کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2015-07-27 ساعت 15:43)sasanoush نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 14:28)SAMI 71 نوشته:  سلام به همه.برای منم زمان مصاحبه ام تغییر کرد و یک ایمیل اومد برام ولی من کانفیرم نکردم الان زنگ زدن بهم گفتن چرا این کارو نکردم.باید اطلاعاتم رو بفرستم دوباره براشون؟؟؟

سلام ما هم ایمیل کانفرم نزدیم شما آنکارا هستید یا سفارت دیگه چون ما آنکارا هستیم .
سلام.من ایروانم.
واسه من یه ایمیل اومد ک خبر از تغییر زمان مصاحبه دادن ولی من جواب ندادم که امروز یه خانم عصبانی زنگ زد بهم گفت تغییر کرده مصاحبه ات [emoji24] [emoji30]
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
کسی از بانک پارسیان تمکن گرفته؟ مهر یا مهر برجسته نداره؟ نامه یکی از دوستای من فقط امضا داره. از تهران هم گرفته. باید درخواست میکرد برای مهر یا همینجوری اشکالی نداره؟
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها یه کمکی هم به ما بکنین
برا منم ایمیل تغییر تاریخ از سفارت انکارا اومده اینجور که من فهمیدم باید زنگ بزنیم تایید کنیم کسی از این خبر داره؟
من زنگ زدم به کال سرویس که خودشون شماره داده بودند بهم گفت شما هیچ وقت ملاقاتی نداری این یعنی چه؟
من باید چیکار کنم حالا؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

(2015-07-27 ساعت 15:52)SAMI 71 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:43)sasanoush نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 14:28)SAMI 71 نوشته:  سلام به همه.برای منم زمان مصاحبه ام تغییر کرد و یک ایمیل اومد برام ولی من کانفیرم نکردم الان زنگ زدن بهم گفتن چرا این کارو نکردم.باید اطلاعاتم رو بفرستم دوباره براشون؟؟؟

سلام ما هم ایمیل کانفرم نزدیم شما آنکارا هستید یا سفارت دیگه چون ما آنکارا هستیم .
سلام.من ایروانم.
واسه من یه ایمیل اومد ک خبر از تغییر زمان مصاحبه دادن ولی من جواب ندادم که امروز یه خانم عصبانی زنگ زد بهم گفت تغییر کرده مصاحبه ات [emoji24] [emoji30]
زنگ زد بهت چی گفت؟من آنکارا مصاحبه دارم ولی کسی زنگ نزد نمیدونی باید چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 21:34)sasanra نوشته:  سلام
برا منم ایمیل تغییر تاریخ از سفارت انکارا اومده اینجور که من فهمیدم باید زنگ بزنیم تایید کنیم کسی از این خبر داره؟
من زنگ زدم به کال سرویس که خودشون شماره داده بودند بهم گفت شما هیچ وقت ملاقاتی نداری این یعنی چه؟
من باید چیکار کنم حالا؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

(2015-07-27 ساعت 15:43)sasanoush نوشته:  [quote='SAMI 71' pid='641611' dateline='1437991093']
سلام به همه.برای منم زمان مصاحبه ام تغییر کرد و یک ایمیل اومد برام ولی من کانفیرم نکردم الان زنگ زدن بهم گفتن چرا این کارو نکردم.باید اطلاعاتم رو بفرستم دوباره براشون؟؟؟

سلام.من ایروانم.
[/q
اگه بنا بر زنگ زدن بود حتمن تو ایمیل این رو متذکر میشدن .من فکر میکنم با خود ایمیل بریم مشکلی پیش نیاد متاسفانه ایمیلهای ارو جواب هم نمیدن حداقل اذم تکلیفشو بدونه خواهش میکنم هر کی جوابی گرفت اطلاع بده ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 00:31)soho نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 21:39)ebrahim1e نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 18:36)soho نوشته:  سلام دوستان من واکسن td رو فقط یک مرحله زدم به جای سه مرحله و دیگه وقت زدن هم ندارم، مصاحبه ام ایروانه، ممکنه بخاطر واکسن مدیکال انجام نشه؟ یا با زدن یک مرحله اونجا مساله حل میشه؟

منم دو مرحله زدم. با مسئول واکسیناسیون صحبت کردم گفت این واکسنها دستورالعمل بین المللی داره و فقط طبق همون دستورالعمل باید واکسن بزنن
پس نگران نباشید و اگر واکسنی نیاز داشته باشید همون جا بتون تزریق میکنن
موفق باشید

یعنی ممکن نیست به خاطر یک واکسن کار مدیکال انجام نشه؟

نه دوست عزیز در هر صورت مدیکال شما انجام میشه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 22:13)titi_spring64 نوشته:  
من باید چیکار کنم حالا؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

(2015-07-27 ساعت 15:43)sasanoush نوشته:  [quote='SAMI 71' pid='641611' dateline='1437991093']
سلام به همه.برای منم زمان مصاحبه ام تغییر کرد و یک ایمیل اومد برام ولی من کانفیرم نکردم الان زنگ زدن بهم گفتن چرا این کارو نکردم.باید اطلاعاتم رو بفرستم دوباره براشون؟؟؟

سلام.من ایروانم.
[/q
اگه بنا بر زنگ زدن بود حتمن تو ایمیل این رو متذکر میشدن .من فکر میکنم با خود ایمیل بریم مشکلی پیش نیاد متاسفانه ایمیلهای ارو جواب هم نمیدن حداقل اذم تکلیفشو بدونه خواهش میکنم هر کی جوابی گرفت اطلاع بده ممنونم
دوست عزیز چیز خاصی نگفت فقط گفت که مصاحبه ات یه روز افتاد عقب همین.شاید فقط ایروان اینجوریه
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 00:20)SAMI 71 نوشته:  
من باید چیکار کنم حالا؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام.من ایروانم.
[/q
دوست عزیز چیز خاصی نگفت فقط گفت که مصاحبه ات یه روز افتاد عقب همین.شاید فقط ایروان اینجوریه

بهرحال دوستان آنکارایی اگه کسی ایمیل زد وجوابی گرفت لطفاطلاع رسانی بکنه من هم امروز ایمیل زدم ومنتظر جوابم .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 01:08)sasanoush نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 00:20)SAMI 71 نوشته:  
من باید چیکار کنم حالا؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

(2015-07-27 ساعت 15:52)SAMI 71 نوشته:  سلام ما هم ایمیل کانفرم نزدیم شما آنکارا هستید یا سفارت دیگه چون ما آنکارا هستیم .
سلام.من ایروانم.
[/q

بهرحال دوستان آنکارایی اگه کسی ایمیل زد وجوابی گرفت لطفاطلاع رسانی بکنه من هم امروز ایمیل زدم ومنتظر جوابم .

منظور از اينكه گفتن هيچ وقت ملاقاتي نداري چيه؟؟؟؟ ممكنه ويزا تموم شده باشه و تاريخ مصاحبه ما رو كنسل كنند؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
رفقایی که تاریخ مصاحبشون تغییر کرده
افتاده توی سپتامبر یا هنوز همون اگوسته ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 20:59)niloo_980 نوشته:  کسی از بانک پارسیان تمکن گرفته؟ مهر یا مهر برجسته نداره؟ نامه یکی از دوستای من فقط امضا داره. از تهران هم گرفته. باید درخواست میکرد برای مهر یا همینجوری اشکالی نداره؟

سلام دوست عزيز
فكر نميكنم مهر برجسته نياز باشه، بانك ها يك فرمت خاص تمكن مالى دارند با مهر بانك به زبان لاتين و امضا.
تشکر کنندگان: آزاده_امین
(2015-07-27 ساعت 20:59)niloo_980 نوشته:  کسی از بانک پارسیان تمکن گرفته؟ مهر یا مهر برجسته نداره؟ نامه یکی از دوستای من فقط امضا داره. از تهران هم گرفته. باید درخواست میکرد برای مهر یا همینجوری اشکالی نداره؟

بله باید مهر برجسته داشته باشه کاری نداره مراجعه کنید که براتون انجامش بدهند
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hamed shayan
(2015-07-28 ساعت 11:45)ریحانا نوشته:  

بله باید مهر برجسته داشته باشه کاری نداره مراجعه کنید که براتون انجامش بدهند

لزوما همه بانکها مهر برجسته ندارن مثل صادرات ولی مهر انگلیسی الزامیست
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، hamed shayan
سلام دوستان اگه امكان داره امضا هاتون رو كامل كنيد

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 08:08)rezasadeghi نوشته:  رفقایی که تاریخ مصاحبشون تغییر کرده
افتاده توی سپتامبر یا هنوز همون اگوسته ؟؟

ما که همون آگوست هستیم ولی با ۴روز تاخیر کسی خبری از سفارت آنکارا در رابطه با تغییرات نداره .70++ آنکاره هفته دوم آگوست مصاحبه افراد کیس با خودم ۴ نفر
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
دوست عزیز من فقط میدونم که هم بانک ملی وهم قوامین مهر برجسته میزنن جون خودم گرفتم.بهتره ریسک نکنید با مهر بهتره
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ebrahim1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان