آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
[عکس: 70651057919020443813.png]


با انتشار بولتن سپتامبر ‎2014‎ اولین سری از شماره های ‎2015‎ برای ماه اکتبر کارنت خواهند شد. پس از آن هر ماه سری جدید شماره ها اعلام می شود. گفتگوهای مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.
ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
****KCCکی سی سی ‎(Kentucky Consular Center‎ )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا هفته دوم هر ماه میلادی(برای چک کردن کارنتی های هر ماه روی لینکی که حاوی نام آن ماه میلادی است و سال جاری میلادی کلیک کنید) اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند. مثلا در جدول مربوط به ‎DV - Lottory‎ که اسامی قاره ها در آن موجود است، جلوی هر قاره عددی نوشته شده است، که اگر کیس نامبر شما زیر عدد اعلام شده باشد بزودی برای شما نامه دعوت به مصاحبه معروف به نامه دوم که حاوی زمان و مکان مصاحبه شماست، در سایت دی وی لاتـــــــــــــاری یعنی همان سایتی که برنده شدنتان در ان چک کردید جایگزین نامه برنده شدنتون (معروف به نامه اول) خواهد شد، که البته اگر شما فرم هایتان را دیر برای کی سی سی فرستاده باشید ممکن است دیرتر از کیس نامبرهایی که به کیس نامبر شما نزدیکند به مصاحبه دعوت شوید. از وقتی کارنت میشوید بین 1 هفته تا 1 ماه زمان میبره که این ارسال نامه دوم اتفاق بیفته، پس اگر نامه دوم شما دیر روی سایت آمد نگران نباشید. همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد. دوستانی که کارنت شدند به دنبال گرفتن وقت از دکتر معتمد سفارت، بلیط رفت و برگشت، نامه تمکن مالی از بانک و یا تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و همینطور کارت زرد واکسیناسیون ( اگر از قبل کارت رو نگرفتید) و مـــــــــــــــدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه (مدارک و ترجمه هایشان) باشند. دوستان، پروسه لاتاری زمانبر هست (بین 6 تا 18 ماه از زمان اعلام نتایج در ماه می) و به کیس نامبرتون هم بستگی داره، هر چی بیشتر باشه، دیرتر به مصاحبه خواهید رفت. همین طور اگر شما کیس نامبر پایینی داشته باشید ولی فرم ها را دیر بفرستید، با این که کارنت شدید، ممکنه دیرتر براتون زمان مصاحبه بیاد....پس بدون نگرانی به دنبال انجام سایر کارها و آموزش زبان باشید.
** مصاحبه در 3 سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان به زبان فارسی می باشد.
آخرین نکته: دوستانی که در سفارت آنکارا مصاحبه میشوند، باید 15 روز قبل از مصاحبه ترجمه مدارکشون رو برای این سفارت پست کنند. (ایمیل ممکن نیست)
آپدیت توسط ‎BehdadK :‎

‎x[عکس: oi9m_casenumber3_copy.jpg]نقل قول:

اینطور که معلومه بخش بولتن هم نیاز به یک توضیح جامع برای دوستان داره که کی قراره کارنت بشن. با اجازه یه توضیح اینجا میگذارم امیدوارم که مفید باشه و تعداد سئوالات رو به حداقل کاهش بده.
قبل از هر چیز بد نیست بدونید که دانش و آگاهی در زمینه تخمین زمان کارنت شدن به هیچ وجه برای یک برنده لاتاری لازم نیست و تنها برنده می بایست صبر کنه تا زمانی که اعلام شد پروسه اش رو پیگیری کنه اما بعضی از دوستان علاقه دارند که از همه چیز سر در بیارند و این متن برای این سری دوستانه. هرچند به اندازه ای پیچیده هست کارنت ها که با اطلاعات موجود نشه تخمین دقیقی از اون بدست آورد.

برای خیلی از دوستان پیش اومده که بپرسن حالا ما با کیس نامبرمون کی قراره کارنت بشیم. همونطور که در اول این تاپیک هم توضیح داده شد اگر تا این لحظه کارنت نشده اید نمیتوان قطعی گفت که کی کارنت خواهید شد. اصلا علت اعلام کارنتی ها در بولتن ویزا آنست که برنامه ریزی دقیق تری با توجه به حجم کاری سفارت ها، تعداد ویزاهای داده شده و باقی مانده، تاخیر در ارسال فرم کل شرکت کنندگان لاتاری و تاخیر در بررسی اونها، سهمیه سفارت ها و توان اونها، تعداد افراد باقی مانده در AP، تعداد درخواست ویزای افراد از AP در آمده در ماه و خیلی مسائل داشته باشند. پس اگر کارنت نشده اید می بایست منتظر باشد و ببینید که چه زمانی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
شما باید سایت بولتن رو بصورت ماهانه چک کنید. امسال سه سری اول کارنتی های اعلامی ‎2015‎ یکماهی جلوتر از ‎2014‎ و ‎2013‎ بوده و اون زمان پیش پیش بینی میکردیم که همه 1 ماه زودتر نسبت به پارسال کارنت خواهند شد. ولی کارنتی های ماه چهارم و پنجم عددی مابین کارنتی های ‎2013‎ و ‎2014‎ بود و از ماه ششم از ‎2014‎ هم پایین تر آمد. در نتیجه میتوان انتظار داشت که به سطح ‎2014‎ در نهایت نخواهیم رسید.
روال گذشته بر این بوده که هرماه نامه بولتن از 7 تا 13 هر ماه برای ماه بعد اعلام میشده، ولی با توجه به اینکه در بولتن هر ماه اطلاعات ماه آتی نیز آورده میشه شما مثلا با دیدن نامه بولتن سپتامبر هم میتونید کات آف های سپتامبر رو ببینید (حداکثر کیس نامبرهایی که سپتامبر به مصاحبه می روند) و هم کات آف های اگوست (اولین سری ‎2015)‎ رو هم ببینید . بعنوان مثال در بولتن نوامبر ‎2015‎ هم اعلام شد که ‎2015‎ ای های آسیایی حداکثر تا ‎2950‎ کارنت می شوند و حداقل نوامبر به مصاحبه می روند و هم اعلام شد که آسیایی های ‎2015‎ تا شماره ‎3200‎ کات آف شده اند و حداقل در دسامبر به مصاحبه می روند. اگر گیج شدید یک نفس عمیق بکشید و بقیه این پست رو به آرومی بخونید.
قبل از اینکه به تحلیل و تخمین سالهای قبل بپردازیم بد نیست یه توضیحی راجع به نامه های قرارداده شده در بولتن به شما بدم تا شما هم بتونین اگر خواستید اطلاعات رو خودتون استخراج کنید.
وقتی وارد سایت بولتن میشید ابتدا باید یک سال مالی رو انتخاب کنید ‎(Fiscal Year) .‎ به عنوان مثال سال مالی ‎2014‎
داخل سال مالی فوق لینک نامه های بولتن برای ماه های مختلف وجود داره مثلا بولتن می ‎2014‎ به چه معنی ؟ به این معنی که در این نامه کات آف های ماه می به طور قطعی اعلام شده. به زبان شیرین فارسی یعنی در این بخش اعلام شده حداکثر تا این کیس نامبر تا آخر ماه اگوست به مصاحبه میرن (تاکید میکنم حداکثر و نه حتماً)
بخش های اولیه یه سری اطلاعات تکراری راجع به ویزا و یه سری مربوط به ویزاهای خانوادگی و دانشجوییه . چیزی که ما بهش کار داریم بخش b و c این جدول هست:
1- بخش ‎b : DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH‎
‎OF ((BulletinMonth))‎
در این بخش که جدول شماره 3 هم داخلش هست به تفکیک قاره کات آف ها اعلام میشه . مثلا در بولتن ماه می اینجا به جای ‎Bulletin Month‎ ماه می رو میبینید که برای قاره آسیا حداکثر تا شماره ‎6500‎ به مصاحبه دعوت خواهند شد.
‎2- b : DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH‎
‎OF ((the month after BulletinMonth))‎
این هم پیش بینی برای ماه بعد هست که خیلی هم پیش بینی نیست و تقریبا سابقه نداشته که عوض بشه و قطعیه. یعنی در بولتن ماه می شما کات آف ماه جون برای اسیا رو که ‎7425‎ هست هم مشاهده میکنید. (چهارمین جدول)

حالا کمی فکر کنید. بله از اونجایی که هر ماه پیش بینی ماه بعد هم آورده میشه دیگه هیچکس به جدول b نگاه نمیکنه چون همه از نتیجه اش از یکماه قبل اطلاع دارند و جدول C هست که خیال ما رو هر ماه راحت میکنه.

یه خورده اگر فکر کنید متوجه میشید که ‎7-13‎ آگوست که آخرین ویزا بولتن سال قبل (بولتن سپتامبر) منتشر میشه و کات آف اکتبر یعنی حداکثر کیس نامبرهایی که ‎2014‎ کارنت شدن رو نشون میده به علاوه اون پیش بینی اکتبر یعنی حداکثر کیس نامبرهایی اکتبر (اولین گروه کارنتی ‎2015)‎ رو هم نشون میده. در حقیقت کارنتی های اکتبری ها 50 روز قبل از شروع اکتبر از کارنت شدنشون با خبر میشن و در اکتبر به مصاحبه میرن و برای بقیه با توجه به اینکه هر ماه کارنتی های ماه بعد هم اعلام میشه به طور متوسط 50 روز زمان هست تا زمانی که به ماه مصاحبشون برسن.

اما در قسمت آخر نامه هم تاریخ ارسال نامه رو میبینید مثلا بولتن می ‎2014‎ در تاریخ 9 آوریل ارسال شده. معمولا بولتن در همون حول و حوش 7 ام تا 12 ام هر ماه منتشر میشه بسته به تعطیلی ها و ‎...‎ در جدولی که در خصوص زمان اعلام بولتن جمع آوری کردم اول سال مالی رو سپتامبر گذاشتم چون همونطور که قبلا گفتم در بولتن سپتامبر کارنتی های اولین ماه سال آتی یعنی اکتبر رو هم آورده. یکبار دیگه میگم ببینم شما هم متوجه شدید یا نه. بولتن سپتامبر که سری اولین کارنتی های سال جدید که اکتبر به مصاحبه میروند رو در آگوست اعلام میکنه!

یکبار دیگه یاداوری کنم کات آفی که در بولتن میزنه به معنی حداکثر شماره کیسی است که قراره در اون ماه مصاحبه بشن . این زمان بسته به تاخیر یا به موقع پرکردن اولیه مدارک و یا تغییر فرم توسط شما،شلوغی بیش از اندازه سفارت و حوادث غیر مترقبه (که این دوتا احتمال خیلی خیلی کمی داره) میتونه جابجا بشه. شما از نظر تئوریک از اول ماه تا آخر ماه باید مصاحبه برید اما اگر خیلی در پرکردن فرم ‎260‎ تاخیر داشته باشید ممکنه مصاحبه شما به چندین ماه بعد بیوفته و یا کلا به مصاحبه نرسید (پس یادتون باشه در اولین فرصت فرم رو دقیق پرکنید). اگر فرم رو در اولین فرصت پرکرده باشید از زمان کارنت شدن معمولا بصورت استاندارد بین 3 روز تا دو هفته (باز بسته به وضعیت سفارت ها و شلوغی و پرکردن فرمتون و کندی ‎KCC‎ در بررسی فرم ها و ‎...)‎ نامه دوم رو دریافت خواهید کرد که در اون تاریخ دقیق مصاحبتون عنوان شده که احتمال بسیار قوی همون ماه کارنتی شما است.

همه این تفاسیر رو شنیدید. برای اینکه دیده شده که کسی با بولتن کار نمیکنه من جدول بولتن سالهای قبل رو خلاصه کردم و در عکس زیر آوردم.
[عکس: attachment.php?aid=3558]
همه چیز از عکس گویاست. بهترین معیار ما برای تخمین تا قبل از آمدن بولتن سال ‎2014‎ و قبل از اون ‎2013‎ است. اطلاعات سال های قبل از ‎2013‎ تنها به جهت رفرنس اومده. با توجه به تفاوت فاحش پراکندگی سال های قبل از ‎2013‎ نمیشه از اطلاعات اونها استفاده کرد.
همونطور که میبینید اطلاعات ‎2013‎ و ‎2014‎ دقیقا با هم منطبق نیست و امسال هم همونطور که قبلا توضیح داده شده بود ابتدا بهتر از دو سال گذشته و در میانه راه بین دو سال گذشته و در حال حاظر کارنت ها کمتر از دو سال گذشته است و در کل اونقدر فاکتور های مختلف در این محاسبات دخیله که نمیشه حدس دقیقی از عدد اعلامی ماه آینده داشت.
و یک چیز دیگه:اول هر ماه بولتن ماه قبل منقضی میشه و در بخش کارنت بولتن، بولتن ماه بعد جاش رو میگیره. پس در نتیجه جای بولتن ماه بعد(آپکامینگ ویزا بولتن) خالی میشه و چون معمولا ‎7-8‎ روز طول میکشه تا بولتن جدید بیاد به جای بولتن جدید عبارت کامینگ سون درج میشه. پس این کامینگ سون هیچ ارزش محاسباتی برای پیش بینی زمان دریافت بولتن جدید نداره. تنها بسته به این که اول ماه تعطیلات باشه و یا نه و مسئول سایت یادش رفته باشه یا به موقع بولتن ماه قبل رو جایگزین کنه این عبارت کامینگ سون رو دیرتر یا زودتر میبینید. پس بیخودی به این عبارت دل خوش نکنید.
ضمنا معمولا بولتن پنج شنبه و جمعه بیرون میاد و اول هفته کمتر منتظرش باشید (مگر اینکه پنج شنبه و جمعه مثلا 5 و 6 ماه باشند.
یک قاعده کلی میگه که KCCسعی میکند بولتن رو اول هفته دوم میلادی آپلود کنند که معمولا میشه 8 ام و 9 ام هر ماه. حالا اگر در بدترین حالت 8 ام و 9 ام شنبه و یکشنبه باشه به احتمال ضعیف 7 ام و 6 ام که پنج شنبه و جمعه است و به احتمال کمی قوی تر دوشنبه 10 ام و 11 ام آپلود میشه. البته بعضی اوقات که 8 ام دوشنبه است نامه تولید میشه و زیرش تاریخ میخوره اما سه شنبه آپلود میشه. زمان آپلود هم معمولا اول وقت اداری به زمان ‎KCC‎ که همان وقت شرقی آمریکا (نیویورک) است می باشدو. یعنی حوالی ‎5-6‎ عصر ما. البته در مواقعی که بولتن دوشنبه ها آپلود میشه به دلیل هماهنگی معمولا یا آخرین ساعات اداری یعنی 12 شب آپلود میشه و یا فرداش و تاریخ دوشنبه داخلش میخوره. پس اگر دوشنبه منتظر بولتن هستید از ساعت 6 عصر لازم نیست چمبره جلوی کامپیوتر بزنید.

برای تحلیل دوستان فایل دیتابیس زمان آپلود کردن بولتن و جدول زیر که از اون استخراج شده از تاریخ آپلود کردن بولتن گذاشته شده. هرچند یکی دو روز دیرتر و زودتر دیدن نامه بولتن هیچ تاثیری نداره ولی خیلی از دوستان به پیشگویی علاقه دارند و البته اگر عددتون به کارنتی های ماه پیش نزدیک باشه کمی هم هیجان میگیرید قبل از کارنت شدن و شاید جدول زیر بهتون کمک کنه.
[عکس: aam4_bulletindate.jpg]


در آخر این تاپیک برای پیگیری علت نرسیدن نامه دوم نیست. لطفا این مسئله رو در تاپیک خودش (انتظار برای مصاحبه) پیگیری کنید. ضمنا مجدد تاکید میکنم بسته به دلایل مختلف از جمله شلوغ بودن سفارت و کندی بررسی کیسها توسط ‎KCC‎ و مرخصی سفارتی ها و تعطیلات رسمی اون کشور و آمریکا و ‎...‎ نامه از 3 روز تا دوهفته ممکنه دست شما برسه (به شرطی که فرم رو به موقع فرستاده باشید و در صورت تاخیر یا نفرستادن فرم ممکنه هیچوقت نامه دوم به شما نرسه)
امسال ‎KCC‎ به دلیل حجم بالای فرم های ‎DS-260‎ در دستشون این فرم ها رو با سه ماه تاخیر پروسس میکرد که طبق آخرین گزارش ها این تاخیر کمتر شده و ممکنه تا آخر سال برطرف بشه. توجه داشته باشید که ‎KCC‎ هیچ اولویتی در بررسی کیس ها با توجه به شمارشون قائل نمیشه پس اگر شما فرم را به تازگی فرستادید تا 3 ماه دیگه انتظار نامه دوم نداشته باشید حتی اگر اولین ماه سال کارنت شده باشید و شماره کیس شما 1 باشه.

سیزدهمین و اخرین سری کارنتیها هم اعلام شد. کارنتی های آسیا برای مصاحبه در ماه سپتامبر تا شماره ‎7650‎ در 10 ماه جولای اعلام شد.با این بولتن متاسفانه دوستان با عدد بالاتر برای مصاحبه دعوت نخواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال قبل تاپیک زیر را ببینید:
2014
2013

لینک کارنتی ها در 5 منطقه به تفکیک از ابتدا تاکنون

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از تیم ‎Immigrangel‎ می توانید با شماره تلفن های تهران ‎7-88805186-021‎ یا شماره همراه ‎1253557-0912‎ یا شماره رایگان آمریکا ‎85315315-021‎ تماس بگیرید.


فایل‌های پیوست
.txt   bulletin.txt (اندازه 5.01 KB / تعداد دانلود: 106)
یافتن نقل قول‌ها
[عکس: 29763871357391023300.gif]
یافتن نقل قول‌ها
با فرض اینکه از 1 تا ‎2000 ,‎ اکتبر کارنت شن
از ‎2000‎ تا ‎3000‎ کی می شه؟
یعنی فاصله زمانی بین 2دسته چند ماهه؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:

Immediate Issued‎ ← ‎25 jan : Interview‎ ░░ ‎12Aug : Current‎ ░░ ‎19jul‎ ← ‎7jun : DS260‎ ░░ ‎Abu Dhabi‎ ← ‎Ankara░░ 2015AS2ΘΘΘ

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، آلیس-1980 ، babak12 ، msar
اگر به جای 19 می ، مثلاً مرداد ماه فرم ها رو تکمیل کنیم (قبل از سپتامبر) دیر تر کارنت میشیم؟
‎DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED‎
‎DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: j@vad ، shahriar2002 ، SAMI 71 ، آلیس-1980 ، Rooz ، msar ، alakanzas
(2014-05-06 ساعت 02:31)A_A نوشته:  
با فرض اینکه از 1 تا ‎2000 ,‎ اکتبر کارنت شن
از ‎2000‎ تا ‎3000‎ کی می شه؟
یعنی فاصله زمانی بین 2دسته چند ماهه؟


هر گروهی که اعلام میشه ماه بعد از گروه قبل میره مصاحبه، مثلا در مثال شما ‎2000‎ تا ‎3000‎ نوامبر میره مصاحبه چون کارنتی ها از آگوست شروع میشه نه اکتبر، سری اول آگوست کارنت میشن و اکتبر میرن مصاحبه، سری بعد سپتامبر کارنت میشن و نوامبر میرن مصاحبه و الی آخر...

(2014-05-06 ساعت 09:39)tapartoor600 نوشته:  
اگر به جای 19 می ، مثلاً مرداد ماه فرم ها رو تکمیل کنیم (قبل از سپتامبر) دیر تر کارنت میشیم؟


بستگی به کیس نامبرتون داره اگر زیر ‎2000-3000‎ هستین سریعتر پر کنید بفرستید وگرنه یکم دیرتر هم بفرستین مشکلی نسیت.........
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت ‎165$‎ توسط ‎azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت ‎CEAC‎ از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪118‎ مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
یافتن نقل قول‌ها
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم ‎DS-260‎ از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این ‎Screen Shot‎ رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.


[عکس: 36880058332518728760.jpg]


اولین گردهمایی برندگان ‎2015 :‎ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می ‎2014‎ با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره ‎10006671477153‎ پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، hesam.inanloo ، msar ، milad89485
میشه اگه براتون امکان داره ادرس سایتی که کارنتی ها را میزنه را قرار بدید ممنون
شماره کیس: ‎**2015AS29 /‎ تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب ‎Smile /‎ مقصد : فعلا اوکلاهاما
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: philter ، msar ، milad89485
سلام
اینه آدرسش

تاپیک سال قبل رو هم بخونید.

(2014-05-08 ساعت 13:36)aghamilad نوشته:  
میشه اگه براتون امکان داره ادرس سایتی که کارنتی ها را میزنه را قرار بدید ممنون
کیس#: 2014AS000043XX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st ‎Week‎ March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر ‎Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
یافتن نقل قول‌ها
کارنتی ها فقط بعد از اکتبر شروع میشه
.از جاماندگان سابق لاتاری ‎2013‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: گل نهال ، ghafari88 ، shadi79 ، elchin_f ، lighter ، pari pariaaa ، angleoma ، msar ، milad89485
یک سوال،
آیا تمامی کیس نامبرها تا پیش از موعد تمام شدن سپتامبر و صدور ویزاها به مصاحبه دعوت میشوند؟ یعنی بولتن ها تمامی کیس نامبرها را تا پیش از سپتامبر پوشش می دهد؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: philter ، msar ، milad89485
بله.
تمامی افرادی که برنده شدن کارنت میشن، افرادی که فرمها رو ارسال کردن حتما به مصاحبه دعوت میشن. سهمیه ویزا و دیر کلیر شدن یه چیز دیگه هست.
امیدوارم به همه ویزا برسه.
(2014-05-12 ساعت 20:46)hesam427 نوشته:  
یک سوال،
آیا تمامی کیس نامبرها تا پیش از موعد تمام شدن سپتامبر و صدور ویزاها به مصاحبه دعوت میشوند؟ یعنی بولتن ها تمامی کیس نامبرها را تا پیش از سپتامبر پوشش می دهد؟
کیس#: 2014AS000043XX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st ‎Week‎ March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر ‎Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: hesam427 ، tapartoor600 ، sunflower00 ، msar ، milad89485
درود به همه دوستان. من برنده لاتاری ‎2015‎ هستم سئوالم این است که بعد از این که 19 می فرم ‎DS-260‎ رو پرکردیم. چقدر طول می کشه که زمان کارنت شدنم مشخص بشه و زمان ارسال نامه بعدیاط طرف کنسولگری، بس از ارسال فرم ‎260‎ چقدر است یک ماه ، 2 ماه، 6 ماه، یکسال؟
سپاس
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: نازي لا ، ماهی دریا ، msar ، milad89485
بسته به کیس نامبرتون داره. از همین بولتن میتونین وضعیت پارسال رو بببنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون ‎Big Grin
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar ، milad89485 ، ریحانا
سلام
دوستان وقتی کارنت بشیم حدودا چند وقت بعدش زمان مصاحبه میشه که بریم آنکارا؟
من کیس نامبرم حدود ‎4000‎ هست کسی میدونه کی حدودا کارنت میشم و کی مصاحبه؟
مرسی
کیس ‎2015:‎ 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: ‎1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ‎...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar ، milad89485
(2014-05-14 ساعت 21:02)ajab1 نوشته:  
سلام
دوستان وقتی کارنت بشیم حدودا چند وقت بعدش زمان مصاحبه میشه که بریم آنکارا؟
من کیس نامبرم حدود ‎4000‎ هست کسی میدونه کی حدودا کارنت میشم و کی مصاحبه؟
مرسی

سلام به احتمال زیاد اسفند یا فروردین باشید من ‎3200‎ بودم و مصاحبم اسفند ماه بود
موفق باشید
وقتی لبخند دیگران در گرو شکست توست..
برخیز تا بگریند...
"کوروش کبیر"
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: miyu ، مهدی هژ ، SAMI 71 ، ajab1 ، msar ، milad89485 ، ریحانا
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان