کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2014-05-12 ساعت 17:34)mordad نوشته:  سلام آقا یه سوال
من تو فرم ثبت نام اولیه یه ایمیل داده بودم که الان پسوردشو گم کردم و نشد که بازیابیش کنم حالا سوال اینه که اصلا نیازی به اون آدرس ایمیل هست یا نه؟ و اینکه چجوری میشه آدرس ایمیل جدید رو اعلام کرد؟؟؟

تو فرم 260 ایمیل جدید رو وارد کنید و از این به بعد با اون ایمیل با شما در ارتباط هستن
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: Kaveh
(2014-05-11 ساعت 03:56)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 02:25)meisamistatis نوشته:  سلام من بعد از یه خوشحالی اساسی امروز فهمیدم سهمیه قاره رو اروپا زدم ایا امیدی هست دنبال کارهارو بگیرم یا بی خیال شم دوستان میخام یه دل سیر گریه کنم
(2014-05-10 ساعت 03:27)babak18 نوشته:  سلام من هم جزو برندگان 2015 هستم ولی متاسفانه موقع ثبت نام مشخصات فرزند یک ساله ام ثبت نشده است بنظر شما شانسی دارم و برای مصاحبه برم یا نه ؟ فکرم دیگه کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید ممنون از کسانیکه با نظراتشون راه درست راه نشانم می دهند
متاسفانه هیچ امیدی به ویزا گرفتن شما وجود ندارهSad. پرونده هر دو نفر شما به احتمال 99 درصد ریجکت خواهد شد. اگر از نظر مالی در مضیقه نیستید مراحل رو ادامه بدید. اگر نه بهتره از هزینه کردن خودداری کنید. امیدوارم اگر طالب مهاجرت هستید راه دیگه ای براتون فراهم بشه.

هیچ ناراحتبی نداره.شما اگه واقعا طالب رفتن هستید برای کانادا الان اقدام کنید و بعد از اونجا میتونین راحت برین امریکا بعد چندسال مقیم بشین.
تشکر کنندگان: soli asali
با سلام
من در فرم اولیه پسوند فامیلمو ننوشتم. به نظر شما کیسم رد میشه؟
(2014-05-13 ساعت 17:31)atefeh60 نوشته:  با سلام
من در فرم اولیه پسوند فامیلمو ننوشتم. به نظر شما کیسم رد میشه؟

نگران نباشید رد نمیشه
در فرم DS-260 فامیل صحیح و کامل رو طبق پاسپورت وارد کنید.
با سلام دوستان عزیز و با تبریک به همه برندگان ۲۰۱۵. دلیل ارسال پیام خصوصی من این است که نتوانستم نحوه ارسال عمومی را پیدا کنم با عرض معذرت از ارسال پیام خصوصی به شما.
همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . چند سوال دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
Foreign state chargeability : Iran
2015Axxxxx5xxx

---با توجه به محل سکونت ایا ما برای مصاحبه به سفارت امریکا در استرالیا بایید برویم ؟ اگر بله ایا تاریخ دعوت ما به مصاحبه با دوستانی که ایران هستند تفاوت دارد؟
---ایا بهتر است ما ترکیه یا ابوظبی را انتخاب کنیم یا استرالیا یا اینکه واقعا فرقی ندارد؟
---یکی از دوستان کفته بودند : (در مواردي كه از سهميه كشور ديگه استفاده كرده باشين كيستون رد ميشه متاسفانه.) ایا ما بدلیل انتخاب استرالیا به عنوان محل سکونت شامل استفاده از سهميه كشور ديگه محسوب شده و کیس ما رد خواهد شد؟
باز هم از دوستانی که لطف میکنند و پاسخ میدمند ممنون هستم.
WinkBig Grin
سلام دوستان، من متوجه شدم که کد پستی رو زمان ثبت نام اشتباه ثبت کردم؟ الان باید چه کار کنم؟
(2014-05-15 ساعت 18:47)mbsamani نوشته:  سلام دوستان، من متوجه شدم @که کد پستی رو زمان ثبت نام اشتباه ثبت کردم؟ الان باید چه کار کنم؟
نگران نباشید در فرم جدید که می بفرستید درست وارد کنید مشکلی نیست
CN:2014000058##
ارسال مدارک:1 نوامبر-انکارا در خواست تغییر به ابوظبی
افراد کیس :4 نفر .مقصد:کالیفرنیا
نامه دوم:18 مارچ
مصاحبه:اواسط می/ابوظبی
اپدیت:8جولای-15جولای13 و14 اگوست و1سپتامبر
http://montazersara2014.vvs.ir/
تشکر کنندگان: mbsamani ، soli asali
سلام دوستان عزیزم
من فامیلم را در فرم اولیه ثبت لاتاری اشتباه نوشتم بعد از اینکه قبولی خودم را در سایت دیدم و به اشتباه در تایپ پی بردم نامه ای مبنی بر این اشتباه به کی سی سی نوشتم جواب کی سی سی در ذیل آمده فقط نوشته باید همون فامیل اشتباه وارد بشه خواستم مطمن بشم که اشتباه نفهمیده باشم لطفا" راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

On Wednesday, May 14, 2014 5:02 PM, KCC DV <KCCDV@state.gov> wrote:
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

As stated in the instructions for DV-2015 applicants, the DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application will be available for DV-2015 cases beginning on May 19. Prior to that date, you will not be able to access the form with your case number. Please try again after that date. All DV-2015 applicants must fill out the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which can be accessed in the Consular Electronic Application Center (CEAC). Paper forms are no longer accepted.

Instructions for diversity visa applicants are located at www.DVSelectee.state.gov. Please be sure to follow these instructions carefully. Failure to follow the instructions can cause significant delay in processing your case.

If you continue to have difficulty accessing the DS-260 after May 19, or if you need to contact KCC directly for any other reason, please refer to your name and case number exactly as they appear in the Entrant Status Check (ESC). Include your case number in the subject line of your e-mail. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30 a.m. until 4:00 p.m. EST). The e-mail address is KCCDV@state.gov .
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7421
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
تشکر کنندگان: soli asali ، wasterarcartuff
(2014-05-15 ساعت 17:59)Alireza1347 نوشته:  با سلام دوستان عزیز و با تبریک به همه برندگان ۲۰۱۵. دلیل ارسال پیام خصوصی من این است که نتوانستم نحوه ارسال عمومی را پیدا کنم با عرض معذرت از ارسال پیام خصوصی به شما.
همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . چند سوال دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
2015Axxxxx5xxx

---با توجه به محل سکونت ایا ما برای مصاحبه به سفارت آمریکا در استرالیا بایید برویم ؟ اگر بله ایا تاریخ دعوت ما به مصاحبه با دوستانی که ایران هستند تفاوت دارد؟
---ایا بهتر است ما ترکیه یا ابوظبی را انتخاب کنیم یا استرالیا یا اینکه واقعا فرقی ندارد؟
---یکی از دوستان کفته بودند : (در مواردي كه از سهميه كشور ديگه استفاده كرده باشين كيستون رد ميشه متاسفانه.) ایا ما بدلیل انتخاب استرالیا به عنوان محل سکونت شامل استفاده از سهميه كشور ديگه محسوب شده و کیس ما رد خواهد شد؟

دوست عزیز ! همسر شما اگه استرالیا زندگی میکردن یا میکنن مشکلی نیست میتونید تغییر سفارت به هر جا بدید .. اما اگه اقامت اونجا رو ندارن یا پدر و مادر ایشون اونجا زندگی نمیکنن یا اونجا زندگیی نمیکنن، شما در ثبت نام اشتباه نا بخشودنی رو متحمل شدید و از سهمیه بقیه کشور ها استفاده کردید و 99.99% حذف خواهید شد !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-05-13 ساعت 09:15)maryamag نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 02:25)meisamistatis نوشته:  سلام من بعد از یه خوشحالی اساسی امروز فهمیدم سهمیه قاره رو اروپا زدم ایا امیدی هست دنبال کارهارو بگیرم یا بی خیال شم دوستان میخام یه دل سیر گریه کنم
(2014-05-10 ساعت 03:27)babak18 نوشته:  سلام من هم جزو برندگان 2015 هستم ولی متاسفانه موقع ثبت نام مشخصات فرزند یک ساله ام ثبت نشده است بنظر شما شانسی دارم و برای مصاحبه برم یا نه ؟ فکرم دیگه کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید ممنون از کسانیکه با نظراتشون راه درست راه نشانم می دهند
متاسفانه هیچ امیدی به ویزا گرفتن شما وجود ندارهSad. پرونده هر دو نفر شما به احتمال 99 درصد ریجکت خواهد شد. اگر از نظر مالی در مضیقه نیستید مراحل رو ادامه بدید. اگر نه بهتره از هزینه کردن خودداری کنید. امیدوارم اگر طالب مهاجرت هستید راه دیگه ای براتون فراهم بشه.

هیچ ناراحتبی نداره.شما اگه واقعا طالب رفتن هستید برای کانادا الان اقدام کنید و بعد از اونجا میتونین راحت برین آمریکا بعد چندسال مقیم بشین.

میشه بیشتر توضیح بدی مریم خانم
تشکر کنندگان: wasterarcartuff
(2014-05-16 ساعت 23:11)meisamistatis نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 09:15)maryamag نوشته:  

هیچ ناراحتبی نداره.شما اگه واقعا طالب رفتن هستید برای کانادا الان اقدام کنید و بعد از اونجا میتونین راحت برین آمریکا بعد چندسال مقیم بشین.

میشه بیشتر توضیح بدی مریم خانم

الان کانادا دوهفته ای هست طرح مهاجرتی نیروی متخصص بازکرده که برین تو سایت مهاجرت کانادا جزییاتش هست. شما اگر اقدام کنید و بعد از حداقل یکسال برین کاندا و بعد از چندسال اقامت و گرفتن پاس کانادا میتونین به امریکارفت و امد کنید.
تشکر کنندگان:

بابک عزیز تا جایی که من یادمه قید کردن فرزند آبشنال بود (اختیاری) البته مطمئن نیستم .... ولی ته دلم میگه به مشکل نمیخوری....آمریکا میبینمت
تشکر کنندگان: babak18
سلام دوست عزیز
اگه محبت کنین یک نمونه ایمیل در رابطه با اشتباه پر کردن فرم موقع ثبت نام در قسمت middle name برام بفرستی ممنون میشم.آخه من اشتباها" اسم پدرم رو در قسمت middle name وارد کردم.و الان میخوام به kcc ایمیل بزنم نمیدونم چی بنویسم!! ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه
پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم

الهی به نام تو به یاد تو برای تو
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 16:55)soli asali نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 17:59)Alireza1347 نوشته:  با سلام دوستان عزیز و با تبریک به همه برندگان ۲۰۱۵. دلیل ارسال پیام خصوصی من این است که نتوانستم نحوه ارسال عمومی را پیدا کنم با عرض معذرت از ارسال پیام خصوصی به شما.
2015Axxxxx5xxx

---با توجه به محل سکونت ایا ما برای مصاحبه به سفارت آمریکا در استرالیا بایید برویم ؟ اگر بله ایا تاریخ دعوت ما به مصاحبه با دوستانی که ایران هستند تفاوت دارد؟

دوست عزیز ! همسر شما اگه استرالیا زندگی میکردن یا میکنن مشکلی نیست میتونید تغییر سفارت به هر جا بدید .. اما اگه اقامت اونجا رو ندارن یا پدر و مادر ایشون اونجا زندگی نمیکنن یا اونجا زندگیی نمیکنن، شما در ثبت نام اشتباه نا بخشودنی رو متحمل شدید و از سهمیه بقیه کشور ها استفاده کردید و 99.99% حذف خواهید شد !

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
لازم به ذکر است که با توجه به اینکه Foreign state chargeability کشور ایران انتخاب شده است یعنی اینکه ما از سهمیه کشور ایران استفاده کرده ایم ولی با توجه به محل سکونت ما که به دلیل دانشجو بودن در استرالیا به طور موقت زندکی میکنیم محل سکونتمان را استرالیا اعلام کرده ایم. وبه همین دلیل Post شهر سیدنی استرالیا انتخاب شده است۰ من فکر نمیکنم ما از سهمیه کشور دیگری غیر از ایران استفاده کرده باشیم ۰ ولی من قدری نگران شدم اگر دوستان در این مورد اطلاع دیگری دارند لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون میشوم از همه دوستان که راهنمایی کنند۰
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: aghaghia
سلام دوستان عزیز

همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . سوالی دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
2015Axxxxx5xxx

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه Foreign state chargeability کشور ایران انتخاب شده است یعنی اینکه ما از سهمیه کشور ایران استفاده کرده ایم ولی با توجه به محل سکونت ما که به دلیل دانشجو بودن در استرالیا به طور موقت زندکی میکنیم محل سکونتمان را استرالیا اعلام کرده ایم. وبه همین دلیل Post شهر سیدنی استرالیا انتخاب شده است۰ یکی از دوستان طی پاسخی در زیر سوال من در بخش اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها چنین فرموده اند :

دوست عزیز ! همسر شما اگه استرالیا زندگی میکردن یا میکنن مشکلی نیست میتونید تغییر سفارت به هر جا بدید . اما اگه اقامت اونجا رو ندارن یا پدر و مادر ایشون اونجا زندگی نمیکنن یا اونجا زندگیی نمیکنن، شما در ثبت نام اشتباه نا بخشودنی رو متحمل شدید و از سهمیه بقیه کشور ها استفاده کردید و 99.99% حذف خواهید شد !

البته من فکر نمیکنم ما از سهمیه کشور دیگری غیر از ایران استفاده کرده باشیم ۰و ما فقط محل سکونتمان را استرالیااعلام کردهایم ولی با اینحال من قدری نگران شدم اگر دوستان در این مورد اطلاع بیشتری دارند لطفا راهنمایی فرمایید.
ممنون میشوم از همه دوستان که راهنمایی کنند۰
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان