کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
سلام به همگی و ممنونم از عمو سعید گل همیشه در صحنه.برای تک تکتون آرزوی قبولی و موفقیت دارم.شاد و بهروز و پیروز باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
(2014-04-06 ساعت 00:54)Yashita نوشته:  من ٢ تا سوال دارم:
١- من تو چندتا تاپيك تو اينجا خوندم كه وقتي برنده شديد به كسي نگيد، چراا؟!
٢- من و پسرم زير مجموعه شوهرم ثبت نام كرديم ميخواستم بدونم ميشد من خودمم ثبت نام ميكردم و شوهر و پسرم زير مجموعه من؟

بله میشد اونا زیر مجموعه شما باشن.
وقتی میگیم به کسی نگین به این دلیله که متاسفانه در این مرز و بوم آدمای شرور هستن که میتونن به طرق مختلف براتون دردسر درست کنن به روشایی که اصن فکرشم نمیتونین بکنین
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تنها 25 روز باقیست، امیدوارم تو این روز همه شاد باشیم و خوشحال از نتایج...
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: arash1986 ، farzad021 ، toghrol120 ، b_argi ، romance33 ، iSalar ، MEHR52 ، Yashita ، lighter ، pari pariaaa ، adonis2006 ، alirezanz ، javad1990
CentralPark NewYorks

[عکس: 28575711981697559777.jpg]
سللللام ..
امسال براي اولين باره شركت ميكنم .. البته از چند سال پيش خبر داشتم ولي خودمم نميدونم چرا تاحالا شركت نكردم Sad
چند تا چيز خواستم بگم
-اوليش اينه كه وقتي ثبت نام شروع شد به هيچكدوم از دوست و فاميل و اينجور چيزا هيچي نگفتم نه از رو حسادت و اينا .. فقط ميدونستم چون شرايطش رو ندارن نگفتم
ولي بعدش اتمام مدت ثبت نام به چند تا از دوستام كه گفتم شاكي شدن من توضيح دادم بهشون اونا هم خيلي منطقي قبول كردن ( الان پشيمونم كه بهشون گفتمSad
-دوميش انتظار كشيدن خيلي سخته مخصوص برا دانشجوها مثل خودم اصل فكر و ذكرت جايي ديگه س ( مخصوصا تو سواحل فلوريداTongue )
- آخريش خيلي بهش فكر نكنيد ما اگه شانس داشتيم تو همون بلاد كفر به دنيا ميومديم
اینم لینکه شمارش معکوس تا نتایج لاتاری

شمارش معکوس
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
اینم از لیت انتظار با 20 نفر.دوستان بیان پیام بدن چرا رودروایسی میکنین Big Grin

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...2e5f41.pdf
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

سلاااااااااااام بر همگی، ما دوباره اومدیم در کنار دوستان عزیز
سال پیش که خیلی بهمون حال دادید، امسالم می هوایم از همنشینی باهاتون لذت ببریم
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: King Eagle ، romance33 ، iSalar ، Yashita ، kasragtr ، pari pariaaa ، b_argi ، arash1986 ، farzad021 ، adonis2006 ، alirezanz
روز همگی بخیر!
سیاتلی‌هاش کجان؟؟[عکس: 359421_LaieA_048.gif]

[عکس: seattle_kerry_park.png]
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
سلام دوستان دوست ندارم نا امیدتون کنم ولی بیشتر افرادی که سال های قبل لاتاری برنده می شدن بار اولشون بوده که ثبت نام کردن.برای دفعات بعدی شانشون خیلی کم می شه. حتی افرادی بودن که انتظارشون 20 ساله شده. سعی کنید روی مهاجرت به کانادا که شرایط بهتری داره تمرکز کنید.

سیاوش
تشکر کنندگان: King Eagle ، iSalar ، lighter ، kasragtr ، babak433 ، b_argi ، arash1986 ، romance33 ، farzad021 ، adonis2006 ، alirezanz
بازم مثل سال های قبل کسایی که توی این تایپیک هستند قبول نمیشن و کسایی که اصلا تا حالا مهاجرسرا ندیدن اونها قبول میشن
نمیدونم چرا طلسم شده اینجا
هیییییییییی
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، lighter ، kasragtr ، b_argi ، arash1986 ، toghrol120 ، farzad021 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-06 ساعت 12:43)siavash64 نوشته:  سلام دوستان دوست ندارم نا امیدتون کنم ولی بیشتر افرادی که سال های قبل لاتاری برنده می شدن بار اولشون بوده که ثبت نام کردن.برای دفعات بعدی شانشون خیلی کم می شه. حتی افرادی بودن که انتظارشون 20 ساله شده. سعی کنید روی مهاجرت به کانادا که شرایط بهتری داره تمرکز کنید.

سیاوش

دادا با اینکه میدونم این تاپیک جاش نیست اما بازم در جوابت میگم که کانادا یک کشور با قوانین مثل باد سرانش از خواب بیدار میشن یهو قوانین رو عوض میکنن اصلا هم کاری ندارن که چه بلایی سر دیگران میاد.نمونشم این که از قرار معلوم دیگه عزیزان کانادایی ویزای سرمایه گذاری رو ییهو حذف کردن و به اونهایی که حتی چندماه بود پولشون رو خوابونده بودن توی کار هم هیچ اعتنایی نکردن.

بازم اگه دوستان خواستن میتونن برن به تاپیکهای اروپا تا بهتر مورد برررسی قرار بدن

تشکر کنندگان: lighter ، kasragtr ، b_argi ، arash1986 ، romance33 ، farzad021 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-06 ساعت 00:54)Yashita نوشته:  من ٢ تا سوال دارم:
١- من تو چندتا تاپيك تو اينجا خوندم كه وقتي برنده شديد به كسي نگيد، چراا؟!
٢- من و پسرم زير مجموعه شوهرم ثبت نام كرديم ميخواستم بدونم ميشد من خودمم ثبت نام ميكردم و شوهر و پسرم زير مجموعه من؟

کیس نامبرتون و مشخصات کاملتون رو نباید به کسی بگید
بله می تونستید 2 سهمیه داشته باشید
تشکر کنندگان: King Eagle ، MEHR52 ، lighter ، kasragtr ، Yashita ، b_argi ، arash1986 ، farzad021 ، adonis2006 ، alirezanz
با تشکراز ادمین عزیز و مدیران زحمتکش و عمو سعید گل .امیدوارم خداوند متعال تمامی دوستان را به آرزو های زیباشون برسونه برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم یا حق ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
سلاااام بر مهاجرسرایی ها اعم از قدیمی و جدید
و تشکر ویژه از عمو سعید گل بخاطر راه انداختن این تاپیک
من پارسال همین موقع ها بود که با این سایت آشنا شدم و تا این لحظه "" کاربر خاموش "" بودم و فقط و فقط از
تجارب دوستان پیشکسوت نکته برداری میکردم تا شاید روزی !!! به دردم بخورد . از صمیم قلب آرزو میکنم اگر خیر و
صلاحه تمام اونایی که واجد شرایطن قبول بشن و اینجا مثل تاپیکهای کلیرنس هوررررررا بکشیمTongueTongue

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان