کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
من تقریبا سه ماه بعد از قبولی ازدواج کردم . بعد از ازدواج فرم ها رو ارسال کردم برای خودم و همسرم

نامه دعوت به مصاحبه هم که اومده اسم همسرم هم هست

تمام مدارک هم آماده کردم واکسن و مدارک تجصیلی و...

برای روز مضاحبه امکان داره از ما چیزی خاصب بپرسن یا پروسه خاصی داشته باشیم با توجه به اینکه بعد قبولی ازدواج کردیی.البته 6 سال همکار بودیم و تو فرمها هم محل کار و یه شرکت زدیم

آیا به جز عکس مراسم عقد چیزی دیگه ای میتونم آماده کنم ببرم؟؟البته چند تا عکس هم در مراسم مختلف شرکت داریم؟؟؟؟؟ آماد گی خاصی باید داشته باشیم؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز . همین عکس ها خوبه . فقط توی آلبوم بزرگ نبرید کوچیکترشو ببرید عکس با خانواده هاتون هم باشه عکس از مراسم عقد - نامزدی
همین ها کافیه و ازتون میپرسن احتمالا چرا ازدواج کردید شما هم واقعیت را بگید که همو میخاستید .

ایشالا خوشبخت بشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: hilda60 ، r.bazargan ، HERMES7 ، m.ghoreishi
سلام، من یک ماهه دیگه مصاحبمه ، سوالم اینه اگه ویزا بدن بهم ، بعد از گرفتن ازدواج کنم و وقت دوباره مصاحبه تعیین بشه برام ، با توجه به وقت باقیمونده و ویزای باقیمونده تا اون موقع چند درصد احتمال داره دوباره ویزا بهم برسه ؟
یا اگه بخوام از یه راه دیگه اقدام کنم که ریسکش کمتر باشه (بعد از گرفتن ویزای خودم ) از چه طریقی میتونم؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 01:27)behzadsh نوشته:  سلام، من یک ماهه دیگه مصاحبمه ، سوالم اینه اگه ویزا بدن بهم ، بعد از گرفتن ازدواج کنم و وقت دوباره مصاحبه تعیین بشه برام ، با توجه به وقت باقیمونده و ویزای باقیمونده تا اون موقع چند درصد احتمال داره دوباره ویزا بهم برسه ؟
یا اگه بخوام از یه راه دیگه اقدام کنم که ریسکش کمتر باشه (بعد از گرفتن ویزای خودم ) از چه طریقی میتونم؟
تشکر کنندگان:
من خوذم 2 ماه قبل از مصاحبه ازدواج کردم آفیسر موقع مصاحبه یه مقدار گیر داد بهم البته شرایطم خاص بود. من یه کشور دیگه بودم همسرم ایران و بعد از جواب لاتاری ازدواج کردیم. اما به من مستقیم ویزا داد به همسرم بعد سه ماه دادن. الانم 10 روزه که وارد امریکا شدیم. به نظرم قبل از مصاحبه همه کاراتونوبکنید. اینجوری راحت تره
تشکر کنندگان: Officer ، r.bazargan
(2015-04-02 ساعت 05:15)mehrsa.hashemi نوشته:  من خوذم 2 ماه قبل از مصاحبه ازدواج کردم آفیسر موقع مصاحبه یه مقدار گیر داد بهم البته شرایطم خاص بود. من یه کشور دیگه بودم همسرم ایران و بعد از جواب لاتاری ازدواج کردیم. اما به من مستقیم ویزا داد به همسرم بعد سه ماه دادن. الانم 10 روزه که وارد آمریکا شدیم. به نظرم قبل از مصاحبه همه کاراتونوبکنید. اینجوری راحت تره
همسرتون شرایط یکضرب داشتن ؟ یعنی سربازی یا گار دولتی نداشتن؟ و میشه راجع به گیر دادن بیشتر توضیح بدین لطفا ؟
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 01:27)behzadsh نوشته:  سلام، من یک ماهه دیگه مصاحبمه ، سوالم اینه اگه ویزا بدن بهم ، بعد از گرفتن ازدواج کنم و وقت دوباره مصاحبه تعیین بشه برام ، با توجه به وقت باقیمونده و ویزای باقیمونده تا اون موقع چند درصد احتمال داره دوباره ویزا بهم برسه ؟

سلام وقت بخیر

دوست عزیز پس از اینکه ویزا گرفتید بخواید پس از اون ازدواج کنید شرایطتو خیلی پیچیده میشه

چون مجدد باید وقت مصاحبه بزارن و ویزای شما هم سوخت میشه تا با همسرتون هم مصاحبه بشه و سپس ببینن تعلق میگیره و یا خیر

اگر از قبل این کار را کرده بودید مشکلی نبود اما الان توی این وضعیت بنده نظر شخصی خودم این است که شما کار خودتون را بکنید سپس پس از ورود اقدام فرمایید
موفق باشید .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
سلام من میخوام تیر ماه ازدواج کنم بعد از قبولی چه نامه ای به کنتاکی بزنم که با اونا هماهنگ بشم ،میخوام مطمین بشم که چیزی لازم میخوان یا نه ، فقط نمونه نامه رو به انگلیسی بدین خواهش میکنم همین

Sent from my Lenovo A3000-H
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 09:29)Mahmood129 نوشته:  

سلام وقت بخیر

دوست عزیز پس از اینکه ویزا گرفتید بخواید پس از اون ازدواج کنید شرایطتو خیلی پیچیده میشه

چون مجدد باید وقت مصاحبه بزارن و ویزای شما هم سوخت میشه تا با همسرتون هم مصاحبه بشه و سپس ببینن تعلق میگیره و یا خیر

اگر از قبل این کار را کرده بودید مشکلی نبود اما الان توی این وضعیت بنده نظر شخصی خودم این است که شما کار خودتون را بکنید سپس پس از ورود اقدام فرمایید
موفق باشید .
ممنون از راهنماییتون، اگر واسه همین یه ماه دیگه که میخوام برم مصاحبه ازدواج کنم و مدارک همسرم رو با خودم ببرم کاری از پیش نمیره؟
تشکر کنندگان:

سلام , قبل از مصاحبه همه کارهاتون رو انجام بدین تا به مشکلی بر نخورین ، سری که درد نمیکنه که دستمال نمیبندند Cool
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان یه سوال واسم پیش اومده من بعد از قبولی ازدواج کردم کل ایمیلها و چت هامو با شوهرم پرینت گرفتم اینارو باید به خود آفیسر بدم یا کسی که مدارک و تحویل میگیره؟Cool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-04-06 ساعت 15:54)r.bazargan نوشته:  دوستان یه سوال واسم پیش اومده من بعد از قبولی ازدواج کردم کل ایمیلها و چت هامو با شوهرم پرینت گرفتم اینارو باید به خود آفیسر بدم یا کسی که مدارک و تحویل میگیره؟Cool

از ما هم عکس هامون رو گرفتن عکس های خانوادگی... همون خانومی که مدارک رو تحویل میگیره . به ایشون بدید.. اگر هم یادش رفت خودتون بهش یادآوری کنید و به همون خانومه تحویل بدید. ایشون تمام مدارک رو به آفیسر تحویل میده
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-04-06 ساعت 16:03)hilda60 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 15:54)r.bazargan نوشته:  دوستان یه سوال واسم پیش اومده من بعد از قبولی ازدواج کردم کل ایمیلها و چت هامو با شوهرم پرینت گرفتم اینارو باید به خود آفیسر بدم یا کسی که مدارک و تحویل میگیره؟Cool

از ما هم عکس هامون رو گرفتن عکس های خانوادگی... همون خانومی که مدارک رو تحویل میگیره . به ایشون بدید.. اگر هم یادش رفت خودتون بهش یادآوری کنید و به همون خانومه تحویل بدید. ایشون تمام مدارک رو به آفیسر تحویل میده

مرسی دوست عزیز
شرایط شما چی بود که یکضرب گرفتین.منم برنده اصلی و خانم هستم.شغل شرکت خصوصی
آیا احتمال یکضرب گرفتنم هست؟
تشکر کنندگان:
خواهش میکنم
دوست من اولا همه چی به خواست خدا هستش بعدشم دست شما که مدارکتون کامل باشه و نقص مدرک نداشته باشید و هم چنین بستگی به آفیسر داره...
من آخرین مدرک تحصیلیم لیسانس بود و شاغل هم نیستم . یک ضرب گرفتم . امیدوارم که شما هم یک ضرب بگیرید .. اگر دوست داشتید سفرنامه بنده رو بخونید چون بیشتر سوالات آفیسر رو ازدواجمون زوم شده بود...
http://www.mohajersara.com/thread-7098.html
شما باید حواستون جمع باشه چون خیلی از شما سوال میکنه بابت ازدواجتون مخصوصا اینکه بعد از قبولی ازدواج کردید!
باید خودتون رو برا هر سوالی از روز آشنایی گرفته تا آخر آماده کنید(برا ما که اینطور بود)
سعی کنید تمام مدارکتون (مبنی بر ازدواج و آشنایی) قوی باشه تا آفیسر شک نکنه..
در آخر هم اگر صادقانه همه چی رو بیان کنید آفیسر صداقت رو از چشمای شما میخونه و ان شا الله ویزای یک ضربتون رو میده به امید خدا
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: r.bazargan ، AliReza.Sh
سلام دوستان سوال دارم کسی میدونه ، من میخوام تیر ماه ازدواج کنم یعنی بعد قبولی چطور نامه بزنم به کنتاکی متن نامه چطور باشه که بپرسم مدارک خاصی میخواد بفرستم برای اونا با ایمیل ؟ متن نامه انگلیسیشو کسی میدونه ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان