کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان من برای گرفتن وقت مدیکال از ابوظبی چندین مرتبه به ادرس ایمیلهایی که در همین پست ها بود ایمیل فرستادم جواب ندادند.بچه هایی که جواب گرفتند میتونن راهنمایی کنن؟؟؟ممنون از همگی
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال مهم
در کاغذی که دکتر اونگان بهمون داد و واکسن ها را واردش کرده بود واکسن mmr که در ایران زده ام را اشتباها در قسمت دیگری وارد کرده در حالیکه من و همسرم هردو در یک روز این واکسن را در ایران زدیم و تفاوتی نداشت کارت زردمان ، اما در حالیکه واکسن همسرم را درست علامت زده واکسن من را اشتباه علامت گذاری کرده و در زمان مدیکال هم یک نوبت دیگر تزریق کرد این واکسن را
حالا سوالم این است که اگر دوباره قسمت شد و خواستیم برای مدیکال برویم آیا قبول میکند اشتباه کرده و دوباره ان واکسن را که ظاهرا تزریق بیش از دو بار آن اصلا خوب نیست را تزریق نکند( با توجه به اینکه در آن زمان ما دقت نکردیم تا همان موقع فرم را اصلاح کنند) یا فکر میکند دروغ میگوییم به خاطر هزینه آن و زیر بار نمیرود . به نظرتان چه کنیم ؟ کارت زرد را هم که از ما گرفتند
آیا کارتهای زرد را بایگانی میکنند؟ لطفا راهنمایی کنید چون ظاهرا این دکتر تفکر بیزینسی دارد و زیاد به حرفها توجه نمیکند
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان:
سلام من ساکن مشهد هستم واسه واکسیناسون حتما باید برم تهران ؟ در ضمن من کارت واکسیناسیون بچگیمم گم کردم باید چیکا کنم؟SadSad
کیس نامبر : ** 2016AS2///افراد منظور در کیس :1 نفر ///تاریخ مشاهده قبولی: 12 می/// تاریخ ارسال فرم : 10 June ///محل مصاحبه :Ankara ///تاریخ کارنت شدن :12 August ///تاریخ دریافت نامه دوم :2 نوابر CoolCool مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 13:58)anita.k نوشته:  سلام من ساکن مشهد هستم واسه واکسیناسون حتما باید برم تهران ؟ در ضمن من کارت واکسیناسیون بچگیمم گم کردم باید چیکا کنم؟SadSad

سلام
خیر شما در حلال احمر شهرتون میتونید اکثر واکسن ها را تزریق کنید و احتمالا خودشون کارت زرد هم صادر میکنن اگر هم نه راهنماییتون میکنن که کجا میتونین کارت زرد بگیرین و نیازی به رفتن به تهران نیست

(2015-07-11 ساعت 13:58)anita.k نوشته:  سلام من ساکن مشهد هستم واسه واکسیناسون حتما باید برم تهران ؟ در ضمن من کارت واکسیناسیون بچگیمم گم کردم باید چیکا کنم؟SadSad

نیازی هم به کارت واکسیناسیون کودکی ندارید اگر در 10سال اخیر واکسنی تزریق کردید مدارک آن را به همراه داشته باشید
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: anita.k
سلام دوستان
یه سوال فوری دارم چون چند روز دیگه پروازمه (برای فعال سازی گرین کارت،چون مصاحبه رفتم) شنیدم که برای ادامه تحصیل در دانشگاههای اونجا باید واکسن مننژِیت زده باشیم...درسته؟؟؟؟؟؟؟؟ مننژیت جز واکسنهای لازم بود برای مصاحبه ؟ لطفا هرکی میدونه جواب بده
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2015-07-12 ساعت 00:19)taba60 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال فوری دارم چون چند روز دیگه پروازمه (برای فعال سازی گرین کارت،چون مصاحبه رفتم) شنیدم که برای ادامه تحصیل در دانشگاههای اونجا باید واکسن مننژِیت زده باشیم...درسته؟؟؟؟؟؟؟؟ مننژیت جز واکسنهای لازم بود برای مصاحبه ؟ لطفا هرکی میدونه جواب بده

سلام روست عزیز
برای بزرگسالان مننژیت اجباری نبود و خیلی ها هم نزدند. ولی برای نوجوانان زیر 16 سال تزریق میشه.
نگران نباشید، یه سر تشریف ببرین هلال احمر، تزریق کنین و گواهیش رو بگیرین.
اگه کارت زرد هم ندارین مهم نیست، توی یه کارت جدید براتون وارد می کنن البته هزینه ای هم برای صدور کارت نمیگیرن (البته توی اصفهان اینجوریه - دقیقن همون کاری که برای حجاج و مسافرهای عراق انجام میدن)
موفق باشی.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:

میتونین در هلال احمر شهرتون با پرداخت هزینه ای در حدود 35000 تومن مننژیت را تزریق نمایید.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان:
(2015-07-12 ساعت 18:19)arveen100 نوشته:  

میتونین در هلال احمر شهرتون با پرداخت هزینه ای در حدود 35000 تومن مننژیت را تزریق نمایید.
ممنون دوست عزیز
هلال احمر مدرک چی به من میده که مورد تایید دانشگاههای خارج از کشور باشه؟؟؟؟؟؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
اونا هم کارت زرد میدن فقط مهر هلال احمر داره
تشکر کنندگان:
سلام دوستان..
بنده از اصفهان، 2016 قبول شدم و فرم 260 رو هم 25 مِی فرستادم الان واسه واکسن کجا باید برم و از کدوم واکسن دقیقاً باید شروع کنم ؟
لطفأ راهنمایی کنید ممنونم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
(2015-07-13 ساعت 04:53)yassin30 نوشته:  سلام دوستان..
بنده از اصفهان، ۲۰۱۶ قبول شدم و فرم 260 رو هم 25 مِی فرستادم الان واسه واکسن کجا باید برم و از کدوم واکسن دقیقاً باید شروع کنم ؟
لطفأ راهنمایی کنید ممنونم

درور دوست عزيز بايد بريد هلال احمر آدرسشم خيابان آيت الله خوانساري نرسيده به چهارراه فرايبورگ هست. برين اونجا خودشون راهنمايي ميكنن
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان:
(2014-05-04 ساعت 04:06)shervin4d نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 00:55)sunn789 نوشته:  سلام داشتم سایت واکسناسیون رو میخوندم اطلاعات جالبی داشت
۱ - همه باید تست فیزیکی بدن رو انجام بدن که مبلغ هست 100$
۲ - عکس قفسه سینه که بود 45 $
۳ - تست خون که بود 25 $
برای بچه ها ۴ روز کاری وقت میگیره چون تست سل ۳ روز زمان میبره و برای بزرگسالان ۲ روز کاری، پنجشنبه ها تست انجام نمیشه همچنین شبه ها که تعطیل رسمیه و طعطیلات رسمی کشور ترکیه
یک ماه قبلا از زمان مصاحبه میتونید وقت بگیرید
حتماً حتماً یک ماه قبل از زمان مصاحبه هیچ واکسن زنده ای نزنید
خانمهایی که حامله هستند لازمه عکس کامل داشته باشند
اگر بچه همراهتون هست اول برای بچه ها زمان مدیکال معین کنید .
این هم لیست
Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps
Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Tetanus and diphtheria toxoids
Varicella
البته ممکنه همه رو قبول نکنن چون تاکید داره که این ایمن سازی با ایمن ساز آمریکا و کشور های دیگه فرق میکنه
هر واکسن از 22 $ تا 20 دلار هزینه داره
قبل از رفتن واکسنهایی که زدین رو حتما در ارت بین المللی وارد کنید توی انستستو پاستور ، من قبلاً برا سفر افرقا اونجا بودم خیلی خوب برخورد کردن
تمامی آزمایشات برای ۶ مه معتبره و نوشته بود اگه تا ۶ ماه وارد نشوید ممکنه تمامی آزمایشات رو دوباره انجام بدن
اینها اطلاعاتی بود که امشب از سایت رسمی به دست اوردم

دوستمن درسته اینا رو نوشته اما همش ضروری نیست. مثلا هپاتیت A یا پنوموکوک رو نه میخوان نه بزنید. برین پاستور خودشون میدونن چه واکسنایی باید زده شه. هپاتیت B و MMR رو حواستون باشه چند مرحلن مخصوصا هپاتیت فاصله هاش زیاده از الان شروع کنید

براي من ايميل از دكتر ايروان اومد و يك فايل ضميمه بود كه كل هزينه ها براي افراد بالاي 15 سال رو زده بود 45000 درام كه تقريبا 93 دلار ميشه
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: bahar101 ، ed2008 ، hamed shayan
سلام
کسی خبر داره NMC تاریخ 19 تا 23 جولای مدیکال میگیرند یا تعطیله؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
دوستان کسی از هزینه مدیکال انکارا خبر داره؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 13:38)a4542 نوشته:  دوستان کسی از هزینه مدیکال انکارا خبر داره؟

سلام نفري از١٥٠ $ به بالا بستگي به تعداد واكسنايي كه اينجا زدين كه البته آنكارا مدلش اينه كه يكي رو اين وسط ميچپونه و هزينه رو بالا ميبره.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان