کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
سلام دوستان
من در قسمت نام خانوادگی بین فامیلی و پسوندم یه خط تیره گذاشتم ولی در پاسپورتم یکسره نوشته شده همچنین محل تولد در پاسپورتم SARY نوشته شده و من به اشتباه نوشتم SARI
چجوری میتونم اصلاحش کنم ؟
ایا خیلی مهمه ؟
از دو روزه فهمیدم اما نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید خیلی استرس دارم دوستان .
------
CASE NUMBER :20150000**5
Interview Appointment:August 03, 2015
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 17:31)jad1661 نوشته:  سلام دوستان
من در قسمت نام خانوادگی بین فامیلی و پسوندم یه خط تیره گذاشتم ولی در پاسپورتم یکسره نوشته شده همچنین محل تولد در پاسپورتم SARY نوشته شده و من به اشتباه نوشتم SARI
ایا خیلی مهمه ؟
از دو روزه فهمیدم اما نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید خیلی استرس دارم دوستان .
------
CASE NUMBER :20150000**۵
Interview Appointment:August 03, ۲۰۱۵

سلام .مهم نیست فکرتو مشغول نکن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aghaman ، AliReza.Sh ، jad1661 ، لطف اله
(2015-07-05 ساعت 19:55)m.ghoreishi نوشته:  
ایا خیلی مهمه ؟
------

آخه امروز دارالترجمه بهم گفت ممکنه نقص مدارک بهت بخوره .. تا بحال نمیترسیدم اما اینو که گفت ترسیدم Rolleyes
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001
(2015-07-05 ساعت 15:46)آیداا نوشته:  سلام،توی فرم اول اولی نه 260 چی نوشتید؟
سفارت آنکارا
من فقط یک بار فرم 260 رو پر کردم و فرستادم،ینی چی اولی؟

من اونموقع مطمئن بودم درست پر کردم،ودیگه پرینت فرم رو نگاه نکردم،مصاحبه نزدیکه و باید این فرم رو بفرسم.
حالا بعد گذشت این مدت طولانی،نمیدونم بهkccایمیل بدم یا روز مصاحبه به افیسر بگم؟
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام دوستان ببخشیدسوالم رو تکرار میکنم.سفارت من آنکاراس.مصاحبم نزدیکه،اتفاقی متوجه شدم فرم ds260 من دارای اشکالاتی هس،حالا نمیدونم بهkccایمیل بدم یاروز مصاحبه به افیسر بگم؟ اشکالاتی مث وارد نکردن کدپستی،محل تولدپدرواشتباه درنوشتن اسم پدر.ومحل تولدخودم.ممکنه به خاطر اینا ویزاندن؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-07-06 ساعت 05:01)aliusha نوشته:  سلام دوستان ببخشیدسوالم رو تکرار میکنم.سفارت من آنکاراس.مصاحبم نزدیکه،اتفاقی متوجه شدم فرم ds260 من دارای اشکالاتی هس،حالا نمیدونم بهkccایمیل بدم یاروز مصاحبه به افیسر بگم؟ اشکالاتی مث وارد نکردن کدپستی،محل تولدپدرواشتباه درنوشتن اسم پدر.ومحل تولدخودم.ممکنه به خاطر اینا ویزاندن؟

دوست من این موارد اصلا مهم نیست
نگران نباش ، اگر نزدیک مصاحیه ات هست فقط روز مصاحبه به افیسر بگو و تمام

موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، p00ya2001
(2015-07-06 ساعت 05:01)aliusha نوشته:  سلام دوستان ببخشیدسوالم رو تکرار میکنم.سفارت من آنکاراس.مصاحبم نزدیکه،اتفاقی متوجه شدم فرم ds260 من دارای اشکالاتی هس،حالا نمیدونم بهkccایمیل بدم یاروز مصاحبه به افیسر بگم؟ اشکالاتی مث وارد نکردن کدپستی،محل تولدپدرواشتباه درنوشتن اسم پدر.ومحل تولدخودم.ممکنه به خاطر اینا ویزاندن؟

درود
دوست عزیز، اشتباه در چند فیلد جزئی مشخصات باعث نمیشه که به شما ویزا ندن!! پس این دلهره رو کلاً ار دلتون خارج بفرمائید. Wink
من فکر میکنم زمانتون هم طوری نیست که بخوایید آنلاک کنید گرچه بعضی از دوستان نسبت به آنلاک در مقطع زمانی الان نظر دیگه ای دارن ولی به نظرم به ریسک ش نمی ارزه.
شما یکبار با دقت تک تک فیلدهای فرم تکمیل شده تون رو چک کنید و اشتباهاتتون رو با خودکار قرمز روی همون فرم مشخص کنید، روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر بگید.
مشکل خاصی نیست.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، p00ya2001
(2015-07-06 ساعت 07:53)AliReza.Sh نوشته:  

درود
دوست عزیز، اشتباه در چند فیلد جزئی مشخصات باعث نمیشه که به شما ویزا ندن!! پس این دلهره رو کلاً ار دلتون خارج بفرمائید. Wink
من فکر میکنم زمانتون هم طوری نیست که بخوایید آنلاک کنید گرچه بعضی از دوستان نسبت به آنلاک در مقطع زمانی الان نظر دیگه ای دارن ولی به نظرم به ریسک ش نمی ارزه.
شما یکبار با دقت تک تک فیلدهای فرم تکمیل شده تون رو چک کنید و اشتباهاتتون رو با خودکار قرمز روی همون فرم مشخص کنید، روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر بگید.
مشکل خاصی نیست.
موفق باشید.
خییلیییییییییییییییییی ممنون.الان یکم آسوده خاطر شدم.
فرصتم تا مصاحبه حدودا یه ماهه,خودمم از ایمیل به kcc نگران بودم.
خودکار قرمز ایده خوبیبه.ممنون
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
سلام،من سفارتم ایروان بود و تو فرم 260 قسمت تحصیلی پیش دانشگاهی و دیپلمو وارد نکرده بودم فقط اطلاعات داانشگاهی که مشغول تحصیلمو وارد کرده بودم . روز مصاحبه علاوه بر ترجمه همه مدارک اصل مدارکو مثله شناسنامه ،دیپلم و پیش یا اگر لیسانس دارید وغیره.... با خودم بردم قبل از مصاحبه به خانمی که مدارکمو میگرفت اطلاع دادم اصل مدارکو از من خواست و تو کامپیوتری که جلوش بود تصحیح کرد وگفت پروندت کامل و من بعد از مصاحبه2 روز بعد ویزامو گرفتم .اصلا نگران نباشید میتونید بعضی اشتباهاتو تصحیح کنید . در مورد فرم اولی منظورم فرمی است که شما ثبت نام در لاتاری کردی مطمئنم که اون فرم براشون مهمه و اطلاعاتی که دادید رو با فرم 260 کنترل میکنند به امید موفقیت همه دوستان.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ALIREZA_DEN ، لطف اله
(2015-07-05 ساعت 19:55)m.ghoreishi نوشته:  
ایا خیلی مهمه ؟
------

سلام ، به نظر منم مهم نیست وقتی مدارکتونو تحویل میدید همونجا بگید براتون تصحیح کنند و اصل کل مدارک همراهتون باشه ، موفق باشید
تشکر کنندگان: jad1661
(2015-07-06 ساعت 04:45)aliusha نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 15:46)آیداا نوشته:  سلام،توی فرم اول اولی نه 260 چی نوشتید؟
سفارت آنکارا
من فقط یک بار فرم 260 رو پر کردم و فرستادم،ینی چی اولی؟

من اونموقع مطمئن بودم درست پر کردم،ودیگه پرینت فرم رو نگاه نکردم،مصاحبه نزدیکه و باید این فرم رو بفرسم.
حالا بعد گذشت این مدت طولانی،نمیدونم بهkccایمیل بدم یا روز مصاحبه به افیسر بگم؟
سلام،من سفارتم ایروان بود و تو فرم 260 قسمت تحصیلی پیش دانشگاهی و دیپلمو وارد نکرده بودم فقط اطلاعات داانشگاهی که مشغول تحصیلمو وارد کرده بودم . روز مصاحبه علاوه بر ترجمه همه مدارک اصل مدارکو مثله شناسنامه ،دیپلم و پیش یا اگر لیسانس دارید وغیره.... با خودم بردم قبل از مصاحبه به خانمی که مدارکمو میگرفت اطلاع دادم اصل مدارکو از من خواست و تو کامپیوتری که جلوش بود تصحیح کرد وگفت پروندت کامل و من بعد از مصاحبه۲ روز بعد ویزامو گرفتم .اصلا نگران نباشید میتونید بعضی اشتباهاتو تصحیح کنید . در مورد فرم اولی منظورم فرمی است که شما ثبت نام در لاتاری کردی مطمئنم که اون فرم براشون مهمه و اطلاعاتی که دادید رو با فرم 260 کنترل میکنند به امید موفقیت همه دوستان.
تشکر کنندگان: jad1661
ایا خیلی مهمه ؟
------
سلام ، قبل از مصاحبه علاوه بر ترجمه اصل مدارک همراهتون باشه و به خانمی که مدارکتون تحویل میدید بگید براتون درست کنند ، اصلا نگران نباشید،موفق باشید
تشکر کنندگان: jad1661 ، لطف اله
سلام و روز خوش...دوستان من امروز مصاحبه داشتم و اونجا افسر ازم پرسید که اینجا ثبت شده که قبلا در دانشگاه کلر میکردی من خودم گیج شدم و اونجا نفهمیدم مشکل کجاست بعد که فرم 260 رو چک کردم دیدم اشتباهی در قسمت شغل اصلی جای گرفتن مدرک لیسانس رو نوشتم...و این افیسر رو گیج کرد...الان به نظرتون باید چیکار کنم

ببخشید امروز
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 14:20)ملايي نوشته:  سلام و روز خوش...دوستان من امروز مصاحبه داشتم و اونجا افسر ازم پرسید که اینجا ثبت شده که قبلا در دانشگاه کلر میکردی من خودم گیج شدم و اونجا نفهمیدم مشکل کجاست بعد که فرم 260 رو چک کردم دیدم اشتباهی در قسمت شغل اصلی جای گرفتن مدرک لیسانس رو نوشتم...و این افیسر رو گیج کرد...الان به نظرتون باید چیکار کنم

ببخشید امروز

خب چی شد ؟ بعد از مصاحبه که خیلی کاری نمیشه کرد
قاعدتا باید همونجا توضیح میدادید که اشتباه نوشتید ، که حتما هم دادید
بعد از اون اگر
افیسر قانع شده باشه که اصلا مهم نیست اگر هم نتونسته باشید قانعش کنید که خودشون با تحقیقات بعدی متوجه میشن ، بعید میدونم خیلی بشه الا کار دیگری کرد
باید خودتون از برخورد همون لحظه آفیسر بفهمید که چیکار کنید
اگر فقط گیج شدن بود و کلیات داستان رو فهمیده که هیچ ، اگر نه کاملا مشکوک شده و بد برخورد کرده که به نظرم یه ایمیل کاملا منطقی با مدارک مستند کاری و تحصیلی بفرستید شاید اثر کند ، هر چند که امیدوارم مساله حل شده باشد و مشکلی نباشد.
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
دوستان سلام من در سایت CSC پست آنکارا هنگام ورود شماره پاسپورت رو اشتباه زدم والان هم ادیت نمیشه کرد لطفا راهنمایی فرمایید چکار باید بکنم با تشکر .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان