کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
[عکس: 70651057919020443813.png]

اگر در زمان ثبت نام برای لاتاری مجرد بوده اید و بعد از دریافت نامه قبولی ازدواج کرده یا قصد ازدواج دارید گفتگوهای این تاپیک را دنبال کنید.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از تیم Immigrangel می توانید با شماره تلفن های تهران 7-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.

ازدواج بعد از ثبت نام یا قبولی در لاتاری
[عکس: 29763871357391023300.gif]
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، aghaghia ، soli asali ، mohsenmb
سلام
من برنده شدم فقط یه سوالی که دارم اینه که من و دوست دخترم موقع ثبت نام گزینه ی ازدواج کردیم رو زدیم اما عقد رسمی نبودیم اون موقع. تازه داریم عقد میکنیم.آیا مشکلی پیش میاره برامون ؟ کسی این مورد رو داشته؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-04 ساعت 01:25)saboteurprince نوشته:  سلام
من برنده شدم فقط یه سوالی که دارم اینه که من و دوست دخترم موقع ثبت نام گزینه ی ازدواج کردیم رو زدیم اما عقد رسمی نبودیم اون موقع. تازه داریم عقد میکنیم.آیا مشکلی پیش میاره برامون ؟ کسی این مورد رو داشته؟

سلام
شما مرتکب اشتباه شدید. عدم صداقت در پر کردن فرم متاسفانه یعنی رد شدن شما در مصاحبه . Sad
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mahdibashoma
سلام من از برندگان لاتاری 2015 هستم.Big Grin
زمان ثبت نام مجرد بودم اما الان قصد ازدواج دارم.
چطور میتونم اقدام کنم که با هم مصاحبه بشیم و ویزا بگیریم؟ باتجه به اینکه 19 می فرم 260 فعال میشه تا اون زمان مطمئنا نمیرسیم عقد کنیم بعد اون چطور باید عمل کنم؟؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید
تشکر کنندگان: Farzad kh ، mohsenmb ، j@vad

متاسفانه کیستون ریجکت میشه Sad
تشکر کنندگان:
دوستان اگه می تونن جواب منو بدن لطفا
من نامزد دارم , موقع ثبت نام هم گزینه درستو انتخاب کردم و زدم که مجردم
الان واقعا نموتونم سریع ازدواج کنم (مخصوصا اینکه هیچی 100% نیست)
قصدم اینه که مراحلو مجرد ادامه بدم تا اینکه برم آمریکا و برگردم ازدواج کنم (خوش بینانه)
1.کل لین پروسه اگه خوب پیش بره چه مدت طول می کشه , اگه خوب پیش نره چقدر؟
2. چه مدت باید آمریکا بمونم تا کارم ردیف شه؟
3.چه مدت می شه خارج از آمریکا موند؟

.ممنون.
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: r.bazargan ، j@vad
(2014-05-04 ساعت 16:15)A_A نوشته:  دوستان اگه می تونن جواب منو بدن لطفا
قصدم اینه که مراحلو مجرد ادامه بدم تا اینکه برم آمریکا و برگردم ازدواج کنم (خوش بینانه)

.ممنون.

این سوال منم هست کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Emmanuel
دوستان من موقع ثبت نام مجرد بودم اما دوست پسر داشتم و الان تا 19 می هم امکان ازدواجمون نیست. میشه راهنمایی کنید تا چه زمانی وقت هست تا ازدواج کنم و اطلاعاتم رو اپدیت کنم تا بتونیم با هم واسه مصاحبه و مراحل بعدی اقدام کنیم.چون شنیدم اگه من ویزا گرفتم و ازش استفاده کردم و بعد ازدواج کنم پرسه همسرم 3-4 سال طول میکشه.
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: j@vad ، samansaba
(2014-05-04 ساعت 13:46)r.bazargan نوشته:  سلام من از برندگان لاتاری 2015 هستم.Big Grin
چطور میتونم اقدام کنم که با هم مصاحبه بشیم و ویزا بگیریم؟ باتجه به اینکه 19 می فرم 260 فعال میشه تا اون زمان مطمئنا نمیرسیم عقد کنیم بعد اون چطور باید عمل کنم؟؟

اول تبریک. دوماً کار نشد نداره شما زودتر برای عقد اقدام کنید نهایتاً فرمها رو دیرتر میفرستید. بعدش عقدنامه رو به همراه شناسنامه هاتون ترجمه میکنید و به همراه فرمها به kcc ارسال میکنید.اگر هم هنوز دنبال نیمه گمشده اید که ...... همون مجردی رو پر کن برو خوش باش.. Big Grin
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-04 ساعت 17:51)mandikhanum نوشته:  دوستان من موقع ثبت نام مجرد بودم اما دوست پسر داشتم و الان تا 19 می هم امکان ازدواجمون نیست. میشه راهنمایی کنید تا چه زمانی وقت هست تا ازدواج کنم و اطلاعاتم رو اپدیت کنم تا بتونیم با هم واسه مصاحبه و مراحل بعدی اقدام کنیم.چون شنیدم اگه من ویزا گرفتم و ازش استفاده کردم و بعد ازدواج کنم پرسه همسرم 3-4 سال طول میکشه.

ضمن تبریک به شما. میتونید اول ازدواج کنید و فرمها رو با تاخیر بفرستید. تسریع در ارسال مدارک به منزله تسریع در وقت مصاحبه خواهد بود. اگر از ازدواجتون مطمئن هستید اول ازدواج کنید و از محضردار بخواهید عقدنامه رو زودتر بهتون بده. تو این مدت هم مابقی کارها رو انجام بدین. بعدش به همراه فرمها ارسال کنید.
دوستان توجه کنند تا قبل از مدت کارنت شدن(بستگی به کیس نامبر) میتونند ازدواج کنند و فرمها رو آپدیت کنند و به همراه ترجمه جدید شناسنامه ها و عقدنامه به kcc ارسال کنند. موفق باشید
تشکر کنندگان: j@vad ، arash723 ، amirrrrrrr

دوست عزیز یادتون باشه اظهارات شما همیشه باید بر اساس مستندات موجود باشه و بر اساس حدسیات که نمیشه تصمیم گرفت. شما وقتی فرمها رو برای کنتاکی میفرستید اونها شروع به بررسی پروندتون میکنن و اطلاعات جدید رو ثبت میکنند. جدای از اینکه دوستان فرموده اند ریجکت میشین بنده چنین نظری ندارم هرچند به دلیل عدم صداقت در اظهارات باید آفیسر رو متقاعد کنید. پیشنهادم به شما اینه که اگر واقعاً قصد ازدواج دارین چه در ایران باشید و چه در آمریکا جدای از اینکه به شما ویزا تعلق میگیره یا نه با خیال راحت بریدو ازدواج کنید و مدارکتون رو به همراه فرمهای آپدیت شده بفرستید کنتاکی.ریجکت شدن به همین راحتی نیست. خیلی از مردم آمریکا هنوز ازدواجشون رو به ثبت نرسوندن. فقط شما باید زحمت بکشید موقع مصاحبه آفیسر رو متقاعد بکنید که بنا به دلایلی ثبت قانونی ازدواجتون عقب افتاد اونم موقع مصاحبه بهتون میگم که به آفیسر چی بگید.من مطمئن هستم کیس شما ریجکت نخواهد شد مگر دلیلی جز این اظهار داشته باشید. بازهم یادتون باشه هیچ 2تا کیسی مشابه هم نیست و همه احتمالات رو در نظر بگیرید. موفق باشید :D
تشکر کنندگان: j@vad ، Nimai ، ramaya ، L_haam ، سعید...
(2014-05-04 ساعت 16:15)A_A نوشته:  دوستان اگه می تونن جواب منو بدن لطفا

.ممنون.
1. بین 6 ماه تا 1 سال و نیم بستگی به بالا یا پایین بودن کیس نامبر و کلیرینس خوردن یا یک ضرب ویزا گرفتن داره...
2. ازدواج با گرین کارتی حدود 1 سال تا 1 سال و نیم طول میکشه پروسه اش ( البته باز قضیه کلیرینس رو هم باید در نظر بگیرین) و برای اطلاعات بیشتر باید با انجمن ویزای نامزدی و ازدواج مراجعه کنید چون پروسه ازدواج شما دیگه بعد از گرین کارت گرفتن به لاتاری مربوط نمیشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، j@vad ، philter
(2014-05-04 ساعت 13:46)r.bazargan نوشته:  سلام من از برندگان لاتاری 2015 هستم.Big Grin
هر برنده لاتاری تا زمانی که از ویزای خودش برای ورود به آمریکا استفاده نکنه می تونه ازدواج کنه و برای همسرش در قالب همین برنامه، ویزای گوناگونی بگیره و با هم برن آمریکا. این به این معنی هست که اگر شما مصاحبه رفتین و ویزاتون رو هم گرفتین ولی وارد خاک آمریکا نشدین می تونین ازدواج کنین و از سفارت تقاضای وقت جدید کنین. با همسر برین مصاحبه. اگر به ایشون بخوان ویزا بدن ویزای شما رو باطل می کنن و برای هر دو ویزا صادر میشه. بنابراین شما زمان زیادی برای ازدواج خواهید داشت ولی اگر زودتر این کار رو انجام بدین دیگه لازم نیست دو بار برین مصاحبه و در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. اما اگر از ویزای خودتون استفاده کنین همونطور که اقاقیا گفتند باید کیس ازدواجی تشکیل بدین. کیس های ازدواجی همه به اسپانسر احتیاج دارند و با روال فعلی حدود یک تا یکسال و نیم ممکنه طول بکشه تا شما به همسرتون برسین. با توجه به فشار های روانی روزهای اول و دردسرهای خیلی زیادتر کیس های ازدواجی به شدت توصیه میشه که افراد در صورت فراهم بودن شرایط ازدواج کنند و خانوادگی تشریف بیارن. همگی خوشبخت و موفق باشید.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، j@vad ، philter ، Given ، mojtaba165 ، بازگشت ، Amir.AA
ممنون
اگه لطف کنین اینم جواب بدین
1.میشه ازدواج کنیم, با هم اقدام کنیم و مدارکو بفرستیم ولی بعدش خانمم با من نیاد (یه مدت بعدش بیاد)
اگه میشه , حداکثر چقدر بعدش می تونه بیاد؟

(این سوالارو اینجا مطرح می کنم چون تاپیکش برای 2015 نبود)
2.بعد از گرفتن گرین کارد محدودیت زمانی وجود داره برای خروج از آمریکا؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: j@vad ، Nightsky007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان