کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-05 ساعت 20:28)danial91 نوشته:  مرسی که بالاخره لطف کردین و تاپیکو افتتاح کردین .
راستش من خودم از سال های خیلی خیلی دور زمانی که هنوز بوسیله ی نامه ثبت نام انجام میشد همه ساله شرکت میکردم . متاسفانه از اونجایی که توی هیچ قرعه کشی در طول عمرم برنده نشدم توی لاتاری هم تا امروز شانسی نداشتم .
نمیدونم چرا ولی امسال بدجوری به دلم افتاده که شانسم میزنه و یکی از شماره ها به اسمم در میاد . امیدوارم اینطور باشه و امیدم نا امید نشه چون بدجوری بهش نیاز دارم و ذهنو زندگیمو مشغول کرده .
و واقعا امیدوارم کسایی که نیاز واقعی دارن به این قرعه و قصدشون مهاجرت هست این شانس رو داشته باشن و بتونن در اینده ای نزدیک زندگی جدید و موفقیت امیزی رو در سرزمین فرصت ها شروع کنن .

ممنونم ازت دقیقا حرف دل من را زدی
ایشالاااااااااااااااااا که همه قبول بشن

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: masoud_777 ، iSalar ، kasragtr ، soli asali ، b_argi ، arash1986 ، babak433 ، محبت ، lighter ، ramaya ، farzad021 ، MEHR52 ، adonis2006 ، alirezanz ، Yashita ، javad1990
من امسال سال اولي که ثبت نام کردم،چندسال پيش ثبت نام کردم شانسي که حتي يادم رفت برم نگاه کنم شايد برنده شده بودم،امسال با چشم باز ثبت نام کردم و اميدوارم برنده بشم،هرچند مي دونم راه خيلي سختي رو در پيش دارم، براي همه بچه ها ارزو مي کنم اگه اينده شون در اونجا خوب باشه برنده بشن و مهاجر بشن به سلامتي.

سلامتي همه دوستان با ارزوي موفقيت ...
کیس نامبر 2015: ********201538FHFV اوباما از تو بعید بود این حرکتCool
(2014-04-06 ساعت 15:35)behzadkhatari نوشته:  سلام دوستان آیا امسال هم ثبت نام برای قرعه کشی 2016 انجام میشه یا قرعه کشی کنسل میشه؟

حالا شما یه امسالو سر کن تا بعد ببینیم چی میشه Smile
احتمالا تا وقتی او با ما هست لاتاری هم باشه .
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: reza6966 ، kasragtr ، iSalar ، b_argi ، arash1986 ، محبت ، lighter ، farzad021 ، hamedara ، MEHR52 ، adonis2006 ، romance33 ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-06 ساعت 14:21)makan_sky نوشته:  اقا تا وقتیکه جوابش بیاد من میرم سربازی بر فرض اگه قبول بشم تکلیفم چیه؟؟
میشه بهشون اینو بفهمونم که تا دوسال حدودا نمیتونم از کشور خارج بشم؟؟برام امتیازی چیزی در نظر میگیرن؟؟

عزیز دل شما چطوری میخوای توی سربازی از کشور خارج بشی؟خارجم شدی بفهمن که در حال انجام سربازی هستی احتمال 99% ردت میکنن.حالا گیریم قبولت کردن چجوری میخوای بری آمریکا؟ شما فقط 6 ماه ویزات اعتبار داره بعد از 6 ماه دیگه هوتوتو حذف خودبه خود.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: kasragtr ، b_argi ، arash1986 ، iSalar ، masoud_777 ، farzad021 ، engmadelat ، adonis2006 ، romance33 ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-06 ساعت 15:35)behzadkhatari نوشته:  سلام دوستان آیا امسال هم ثبت نام برای قرعه کشی 2016 انجام میشه یا قرعه کشی کنسل میشه؟

شما بزار نتایج 2015 بیاد کو تا اکتبر . حال و بچسب بیخیال آینده Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: kasragtr ، b_argi ، arash1986 ، iSalar ، موعود ، محبت ، lighter ، farzad021 ، adonis2006 ، romance33 ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-06 ساعت 16:45)King Eagle نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 14:21)makan_sky نوشته:  اقا تا وقتیکه جوابش بیاد من میرم سربازی بر فرض اگه قبول بشم تکلیفم چیه؟؟
میشه بهشون اینو بفهمونم که تا دوسال حدودا نمیتونم از کشور خارج بشم؟؟برام امتیازی چیزی در نظر میگیرن؟؟

عزیز دل شما چطوری میخوای توی سربازی از کشور خارج بشی؟خارجم شدی بفهمن که در حال انجام سربازی هستی احتمال 99% ردت میکنن.حالا گیریم قبولت کردن چجوری میخوای بری آمریکا؟ شما فقط 6 ماه ویزات اعتبار داره بعد از 6 ماه دیگه هوتوتو حذف خودبه خود.

میگن با وثیق میشه موقت خارج شد
بعدشم من سربازم قتل که نکردم بهشون بگن سربازم برای چی باید به اختمال 99 درصد رد کنن منو؟؟
بیشتر توضیح بدین ببینیم باید چه کرد
تشکر کنندگان: kasragtr ، محبت ، arash1986 ، adonis2006 ، javad1990
چقد سوت و کور شده اینجا ...
اینم از یه عکس از شارلوت مقصد احتمالی من اگه قبول شم Big Grin Tongue کسی هست برای کارولینای شمالی برنامه داشته باشه؟؟؟؟

[عکس: 82494689185080673568_thumb.jpg]

با کلیک روی عکس میتونید در سایز بزرگ برای بک گراند اونو ببینید
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
پیشنهاد امشب من... از دست ندین، حتماً دانلود کنین!

Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere Over The Rainbow

Lyrics
کد:
Somewhere over the rainbow
Way up high
And the dreams that you dream of
Once in a lullaby

Oh somewhere over the rainbow
Bluebirds fly
And the dreams that you dream of
Dreams really do come true

Someday I'll wish upon a star
Wake up where the clouds are far behind me
Where trouble melts like lemon drops
High above the chimney tops
That's where you'll find me

Bluebirds fly
And the dreams that you dare to
Oh why, oh why can't I?

Well, I see
Trees of green and red roses too,
I'll watch them bloom for me and you
And I think to myself,
What a wonderful world.

Well I see,
Skies of blues and, clouds of white,
And the brightness of day, I like the dark
And I think to myself,
What a wonderful world.

The colors of the rainbow so pretty in the sky
Are also on the faces of people passing by
I see friends shaking hands saying how do you do
They're really saying I... I love you.

I hear babies cry, I watch them grow
They'll learn much more than we know
And I think to myself
What a wonderful world.

Oh someday I'll wish upon a star
Wake up where the clouds are far behind
Where trouble melts like lemon drops
High above the chimney tops
That's where you'll find me

Way up high
And the dreams that you dare to
Why, oh why can't I, I?
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
سلام بچه ها براتون ارزوی موفقیت می کنم
dar arzoy usa
(2014-04-06 ساعت 15:46)iSalar نوشته:  
سلام بهزاد جان، هنوز خبری مبنی بر این اتفاق منتشر نشده؛ پس این روال ادامه داره کماکان مگر اینکه خلافش ثابت شه... هر سال چنین شایعه‌ای رواج پیدا می‌کنه ولی تکذیب میشه و همچنان لاتاری برگزار میشه.
امیدوارم حالاحالاها برگزار شه تا ما هم برنده شیم! Wink
سلام
تا وقتی که اوباما و دموکراتها برمسند قدرت هستن لاتاری هم هستWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2014-04-05 ساعت 22:18)arefsteps نوشته:  مثل پارسال نخوره تو ذوقمون ثلواط!!!!! :-D

عارف جان برای رفتن تو مهاجر سرا رمزمو وارد می کنم بعضی صفحه ها رو می تونم وارد شم یعنی بالاش می نویسه خوش امدید می تونم پاسخ بنویسم اما بعضی صفحه ها نمی شه دلیلش چی می تونه باشه
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: masoud_777 ، kasragtr ، hamedara ، King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-05 ساعت 20:47)satin نوشته:  سلااام.مرسی از تاپیک بلاخره گداشتین.بازم آرزوی همیشگی....... قبولی واسه تمام افراد مصمم و لایق و نیازمند و آماده تغییر زندگی
satin عزیز امیدوارم که امسال شما و همه بچه ها خوب انجمن رو جزء برنده های خوش شانس لاتاری 2015 ببینم Smile

چه روز هایی بود - لاتاری 2013 - 2014 یادش بخیر. Cool
یه زحمتی بکشین یه تایمر شمارش معکوس بذارین عکسای باحال بذارین دمتون گرم کوچولتونم امیدوارم امسال سال رکورد قبولی بچه های مهاجر سرا باشه 2013 2014 که اصلا خوب نبود خدایا امیدمون به تو

خدایا خدایا برس به داد دل ما . . .
امید من فقط خداست
تشکر کنندگان: kasragtr ، farzad021 ، ramaya ، hamedara ، King Eagle ، babak433 ، adonis2006 ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-06 ساعت 20:48)mtcanada نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 20:47)satin نوشته:  سلااام.مرسی از تاپیک بلاخره گداشتین.بازم آرزوی همیشگی....... قبولی واسه تمام افراد مصمم و لایق و نیازمند و آماده تغییر زندگی
satin عزیز امیدوارم که امسال شما و همه بچه ها خوب انجمن رو جزء برنده های خوش شانس لاتاری 2015 ببینم Smile

چه روز هایی بود - لاتاری 2013 - 2014 یادش بخیر. Cool

به به mtcanada
عزیز من شما رو به خوبی یادمه آره دایی یادش بخیر ایشالاه امسال رکورد بزنیم شما هم توش باشی منم باشم اینو دایی از ته دلم گفتم
امید من فقط خداست
تشکر کنندگان: kasragtr ، farzad021 ، بازگشت ، babak433 ، mtcanada ، adonis2006 ، alirezanz ، javad1990
[عکس: 52123349717377261478.png]

[عکس: 83539691150877566022.jpg]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان