کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام دوستان
کیس نامبر بنده 8XXX هست. نگرانی که برام وجود داره اینه که آیا امکان داره بدلیل دیر بودن زمان مصاحبه بنده ، سهمیه ویزا تموم بشه یا از نظر زمانی به مشکل بخوره ؟
تشکر کنندگان: milad89485
سلام
یه سوال! امکان داره امسال روند کارنت شدن فرق کنه؟ چون 2014 با 2013 خیلی از لحاظ شماره و اینها فرق داره.
بله ممکنه. همه عدد هایی که میگیم یه فرضه. مثل 2013 و 2014 که به دلایلی دیگه زمین تا آسمون با هم فرق داشتن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-05-15 ساعت 19:00)yekta2015 نوشته:  سلام
یه سوال! امکان داره امسال روند کارنت شدن فرق کنه؟ چون 2014 با 2013 خیلی از لحاظ شماره و اینها فرق داره.

سلام دوست عزیز تفاوت شماره 2013 با 2014 خیلی کمی ه شاید در حد 1000 تا و یا کمتر. و احتمالا روند مصاحبه 2015 مشابه با 2014 باشه.
پیروز باشید.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: lighter ، mohsenmb ، ffrfar ، محبت ، نیلان
فقط باید منتظر روند امسال ماند و سپس در مورد آن اظهار عقیده کرد.
تشکر کنندگان: hesam427 ، نیلان ، milad89485
(2014-05-15 ساعت 16:12)sadegh25 نوشته:  سلام دوستان
کیس نامبر بنده 8XXX هست. نگرانی که برام وجود داره اینه که آیا امکان داره بدلیل دیر بودن زمان مصاحبه بنده ، سهمیه ویزا تموم بشه یا از نظر زمانی به مشکل بخوره ؟
دوست من اصلا از الان به این چیزها فکرنکنید. این نگرانی برای کسانی هست که احیانا کلیرنس خوردن و ماه sepفرا رسیده!شما با آرامش به کاراتون برسید و آماده ی مصاحبه بشید و بقیه اش رو بسپارید به خدا.موفق باشید.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: sadegh25 ، ghafari88 ، محبت ، نیلان ، farhad_syd ، milad89485
دوستان ماه آگوست بولتن ویزا برای دوماه اعلام میشه؟
مثلا در آگوست شماره های اکتبر و نوامبر با هم اعلام میشه؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Rooz ، milad89485
(2014-05-16 ساعت 21:00)r.bazargan نوشته:  دوستان ماه آگوست بولتن ویزا برای دوماه اعلام میشه؟
مثلا در آگوست شماره های اکتبر و نوامبر با هم اعلام میشه؟

خیر. بولتن به صورت ماهانه اعلام میشه. یعنی در ابتدا برای ماه اکتبر اعلام میشه.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: r.bazargan ، gema ، lighter ، محبت ، joybar ، Rooz ، milad89485
برای من سوال شده که بولتن ویزا ذو اولین بار آگوست اعلام میکنن و اکتبر میرن مصاحبه؟ یا اکتبر اعلام میکنن اولین بار و دو ماه بعد میرن مصاحبه؟؟؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
(2014-05-21 ساعت 16:45)r.bazargan نوشته:  برای من سوال شده که بولتن ویزا ذو اولین بار آگوست اعلام میکنن و اکتبر میرن مصاحبه؟ یا اکتبر اعلام میکنن اولین بار و دو ماه بعد میرن مصاحبه؟؟؟
سلام
یه نگاه به جدول بولتن سال قبل بکن همه چیز دستگیرت میشه. از زمان اعلا بولتن 2 ماه زمان خواهید داشت تا مصاحبه تون.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، sunflower00 ، milad89485
(2014-05-06 ساعت 02:31)A_A نوشته:  با فرض اینکه از 1 تا 2000 , اکتبر کارنت شن
از 2000 تا 3000 کی می شه؟
یعنی فاصله زمانی بین 2دسته چند ماهه؟

حدودا یک کاه. چون بولتن ویزا هم هر ماه آپ دیت میشه و هر ماه تقریبا ۷۰۰-۱۰۰۰ کیس نامبر رو کارنت میکنه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام
بعد از پر کردن فرم DS-260 باید منتظر کارنت شدن باشیم؟ کار دیگه ای غیر از انتظار نداریم؟!!!
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 22:17)mbsamani نوشته:  سلام
بعد از پر کردن فرم DS-260 باید منتظر کارنت شدن باشیم؟ کار دیگه ای غیر از انتظار نداریم؟!!!
سلام
فرستادن فرم DS-260 اولین کارهBig Grin بعدش باید با توجه به حدود مصاحبه اقدام به زدن واکسن و گرفتن کارت بین المللی کنید. بعد از اون هم ترجمه مدارک مورد نیاز مصاحبه و .....
موفق باشید
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: mbsamani ، محبت ، Sara_lphmkf ، HERMES7 ، sunflower00 ، farhad_syd ، milad89485
سلام به همه دوستان
من برنده لاتاری 2015 هستم با کیس نامبر 30xx میشه بگید حدود زمان مصاحبه من کی میشه ؟ ممنون از همه Smile
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
(2014-05-31 ساعت 13:32)milad.nas نوشته:  سلام به همه دوستان
من برنده لاتاری 2015 هستم با کیس نامبر 30xx میشه بگید حدود زمان مصاحبه من کی میشه ؟ ممنون از همه Smile

اگر روند مثل پارسال باشه ماه دسامبر یا ژانویه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: محبت ، milad.nas ، آزاده_امین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان