کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
شاین جان ! نکن این کار رو !
شما الان ازدواج کنی بعد فرم رو انلاک کنی دیگه به مصاحبه نمیرسی و کلا کیست بسته میشه !
ایشالا بزار برای بعد ویزا و گرین کارتتون .
تشکر کنندگان: aaraam
(2015-04-09 ساعت 13:01)رضا2015 نوشته:  شاین جان ! نکن این کار رو !
شما الان ازدواج کنی بعد فرم رو انلاک کنی دیگه به مصاحبه نمیرسی و کلا کیست بسته میشه !

رضا جان اسمتو تو اين تابيك ديدم يه لحظه گفتم نكنه دارى آستين بالا ميزنى Wink Big Grin
چى شد بابا بالاخره شير يا روباه ؟ جواب مصاحبه رو ميگم گفتى با خبر خوش ميايى Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan

رضا جان ایشون هنوز قبول نشدن. دارن فکر میکنن اگر قبول شدن ازدواج رو چی کار کنن. فرم نفرستاده که آنلاک کنه
شاین جان قبول شدی ازدواج اوکیه . اون با من Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، r.bazargan

دوستان اگر بعد از قبولی هم می خواید ازدواج کنید مشکلی نیست و نیازی به آنلاک کردن ندارید ، فقط وقتی سفارتتون و تاریخش معلوم شد با همون سفارت نامه نگاری کنید همسرتون رو بدون اینکه وقت مصاحبتون عقب بیفته به کیس اضافه می کنند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، r.bazargan ، aaraam
مرسی دوستان من میگم پس نامه نمیخواد به کنتاکی بزنیم که یهو اسم من فقط نباشه تو مصاحبه ، مرسی دوستان از راهنماییتون امیدوارم سریع به خاک آمریکا برسین
تشکر کنندگان: laleht ، Ali Sepehr ، r.bazargan
سلام دوستان عزیز
باید بگم که من بعد مصاحبه اول خودم عقد کردم و بعد برای همسرم وقت مصاحبه گرفتیم و دوباره رفتیم مصاحبه و خوشبختانه ویزا رو همون موقع گرفتیم. در مورد جزیئاتش تو سفرناممون نوشتم. سفرنامه من

سوالی در این مورد داشتین در خدمتم.
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: hilda60 ، jojo_hami ، aaraam
بچه ها من تصمیم به ازدواج داشتم اونم تو تابستون ولی واسه خرداد کارنت شدم نمیدونم چیکار کنم نامه بزنم عقب بندازم یا اینکه خودم برم مصاحبه بعد از آمریکا اقدام کنم که مطمعنم خیلی طول می کشه لطفا راهنماییم کنید
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
نامزد من لاتاری 2016 انتخاب شده،اما ما هنوز عقد رسمی نکردیم?
میخواستم بدونم اگه ما قبل از پر کردن فرم 260 عقد کنیم چقدر احتمال داره که به من هم ویزا بدهند?
اصلا بهتره که عقد کنیم یا این که اون اول بره و بعدا برای من اقدام کنه?
ایا مکان مصاحبه برای گرفتن نتیجه بهتر در مورد کیس ازدواج بعداز لاتاری مو ثر است?
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 18:36)کتایون ص نوشته:  سلام دوستان،
نامزد من لاتاری ۲۰۱۶ انتخاب شده،اما ما هنوز عقد رسمی نکردیم?
میخواستم بدونم اگه ما قبل از پر کردن فرم 260 عقد کنیم چقدر احتمال داره که به من هم ویزا بدهند?
اصلا بهتره که عقد کنیم یا این که اون اول بره و بعدا برای من اقدام کنه?
ایا مکان مصاحبه برای گرفتن نتیجه بهتر در مورد کیس ازدواج بعداز لاتاری مو ثر است?

سلام

شما اگر میتونید سریعتر عقد کنید و با هم فرم را پر کنید که دیگه نیازی نباشه بخواهید فرم را آنلاک کنید .

عکس مراسم هم داشته باشید روز مصاحبه

خوشبخت بشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 18:57)mohad00 نوشته:  بچه ها من تصمیم به ازدواج داشتم اونم تو تابستون ولی واسه خرداد کارنت شدم نمیدونم چیکار کنم نامه بزنم عقب بندازم یا اینکه خودم برم مصاحبه بعد از آمریکا اقدام کنم که مطمعنم خیلی طول می کشه لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز شما 2015 هستید

من جای شما بودم چون کارنت شدم درخواست آنلاک نمیدادم !!
میرفتم و کارهای خودمو میکردم سپس ازدواج میکردم البته دوری و سختی 1.5 سال هست .... اما به هر حال برای کیس اتفاقی نمیفته
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes

تشکر کنندگان:
مرسی از راهنماییتون.
به نظر شما آیا بهتره که نامزدم به کی سی سی نامه بزنه و اعلام کنه کنه که نامزد داره و قصد ازدواج داره?یا فقط همین که روی فرم260 عقد نامه رو داشته باشیم کافیه??
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز...
ببخشید چون من خیلی به سایت هنوز وارد نیستم نمیدونستم چطور مخاطبم رو انتخاب کنم!?
این سوالم از اقای reza.h هست.
نامزد من 2016 انتخاب شده،ما قصد داریم قبل از پر کردن فرم 260 قصد داریم عقد کنیم.
به نظر شما آیا لازمه که قبلش به کی سی سی نامه بزننه و اعلام کنه که نامزد داره و قصد ازدواج داره?
یا چون قبل از پر کردن فرمه مشکلی نیست?
تشکر کنندگان:
سلام خانم کتایون . اینشاالله رضا خان هم جواب شما را میدن اما منم به نوبه خودم جواب میدم

شما اگر قبل پر کردن فرم عقد کنید هیچگونه مشکلی ندارید . خیلی اصرار دارید میتونید به کی سی سی ایمیل بزنید که میخواهید عقد کنید و اون ها هم میگن مشکلی نیست عقد کنید

بازم عرض میکنم اگر ازدواج واقعی باشه و خدایی نکرده صوری نباشه هیچ مشکلی نیست . شما ازدواج کنید سپس فرم را پر کنید . سریعتر بتونید ازدواج کنید چه بهتر

اینشاالله خوشبخت بشید

تشکر کنندگان:
مرسی از جوابتون...
ازدواج که کاملا واقعی هست ما 5 ساله باهم هستیم و مدارکی هم از عکس،ایمیل،پرینت تلفن و حتی سفر خارج با هم رو هم داریم...
ففط میترسیم که همزمان ویزا ندن بمون ...
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 16:00)کتایون ص نوشته:  مرسی از جوابتون...
ازدواج که کاملا واقعی هست ما ۵ ساله باهم هستیم و مدارکی هم از عکس،ایمیل،پرینت تلفن و حتی سفر خارج با هم رو هم داریم...
ففط میترسیم که همزمان ویزا ندن بمون ...

من دیلیل نگرانی شما رو نمیتونم درک کنم شما که شرایط عقد و دارید میتونید طی یکهفته عقد محضری کنید و فرمها رو بفرستید به همین راحتی

با هم میرید مصاحبه در این صورت و اگه همسرتون و خودتون شرایط یکضرب ویزا گرفتن و داشته باشید که با هم میگیرید اون ویزا خوشکله رو در غیر اینصورت میرید تو پروسه کلیرشدن مثل خیلی از دوستان دیگه که اونم چیز مهمی نیست ایشااله کلیر میشید

همین Cool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان