کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
با سلام خدمت دوستان گلم
من لاتاری 2015 را قبول شدم ولی وقتی که فرم قبولیم را دیدم ، مشاهده کردم اسپل حروف فامیلم اشتباه تایپ شده چیکار کنم ؟ میتونم درخواست یه پاسپورت دیگه کنم و داخل اون اسپل لاتین فامیلم را مثل فرم لاتاریم بنویسم ؟Sad
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-06 ساعت 15:35)maryamag نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 14:10)north.winds نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 21:08)Saeedv13 نوشته:  [quote='maryamag' pid='491980' dateline='1399307372']
سلام میدونم سوالم تکراریه ولی خواهشا پاسخ بدین
اگه دوتااشکال کوچک باشه یعنی اسمم اسپلش با پاسپورتم فرق داشته باشه و روز تولدم هم چندروز جابجاشده باشه بازهم نگران نباشم؟ چون دوتاخطاست نگرانم.
نگران نباش
برید پاستون رو عوض کنید خیالتون راحت بشه نامه هم دیگه نمیخواد بزنین

پاس عوض کردن به این راحتیا نیست که. تا 2016 مهلت داره. بعدم اطلاعات کلیدی را نمیشه تو پاس عوض کرد، اگه پاسم عوض نکنم یعنی خطری تهدید میکنه ویزام را! ! هاها
ما هم همین مشکل رو داشتیم ترجیح دادیم عوض کنیم پاسهامون رو اینا هم اطلاعات کلیدی به حساب نمیان این اسپلینگ ها رو خودتون موقع گرفتن پاس تایین کرده بودیین
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
سلام
عذر میخوام اگه میشه به سوال من جواب بدید
من برنده لاتاری شدم
مدرکم دیپلم فنی هستش

برابر اصل کاردانی و کارشناسی هم دارم

فقط کارشناسیمو ترجمه کنم کافیه چون مراجعه کردم هنرستان برا مدرک دیپلم گفتن ارسال کردن دانشگاه و هیچ المثنی نمی دن

ممنون می شم راهنمایی کنید
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: ebi1988 ، soli asali ، m007 ، A-N
(2014-05-06 ساعت 20:58)bia2mob نوشته:  سلام
عذر میخوام اگه میشه به سوال من جواب بدید
من برنده لاتاری شدم
مدرکم دیپلم فنی هستش

برابر اصل کاردانی و کارشناسی هم دارم

فقط کارشناسیمو ترجمه کنم کافیه چون مراجعه کردم هنرستان برا مدرک دیپلم گفتن ارسال کردن دانشگاه و هیچ المثنی نمی دن

ممنون می شم راهنمایی کنید

دیپلم رو هنرستان بدون هیچ مشکلی با دادن کارت معافی یا پایان خدمت بهتون میده،من دو سال پیش بود که رفتم هنرستان و راحت بهم دادنش،البته یادم نمیاد گواهی موقت دیپلم رو برده بودم یا نه، شما صد در صد نیاز به مدرک دیپلم و لیسانس دارید و باید اصل هر دو مدرک رو ببرید.اگر اصلش تو پرونده باشه بهتون میدن،اگر هم ندادن میتونید یه مدرکی چیزی گرو بگذارید.
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan
(2014-05-06 ساعت 20:44)north.winds نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 21:08)Saeedv13 نوشته:  [quote='maryamag' pid='491980' dateline='1399307372']
اگه دوتااشکال کوچک باشه یعنی اسمم اسپلش با پاسپورتم فرق داشته باشه و روز تولدم هم چندروز جابجاشده باشه بازهم نگران نباشم؟ چون دوتاخطاست نگرانم.
نگران نباش

پاس عوض کردن به این راحتیا نیست که. تا 2016 مهلت داره. بعدم اطلاعات کلیدی را نمیشه تو پاس عوض کرد، اگه پاسم عوض نکنم یعنی خطری تهدید میکنه ویزام را! ! هاها
ما هم همین مشکل رو داشتیم ترجیح دادیم عوض کنیم پاسهامون رو اینا هم اطلاعات کلیدی به حساب نمیان این اسپلینگ ها رو خودتون موقع گرفتن پاس تایین کرده بودیین
بله اسپل اسم را میشه تغییر داد ولی تاریخ تولد را که خودشون محاسبه میکنن. قانونا پاسپورت را فقط تا 3ماه به پایان اعتبار میشه عوض کرد. اگر این دو مسئله حل نشه مشکلی پیش میاد؟
(2014-05-08 ساعت 07:53)maryamag نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 20:44)north.winds نوشته:  
نگران نباش

بله اسپل اسم را میشه تغییر داد ولی تاریخ تولد را که خودشون محاسبه میکنن. قانونا پاسپورت را فقط تا 3ماه به پایان اعتبار میشه عوض کرد. اگر این دو مسئله حل نشه مشکلی پیش میاد؟

تاریخ تولد شما رمز عبور شماس !!!!!!!!!!!!!!!!! اینو بدونید و یادتون نره !
باید توی همه فرمها به یه صورت و درست باشه ! اگه روز ثبت نام اشتباه نوشتید یا 1 روز اینور و اونور مهم نیست اشتباه خودتون رو درست کنید و به صورت آپدیت توی فرمهاتون بنویسید !
تاریخ تولد - اسم - فامیل - و کلا هر چیز دیگه رو میشه با مراجعه به پلیس +10 یا نهایتا خود اداره گذرنامه با 1 ساعت وقت گذاشتن درست کرد !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: philter
فرم اولیه ثبت نام (لحظه ثبت نام) مهمتره یا فرم های نهایی؟ من دانشجو فوق هستم و هنوز دفاع نکردم، خودما دانشچو معرفی کنم؟ تو فرم بنویسم دانشجو؟ ولی امکانش هست تا روز مصاحبه دفاع کرده باشم، چه کار کنم؟، لازم هست ریز نمرات فوق لیسانسم و یا گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع فوق لیسانس رو بگیرم ؟

من لحظه ثبت نام یادم نیست که نوشتم دانشجو فوق هستم یا دارای مدرک فوق لیسانس، الان باید چه کار کنم؟
(2014-05-09 ساعت 11:08)mbsamani نوشته:  فرم اولیه ثبت نام (لحظه ثبت نام) مهمتره یا فرم های نهایی؟ من دانشجو فوق هستم و هنوز دفاع نکردم، خودما دانشچو معرفی کنم؟ تو فرم بنویسم دانشجو؟ ولی امکانش هست تا روز مصاحبه دفاع کرده باشم، چه کار کنم؟، لازم هست ریز نمرات فوق لیسانسم و یا گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع فوق لیسانس رو بگیرم ؟

من لحظه ثبت نام یادم نیست که نوشتم دانشجو فوق هستم یا دارای مدرک فوق لیسانس، الان باید چه کار کنم؟

زمان ثبت نام فقط مشخص می کردید که دانشجو هستید. یا تعدادی از واحدهای دانشگاهی رو گذروندید(some university degree) .و اطلاعاتی که در فرم ds-260 هست update شدست . بنابراین به نظر بنده شما با توجه به زمان فرستادن فرمهای نهایی هر کجای کار که هستید همون رو بنویسید.یعنی اگه مدرکتون رو گرفتید بنویسید فوق لیسانس،اگر نگرفتید بنویسید دانشجو،و همون مدرک رو هم برای مصاحبه ببرید یا اگه زمان زیادی تا مصاحبتون باشه می تونید اگر تا اون موقع مدرکتون رو گرفته باشید فرم رو آپدیت کنید و مدرک موقت رو ببرید با ریز نمرات.
تشکر کنندگان: soli asali ، mbsamani ، m007
(2014-05-09 ساعت 11:00)mbsamani نوشته:  )تمامی مدارکی که باید آماده کنم چی هست؟

2) مدرک تحصیلی من از دانشگاه ازاد هستش ، بدم یه دارالترجمه کافیه یا اینکه باید کار دیگه ای بکنم؟ کلا برای ترجمه مدارکم از جمله شناسنامه و کارت پایان خدمتو و ... چه کار بکنم؟

3)برای اینکه ترکیه برم چقدر پول باید باخودم ببرم( حدودی)؟کجا ها چقر باید پول بدم؟

4) مراحل کاریی که ار بدو ورود به ترکیه تا اتمام مصاحبه و برگشت به ایران باید انجام بدم چی هست( کلا مراحل کارایی که باید از همین الان تا گرفتن ویزا انجام بدم چی هست)
ا
5) در باره تست مدیکال: چقدر پول میخواد؟ میتونم ایران انجام بدم و ببرم اونجا؟ یا باید حتما اونجا برم تست بدم؟ اگه قرار شد تو ترکیه تست بدم چند روز قبل باید این کارو بکنم؟ اصلا باید کجا برم این کارو انجام بدم؟ از کجا باید بپرسم؟ و ... هرآنچه درمورد این تست هست.

6) کجا باید نحوه مصاحبه رو انتخاب کنم( مصاحبه به زبان فارسی یا انگلیسی)؟

7) چی بپوشم؟

8) سوالای متداولی که میپرسن چی هست؟ اگه سوال ۳۰ یا C پرسیدن چی بگم بهتره؟

9) فرم اولیه ثبت نام (لحظه ثبت نام) مهمتره یا فرم های نهایی؟ من دانشجو فوق هستم و هنوز دفاع نکردم، خودما دانشچو معرفی کنم؟ تو فرم بنویسم دانشجو؟ ولی امکانش هست تا روز مصاحبه دفاع کرده باشم، چه کار کنم؟، لازم هست ریز نمرات فوق لیسانسم و یا گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع فوق لیسانس رو بگیرم ؟ من لحظه ثبت نام یادم نیست که نوشتم دانشجو فوق هستم یا دارای مدرک فوق لیسانس، الان باید چه کار کنم؟

10) سربازیم تو سپاه بوده، تاثیر گذاره؟ اگه پرسیدن چی بگم؟(در مورد اینکه اونجا چه کاری میکردم)

11) روز مصاحبه از چه کارایی پرهیز کنم، که خیلی تاثیر گداره؟

12)کسی و باید تو آمریکا معرفی کنم که بتونه ساپورت مالی کنه یا نه؟

13) کجاها باید کاملا انگلیسی بحرفم، یا انگلیسی حتما لازمه( تو مراحل مصاحبه)

14) اگه پرسیدن برای چی میری آمریکا چی بگم؟ در مورد کارم چه طور توضیح بدم؟ ارائه رزومه کاری مهمه؟

15)تو پر کردن فرم، تمام مراحل تحصیل رو میخواد، من دبستان و راهنمایی تو دوتا مدرسه متفاوت بودم و حتی بین سال جابه جا شدم، چی بنویسم؟

16) برای پر کردن فرم های نهایی از قبیل فرم DS-260 ،چه اطلاعاتی از پاسپورت میخواد؟ پر کردن این فرم ها چند روز وقت داره و اگر زود پر کنی تاثیر گذاره؟

17) زمان مصاحبه چقدر طول میکشه؟

18)درمورد خانواده ام سوال میپرسن؟

19)نامه قبولی که الان دادن رو باید روز مصاحبه داشته باشم؟

20) چه طوری میتونم فرم اولیه ثبت نام رو بدست بیارم؟ (زمان ثبت نام ذخیره نکردم)

21) عکسی که برای فرم DS-260 و بقیه مراحل باید متفاوت از عکس پاسپورت باشه؟ عکس 5*5 با زمینه سفید کافی هست؟

و اگر نکته ای که اهمیت داره رو ...

فعلا شما فقط ای لینک رو مطالعه کن !
بقیش خود به خود دست میاد
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: mbsamani
(2014-05-09 ساعت 11:00)mbsamani نوشته:  )تمامی مدارکی که باید آماده کنم چی هست؟

2) مدرک تحصیلی من از دانشگاه ازاد هستش ، بدم یه دارالترجمه کافیه یا اینکه باید کار دیگه ای بکنم؟ کلا برای ترجمه مدارکم از جمله شناسنامه و کارت پایان خدمتو و ... چه کار بکنم؟

3)برای اینکه ترکیه برم چقدر پول باید باخودم ببرم( حدودی)؟کجا ها چقر باید پول بدم؟

4) مراحل کاریی که ار بدو ورود به ترکیه تا اتمام مصاحبه و برگشت به ایران باید انجام بدم چی هست( کلا مراحل کارایی که باید از همین الان تا گرفتن ویزا انجام بدم چی هست)
ا
5) در باره تست مدیکال: چقدر پول میخواد؟ میتونم ایران انجام بدم و ببرم اونجا؟ یا باید حتما اونجا برم تست بدم؟ اگه قرار شد تو ترکیه تست بدم چند روز قبل باید این کارو بکنم؟ اصلا باید کجا برم این کارو انجام بدم؟ از کجا باید بپرسم؟ و ... هرآنچه درمورد این تست هست.

6) کجا باید نحوه مصاحبه رو انتخاب کنم( مصاحبه به زبان فارسی یا انگلیسی)؟

7) چی بپوشم؟

8) سوالای متداولی که میپرسن چی هست؟ اگه سوال ۳۰ یا C پرسیدن چی بگم بهتره؟

9) فرم اولیه ثبت نام (لحظه ثبت نام) مهمتره یا فرم های نهایی؟ من دانشجو فوق هستم و هنوز دفاع نکردم، خودما دانشچو معرفی کنم؟ تو فرم بنویسم دانشجو؟ ولی امکانش هست تا روز مصاحبه دفاع کرده باشم، چه کار کنم؟، لازم هست ریز نمرات فوق لیسانسم و یا گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع فوق لیسانس رو بگیرم ؟ من لحظه ثبت نام یادم نیست که نوشتم دانشجو فوق هستم یا دارای مدرک فوق لیسانس، الان باید چه کار کنم؟

10) سربازیم تو سپاه بوده، تاثیر گذاره؟ اگه پرسیدن چی بگم؟(در مورد اینکه اونجا چه کاری میکردم)

11) روز مصاحبه از چه کارایی پرهیز کنم، که خیلی تاثیر گداره؟

12)کسی و باید تو آمریکا معرفی کنم که بتونه ساپورت مالی کنه یا نه؟

13) کجاها باید کاملا انگلیسی بحرفم، یا انگلیسی حتما لازمه( تو مراحل مصاحبه)

14) اگه پرسیدن برای چی میری آمریکا چی بگم؟ در مورد کارم چه طور توضیح بدم؟ ارائه رزومه کاری مهمه؟

15)تو پر کردن فرم، تمام مراحل تحصیل رو میخواد، من دبستان و راهنمایی تو دوتا مدرسه متفاوت بودم و حتی بین سال جابه جا شدم، چی بنویسم؟

16) برای پر کردن فرم های نهایی از قبیل فرم DS-260 ،چه اطلاعاتی از پاسپورت میخواد؟ پر کردن این فرم ها چند روز وقت داره و اگر زود پر کنی تاثیر گذاره؟

17) زمان مصاحبه چقدر طول میکشه؟

18)درمورد خانواده ام سوال میپرسن؟

19)نامه قبولی که الان دادن رو باید روز مصاحبه داشته باشم؟

20) چه طوری میتونم فرم اولیه ثبت نام رو بدست بیارم؟ (زمان ثبت نام ذخیره نکردم)

21) عکسی که برای فرم DS-260 و بقیه مراحل باید متفاوت از عکس پاسپورت باشه؟ عکس 5*5 با زمینه سفید کافی هست؟

و اگر نکته ای که اهمیت داره رو ...
دوست عزیز سوال شما مربوط به تاپیکهای مختلفی هست. شاید این پست پاک بشه ولی من بطور خلاصه جواب سوالهایی رو که می دونم به صورت کلی میگم.شما با توجه به کیس خودتون کارهایی که باید بکنید رو در نظر بگیرید.
1.مدارک هویتی(شناسنامه،کارت ملی،قباله ازدواج و طلاق،کارت خدمت یا معافیت
)مدارک تحصیلی دیپلم به بالا،اگر از آپشن شغل استفاده می کنید مدارک مرتبط با آن،مدارک پزشکی(واکسیناسیون)،عکس 5*5 نفری 2 تا برای مصاحبه و سه تا برای مدیکال،نامه ی دعوت به مصاحبه،نفری 330 دلار،تمکن مالی بالاتر از خط فقر آمریکا در سال 2015 ،در صورت تمایل اسپانسر. و ترجمه ی تمام اینها به علاوه پاسپورت و کپی اش.
2.همه مدارک رو بدید ترجمه بشه بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه،
3.برای مخارج سفرتون بهتره تاپیک انجمن خصوصی 2014 سفرنامه به ترکیه رو بخونید.مخارج با توجه به هتل و بلیط که از کدوم هواپیمایی باشه و زمان سفر که وقت نمایشگاه یا عید یا شلوغی یا خبر خاصی نباشه، خیلی متفاوت است. فقط مدیکال رو می شه گفت که اگه به دکتر اونگان مراجعه کنید چقدر می شه که اونم بستگی به واکسناتون داره.
4.مراحل به این ترتیب است که 1.تاپیکهای مرتبط در مهاجرسرا رو بخونید.2.مدارکی که آماده نیستند یا نیاز به تعویض دارن رو آماده کنید.3.واکسنهایی مثل هپاتیت رو اگه نزدید بزنید بقیه واکسنها رو با توجه به زمان مصاحبتون برنامه ریزی کنید.4.زبانتون رو تقویت کنید البته این برای بعد از رفتنتون خوبه برای مصاحبه می تونید فارسی صحبت کنید.5. ترجمه ها رو نزدیک به مصاحبه انجام بدید.مثلا 2 ماه مونده یعنی بعد از کارنت شدن.که اگه نیاز به اصلاحی هم شد زمان داشته باشید.5. انتظار برای مصاحبه و آماده شدن6. گرفتن بلیط،رزرو هتل و ...
5.واکسنها رو تو ایران بزنید انیستیتو پاستور تجریش خوبه یا اگر شهرستانید در مراکز بهداشت یا مراکز مرتبط که در تاپیک واکسیناسیون گفته شده. و کارت زرد بین المللی رو بگیرید.ولی بقیه تستها در کشوری که برای مصاحبه میروید انجام می شود.
6.معمولا مصاحبه به فارسی انجام می شود. و موقعی که تشریف می برید خودتان می توانید انتخاب کنید.
7. هر لباسی که حس خوب به خودتان و مصاحبه کننده می دهد . لباسی که نشاندهنده ی این باشد که کاری که می کنید برایتان مهم و جدی است و توهین آمیز نباشد.
8.سوالاتی که می پرسن همانهایی است که در فرمها نوشتید.قصدتان از رفتن به آمریکا و شغلی که می خواهید در آنجا داشته باشید و ...
9.قبلا جواب دادم
10.راستشو بگین و فقط ممکنه شامل مراحل اداری بشه که طولانی تره
11.اعتماد به نفس داشته باشید،مرتب و دقیق باشید،به سوالها کامل جواب بدید ولی اضافه گویی نکنید.بردن کامل مدارک یادتون نره.
12.نه می تونید موجودی مانده حساب یا ترجمه ی سند خونه ببرید.
13.لازم نیست ولی دونستنش بهتره ممکنه بدردتون بخوره.اگر هم بلد نیستید نگران نباشید.
14.معمولا جوابی که داده می شه اینه که برای زندگی و آینده ی بهتر،شما قصد خودتون رو بگید.و رزومه به طور عمومی نمی خواد . اگر هم بخواد موقع مصاحبه می گه و فرم 9 سوالی رو می فرستند.که معمولا برای ارشد و بالاتر یا بعضی رشته های خاص در مقاطع بالا هست.
15.من همه ی مقاطع رو نوشتم ولی دوستانی هستند که می گن دیپلم به بالا رو نوشتن و مشکلی هم نداشتن.
16.از ایمیگرانجل برای پر کردن فرمهاتون کمک بگیرین می ارزه.صحیح پر کردنشون مهمتر از زود پر کردنشونه.
17.خود مصاحبه بین معمولا بین 3 دقیقه تا 30 دقیقه ولی زمانی که درسفارت سپری میشه معمولا بین 2 ساعت تا یه نیم روزه.
18.بعضی مواقع سوالات مختصری می پرسن.
19.لازم نیست ولی داشته باشینش بهتره.
20.قابل بازیابی نیست.
21.همش یه جوره باید 5*5 پاسپورتی با زمینه سفید باشه همونطور که برای ثبت نام بود.
تشکر کنندگان: mbsamani ، tapartoor600 ، m007
سلام دوستان قدیمی و جدید،
من موفع ثبت نام زده بودم متأهل ولی مجرد بودم و بعد از قبولی ازدواج کردم.
تاریخ عقدنامه و شناسنامه رو درست کردم واسه قبل از مصاحبه؛ ولی تو ثبت احوال تاریخ واقعی ثبت شده.

تنها نگرانیم واسه استعلام سفارته. بعنی به مشکل بر می خورم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
(2014-05-09 ساعت 21:27)Beowulf II نوشته:  سلام دوستان قدیمی و جدید،
تاریخ عقدنامه و شناسنامه رو درست کردم واسه قبل از مصاحبه؛ ولی تو ثبت احوال تاریخ واقعی ثبت شده.

هیچ کسی در این مورد اطلاعات دقیقی نمیتونه بهتون بده چون واقعا ریسکیه ... فقط یه چیز بهتون میگم که تاریخی که فرم ثبت نام رو پر کردید موجوده و تاریخ ازدواجتون باید قبل از ثبت نام در لاتاری باشه ! والا......
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: Beowulf II
(2014-05-09 ساعت 22:58)soli asali نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 21:27)Beowulf II نوشته:  سلام دوستان قدیمی و جدید،

هیچ کسی در این مورد اطلاعات دقیقی نمیتونه بهتون بده چون واقعا ریسکیه ... فقط یه چیز بهتون میگم که تاریخی که فرم ثبت نام رو پر کردید موجوده و تاریخ ازدواجتون باید قبل از ثبت نام در لاتاری باشه ! والا......

ممنون. اینو می دونم. و تو عقدنامه و شناسنامه درست کردم این مشکل رو...
خودم استنباطم اینه که اونا دسترسی به منابع آماری ندارن (چون تا حدی این آمارها امنیتی هستش). و صد البته که به دستشون چیزی نمیرسه. ولی یکم نسبت به استعلام نگرانم...
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان: soli asali ، mbsamani
سلام من بعد از یه خوشحالی اساسی امروز فهمیدم سهمیه قاره رو اروپا زدم ایا امیدی هست دنبال کارهارو بگیرم یا بی خیال شم دوستان میخام یه دل سیر گریه کنم
تشکر کنندگان: soli asali ، babak18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان