
سلام دوستان منم سومین سال هست که در قرعه کشی شرکت میکنم...امیدوارم امسال برای همه سال خوبی باشه یه سال به یاد موندنی ...
Big Grin
سلام به همه دوستان جـــــــــــــــــــــــــــــــانمی جـــــــــــــــــــان دوباره رفتیم تو فاز Smile
دم عمو سعید گل گرم که ما رو از خ.م.ا.ر.ی درآورد Big Grin
خدمتتتون بگم که لطفا این اطلاعات رو به من پیام خصوصی کنید تا توی لیست انتظار وارد بشین:

سن-جنس-تعداد نفرات کیستون-تعداد سالهای شرکت در برنامه دی وی-مدرک تحصیلی(دیپلم-لیسانس.....)-شغلتون یا رشته ی دانشگاهیتون-شهر

امسال انشاالله خبرای خوب بهمون برسه

مخلص همگی [عکس: dancing-guy-smiley-emoticon.gif]
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
امیدوارم کسانی که قبول میشند زندگی آرام و موفق و زیبایی رو در پیش رو داشته باشند، و روز آغاز خوشبختی برای کسانی باشه که قبول نمیشند.

انشاالله خودم هم جز گروه اول باشم ... اگر به خیره ...
سلام به همه دوستان مهاجر سرا

دوستان برا این بنده کهنه کار دعا کنید که دیگه نوبتی هم باشه بعد از 15
16 سال امسال نوبت من باشه برا من دعا کنید تا در حق خودتان اجابت شود ممنون
یادم رفت این رو هم بپستم.دوستان قدیمی که اینو یادشونه Wink

[عکس: fde7973736643b9e1.png]
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
من خيلييي اميدوارم كه امسال برنده بشيم. آمين.
تنها 25 روز مانده به اعلام نتایج.Smileخدایا هر آن کس که آرزوی رفتن دارد به آرزویش برسد.{آمین} ضمنا یادتون باشه که شب اعلام نتایج مصادف است با ولادت حضرت امام محمد باقر ع و شب لیل التقدر ...یعنی شب آرزوها ......ان شاا.... همه به آرزوهایشان برسند.

خداوندا آن چیزی را برایم رقم بزن که آن چیز از نگاهت بهتر است....آمین....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان