کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان کسی اطلاع داره واسه بچه ها باید واکسن مننژیت بزنیم یا نه؟ اصلا لازمه؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
دوست عزيز بچه ها لازم ندارند
تشکر کنندگان:
دوستان برای مدیکال که می خوایم بریم ، تست آنتی بادی واجب که ببریم ؟
چون من تست رو پارسال انجام دادم بدنمم نسبت به آبله مرغون ایمن نیست خود پاستور گفت نمی خواد این آزمایشو ببری مدیکال همون فقط کارت ببری کافیه .
حالا دکتر کریستسن اون تست آنتی بادی رو می خواد یا نه ؟
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من دوشنبه 22 تیر یک نوبت td ,یک نوبت mmr زدم و تاریخ مصاحبهم 2 مرداد هست ایا تو مدیکال چون واکسن mmr حدود 10 روز پیش زدیم برامون مشکل پیش نمیاد
تشکر کنندگان:
(2015-07-16 ساعت 06:41)meysam_nr نوشته:  سلام دوستان
من دوشنبه 22 تیر یک نوبت td ,یک نوبت mmr زدم و تاریخ مصاحبهم ۲ مرداد هست ایا تو مدیکال چون واکسن mmr حدود ۱۰ روز پیش زدیم برامون مشکل پیش نمیاد
قاعدتا فاصله تزریق mmr تا روز مدیکال حداقل باید یکماه باشد
البته حتما مرکز مدیکالی که مراجعه میکنید برای این داستان راهکاری داره
حداقلش اینه که الان دیگه کاری نمیتونید بکنید
فقط در عجبم که چرا علیرغم این همه توصیه در این خصوص چرا انقدر دیر این واکسن رو تزریق کردید
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101
(2015-07-13 ساعت 15:13)ahmad3ptop نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 04:06)shervin4d نوشته:  [quote='sunn789' pid='491036' dateline='1399148709']
سلام داشتم سایت واکسناسیون رو میخوندم اطلاعات جالبی داشت
۱ - همه باید تست فیزیکی بدن رو انجام بدن که مبلغ هست 100$
۲ - عکس قفسه سینه که بود 45 $
۳ - تست خون که بود 25 $
برای بچه ها ۴ روز کاری وقت میگیره چون تست سل ۳ روز زمان میبره و برای بزرگسالان ۲ روز کاری، پنجشنبه ها تست انجام نمیشه همچنین شبه ها که تعطیل رسمیه و طعطیلات رسمی کشور ترکیه
یک ماه قبلا از زمان مصاحبه میتونید وقت بگیرید
حتماً حتماً یک ماه قبل از زمان مصاحبه هیچ واکسن زنده ای نزنید
خانمهایی که حامله هستند لازمه عکس کامل داشته باشند
اگر بچه همراهتون هست اول برای بچه ها زمان مدیکال معین کنید .
این هم لیست
Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps
Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Tetanus and diphtheria toxoids
Varicella
البته ممکنه همه رو قبول نکنن چون تاکید داره که این ایمن سازی با ایمن ساز آمریکا و کشور های دیگه فرق میکنه
هر واکسن از 22 $ تا 20 دلار هزینه داره
قبل از رفتن واکسنهایی که زدین رو حتما در ارت بین المللی وارد کنید توی انستستو پاستور ، من قبلاً برا سفر افرقا اونجا بودم خیلی خوب برخورد کردن
تمامی آزمایشات برای ۶ مه معتبره و نوشته بود اگه تا ۶ ماه وارد نشوید ممکنه تمامی آزمایشات رو دوباره انجام بدن
اینها اطلاعاتی بود که امشب از سایت رسمی به دست اوردم

دوستمن درسته اینا رو نوشته اما همش ضروری نیست. مثلا هپاتیت A یا پنوموکوک رو نه میخوان نه بزنید. برین پاستور خودشون میدونن چه واکسنایی باید زده شه. هپاتیت B و MMR رو حواستون باشه چند مرحلن مخصوصا هپاتیت فاصله هاش زیاده از الان شروع کنید

براي من ايميل از دكتر ايروان اومد و يك فايل ضميمه بود كه كل هزينه ها براي افراد بالاي 15 سال رو زده بود 45000 درام كه تقريبا 93 دلار ميشه

ممنون
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: hamed shayan
(2015-06-18 ساعت 11:53)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-06-17 ساعت 22:05)bahar101 نوشته:  دوستان ما به هلال احمر مراجعه کردیم و مننژیت ، آنفولانزای خوکی و نوبت اول TD را زدیم با توجه به اینکه ممکنه مصاحبه ما اوایل اگوست باشه نوبت دوم MMR تا زمان مصاحبه کمتر از یک ماه میشه و به همین دلیل ما این واکسن را نزدیم اما تست آنتی بادی دادیم اگه نتیجه تست پایین باشه و آزمایشگاه آشنا ، میشه نتیجه را دستکاری کرد تا مهرش را واسمون بزنن؟

دوست عزیز نوبت اول MMR رو الان بزنید، نوبت دوم رو زمان مدیکال دکتر براتون تزریق میکنه. در مورد تست آنتی بادی دکتر آنکارا حتی بهش نگاه هم نمیکنه و تاکید میکنه که آزمایش ایران قبول نیست. دکتر سفارت های دیگه رو نمیدونم؟!
در مورد سابقه واکسیناسیون هم اینو اضافه کنم که به نفع خودمون واکسن ها طبق چیزی که میخوان تکمیل بشه، چون اون سابقه واکسیناسیونی که دکتر بعد از مدیکال میده بعد در خاک آمرکا خیلی بدردمون میخوره. خیلی جاها مثل مدرسه، دانشگاه و حتی بعضی مشاغل سابقه واکسیناسیون رو میخوان و اگه نقصی باشه ازمون میخوان که کاملش کنیم و این در آمریکا بسیار هزینه داره.

ممنون از پاسخ شما
بازمانده

تشکر کنندگان:
(2015-06-11 ساعت 10:58)yesorno نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 19:00)شیرین0053 نوشته:  سلام.من ۷ جولای انکارا مصاحبه دارم و واکسن دیفتری کزاز رو نزدم چکار کنم حالا چی میشه؟
واکسن td چی هست؟توی واکسنهایی که صفحه اول فهرست کردن نیست!

دوست عزیز اگه محل مصاحبه ابوظبی هستش حتماً واکسن رو در هلال احمر بزن. بخصوص که td چندان حساسیتی نداره. تاجایی که می تونین واکسنا رو داخل ایزان بزنین چون برای هر واکسن بین 120-200 هزارتومن خارج از ایران هزینه باید بدین! td و MMR در مراکز هلال احمر مجانی هستن. واسه تزریق MMR باید دو نفر حضور داشته باشن چون هر پک واسه ی دو نفر هستش. پس یکی رو از تو خیابون با خودتون ببرین!!!!!

ممنون از حدود قیمت
بازمانده

تشکر کنندگان: areb1356
دوستانی که به تازگی مدیکال آنکارا بودن چقدر هزینه دادن و به ازای تزریق هر واکسن چند دلار پرداخت کردن؟
ممنون
بازمانده

تشکر کنندگان:
سلام دوستان من td رو فقط یک مرحله زدم به جای سه مرحله و دیگه وقت زدن هم ندارم، مصاحبه ام ایروانه، اونجا یک مرحله دیگه می زنن؟ مشکلی ایجاد می کنه؟
تشکر کنندگان: sazami
دوستان سلام. من برنده 2016 هستم. چند روز پیش رفتم بیمارستان مورد تایید سفارت . پزشک مربوطه به من گفت برای کلیه ویزاهای مهاجرت مرحله اول واکسن 3 مرحله ای کفایت میکنه و مابفی واکسنها به اضافه چک آپ پزشکی هم توی همون یه روز قابل انجام ( به قول دکتر این smart choice ) هست که بدون هزینه مجدد و استرس تمام کارهای واکسن و پزشکی رو توی یک روز انجام داد . البته من ایران نیستم . شاید این موضوع به درد دوستان 2015 که وقت زیادی تا مصاحبه ندارند بخوره . من از دکتر پرسیدم و ایشون گفت تا اونجایی که میدونه کل سفارتها همین موضوع رو قبول دارند . این موضوع صرفا جهت اطلاع دوستان بود.

تشکر کنندگان:
What vaccines are required for U.S. immigration?
At this time,* vaccines for these diseases are currently required for U.S. immigration:
Mumps
Measles
Rubella
Polio
Tetanus and diphtheria
Pertussis
Haemophilus influenzae type B (Hib)
Hepatitis A
Hepatitis B
Rotavirus
Meningococcal disease
Varicella
Pneumococcal disease
Seasonal influenza
*On December 14, 2009, the human papillomavirus (HPV) and zoster vaccines were removed from the list of required vaccines for immigrant applicants. All other vaccinations on this list remain.
Any future vaccines recommended by ACIP for the general U.S. public will be subject to the new vaccination criteria. If the recommended vaccines fit the new criteria, they will be added to the list of required vaccines for immigrant applicants.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من ۱۰ روز دیگه مصاحبه ام در ابوظبی هست.میخاستم از دوستانی که رفتن ابوظبی میکال دادن واکسن td چند دفعه با چه بازه زمانی تزریق کردین؟؟واسه من تو کارتم یکی 15 سالگی و دیگری زمان ازدواج رو زده که 15 سال فاصله داره. و مورد دیگه mmr هست یکی دسامبر 2003 و نوبت بعدی 2014زدن واسم این مشکلی داره؟؟؟ .میشه راهنمایی کنین
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 13:58)anita.k نوشته:  سلام من ساکن مشهد هستم واسه واکسیناسون حتما باید برم تهران ؟ در ضمن من کارت واکسیناسیون بچگیمم گم کردم باید چیکا کنم؟SadSad
سلام دکتر دهقان نیری کارای شما رو تو مشهد انجام میدن و کارت بین المللی هم صادر میکنن
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 18:28)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان من ۱۰ روز دیگه مصاحبه ام در ابوظبی هست.میخاستم از دوستانی که رفتن ابوظبی میکال دادن واکسن td چند دفعه با چه بازه زمانی تزریق کردین؟؟واسه من تو کارتم یکی 15 سالگی و دیگری زمان ازدواج رو زده که 15 سال فاصله داره. و مورد دیگه mmr هست یکی دسامبر 2003 و نوبت بعدی ۲۰۱۴زدن واسم این مشکلی داره؟؟؟ .میشه راهنمایی کنین

Mmr کافیه
Td باید سه بار باشه
فاصله زمانی ۱ و ۴ ماه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: nara ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان