کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
تاپیک حاضر بنا به اصرار تعداد زیادی از کاربران قدیمی مهاجرسرا و با توجه به تجربه نسبتاً خوب سال گذشته و نظر مساعد ادمین سایت (ناظم) و تیم مدیران ایجاد شده است. رعایت 38 بند قوانین مهاجرسرا در این تاپیک مانند سایر تاپیک ها و انجمن های مهاجرسرا الزامیست. به ویژه از همه دوستان خواهشمندم از ارسال های حاوی مضامین زیر خودداری کنند:
- مطالب س.یاسی و خلاف عرف جامعه
- ارسال های غیر مهاجرتی و نامرتبط با موضوع تاپیک
- گزارش نرخ برابری ارزهای مختلف در برابر ریال
از همه کاربران محترم مهاجرسرا تقاضا دارم تا ضمن خودداری از شرکت در بحث های فرسایشی احتمالی، با گزارش پست های نامطلوب تیم مدیریت را یاری رسانند و تاپیک شمارش معکوس را تا زمان اعلام نتایج برای خود حفظ و از ثمرات آن بهره مند گردند. با آرزوی برنده شدن همه عزیزان در برنامه ویزای گوناگونی 2015.
تشکر کنندگان: mohsenmb ، sadeghifa ، amjad ، danial91 ، hadi.nikjo ، گل نهال ، satin ، shimoda ، lighter ، saied-k ، ali_gh ، reza6966 ، Mansour92 ، iSalar ، kasragtr ، محبت ، Last chance ، roeentan ، arash1986 ، 5ina ، farzad021 ، azem2014 ، saeedhot ، AsemanAbee ، shatsi ، Shahabpk ، masoud_777 ، pari pariaaa ، lilac ، tinatina ، tajhizgaran ، b_argi ، ramaya ، King Eagle ، toghrol120 ، romance33 ، mamad_msp ، MEHR52 ، behzad2013 ، soli asali ، سيبك ، hamedara ، mtcanada ، بازگشت ، samansaba ، AmirErmia ، navid- ، arezoo bj ، engmadelat ، badbat ، ata_bros ، adonis2006 ، aghaghia ، storagemeter ، ابی22 ، fairy ، sepideh87 ، sh-p ، Death ‎Angel ، amir_cool_2001 ، alirezanz ، bambo_26 ، meghdad matador ، mhsenpc ، شهلا 1346 ، negarX ، Ramkal ، jamal2684 ، Fifi2015 ، 327 ، aaraam ، Sara_lphmkf ، soniarazmi ، رها 763 ، ParsTrader ، shahryar_eng ، USA Citizen ، mehdi.aus ، darabi ، y.n ، e76779 ، Hassan2014 ، babak433 ، philter ، doran ، h.shayan ، احمد حبیبی ، usjafar ، Vofi ، limunad ، mnmohsen ، Afies ، Bald Eagle ، jayjay ، mr.amir007 ، مه جبین ، gema ، farzad47 ، dabaghi.zahradabaghi.zahra ، mahbube ، E.SH2105 ، zombi ، ipedram ، nazi56 ، soruosh ، faridl14 ، dolatmandani ، Mojtaba7300 ، myarshia ، amir_ebrahimi99 ، آلیس-1980 ، sasybala69 ، sorkhfam ، ali999 ، amir-ashkan ، kpks ، pey.com ، babak12 ، Hossna ، نازنین مری ، msar
مرسی که بالاخره لطف کردین و تاپیکو افتتاح کردین .
راستش من خودم از سال های خیلی خیلی دور زمانی که هنوز بوسیله ی نامه ثبت نام انجام میشد همه ساله شرکت میکردم . متاسفانه از اونجایی که توی هیچ قرعه کشی در طول عمرم برنده نشدم توی لاتاری هم تا امروز شانسی نداشتم .
نمیدونم چرا ولی امسال بدجوری به دلم افتاده که شانسم میزنه و یکی از شماره ها به اسمم در میاد . امیدوارم اینطور باشه و امیدم نا امید نشه چون بدجوری بهش نیاز دارم و ذهنو زندگیمو مشغول کرده .
و واقعا امیدوارم کسایی که نیاز واقعی دارن به این قرعه و قصدشون مهاجرت هست این شانس رو داشته باشن و بتونن در اینده ای نزدیک زندگی جدید و موفقیت امیزی رو در سرزمین فرصت ها شروع کنن .
عمو سعید ممنون و بسیار متشکر
دوستان 26 روز تا اعلام نتایج لاتاری 2015 مونده برای همه آرزوی موفقیت و پیروزی دارم که در پایان روز 11 اردیبهشت جزو برندگان 2015 باشن با کیس نامبر خوشگل
سلام به همگی و آرزوی قبولی برای کسانی که واقعا لیاقت و توانایی مهاجرت رو دارن
البته از الان ذهنتون و آماده کنید که اگه به امید خدا برنده شدید پیش خودتون مثل یه راز نگه دارید و حالا اگه به کسانی که کمکی از دستشون میاد میگید دیگه همه جا جار نزنید.فشار عصبی رو کم کنید
سلااام.مرسی از تاپیک بلاخره گداشتین.بازم آرزوی همیشگی....... قبولی واسه تمام افراد مصمم و لایق و نیازمند و آماده تغییر زندگی
سلااااااامممم بالاخره تایپک رو گذاشتین !!!!! با ارزوی قبولی تمامی بچه های خوب مهاجر سرا شمارش معکوس شروع میشه :-D
34 days
839 hours
50343 minutes
3020639 seconds
until Saturday, 10 May 2014, 12:00:00 (Washington DC time)
امیدوارم امسال من هم برنده بشم ... و همه کسانی که دوست دارن راهی این سفر بشن ...
آرزوی موفقیت برای همه دوستان منتظر Smile
با سلام خدمت دوستان، می‌بینم که مجاهدت‌های دوستان و بنده حقیر بالاخره جواب داد و تاپیک باز شد! Smile
تبریک به همگی و با آرزوی موفقیت برای همه دوستان چشم‌انتظار... Wink
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
(2014-04-05 ساعت 19:28)Saeedv13 نوشته:  تاپیک حاضر بنا به اصرار تعداد زیادی از کاربران قدیمی مهاجرسرا و با توجه به تجربه نسبتاً خوب سال گذشته و نظر مساعد ادمین سایت (ناظم) و تیم مدیران ایجاد شده است. رعایت 38 بند قوانین مهاجرسرا در این تاپیک مانند سایر تاپیک ها و انجمن های مهاجرسرا الزامیست. به ویژه از همه دوستان خواهشمندم از ارسال های حاوی مضامین زیر خودداری کنند:
- مطالب س.یاسی و خلاف عرف جامعه
- ارسال های غیر مهاجرتی و نامرتبط با موضوع تاپیک
- گزارش برابری ارزهای مختلف در برابر ریال
از همه کاربران محترم مهاجرسرا تقاضا دارم تا ضمن خودداری از شرکت در بحث های فرسایشی احتمالی، با گزارش پست های نامطلوب تیم مدیریت را یاری رسانند و تاپیک شمارش معکوس را تا زمان اعلام نتایج برای خود حفظ و از ثمرات آن بهره مند گردند. با آرزوی برنده شدن همه عزیزان در برنامه ویزای گوناگونی 2015.

عمو سعید حسابی دستت درد نکنه، خیلی دمت گرم، دل ما بچه های منتظر نتایج 2015 رو هم شاد کردی....
کاش میتونستم یه امتیاز بهت بدم ولی حیف که هنوز به حدی نرسیدم ک بتونم امتیاز بدم Sad

امیدوارم همه بر و بچه های اینجا که انقد با ذوق و شوق منتظر نتایجند و حقشونه قبول شن و به خواسته شون برسن....
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
سلام به همه
امیدوارم پروردگار آرزو های زیباتون رو در تقدیرتون قرار بدهSmileWinkو تشکر میکنم از ادمین عزیز و مدیران زحمتکش.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

در اوج امید بعد از چهارده سال باز هم تا لحظه اعلام نتایج روزها را خواهم شمرد و ایمان دارم که در ایزد توانا برایم آنچه را که بهتر است خواهد خواست.
خدایا چنان کن که سرانجام کار--- تو خوشنود باشی و ما رستگار
با آنکه سالهاست قصد رفتن دارم اما مطمئنم که خواهم رفت.
مثل پارسال نخوره تو ذوقمون ثلواط!!!!! :-D
سلااااااااااااااااااااااااام به همگی
خوشحالم دوباره دور هم هستیم ایشالا امسال خبر های خوشی در راه باشه.....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان