کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2015-08-06 ساعت 15:59)joybar نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 00:40)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 19:28)hamed shayan نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 16:58)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 19:02)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز آیا فقط عکس ها را پشت نویسی کنیم یا همه مدارک نیاز به پشت نویسی دارند؟ ببخشید سوالم تکراریه. استرسیم

ایروان دکتر کریستین از ما خواست اسم و فامیل و امضا پشت عکس کنیم اما سفرت نمیخاد
موفق باشید
متشکرم دوست عزیز امیدوارم سریعا ویزاتونو بگیرید.درضمن آیا مدارکتون رو هم پشت نویسی کردید؟ شاد باشید

خیر دوست عزیز مدارک که اسمتون داخلش هست ونیازی به پشت نویسی نداره
در ضمن کادت ملی نمیخاد ریز نمدات نمیخاد مدارک تحصیلی هم فقط نفر برنده فرم ds 260 نمیخاد کانفرم نمیخاد
با سلام ، دوست عزیز :ابراهیم انشاله که مصاحبه خوبی پشت سر گذاشته باشی یک سوال دارم شما در جواب دوستمون گفتید که فرم 260 وحتی کانفیرمیشن ش هم نمبخواهد ببرید !؟ یعنی در ارمنستان برگ کانفیرمیشن 260 را موقعه تحویل مدارک از شما نخواستند و شما هم خودتان تحویل ندادید ؟؟

سلام
ممنون دوست گرامی. از من نه موقع تحویل مدارک خواست و نه افیسر هیچکدام را نخواستند
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، bahar101 ، ریحانا ، Amir.AA ، nara
(2015-08-06 ساعت 16:27)areb1356 نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 14:48)soho نوشته:  سلام
من دیروز از بانک تمکن مالی گرفتم. حساب مشترک من و همسرم بود و دو نسخه مشابه هم دادن که اسم هردومون رو هر دو تاش نوشته شده. آیا باید برای هر کسی فقط اسم خودش نوشته بشه یا با توجه به اینکه حساب مشترکه همینطوری که دادن درسته؟ خود کارمند بانک هم نمی دونست از من پرسید. اگر دوستان تجربه حساب مشترک دارن راهنمایی کنن. ممنون
دوست عزیز. توی حسابهای مشترک نام هر دونفر رو میزنه و جلوش درصد سهم هر کدوم رو میزنه. ما از پارسیان گرفتیم, دو نسخه بهمون داد, یکی به نام من و یکی به نام خانمم. توش نوشته که حساب مشترکه. مجموع این دو نسخه ارزشش با کل موجودیتون یکی میشه.

ما از بانک سامان گرفتیم. هیچ اشاره ای به درصد سهم نشده، هر دو نسخه اسم هر دو نفر رو ذکر کرده با کل مبلغ. یک ورژن دیگه هم به اسم هرکدوم جداگانه گرفتم که البته کل مبلغ رو نوشته نه نصف مبلغ یا درصدی از اون رو. الان نمی دونم کدوم ورژن درسته. خود کارمند بانک هم نمی دونست...
تشکر کنندگان:
سلام رفقا . منم یکضرب گرفتم شکر خدا.
همه چیز خوب پیش میره اینشالا واستون.
شماره کیس: 2015AS000043xx
تعداد اعضای کیس : 1 نفر
کنسولگری: ankara
کارنت 10 جون
نامه دوم : 2 july
تاریخ مصاحبه : 4 آگوست
دریافت ویزا: Cool
تاریخ ورود:Cool
(2015-08-08 ساعت 22:29)farzad.ch نوشته:  سلام رفقا . منم یکضرب گرفتم شکر خدا.

مبارکتون باشه اقا فرزاد میشه بگین شرایطتون چه جوری بوده یعنی سربازی و غیره ممنون

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: nara
(2015-08-05 ساعت 19:28)hamed shayan نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 16:58)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 19:02)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز آیا فقط عکس ها را پشت نویسی کنیم یا همه مدارک نیاز به پشت نویسی دارند؟ ببخشید سوالم تکراریه. استرسیم

ایروان دکتر کریستین از ما خواست اسم و فامیل و امضا پشت عکس کنیم اما سفرت نمیخاد
موفق باشید
متشکرم دوست عزیز امیدوارم سریعا ویزاتونو بگیرید.درضمن آیا مدارکتون رو هم پشت نویسی کردید؟ شاد باشید
با سلام دکتر از من علت معافی رو پرسید به نظرتون تاثیری تو نتیجه کارم داره خیلی نگرانم

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:

تبریک بتون میگم دوست عزیز آرزوی موفقیت میکنم براتون
تشکر کنندگان: babisondes ، ریحانا ، nimanoush ، nara ، hamed shayan ، bahar101
(2015-08-06 ساعت 17:39)soho نوشته:  
من دیروز از بانک تمکن مالی گرفتم. حساب مشترک من و همسرم بود و دو نسخه مشابه هم دادن که اسم هردومون رو هر دو تاش نوشته شده. آیا باید برای هر کسی فقط اسم خودش نوشته بشه یا با توجه به اینکه حساب مشترکه همینطوری که دادن درسته؟ خود کارمند بانک هم نمی دونست از من پرسید. اگر دوستان تجربه حساب مشترک دارن راهنمایی کنن. ممنون
دوست عزیز. توی حسابهای مشترک نام هر دونفر رو میزنه و جلوش درصد سهم هر کدوم رو میزنه. ما از پارسیان گرفتیم, دو نسخه بهمون داد, یکی به نام من و یکی به نام خانمم. توش نوشته که حساب مشترکه. مجموع این دو نسخه ارزشش با کل موجودیتون یکی میشه.

ما از بانک سامان گرفتیم. هیچ اشاره ای به درصد سهم نشده، هر دو نسخه اسم هر دو نفر رو ذکر کرده با کل مبلغ. یک ورژن دیگه هم به اسم هرکدوم جداگانه گرفتم که البته کل مبلغ رو نوشته نه نصف مبلغ یا درصدی از اون رو. الان نمی دونم کدوم ورژن درسته. خود کارمند بانک هم نمی دونست...

باسلام دوستان وقتی نامه تمکن مالی رو از بانک می گیرید اسم شما رو به انگلیسی از رو پاسپورتتون می دهند?
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: nara
(2015-08-12 ساعت 18:26)hadir نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 17:39)soho نوشته:  

باسلام دوستان وقتی نامه تمکن مالی رو از بانک می گیرید اسم شما رو به انگلیسی از رو پاسپورتتون می دهند?

سلام
بله اسم شما را از روی پاسپورتتان می نویسند و پاسپورتتان باید همراهتون باشه
تشکر کنندگان: hadir ، bahar101 ، nara
(2015-08-12 ساعت 12:17)ebrahim1e نوشته:  

تبریک بتون میگم دوست عزیز آرزوی موفقیت میکنم براتون

تبريك ميگم ...اميدوارم موفق باشيد...
با توجه به سكوت اين تاپيك، سوالي كه يرام پيش اومده اينه كه كسي از دوستان هست كه مصاحبه نرفته باشه؟!؟ من 26 اگوست مصاحبه دارم و فكر ميكنم آخرين نفر اين تاپيك باشم Smile
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، hamed shayan
با درود
من 8 صبح ابوظبي مصاحبه دارم ...كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه ساعت چند جلوي سفارت باشم؟
هتلم تو ابوظبي و تا سفارت 20 دقيقه با تاكسي فاصله داره
با توجه به اينكه من تنها هستم و همراه ندارم ، در مورد موبايل: سفارت قسمت امانت داره ؟ ميشه موبايل همرامون باشه ..
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101
بله 7:30 جلو در باشید فقط یه پاکت همراهتون باشه که مدارک توش باشه.
از درب که برین تو همون جا موبایل رو میگیره و بهتون کارت میده نگران نباشد
اگه شد از افیسر امار ویزا ها رو بپرسید.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: nara ، Amir.AA ، ebrahim1e ، ریحانا ، hamed shayan ، bahar101
(2015-08-17 ساعت 09:05)HERMES7 نوشته:  بله ۷:30 جلو در باشید فقط یه پاکت همراهتون باشه که مدارک توش باشه.

موفق باشید.

ممنون ضمن تشكر از راهنمايي هاتون... متوجه نشدم از آفيسر آمار ويزاهارو بگيرم يعني چي؟ !؟ دقيقا چي بپرسم ...تعداد ويزاي صادر شده براي ايرانيها رو؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101
(2015-08-17 ساعت 10:08)nara نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 09:05)HERMES7 نوشته:  بله ۷:30 جلو در باشید فقط یه پاکت همراهتون باشه که مدارک توش باشه.

موفق باشید.

ممنون ضمن تشكر از راهنمايي هاتون... متوجه نشدم از آفيسر آمار ويزاهارو بگيرم يعني چي؟ !؟ دقيقا چي بپرسم ...تعداد ويزاي صادر شده براي ايرانيها رو؟
افسر دیروز به ما در مورد ویزا حرفی نزد فقط در مورد محدودیت زمانی گفت, شما ازش بپرس ویزا برای ایرانیها تا کی هستش,
موفق باشی. در ضمن من سه شنبه رفتم مدیکال جوابشو شنبه گرفتم (بخاطر تست سل بچه ها) زمان ۲۴ ساعت رو برای کسانی که بچه ندارن گفتم. ؛)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، nara
بچه ها من در ایروان مصاحبه دادم... امسال خیلی اسونه......اصلا انرژی منفی به خودتون راه ندین...خیلی سادس.....نه سئوال ها سختن نه مصاحبه کننده غزض ورزی یا نژاد پرستی داره...خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو میکنین
تشکر کنندگان: behjan ، bahar101 ، nara ، lighthouse ، hamed shayan ، ebrahim1e ، رامشه
بچه ها من یک ضرب گرفتم جواب کلیرنس چک شوهرم هم دقیقا 3 هفته بعد اوم و اون هم گرفت....حساب بانکی اشتراکی با برادرم هم داشتم....اصلا جای استرس نداره.....بیشتر روی شغل های دولتی یا خاص گیرن اینطور که من فهمیدم.....حتی در مورد برنامه های اینده مون در امریکا سئوال نکرد....
تشکر کنندگان: behjan ، bahar101 ، lighthouse ، khalilkhah ، رامشه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان