کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام دوستان بلاخره ایمیل مارو جواب دادن کانفیرم کردن و روز و ساعت مصاحبرو به همون تاریخی که تغییر داده بودن تایید کردن الوعده وفا من اطلاع دادم شما هم هر خبری گرفتید اطلاع بدین ممنونم
تشکر کنندگان: ریحانا ، mehr22 ، bahar101 ، آزاده_امین ، nara
(2015-07-31 ساعت 19:16)titi_spring64 نوشته:  سلام دوستان بلاخره ایمیل مارو جواب دادن کانفیرم کردن و روز و ساعت مصاحبرو به همون تاریخی که تغییر داده بودن تایید کردن الوعده وفا من اطلاع دادم شما هم هر خبری گرفتید اطلاع بدین ممنونم

با سلام ما هم امروز یک ایمیل کانفرم دریافت کردیم که همان تاریخ رو کانفرم کردند به امید ویزای یک ضرب برای همگی .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، آزاده_امین ، nara
(2015-07-31 ساعت 20:39)sasanoush نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 19:16)titi_spring64 نوشته:  سلام دوستان بلاخره ایمیل مارو جواب دادن کانفیرم کردن و روز و ساعت مصاحبرو به همون تاریخی که تغییر داده بودن تایید کردن الوعده وفا من اطلاع دادم شما هم هر خبری گرفتید اطلاع بدین ممنونم

با سلام ما هم امروز یک ایمیل کانفرم دریافت کردیم که همان تاریخ رو کانفرم کردند به امید ویزای یک ضرب برای همگی .
سلام دوست عزیز شما کدوم سفارت هستید؟؟؟من ایروانم و فقط بعد از کانفیرم یه ایمیل فارسی اومد برام و از تماس من با سفارت تشکر کرد.
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، bahar101 ، nara
کسی از کسایی که فرم ها دیر ارسال کردند نامه دوم دریافت نکردند؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، nara
(2015-07-31 ساعت 22:45)SAMI 71 نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 20:39)sasanoush نوشته:  

سلام دوست عزیز شما کدوم سفارت هستید؟؟؟من ایروانم و فقط بعد از کانفیرم یه ایمیل فارسی اومد برام و از تماس من با سفارت تشکر کرد.

ما آنکارا هستیم وایمیل قبلی رو رپلای کردن وفقط یه جواب کوتاه اضافه کرده بودن وعذر خواهی در جواب ما که اعتراض کرده بودیم در مورد ضرر مالی تعویض تاریخ مصاحبه .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز با سلام دوستانی که قصد مسافرت به دبی را دارند خصوصا اقایون مجرد یک هاستل مجردی غیر از علی هندی در دبی هست که توسط یک اقای هموطن ایرانی اداره میشه و بنظر من از جای علی هندی خیلی بهتروبا کلاس تر است .دوتا اپارتمان بزرگ هست که داخل اتاق های ان تعدادی تخت خواب تکنفره با وسایل خواب کافی و وای فای پرسرعت و تلویزیون هست .راحت و غیر شلوغ .محل ان نیز خیلی نزدیک به ایستگاه مرکزی مترو الاتحاد یا همون یونیون هست و به مرکز خرید بزرگ الغریر نیز نزدیک است. نرخ ان نیز شبی 80 تا 100 درهم است.شماره تماس موبایل 00971507976806 اقا شاهین . اگر قبلا هم هماهنگ کنید بهتر است.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-07-31 ساعت 18:18)آذین1992 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 14:13)nara نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 11:03)Manamehr نوشته:  دوستان ایروان همگی انگار مصاحبه شون اولای آگوسته بجز ما!
کسی هست ۱۵ آگوست به بعد باش

دوست عزيز، من هفته چهارم اگوست هستم . ابوظبي با كيس نامبر71xx
چطوری میشه؟فرم 260 رو کی فرستادین ببخشید؟

من نامه رو دقيقا اگوست سال قبل فرستادم . چون دوست گرامي وكيل بهم گفت اصلا دير نميشه و شماره كيس شما بالاست تا عيد هم وقت داري بفرستي و تاثيري در روند مصاحبه نداره . اما الان پشيمانم..چون آخرين روزهاي اگوست مصاحبه دارم.
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 00:02)mehrdad_123 نوشته:  کسی از کسایی که فرم ها دیر ارسال کردند نامه دوم دریافت نکردند؟

من آگوست سال قبل ارسال كردم . با اينكه 71xx هستم ، نامه دوم من براي هفته چهارم اگوست اومده ..
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، bahar101
هورا ما امروز سفارت امریکا در ایروان بودیم ویزای یک ضرب گرفتیم منتظر سفرنامه ما باشید به امید ویزای یک ضرب همتون.....
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، ARSAMNEW ، babisondes ، mehr22 ، nimanoush ، ebrahim1e ، khalilkhah ، r.bazargan ، Hamraaz Jng ، bahar101
(2015-07-30 ساعت 20:06)joybar نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 17:26)hamed shayan نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 09:26)ahmad3ptop نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 13:31)babak 2000 نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 11:45)ریحانا نوشته:  بله باید مهر برجسته داشته باشه کاری نداره مراجعه کنید که براتون انجامش بدهند

لزوما همه بانکها مهر برجسته ندارن مثل صادرات ولی مهر انگلیسی الزامیست

من از بانك ملي گرفتم و مهر برجسته نداره فقط مهر بانك رو داره

من نمي دونم چرا بعضي از دوستان مطالبي رو اينجا مي نويسند كه نه تنها كمكي به كسي نمي كنه بلكه فقط باعث تشويش افكار بقيه مي شه لطفا مطالبي كه اطميناني از صحت اونها نداريد ننويسيد خواهشاً
آقای ahmad3ptop با عرض ادب .مهر برجسته بر روی نامه تمکن مالی لااقل برخی ازدوستان زده شده است.شما هم بهتر است روزه شک دار نگیری وبا مراجعه بهایوای بانک پارسیان از صحت وصغم موضوع اطمینان حاصل و با طنابهای فرسوده داخل چاه نروید.پوزش می طلبم
دوستان عزیز ، یک موضوع خدمت شما عرض کنم "بطور کلی به غیر آز پاسپورت که یک سند بین المللی هست..روی بقیه اوراق به میزانی که ما تصور میکنیم حساس نیستند مثل همین تمکن مالی ، تازه حتی ترجمه شناسنامه ها نیز چک نمکنند چه رسد به مهر برجسته یا غیر برجسته ، فرض انها بر صحت است و اعتماد به شما مگر خلافش ثابت شود.اگر غیر از این بود که مثل جاهای دیگه مهر دادکستری و وزارت خارجه و غیره.....هم میخواستند.تازه مطمین باشید که هر نوع خطا بعدا در مقصد یک روزی دردسر ساز میشه که د یگه عذری هم پذیرفته نیست .لذا موضوع را ساده تر بگیرید و ریلکس باشید .
ممنون از پاسخ كاملتون

(2015-08-03 ساعت 11:57)psms نوشته:  هورا ما امروز سفارت آمریکا در ایروان بودیم ویزای یک ضرب گرفتیم منتظر سفرنامه ما باشید به امید ویزای یک ضرب همتون.....

با عرض تبريك و شادباش و اميد پيروزي در us
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-08-03 ساعت 11:57)psms نوشته:  هورا ما امروز سفارت آمریکا در ایروان بودیم ویزای یک ضرب گرفتیم منتظر سفرنامه ما باشید به امید ویزای یک ضرب همتون.....

از شما چه سوالاتي پرسيده شد و چه پاسخ داديد
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-08-03 ساعت 13:40)ahmad3ptop نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 09:26)ahmad3ptop نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 13:31)babak 2000 نوشته:  لزوما همه بانکها مهر برجسته ندارن مثل صادرات ولی مهر انگلیسی الزامیست

من از بانك ملي گرفتم و مهر برجسته نداره فقط مهر بانك رو داره

من نمي دونم چرا بعضي از دوستان مطالبي رو اينجا مي نويسند كه نه تنها كمكي به كسي نمي كنه بلكه فقط باعث تشويش افكار بقيه مي شه لطفا مطالبي كه اطميناني از صحت اونها نداريد ننويسيد خواهشاً
آقای ahmad3ptop با عرض ادب .مهر برجسته بر روی نامه تمکن مالی لااقل برخی ازدوستان زده شده است.شما هم بهتر است روزه شک دار نگیری وبا مراجعه بهایوای بانک پارسیان از صحت وصغم موضوع اطمینان حاصل و با طنابهای فرسوده داخل چاه نروید.پوزش می طلبم
دوستان عزیز ، یک موضوع خدمت شما عرض کنم "بطور کلی به غیر آز پاسپورت که یک سند بین المللی هست..روی بقیه اوراق به میزانی که ما تصور میکنیم حساس نیستند مثل همین تمکن مالی ، تازه حتی ترجمه شناسنامه ها نیز چک نمکنند چه رسد به مهر برجسته یا غیر برجسته ، فرض انها بر صحت است و اعتماد به شما مگر خلافش ثابت شود.اگر غیر از این بود که مثل جاهای دیگه مهر دادکستری و وزارت خارجه و غیره.....هم میخواستند.تازه مطمین باشید که هر نوع خطا بعدا در مقصد یک روزی دردسر ساز میشه که د یگه عذری هم پذیرفته نیست .لذا موضوع را ساده تر بگیرید و ریلکس باشید .
ممنون از پاسخ كاملتون

ممنون. امید موفقیت برای شما++++++++++
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara
(2015-08-03 ساعت 13:43)ahmad3ptop نوشته:  

از شما چه سوالاتي پرسيده شد و چه پاسخ داديد
در مورد
تاریخ ازدواج
یا ازدواج دیگری داشتید یا نه
اسم و فامیل مادر
شغل در ایران
خدمت سربازی
ایالت یا شهری که برای زندگی در امریکا انتخاب کردید و علت انتخاب
تشکر کنندگان: ریحانا ، nimanoush ، ebrahim1e ، nara ، r.bazargan ، bahar101
(2015-08-03 ساعت 14:38)psms نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 13:40)ahmad3ptop نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 09:26)ahmad3ptop نوشته:  من از بانك ملي گرفتم و مهر برجسته نداره فقط مهر بانك رو داره

ممنون از پاسخ كاملتون

ممنون. امید موفقیت برای شما++++++++++

تبريك ميگم ....با آرزوي بهترين ها در سرزمين آرزوها
تشکر کنندگان: رامشه ، bahar101
(2015-08-03 ساعت 07:27)nara نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 00:02)mehrdad_123 نوشته:  کسی از کسایی که فرم ها دیر ارسال کردند نامه دوم دریافت نکردند؟

من آگوست سال قبل ارسال كردم . با اينكه 71xx هستم ، نامه دوم من براي هفته چهارم اگوست اومده ..

ارسال فرمهای اولیه 25 می 2015 و دریافت نامه دوم 22 جولای 2015
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان