کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-07-27 ساعت 15:58)aghamilad نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 15:38)behdadK نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 15:04)aghamilad نوشته:  سلام با توجه به شواهد فکر کنم اولین سری کارنتی های 2015 اگوست اعلام میشه برای اکتبر درسته؟
دوست عزیز لطفا هر وقت سئوالی می پرسید حداقل اگر تاپیک رو نمیخونید حداقل 3-4 صفحه آخرش رو یه مروری بکنید
دقیقا صفحه پیش توضیح داده شد.

بله . اگر منظورتان اون جدول بوده که خوندم ولی اونجا گفته شده بود که از سپتامبر کارنتی ها شروعمیشه ولی اگر به امضای بعضی از دوستان 2014 نگاه کنید متوحه میشید که از اگوست کارنت شدن . به همین دلیل سوال پرسیدم
دوست عزیز حقیقتش من از اطلاعاتم اینطور جواب دادم. راه مطمئن شدن خوندن تاپیک بولتن سال پیش هست که اونجا دقیق مشخصه که اولین سری کی کارنت شدن. اگر خودتون زحمت بکشید و نتیجه رو برای همه به اشتراک بگذارید ممنون میشم.Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: nedaba ، A_A ، babak12 ، aghamilad ، soruosh ، Sara_lphmkf
(2014-07-28 ساعت 08:02)behdadK نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 15:58)aghamilad نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 15:38)behdadK نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 15:04)aghamilad نوشته:  سلام با توجه به شواهد فکر کنم اولین سری کارنتی های 2015 اگوست اعلام میشه برای اکتبر درسته؟
دوست عزیز لطفا هر وقت سئوالی می پرسید حداقل اگر تاپیک رو نمیخونید حداقل 3-4 صفحه آخرش رو یه مروری بکنید
دقیقا صفحه پیش توضیح داده شد.

بله . اگر منظورتان اون جدول بوده که خوندم ولی اونجا گفته شده بود که از سپتامبر کارنتی ها شروعمیشه ولی اگر به امضای بعضی از دوستان 2014 نگاه کنید متوحه میشید که از اگوست کارنت شدن . به همین دلیل سوال پرسیدم
دوست عزیز حقیقتش من از اطلاعاتم اینطور جواب دادم. راه مطمئن شدن خوندن تاپیک بولتن سال پیش هست که اونجا دقیق مشخصه که اولین سری کی کارنت شدن. اگر خودتون زحمت بکشید و نتیجه رو برای همه به اشتراک بگذارید ممنون میشم.Wink
اولین سری 2014 در بولتن اگوست بعد از 15 ام ماه اعلام شد.
***2014AS3 ‫-مصاحبه مارچ-ابوظبی.
تشکر کنندگان: behdadK ، nedaba ، A_A ، babak12 ، aghamilad ، آزاده_امین ، Sara_lphmkf ، soruosh ، rbrb-2015
با تشکر از میلاد به خاطر تذکری که دادند و نسترن برای تاییدش که من رو مجبور کردن 10-15 صفحه بولتن 2014 رو دوباره مرور کنم. نتیجه رو به پست اضافه میکنم. اما جهت اطلاع دوستان اینجا هم اعلام میکنم
بولتن سپتامبر 2013 کات آف های ماه بعد یعنی اکتبر رو هم (که اولین سری 2014 ای ها هست) رو در جدول چهارم (بخش C) قرار داده که من انتظارش رو نداشتم.
محض اطلاع دوستان بولتن سپتامبر 2013 در تاریخ 12 آگوست ایشو شده بود (از 8 آگوست کامینگ سون زده بود) یعنی کمتر از 15 روز دیگه اولین سری کارنتی های 2015 روشن میشه.
باز هم تشکر ویژه از میلاد به خاطر نکته سنجی و دقتش
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-07-28 ساعت 11:36)behdadK نوشته:  با تشکر از میلاد به خاطر تذکری که دادند و نسترن برای تاییدش که من رو مجبور کردن 10-15 صفحه بولتن 2014 رو دوباره مرور کنم. نتیجه رو به پست اضافه میکنم. اما جهت اطلاع دوستان اینجا هم اعلام میکنم
بولتن سپتامبر 2013 کات آف های ماه بعد یعنی اکتبر رو هم (که اولین سری 2014 ای ها هست) رو در جدول چهارم (بخش C) قرار داده که من انتظارش رو نداشتم.
محض اطلاع دوستان بولتن سپتامبر 2013 در تاریخ 12 آگوست ایشو شده بود (از 8 آگوست کامینگ سون زده بود) یعنی کمتر از 15 روز دیگه اولین سری کارنتی های 2015 روشن میشه.
باز هم تشکر ویژه از میلاد به خاطر نکته سنجی و دقتش

البته من امیدوارم این ماه هنوز بچه های ۲۰۱۴ اعلام شوند و الباقی all current بگیرند و برند مصاحبه و ۱۰ سپتامبر برای ۲۰۱۵ رو شروع کنن .
جدول ما در اگوست میاد ولی از اکتبر شروع میشه و در واقع شماره های اعلام شده کارنت میشن برای دو ماه بعد که مصاحبه ها شروع بشود Rolleyes
واقعا سخته یک سال پیگیر باشی و حتی مصاحبه نری!!Sad

ایشالا همه ۲۰۱۴ کارنت بشن بعد ما .عجله نکنید عجله نکنید ما ۱۰۰۰ نفر کمتر از اوناییم .به همه میرسه Big GrinTongue
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، پدی ، aghamilad ، soruosh ، aidaz ، nedaba ، goliii ، نیلان ، r.bazargan ، rbrb-2015
(2014-07-27 ساعت 10:41)behdadK نوشته:  شما 10 روز دیگه مطمئن میشید. اما تاحالا که تقریبا 99.99% قطعیه. اگر اشتباه نکنم متاسفانه سابقه نداشته کات آف ماه بعد در بولتن عوض بشه
ببخشید منظور از کات آف چیه؟

DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-29 ساعت 14:24)tapartoor600 نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 10:41)behdadK نوشته:  شما 10 روز دیگه مطمئن میشید. اما تاحالا که تقریبا 99.99% قطعیه. اگر اشتباه نکنم متاسفانه سابقه نداشته کات آف ماه بعد در بولتن عوض بشه
ببخشید منظور از کات آف چیه؟

کات اف یعنی شماره کیس بالا باشه و پایین تر از اون رو کارنت کنن و اون شماره کارنت نشه میشه کات اف
یعنی الان تو ۲۰۱۴، ۱۹۰۰۰ هم هست ولی تا۱۳۲۰۰ اعلام شده البته هنوز کات اف نشده و منتظر اعلام ایشالا که کات اف نشن و همه کارنت بشن Rolleyes
تشکر کنندگان: Hagh81 ، soruosh ، amin arefi ، nedaba ، amirarsalan20 ، goliii ، Sara_lphmkf ، tapartoor600
دوستان مطلع باشن که بولتن ویزا سپتامبر رو کامینگ سون زد. به زودی باید شاهد اولین سری کارنتی های 2015 باشیم.
جالبه بدونید پارسال 8 آگوست بولتن سپتامبر کامینگ سون شد و 4 روز بعدش ایشو شد (12 آگوست)
همونطور که گفتم هیچ سالی بولتن سپتامبر زودتر از 8 آگوست نیومده و امسال 8 آگوست هم جمعه است به نظرم احتمالش از هر زمانی بیشتره که در این تاریخ بولتن ایشو شه. البته برای سایر ماه ها در گذشته های دور تا 5 ام هر ماه هم دیده شده که شرایط خاصی داشته (5 ام جمعه بوده و دو روز فاصله) به نظرم بیشتر از 6 ام آگوست نمیشه محتمل دونست اما شما روی پنج شنبه یا احتمال بیشتر جمعه حساب کنید که اولین سری کارنتی ها معلوم بشن
خواهشا در مورد موضوع تاپیک بحث بشه. آف تاپیک ها بزودی عدم تایید میشه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Sara_lphmkf ، soruosh
برای کیس نامبر 34XX فک می کنین تاریخ کارنت شدن و ماحبه کی باشه؟ از حالا به فکر واکسن ها باشم یا زوده؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 00:48)mfte.teacher نوشته:  برای کیس نامبر 34XX فک می کنین تاریخ کارنت شدن و ماحبه کی باشه؟ از حالا به فکر واکسن ها باشم یا زوده؟
سلام
اگه طبق سال پیش باشه حدودا تو بهمن یا اسفند ماه
اگه واکس هپا تیت نزدید با توجه به زمانبر بودنش شروع کنید
ما بقی واکسنها 3 تا 4 ماه مونده به مصاحبه
با برنامه ریزی و مطالعه تایپیک مربوطه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، محبت ، Sara_lphmkf ، soruosh ، rbrb-2015
سلام
.
بعد از مطالعه پستهای اخیرتون چند نکته رو خواستم متذکر بشم:
.
1- منظور ار کات آف اتمام مصاحبه ها نیست بلکه محدود کردن مصاحبه های یک کشور زیر شماره کیس اعلام شده در بولتن اون قاره هستش بطور مثال در بولتن آگوست :
ASIA 13,350 Except:
Nepal: 9,500
میبینید که برای آسیا 13350 رو اعلام کردن اما برای نپال با البته با توجه به نزدیک بودن اتمام سهمیه کشورشون تا 9500 رو اعلام کردن و به این اتفاق میکن نپال کات آف خورد.
.
2- داستان 2014 با آخرین بولتن اعلامیش به پایان رسید چرا که مصاحبه بولتن آگوست در ماه پایانی لاتاری هستش یعنی سپتامبر و تمام که من ازش به عنوان فاجعه 2014 لاتاری آسیا اسم بردم، و بولتن بعدی که اعلام میشه مربوط به شماست که از 15 سپتامبر تا 25 سپتامبر باید منتظر اومدنش باشید که با توجه به حجم بالای کاری در سپتامبر بعید میدونم زودتر بیاد.
.
3-بولتن هر ماه در یک ماه میلادی جلوتر اعلام میشه و مصاحبه هاش هم یک ماهخ بعد همون ماهی هستش که بالای بولتن میزنه، بطور مثال: برای مصاحبه های سپتامبر که در بولتن آگوست اعلام میکنن، این بولتن آگوست در جولای بر روی بولتن ویزا میاد.
.
امیدوارم کمکی بهتون شده باشه و موفق باشید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

امین جان بنده توضیح دادم در بولتن هر ماه علاوه بر کات آف همون ماه کات آف ماه بعد رو هم اعلام میکنه. یعنی اگر بولتن سپتامبر بیاد (که تا آخر هفته ایشالا میاد) علاوه بر سپتامبر (که آخرین دوره 2014 ای هاست و قبلا در بولتن آگوست جدول چهار اعلام شده) بولتن اکتبر 2015 ای ها( جدول چهار) هم میاد. ضمنا یه نگاهی هم به کل نامه های سالهای قبل بندازید متوجه میشید که سوای از شلوغی سر سفارت ها و کی سی سی و ... همیشه بولتن بین 7 تا 13 هر ماه اعلام شده و ربطی به موضوعاتی که شما اعلام فرمودید نداره. به فرض شلوغی سر سفارت ها بولتن اعلام میشه اما الزامی نداره که کل کات آف ها از اول بسم ا... به مصاحبه دعوت بشن و یه فاصله ای همیشه بین نامه دوم و بولتن و طبیعتا بعدش مصاحبه وجود داره.
تجربه سالهای گذشته هم نشون داده که حداکثر 13 آگوست و حداقل 7 آگوست بولتن سپتامبر (و به تبعش اولین کارنتی های سال جدید) ایشو شده که البته امسال با توجه به کامینگ سون شدن سریعتر بولتن نسبت به پارسال میتونیم امیدوار باشیم که به 7 آگوست نزدیک تره.
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، aghamilad ، HERMES7 ، محبت ، babak12 ، soruosh ، سوین
(2014-08-03 ساعت 11:01)behdadK نوشته:  امین جان بنده توضیح دادم در بولتن هر ماه علاوه بر کات آف همون ماه کات آف ماه بعد رو هم اعلام میکنه. یعنی اگر بولتن سپتامبر بیاد (که تا آخر هفته ایشالا میاد) علاوه بر سپتامبر (که آخرین دوره 2014 ای هاست و قبلا در بولتن آگوست جدول چهار اعلام شده) بولتن اکتبر 2015 ای ها( جدول چهار) هم میاد. ضمنا یه نگاهی هم به کل نامه های سالهای قبل بندازید متوجه میشید که سوای از شلوغی سر سفارت ها و کی سی سی و ... همیشه بولتن بین 7 تا 13 هر ماه اعلام شده و ربطی به موضوعاتی که شما اعلام فرمودید نداره. به فرض شلوغی سر سفارت ها بولتن اعلام میشه اما الزامی نداره که کل کات آف ها از اول بسم ا... به مصاحبه دعوت بشن و یه فاصله ای همیشه بین نامه دوم و بولتن و طبیعتا بعدش مصاحبه وجود داره.
تجربه سالهای گذشته هم نشون داده که حداکثر 13 آگوست و حداقل 7 آگوست بولتن سپتامبر (و به تبعش اولین کارنتی های سال جدید) ایشو شده که البته امسال با توجه به کامینگ سون شدن سریعتر بولتن نسبت به پارسال میتونیم امیدوار باشیم که به 7 آگوست نزدیک تره.
سلام
بهداد جان اجازه بده چند نکته رو متذکر بشم:
- اصطلاح کات آف با کارنت متفاوته و کات آف رو ماهیانه نمیدونن و برای برخی کشورها که سهمیه شون در حال اتمام هستش این اصطلاح به کار میره.
.
- بولتن ها در 2013 در 12 آگوست بوده و در 2012 در 9 آگوست و در 2011 در 8آگوست و در 2010 در 9 آگوست و در 2009 در 10 آگوست و در 2008 در 8 آگوست و در 2007 در 13 آگوست و در 2006 در 10 آگوست و در 2005 در 8 آگوست و در 2004 در 11 آگوست و در 2003 در 7 آگوست بوده.
اینها رو میدونم اما هیچ سالی مثل امسال نبوده و متاسفانه قائده و قانون خاصی نداره این موضوع مثلا کی فکر میکرد که 10000 نفر از آسیا کلا برای مصاحبه دعوت نمیشن ؟! .
و من البته خوشحال میشم که بچه های گل وطنم زودتر تکلیفشون رو بدونن اما هر چیزی ممکنه و باید تو لاتاری یاد گرفت همیشه دست بالاها رو در نظر داشت تا آزرده خاطر نشین.
به هر حال همگی موفق باشید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، Sara_lphmkf ، soruosh ، rbrb-2015 ، AliReza.Sh
(2014-08-03 ساعت 13:41)محبت نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 11:01)behdadK نوشته:  امین جان بنده توضیح دادم در بولتن هر ماه علاوه بر کات آف همون ماه کات آف ماه بعد رو هم اعلام میکنه. یعنی اگر بولتن سپتامبر بیاد (که تا آخر هفته ایشالا میاد) علاوه بر سپتامبر (که آخرین دوره 2014 ای هاست و قبلا در بولتن آگوست جدول چهار اعلام شده) بولتن اکتبر 2015 ای ها( جدول چهار) هم میاد. ضمنا یه نگاهی هم به کل نامه های سالهای قبل بندازید متوجه میشید که سوای از شلوغی سر سفارت ها و کی سی سی و ... همیشه بولتن بین 7 تا 13 هر ماه اعلام شده و ربطی به موضوعاتی که شما اعلام فرمودید نداره. به فرض شلوغی سر سفارت ها بولتن اعلام میشه اما الزامی نداره که کل کات آف ها از اول بسم ا... به مصاحبه دعوت بشن و یه فاصله ای همیشه بین نامه دوم و بولتن و طبیعتا بعدش مصاحبه وجود داره.
سلام
میلاد جان اجازه بده چند نکته رو متذکر بشم:
- اصطلاح کات آف با کارنت متفاوته و کات آف رو ماهیانه نمیدونن و برای برخی کشورها که سهمیه شون در حال اتمام هستش این اصطلاح به کار میره.
.
- بولتن ها در 2013 در 12 آگوست بوده و در 2012 در 9 آگوست و در 2011 در 8آگوست و در 2010 در 9 آگوست و در 2009 در 10 آگوست و در 2008 در 8 آگوست و در 2007 در 13 آگوست و در 2006 در 10 آگوست و در 2005 در 8 آگوست و در 2004 در 11 آگوست و در 2003 در 7 آگوست بوده.
اینها رو میدونم اما هیچ سالی مثل امسال نبوده و متاسفانه قائده و قانون خاصی نداره این موضوع مثلا کی فکر میکرد که 10000 نفر از آسیا کلا برای مصاحبه دعوت نمیشن ؟! .
و من البته خوشحال میشم که بچه های گل وطنم زودتر تکلیفشون رو بدونن اما هر چیزی ممکنه و باید تو لاتاری یاد گرفت همیشه دست بالاها رو در نظر داشت تا آزرده خاطر نشین.
به هر حال همگی موفق باشید.

بهداد هستم امین جان.
در مورد کات آف شما هر نامه لاتاری رو که خواستی باز کن برو بخش C این جمله رو برای من بخون
C. THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS
WHICH WILL APPLY IN
فکر کنم دیگه لازم به بحث در این مورد نباشه. اگر پیدا نکردی بگو تا عکس برات بگذارم. راستش من حساسیتی روی این کلمه ندارم فقط سعی میکنم کلمه ای که در خود نامه بولتن استفاده شدم استفاده کنم. اگر شما احساس میکنید خلط مطلب میشه استفاده از این کلمه به بزرگی خودتون ببخشید. دفعه قبلی هم گفتید من واکنشی نسبت به این اخطارتون انجام ندادم.

در خصوص اینکه فرمودید هیچ سالی مثل امسال نبوده اتفاقا سالی رو مثال میزنم که از هر جهت شبیه به امسال بوده. اوضاع 2005 رو یه نگاهی بندازید. اونجا هم آل کارنت نشدند همه. اتفاقا اگر امسال 13500 از 23270 آسیایی(58 درصد) به جز نپال که تا 9500 کارنت شدند(به دلیل پرشدند سهمیه 3500 نپال ) در 2005 از 19628 نفر آسیایی 11400 نفر (58 درصد!!!) کارنت شدند به جز بنگلادش که 8850 نفر کارنت شدند (به دلیل پرشدند سهمیه 3500 بنگلادش) و اتفاقا محض اطلاع شما بولتن سپتامبر همون سال که اوضاعش به وخامت 2014 بود 8 آگوست ایشود شد.

و ضمنا پارسال 8 آگوست بولتن سپتامبر کامینگ سون شد. اگر قرار بود امسال بولتن به دلیل وضعیت پیش آمده دیرتر ایشو بشه چرا 6 روز زودتر یعنی 2 آگوست کامینگ سون شده؟

دوست عزیز هیچکس منکر این نیست که در آینده هر اتفاقی میتونه بیوفته حالا اسمش رو تقدیر الهی، کارما، شانس یا هر چیز دیگه ای بگذاریم. اما با شواهد بولتن و سابقه تاریخی نباید اصلا و ابدا 13 آگوست دیرتر بولتن ایشو بشه. همه شواهد گواه ایشوی بولتن قبل از 8 آگوست هست و البته این پست صرفا جهت پیش بینی و نوید به دوستانه و به شخصه هیچ حساسیتی روی پیش بینی ای که نه تخمین دقیق وقوعش اهمیتی داره و نه فاصله زیادی با تبدیلش به واقعیت باقی مونده (5 روز نشه 10 روز اصلا حرف شما 1 ماه!) ندارم.

موفق باشید و شاد و ممنون از همکاری و فعالیتتون در تاپیک
با سلام.ایا امسال هم مثل پارسال یک سری کیس نامبر را نا خواسته از انکارا به جای دیگه انتقال میدند یا نه ؟اگر بله .معمولاچه موقع اعلام میکنند؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان