کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-08-17 ساعت 12:54)برنده 2015 نوشته:  این طور که من فهمیدم عکس باید 5*5 باشه با زمینه سفید صورت هم مقابل
برای خانمها باید بدون حجاب باشه و گوششون هم معلوم باشه بدون گوشواره درسته؟

اونجایی که به بهتر بودن عکس با حجاب یا بی حجاب برای راه افتادن کارشون فکر میکنن اسمش ایرانه.....هر جور که به خود خودمون شبیه تر و صادق تر باشیم همیشه بهتره. مخصوصا جایی مثل مصاحبه ویزا که بناشون بر صداقته.
نگران نباش دوست عزیز هر جور خودتون راحت ترید همون کارو انجام بدید.Smile
[/quote]

حاجی حالا این وسط گیر دادی به گوش و گوشواره؟ داداش پاش و برو دنبال کار های واجب تر، برو دنبال بلیط و هتل و .... نه اینکه ببینی گوش خانمت تو عکس باشه یا نباشه، آمریکا کشور آزادی هست یعنی هر طور دوست داری زندگی کن، مادامی که به کسی کاری نداشته باشی برای اون ها مهم نیست که حجاب داری یا نه، به نظر من به خاطر ویزا بی حجاب نندازین چون نیازی به این کار ها نیست
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: aghamilad
دوستان 15 ای یکم اطلاعات بدین ببینیم چند چندیم !!!
تو این 2 روز نامه دوم واسه کسی اومده ؟؟؟
بچه هایی که ناشون اومده ایمیل هم دریافت کردن ؟/؟
با تشکر
بایییییییییییییییییییییییییییییییییی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 10:24)Peymanpepe نوشته:  دوستان 15 ای یکم اطلاعات بدین ببینیم چند چندیم !!!
تو این 2 روز نامه دوم واسه کسی اومده ؟؟؟
بچه هایی که ناشون اومده ایمیل هم دریافت کردن ؟/؟
با تشکر
بایییییییییییییییییییییییییییییییییی
سلام تا الان که تو تعطیلات بودن
الانم هنوز از خواب بیدار نشدن فکر کنم از عصر موتورشون راه بیوفته
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: Peymanpepe ، A_A
یه مورد جالب در فروم امیگریشن دیدم که البته طرف ایرانی نبود ولی تاریخ مصاحبه اش 1 اکتبر افتاده بود! کسی از دوستان اینقدر زود مصاحبه اش افتاده؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، babak12
(2014-08-18 ساعت 11:48)behdadK نوشته:  یه مورد جالب در فروم امیگریشن دیدم که البته طرف ایرانی نبود ولی تاریخ مصاحبه اش 1 اکتبر افتاده بود! کسی از دوستان اینقدر زود مصاحبه اش افتاده؟

دمش گرم کیس نامبرش رو نزده بود حدودی؟
California
تشکر کنندگان: shahriar2002
قربان به کیس نامبر هیچ ارتباطی نداره. شما میتونید شماره 2499 باشید و همچین شرایطی رو داشته باشید یا 1 باشید و اصلا در اکتبر نیوفتید. بیشتر به زمان تکمیل فرم و سفارت بستگی داره.
راستی یکی دو تا کیس تک رقمی داشتیم در فروم (فکر کنم 1 هم در این فروم بود) کسی ازشون خبری نداره؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، A_A ، bahreini.ehsan
با سلام دوباره
دوستان من فکر ی کنم برای مصاحبه باید اون صفحه ای که در انتهای فرم DS-260 براتون ایمیل می شه رو هم با خودمون ببریم چون توش یک کد جدید با یک بار کد جدید بهمون دادن .
حرفه ای تر های سایت یه بررسی بکنن ببینن اگه باید ببریم تو لیست مدارک اضافه کنن .
پ.ن : همونی که زیرش نوشته This Is Not Visa
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 12:17)Peymanpepe نوشته:  با سلام دوباره
دوستان من فکر ی کنم برای مصاحبه باید اون صفحه ای که در انتهای فرم DS-260 براتون ایمیل می شه رو هم با خودمون ببریم چون توش یک کد جدید با یک بار کد جدید بهمون دادن .
حرفه ای تر های سایت یه بررسی بکنن ببینن اگه باید ببریم تو لیست مدارک اضافه کنن .

آره. باهات باشه بهتره.
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، Peymanpepe ، A_A ، babak12 ، goliii
(2014-08-18 ساعت 13:09)atlantis770 نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 12:17)Peymanpepe نوشته:  با سلام دوباره

آره. باهات باشه بهتره.

بله،
برای آنکارا نامه دوم را باید همراه مدارکتون داشته باشید. ما با مدارکمون پست کردیم برای سفارت.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: A_A ، shahriar2002 ، atlantis770 ، AliReza.Sh
متن ایمیلی که سفارت آنکارا قبل از مصاحبه براتون ارسال می کنه:

Dear MXXXXXX, AXXXX:

Greetings from US Embassy, Ankara

This is in regards to your immigrant visa application which is being processed at our office. We would like to inform you that your file has been prepared for your interview on:

30-JUN-2014 08:15 (You will be admitted to the Embassy based on your appointment time)

You may use this e-mail message in lieu of an appointment letter.

Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:

· Passport

· Medical report (please visit http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html for medical requirements)

· Diploma (original)

· Birth Certificate (Shenasname) (original)

· Marriage Certificate (original)

· Military Card (original)

· Financial Documents (original/translation/copy)

· A copy of all financial documents for all family members is required.

· $330 Diversity Visa application fee per person (please bring exact change).

· If there has been any change in the information provided on the DS-230 Part 1, Part 2 and DSP-122 forms please bring updated forms to your interview.

Please make sure to have all of the documents listed above in your possession on the day of your interview. Failure to submit all of the listed documents will cause delay in your interview process and in the issuance of your visa.

We would like to remind you that additional documentation, information or processing may be required for your file after the interview.

Note: You should never pay for travel arrangements (e.g., airfare, hotels) without having a visa in your possession. The U.S. Embassy accepts no responsibility if you do so. We are able to issue most visas within five business days of interview; however, we are unable to guarantee the issuance of a U.S. visa before a fixed travel date. You risk significant financial losses if you ignore this advice.

For security information and prohibited items please click http://photos.state.gov/libraries/turkey...mation.pdf

We hope this information is helpful to you.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

Case Number: 2014AS68XX Please include your case number in all correspondence.
Name (P) : MXXXXXXXXX, AXXXX
Preference Category: DV - IRAN

Traveling Applicants:
(S) MXXXXXX, SXXXXX XX APR 19XXX

Before you send an inquiry to the Immigrant Visa Unit, please consult the updated Frequently Asked Questions (FAQ) section of our site at http://turkey.usembassy.gov/faqs_iv.html

This email is UNCLASSIFIED.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: A_A ، goliii ، shahriar2002 ، nasim
سلام دوستان
کنتاکی ساعت 7 ه
کم کم دارن میرن سر کار
آماده باشید برا دریافت دعوتنامه
California
تشکر کنندگان: A_A ، shahab.m.13 ، برنده 2015 ، goliii ، shahriar2002 ، atlantis770 ، nasim
سلام دوستان
تمام افراد ریر 2500 نامه دومشون اومده/ چون مال من حدود 1800 هست وهنوز نامه دومم نیامده
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 18:02)fatan57 نوشته:  سلام دوستان
تمام افراد ریر 2500 نامه دومشون اومده/ چون مال من حدود 1800 هست وهنوز نامه دومم نیامده
سلام دوست عزیز
نه نامه دوم برای همه دوستان نیامده
به امید خدا طی این هفته یا هفته اینده جایگزین میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، shahriar2002
دوستان 2015 تبریک برای کارنتی های نخست به امید ویزای یکظرب تمام عزیزان
این مدتی که برای مصاحبه انتظار میکشید رو مثل روزای معمولی عمرتون بگذرونید اصلا زیاد خودتون رو درگیر نکنید . حتما حتما تمامی مدارک رو کامل با خودتون ببرید که نقص مدرک نخورید که در صورت چک نخوردن AP این ممکنه صدور ویزا برای شما رو کمی عقب بندازه . در هر حال برای تک تک شما آرزوی ویزای یکظرب رو دارم . مطلب آخر که از همه مهمتره رو خدمتتون بگم که تا زمانی که ویزا توو پاستون نخورده اصلا به هوای این نباشید که کار تمومه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست .برنده شدن در لاتاری 50 درصد راهه بقیه بعد از برنده شدن هست نمیخوام ناامیدتون کنم ولی باید این رو قبول کنید که نکنه خدای ناکرده در صورت عدم دریافت ویزا ضربه مالی و روحی سختی بخورید برنامه ریزی رو در نظر داشته باشید ولی برنامه ریزی اصلی رو بزارید برای بعد از دریافت ویزا . سعی کنید به کسی ( دوستان و آشنایان ) تا وقتی ویزا نگرفتید نگید متوجه منظورم شدید دیگه ؟ این گفتن شما و دائما پرسیدن از شما که چی شد ؟ کی میخوای بری ؟ چرا هنوز نرفتی ؟ و خیلی سوالای دیگه ، اینا رو از من داشته باشید تا بعد مصاحبه به حرفام میرسید .
موفق باشید
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: babak12 ، bahreini.ehsan ، A_A ، kaamiran ، برنده 2015 ، aghamilad ، goliii ، shahriar2002 ، atlantis770 ، nasim ، Ehsan171 ، feidom30 ، fa15
(2014-08-18 ساعت 18:02)fatan57 نوشته:  سلام دوستان

نه دوست عزيز ما هم 5xx هستيم ولي هنوز خبري نيست
تشکر کنندگان: A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان