کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-07-05 ساعت 13:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 08:48)Mehdi0065 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
من واکسن هپاتیت رو چند سال پیش از طریق درمانگاه نیروی انتظامی تزریق کردم اما الان مدرکی ازش ندارم و اون درمانگاه هم بسته شده، راهی هست که من بتونم مدرکی ازون پیدا کنم که نخوام مجددا این واکسن رو بزنم؟

اگر از اخرین تزریق ۱۰ سال گذشته پس مجددا باید تزریق کنید.
اگر کمتر از ۱۰ ساله میتونید تست انتی بادی انجام بدید ولی هزینه تست با تزریق خیلی اختلاف نداره

با عرض شرمندگی یعنی حتی اگه مدرکش رو هم پیدا کنم بازم نیازه تست آنتی بادی رو بدم؟
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 13:53)Mehdi0065 نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 13:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 08:48)Mehdi0065 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
من واکسن هپاتیت رو چند سال پیش از طریق درمانگاه نیروی انتظامی تزریق کردم اما الان مدرکی ازش ندارم و اون درمانگاه هم بسته شده، راهی هست که من بتونم مدرکی ازون پیدا کنم که نخوام مجددا این واکسن رو بزنم؟

اگر از اخرین تزریق ۱۰ سال گذشته پس مجددا باید تزریق کنید.
اگر کمتر از ۱۰ ساله میتونید تست انتی بادی انجام بدید ولی هزینه تست با تزریق خیلی اختلاف نداره

با عرض شرمندگی یعنی حتی اگه مدرکش رو هم پیدا کنم بازم نیازه تست آنتی بادی رو بدم؟

ببینید دوست عزیز بجز بحث سلامتیش که تزریق این واکسن مفیده شما باید به دکتر ثابت کنی تزریق انجام شده حالا یه دکتر مثل دکتر کریستینه در ایروان اصلا سختگیر نیست و قبول میکنه و یک دکتر مثل اونگان در انکارا حتی اگر مکتوب جواب تست انتی بادی رو ببینه بازهم واکسنو تزریق میکنه البته نه به خاطر مفید بودنش بلکه صرفآ جهت بیزنس خودش. من بجای شما باشم حتمآ تزریق مجدد میکنم. البته تصمیم نهایی با شماست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، Mehdi0065 ، ed2008 ، Aghaman ، bahar101 ، لطف اله
سلام روز همه دوستان بخير،من يه دخترنه سأله دارم وسفارتم ابوظبي هست،حالا براى تست سل چندروز زودتربايداونجاباشم ؟چون روزمصاحبه ام پنج شنبه هست،بليط براى چه روزى بگيرم؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 14:33)Sara01 نوشته:  سلام روز همه دوستان بخير،من يه دخترنه سأله دارم وسفارتم ابوظبي هست،حالا براى تست سل چندروز زودتربايداونجاباشم ؟چون روزمصاحبه ام پنج شنبه هست،بليط براى چه روزى بگيرم؟
سلام دوستان
من هم دختر 6 ساله دارم و تاریخ مصاحبه سه شنبه آنکاراست.ما کی برای مدیکال وقت بگیریم؟
اساتید بزرگوار لطفا راهنمایی بفرمایید.
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان:
سلام،این شماره انستیتو ایران ، پایگاه شمیرانات 22730014 ادرسش - تجریش میدان قدس -ابتدای خیابان شریعتی پلاک 1996 واکسنهایی که زدید ببرید اینجا وبا خانم دکتر مشورت کنید نزدیکای رفتن به سفارت براتون کارت واکسن بین المللی صادر میکنه و واکسنهارو وارد میکنه چرا زودتر باید برید چون اگر بعضی از واکسنها رو نزدید وقت داشته بشید
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 13:42)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 08:27)saharbb نوشته:  سلام ببخشید می خواستم بدونم برای کسانی که مصاحبه شون ابوظبی بوده و نیاز به فرصت ۶ماهه برای ویزا دارند تمدید مدیکال قبل از گرفتن ویزا الزامی هست یا بعدا هم میتوان مدیکال رو تمدید کرد و اگر بعدا می توان تمدید کرد دوباره از ابوظبی میشه اینکارو انجام داد یا نه ؟

تاپیک رو مطالعه بفرمایید تمام سوالات شما به دفعات پاسخ داده شده.
جهت تمدید مدیکال تا قبل از دریافت ویزا میتونید انجام بدید ولی بعداز گرفتن ویزا این امکان وجود ندارد و ویزا به اندازه مهلت باقیمانده از ۶ ماه مدیکال اعتبار خواهد داشت.
هر سفارتی که بودین باید مدیکال هم تو همون شهر انجام بشه.

دوست عزیز ممنون از پاسخ شما
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، لطف اله
سلام،سفارت من ایروان بود و1 ماه جلوتر از دکتر وقت گرفتم 2 روز قبل از مصاحبه دکتر رفتم فرداش جواب گرفتم وروز بعد ،مصاحبه رفتم ، افرادی که بچه کوچیک دارند بهتر است موقع گرفتن وقت با دکتر مشورت کنند شاید کمی زودتر برند ضرر نداره بدون استرس لطفا سفر نامه های بقیه دوستان رو بخونید خیلی بهتون کمک میکنه
تشکر کنندگان:
ببخشيدبراى مديكال ازابوظبى هم بايدقبلا وقت گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 15:55)nimanoush نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 14:33)Sara01 نوشته:  سلام روز همه دوستان بخير،من يه دخترنه سأله دارم وسفارتم ابوظبي هست،حالا براى تست سل چندروز زودتربايداونجاباشم ؟چون روزمصاحبه ام پنج شنبه هست،بليط براى چه روزى بگيرم؟
سلام دوستان
من هم دختر ۶ ساله دارم و تاریخ مصاحبه سه شنبه آنکاراست.ما کی برای مدیکال وقت بگیریم؟

تست سل دو روز زمان می بره خود مدیکال هم سه روزه جواب میدن در دبی و ایام تعطیل هم مدنظرباشه مثلن دبی جمعه تعطیل و شنبه نیمه تعطیله
آنکارا که فکر کنم از قبل نوبت میگیرن باز بپرسیدShy

(2015-07-05 ساعت 18:27)Sara01 نوشته:  ببخشيدبراى مديكال ازابوظبى هم بايدقبلا وقت گرفت؟

من نشنیدم وقت بگیرن ولی تماس تلفنی و پرسیدن از ایام کاری و تعطیلی بی ضرر نیست
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: Sara01
(2015-07-05 ساعت 15:55)nimanoush نوشته:  
سلام دوستان
من هم دختر ۶ ساله دارم و تاریخ مصاحبه سه شنبه آنکاراست.ما کی برای مدیکال وقت بگیریم؟

سلام
شما باید حداقل جمعه صبح ویا زودتر وقت بگیرید.
تشکر کنندگان: Sara01
دوستان مصاحبه من حدودا یه ماه دیگه هس،کی برم کارت زرد بگیرم؟واز کدوم شعبه پاستور بگیرم،بهتره؟
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 05:04)aliusha نوشته:  دوستان مصاحبه من حدودا یه ماه دیگه هس،کی برم کارت زرد بگیرم؟واز کدوم شعبه پاستور بگیرم،بهتره؟

خیلی فرقی نداره از الان هر وقت بگیرید خوبه
اصولا هر کدام از شعبه ها که به آدرستون نزدیکتره ولی چون رفت و آمد به تجریش راحتتر بوده اغلب از تجریش گرفتند و طبعا اونها یه کوچولو با این پروسه آشناترند ولی در کل اصلا فرقی نداره که بخواد ذهنتون رو مشغول کنه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، bahar101 ، Memolk
(2015-07-07 ساعت 08:32)Aghaman نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 05:04)aliusha نوشته:  دوستان مصاحبه من حدودا یه ماه دیگه هس،کی برم کارت زرد بگیرم؟واز کدوم شعبه پاستور بگیرم،بهتره؟

خیلی فرقی نداره از الان هر وقت بگیرید خوبه
اصولا هر کدام از شعبه ها که به آدرستون نزدیکتره ولی چون رفت و آمد به تجریش راحتتر بوده اغلب از تجریش گرفتند و طبعا اونها یه کوچولو با این پروسه آشناترند ولی در کل اصلا فرقی نداره که بخواد ذهنتون رو مشغول کنه
سلام،این شماره انستیتو ایران ، پایگاه شمیرانات 22730014 ادرسش - تجریش میدان قدس -ابتدای خیابان شریعتی پلاک 1996 واکسنهایی که زدید ببرید اینجا وبا خانم دکتر مشورت کنید نزدیکای رفتن به سفارت براتون کارت واکسن بین المللی صادر میکنه و واکسنهارو وارد میکنه چرا زودتر باید برید چون اگر بعضی از واکسنها رو نزدید وقت داشته بشید
کیس نامبر: 2015AS45xx .... رویت قبولی:10 می .....ارسال فرمها: 19 می .....کنسولگری:ایروان ......مصاحبه: 16آپریل ......ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2015-07-01 ساعت 11:09)p00ya2001 نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 11:02)farnaz14 نوشته:  سلام

دوستان عزیزی که بچه بالاتر از دو سال دارن...میشه لطفا بگین تست سل رو به چه صورتی برای بچه ها انجام میدن؟ من شنیدم که تستش درد داره؟ درسته؟

خير دوست عزيز
پشت ساعد دست يه خراش كوچك ايجاد ميكنن كه بعد از 48 ساعت اطرافش يه دايره ايجاد ميشه كه بستگي به داشتن باسيل سل تشخيص داده ميشه كه آيا مريض مبتلا به سل هست يا خير نگران نباشين فقط تو اين مدت استحمام و خاروندن محل خراشيدگي مجاز نيست
یعنی امپولی هست میزنن؟ یه کم بیشتر توصیح بدید اثر دیگه ای هم داره رو بچه؟

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-07-09 ساعت 13:48)houshym نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 11:09)p00ya2001 نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 11:02)farnaz14 نوشته:  سلام

دوستان عزیزی که بچه بالاتر از دو سال دارن...میشه لطفا بگین تست سل رو به چه صورتی برای بچه ها انجام میدن؟ من شنیدم که تستش درد داره؟ درسته؟

خير دوست عزيز
پشت ساعد دست يه خراش كوچك ايجاد ميكنن كه بعد از 48 ساعت اطرافش يه دايره ايجاد ميشه كه بستگي به داشتن باسيل سل تشخيص داده ميشه كه آيا مريض مبتلا به سل هست يا خير نگران نباشين فقط تو اين مدت استحمام و خاروندن محل خراشيدگي مجاز نيست
یعنی امپولی هست میزنن؟ یه کم بیشتر توصیح بدید اثر دیگه ای هم داره رو بچه؟

برای پسر من که یک آمپول به دستش زدند ولی ظاهرا جدیدا یه تغییراتی پیدا کرده
به هر حال مطمئن باشید که هیچ اثری روی بچه نداره به جز یه کوچولو خارش
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، bahar101 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان